Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 
(Read 27653 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: STALIN
Reply #135 - 06.03.2009 at 22:17:27
 
Quote:
To tvoje prepričanje je globoko verovanje. Nekaj se ti je zazdelo in sedaj si potom vere v to prepričan. Razen Devi, ne verjamem, da si še koga prepričal. Da se ti nekaj dozdeva, ni potrebena neka širina ali po tvoje višji nivo. Za dozdevanje je dovolj malo domišljije.

Sicer pa nisem tu zaradi drugih, ampak zaradi sebe.
Nažalost nimam za prodati nobenih buč ali večnih resnic s katerimi bi želel nekoga prepričati.
Samo debatiram in razmišljam.

Bi pa bilo zanimivo narediti anketo o tem, koliko se jih strinja s PD in koliko se jih ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: STALIN
Reply #136 - 06.03.2009 at 22:20:04
 
Quote:
Večina jih pristane na psihiatriji in tabletah zaradi dozdevanja. Ves čas se jim nekaj zdi.

Lp,Igor

Razen Igorja, ki vse ve in se mu nič ne zdi.

Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: STALIN
Reply #137 - 06.03.2009 at 22:22:05
 
Da kaj veliko razmišljaš ni videti. Do sedaj si povedal, da si ti misel in slučaj. Predvsem , kaj se ti zdi, da si ti sam.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: STALIN
Reply #138 - 06.03.2009 at 22:22:55
 
Robi wrote on 06.03.2009 at 22:17:27:
Quote:
To tvoje prepričanje je globoko verovanje. Nekaj se ti je zazdelo in sedaj si potom vere v to prepričan. Razen Devi, ne verjamem, da si še koga prepričal. Da se ti nekaj dozdeva, ni potrebena neka širina ali po tvoje višji nivo. Za dozdevanje je dovolj malo domišljije.

Sicer pa nisem tu zaradi drugih, ampak zaradi sebe.
Nažalost nimam za prodati nobenih buč ali večnih resnic s katerimi bi želel nekoga prepričati.
Samo debatiram in razmišljam.

Bi pa bilo zanimivo narediti anketo o tem, koliko se jih strinja s PD in koliko se jih ne.


VIDIŠ NOVA BUTALEŠTINA-NEPOMEBNO !!!   KissJAZ OPRAVLJAM SVOJE VESOLJNO ŽIVLJENJSKO VEČNO-SEDANJE POSLANSTVO KI SE BREZKOMPROMISNO GLASI-OHRANITI ŽIVLJENJE:  Tongue

TI ČIČI IN ČAKAJ IN VSE TI BO DANO-JASNO? NE REPENČI SE IN NE UMIŠLJAJ SI;DA SI VEČ KOT SI-SI KAR SI IN JAZ ISTO- SAMO s to RAZLIKO,DA JAZ RESNIČNO VEM KDO SEM,tebi se še sanja ne kdo si!!!

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: STALIN
Reply #139 - 06.03.2009 at 22:26:36
 
Quote:
Kvašenje pomeni spremebo rast Robi. Mogoče boš pa še kdaj dober ko kruh ROBI? VEš ti to?

Vsaj nekaj koristnega od kvašenja.

Quote:
ROBI OPROSTI MI SAM SI SE PODAL PO SVOBODNI VOLJI V VERBALNI DVOBOJ Z MENOJ;KI SEM RES TRD BOREC. AMPAK TO MENI DOKAZUJE DA SE TI UBOŽČEK SPLOH NE POZNAŠ;KER NE VEŠ KAJ SMEŠ IN KAJ NE- UBOŽČEK.

Jaz sem tudi trd borec. Se mi zdi Grin, da sem edini, ki se spravlja v v debato s tabo in somišljeniki.
Ups..sem pozabil na Boštija, ki včasih pride malo migat. Smiley

Seveda sem po svobodni volji tu.
Ne trdim, da mi gre slabo.
Koliko se pa poznam, pa boš težko sklepal, ker je to virtualni svet.
Saj se strinjaš s tem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: STALIN
Reply #140 - 06.03.2009 at 22:28:04
 
Quote:
Da kaj veliko razmišljaš ni videti. Do sedaj si povedal, da si ti misel in slučaj. Predvsem , kaj se ti zdi, da si ti sam.

Lp,Igor

Ne morem kaj, če je tvoja inteligenca takšna , da je to vse, kar je sposobna dojeti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: STALIN
Reply #141 - 06.03.2009 at 22:29:42
 
Quote:
TI ČIČI IN ČAKAJ IN VSE TI BO DANO-JASNO?

Saj čičam, vendar bom moral sedaj moral od čičati v posteljo. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: STALIN
Reply #142 - 06.03.2009 at 22:34:10
 
Robi wrote on 06.03.2009 at 22:26:36:
Quote:
Kvašenje pomeni spremebo rast Robi. Mogoče boš pa še kdaj dober ko kruh ROBI? VEš ti to?

Vsaj nekaj koristnega od kvašenja.

Quote:
ROBI OPROSTI MI SAM SI SE PODAL PO SVOBODNI VOLJI V VERBALNI DVOBOJ Z MENOJ;KI SEM RES TRD BOREC. AMPAK TO MENI DOKAZUJE DA SE TI UBOŽČEK SPLOH NE POZNAŠ;KER NE VEŠ KAJ SMEŠ IN KAJ NE- UBOŽČEK.

Jaz sem tudi trd borec. Se mi zdi Grin, da sem edini, ki se spravlja v v debato s tabo in somišljeniki.
Ups..sem pozabil na Boštija, ki včasih pride malo migat. Smiley

Seveda sem po svobodni volji tu.
Ne trdim, da mi gre slabo.
Koliko se pa poznam, pa boš težko sklepal, ker je to virtualni svet.
Saj se strinjaš s tem.


ROBI

Mi verjameš,da točno vem kaj zmoreš in kaj veš s tvojih postov!

Ne imej se za več kot si in ne bodi prizadet,ker sem te malo poklofal.To je zdravilno verjemi mi.   Če mi še ne, Tongue mi boš pa kmalu. Malo se vsedi in razmisli ne se tu eksponirat kot eksponat,za nepotrebno klofanje.
Ne samo ti ,vsi ljudje Zemlje lahko greste vkup, pa vam bom jaz več tistega pozabljenega razkril,kot boste vi meni povedali kaj danes sploh veste.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: STALIN
Reply #143 - 07.03.2009 at 00:34:36
 
Alojz in Sandib wrote on 06.03.2009 at 20:54:44:
Robi wrote on 06.03.2009 at 20:50:02:
Quote:
KRETENČEK A SE LETNI ČASI CIKLIČNO POJAVLJAJO? A NI TISTA HRUŠKA IN TRD OREH KI RASTE NA TVOJI BUČI, LANSKO LETO VZBRSILO;CVETELO RODILO IN BO LETOS ISTO BEBONJA:

Če želiš debatirati o bučah, pojdi tam kjer imajo kuharske recepte. Smiley



NE JAZ TEBI DAJEM DOBRE RECEPTE;KER SI TI PORAZNO SLAB KUHAR;KI NE VE KJE  IMA GLAVO;KOHOVNICO IN RIT: JAZ SE BOJIM ZATE;...


Tudi za Stalina in komuniste je bila izražena značilnost, deklarativna velika skrb za DRUGE, za t.i. proletarce, ljudi iz baze, male ljudi ipd. kot so jih komunisti nazivali.

Zato so komunisti zapirali ljudi in jih skrbno čuvali, da se jim ne bi kaj zgodilo, najraje v lagerje za žično ograjo.

Komunisti so pobijali vse, ki so po njihovem mnenju ogrožali njihovo deklarativno izraženo pot v t.i. najnaprednejši politično ekonomski sistem na svetu pod vodstvom genijalnega Stalina (terminologija slovenskih komunistov, zaverovanih v svojega rdečega boga)

Alojz proglaša za bedake vse in jih še ozmerja, kateri ne prikimavajo njegovi Monty Python teoriji stvarstva.

Alojz, slovenski Stalin! ...

... eden izmed mnogih v slovenski zgodovini.


P.S.: Drugače pa: Nobena stvar v naravi se ciklično ne ponavlja, z vsakim novim trenutkom je prostor drugačen kot je bil kdajkoli prej in se nikdar več ne ponovi v taki obliki. Torej je cikličnost samo navidezna, na makro nivoju se zdi da se zadeve ponavljajo pa to ni res. Vse se premika, vse se giblje in se nikdar več ne ponovi v enakih medsebojnih razmerjih na istem mestu v prostoru. Tudi Stalina ne bo nikdar več, pa Alojza, ko bo poginil k sreči tudi ne.

Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: STALIN
Reply #144 - 07.03.2009 at 11:19:16
 
BAMBY

ŽIVAL POGINE-ČE JO ČLOVEK tvoje zavesti prej ne ubije. Človek in čebela umreta,če še tega ne veš.

Stalin je kratil in zatiral izražanje svobodne volje pri ljudeh.Kdor se mu je uprl,ga je deportiral v Sibirijo na prevzgoja, ali pa ga je odstranil. Saj ti bi delal isto,če bi imel oblast,ker nimaš odgovornosti do življenja,če že sedaj trdiš,da bom poginu. Kaj pa, če sem nesmrten?????

Odgovori pajacek -delničar-haha-si v kahlo padel? Te je sistem zajebal? Si zgubil dividende in premoženje? Takšno premoženje,ki ga imaš ti, jaz še pofoham ne.

Ali današnji demokratični sistemi ravnajo v splošni družbeni nepravičnosti kaj drugače od Stalina? Isto samo na bolj intelegentno prefrigan in subtilen način. ISTO!!!!! Kiss

Ti veleumni pajac bi koga sodil? Ti sploh ne veš kakšno pokvarjeno seme si!!

Poginil bom! Ej ,si ja tako razgledan in kulturen!!!

Zapri se v sobo in rolete dol potegni,da ne bo  ljudi,ki živijo s teboj sram,da so sploh povezani  s teboj ti obsedenec s komunizmom.Za nazaj obsojaš,ker naprej ne znaš hoditi po lastni svobodno volji.

Lp Alojz

P.S.

Tole ti moram povedati,ker se mi mota kot tvoja podoba po glavi.

Včeraj mi je nek zapit (liter žganja na dan),butast, brezsrčen sadist, bivši policaj-lovec ubil(bresrčno ustrelil) mojega 3 letnega zlatega prinašalca dvesto metrov od doma .Da nisi tudi ti lovec Bamby-ime imaš hostniško! Pa še nekaj je lovci vedo,da na moji posesti ne smejo hoditi ali streljati. Ti veš,da so tudi med farji lovci? Sem enemu (oprosti izrazu) jebal mater ko je ustrelil dva srni blizu mojega domovanja.

Živim v naravi in kje naj moj pes hodi? Skrivaj mi ga je falot med 14 in 15 uro počil. Ker me zavezuje etični kodeks,ga ne smem fizično obdelat. Sigurno pa bom našel način, da ga kaznujem za to njegovo pokvarjenost in sadizem.

Približno v tej podobi vidim tebe ko mi sporočaš(dobrosrčen kot si),da bom poginil.

In ti se imaš za človeka?

Lp Alojz Cool Cool



Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: STALIN
Reply #145 - 07.03.2009 at 12:11:39
 

Bamby boljše je biti nekaj, kot nič. Tako slabo spoznava dobro in dobro zlo. Normalno za zemeljsko življenje.Takšna je naša svobodna odločitev.
Vzajemnost zla dobrega-življenjsko dejstvo.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10