Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 
(Read 27654 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: STALIN
Reply #120 - 06.03.2009 at 21:45:33
 
Alojz,
a tebe ni nič sram, ko svojo odgovornost do vesoljnega človeštva ali življenja uresničuješ tako, da jih imaš za cunje za rit brisati...za majmune...bedake...kretene.....eh, ne da se mi več pisati.

Če je takšnih več, potem je res bolje, da jih ni tu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: STALIN
Reply #121 - 06.03.2009 at 21:50:50
 
Robi wrote on 06.03.2009 at 21:45:33:
Alojz,
a tebe ni nič sram, ko svojo odgovornost do vesoljnega človeštva ali življenja uresničuješ tako, da jih imaš za cunje za rit brisati...za majmune...bedake...kretene.....eh, ne da se mi več pisati.

Če je takšnih več, potem je res bolje, da jih ni tu.


EJ majmune tole tu je virtualni svet-še nisi dojel? Bosopetko! Resnico hočeš ti ovreči Sad jaz ti jo dajem v roke-tvoja svobodna volja kaj ti počneš z mojo resnico!!!! Ko se bova srečala iz oči v oči bova šele spoznala kdo od naju bo ponižan mencal ? Mogoče jaz-ti vedi ga!
Tole tu je uvertura na prihajajočo vesoljno muziko.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: STALIN
Reply #122 - 06.03.2009 at 21:55:47
 
Robi wrote on 06.03.2009 at 21:08:16:
Quote:
Kot kaže, vas je vsak dan več, ki se vam nekaj dozdeva.
V takšne čase prihajamo, ko se veliko ljudem marsikaj zdi

Sem prepričan, da je s tem povezan prehod na višje stanje zavesti. Smiley

To tvoje prepričanje je globoko verovanje. Nekaj se ti je zazdelo in sedaj si potom vere v to prepričan. Razen Devi, ne verjamem, da si še koga prepričal. Da se ti nekaj dozdeva, ni potrebena neka širina ali po tvoje višji nivo. Za dozdevanje je dovolj malo domišljije.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: STALIN
Reply #123 - 06.03.2009 at 21:56:55
 
Ne trdim, da ni virtualni.

Je pa eden izmed svetovov, preko katerega dobivamo informacije in si gradimo nek virtualni svet v sebi.
Ker pa ne poznamo drugega, kar pač poznamo, pa čeprav je virtualni, na tem potem delujemo in si ustvarjamo neko mnenje.
Mnenje pa se potem izraža v realnem svetu.
Ves je povezano večno-sedaj.
Mnenje pa potem vpliva na to tudi, kako te vidim, ko te pač vidim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: STALIN
Reply #124 - 06.03.2009 at 21:58:23
 
Quote:
To tvoje prepričanje je globoko verovanje. Nekaj se ti je zazdelo in sedaj si potom vere v to prepričan. Razen Devi, ne verjamem, da si še koga prepričal. Da se ti nekaj dozdeva, ni potrebena neka širina ali po tvoje višji nivo. Za dozdevanje je dovolj malo domišljije.

Zdaj pa se ugrizni v jezik.
Pozabil si na Boštija. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: STALIN
Reply #125 - 06.03.2009 at 22:00:07
 
Robi, ves čas se identificiraš s svojim egom-jedrom. Poskušaj iti čez, razširi delovanje na sebe kot celoto, ne samo s tvjega uma.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: STALIN
Reply #126 - 06.03.2009 at 22:01:46
 
Robi wrote on 06.03.2009 at 21:58:23:
Quote:
To tvoje prepričanje je globoko verovanje. Nekaj se ti je zazdelo in sedaj si potom vere v to prepričan. Razen Devi, ne verjamem, da si še koga prepričal. Da se ti nekaj dozdeva, ni potrebena neka širina ali po tvoje višji nivo. Za dozdevanje je dovolj malo domišljije.

Zdaj pa se ugrizni v jezik.
Pozabil si na Boštija. Smiley

Bošti ima veliko domišljije, on cel je neka domišljija. Vidva še capljatan za njim. Mu pa lepo sledita.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: STALIN
Reply #127 - 06.03.2009 at 22:04:44
 
Robi wrote on 06.03.2009 at 21:56:55:
Ne trdim, da ni virtualni.

Je pa eden izmed svetovov, preko katerega dobivamo informacije in si gradimo nek virtualni svet v sebi.
Ker pa ne poznamo drugega, kar pač poznamo, pa čeprav je virtualni, na tem potem delujemo in si ustvarjamo neko mnenje.
Mnenje pa se potem izraža v realnem svetu.
Ves je povezano večno-sedaj.
Mnenje pa potem vpliva na to tudi, kako te vidim, ko te pač vidim.


Robi kvasiš bedarijo za bedarijo pojdi vzet tabletko ženo prosi,da te malo poboža revčka  in se pomiri. Če bi se človek oziral na mnenje drugih o njemu- sploh živeti ne bi mogel . Veš kaj pravijo.,če bi ta človek vedel da imam slabše mnenje o njemu kot si lahko to on sam predstavlja bi od mojga mnenja sigurno umrl.(tko nekak) Robi sedaj boš pa še naivne fore ven metal?
Vse je večno-sedaj eno.Povezano je pa lahko direktno in indirektno moj dragi učenjak.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: STALIN
Reply #128 - 06.03.2009 at 22:06:46
 
Quote:
Robi, ves čas se identificiraš s svojim egom-jedrom. Poskušaj iti čez, razširi delovanje na sebe kot celoto, ne samo s tvjega uma.

Lp,Igor

Pa veš zakaj se?

Ker Alojz deluje na takšnem nivoju.
Težko se identificiram s čim drugim, ko berem (danes) njegove poste.
Ne morem biti resen, ko berem kakšne kvasi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: STALIN
Reply #129 - 06.03.2009 at 22:10:06
 
Robi wrote on 06.03.2009 at 22:06:46:
Quote:
Robi, ves čas se identificiraš s svojim egom-jedrom. Poskušaj iti čez, razširi delovanje na sebe kot celoto, ne samo s tvjega uma.

Lp,Igor

Pa veš zakaj se?

Ker Alojz deluje na takšnem nivoju.
Težko se identificiram s čim drugim, ko berem (danes) njegove poste.
Ne morem biti resen, ko berem kakšne kvasi.

Težko se zaradi svoje zaverovanosti v svojo misel. Misel, ti ne dovoli, ker ti pravi, da se ne poznaš. Misel te drži v šahu s strahom. Spoznaj ta strah, pa bo šlo. Zopet kriviš nekoga drugega. Kot v vrtcu.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: STALIN
Reply #130 - 06.03.2009 at 22:10:35
 
Quote:
Robi kvasiš bedarijo za bedarijo pojdi vzet tabletko ženo prosi,da te malo poboža revčka  in se pomiri. Če bi se človek oziral na mnenje drugih o njemu- sploh živeti ne bi mogel . Veš kaj pravijo.,če bi ta človek vedel da imam slabše mnenje o njemu kot si lahko to on sam predstavlja bi od mojga mnenja sigurno umrl.(tko nekak) Robi sedaj boš pa še naivne fore ven metal?

Človek božji ali večni, kje ti živiš ?
A veš, da obstajajo ljudje, ki jih tuje mnenje tako obremeni, da pristanejo na psihiatriji ?
In to je zate fora ?

Pa tudi sebi priznaj, da ti je pomembno tuje mnenje in se na podlagi njega tudi odzivaš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: STALIN
Reply #131 - 06.03.2009 at 22:11:04
 
Robi wrote on 06.03.2009 at 22:06:46:
Quote:
Robi, ves čas se identificiraš s svojim egom-jedrom. Poskušaj iti čez, razširi delovanje na sebe kot celoto, ne samo s tvjega uma.

Lp,Igor

Pa veš zakaj se?

Ker Alojz deluje na takšnem nivoju.
Težko se identificiram s čim drugim, ko berem (danes) njegove poste.
Ne morem biti resen, ko berem kakšne kvasi.


Kvašenje pomeni spremebo rast Robi. Mogoče boš pa še kdaj dober ko kruh ROBI? VEš ti to?

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: STALIN
Reply #132 - 06.03.2009 at 22:12:12
 
Quote:
Težko se zaradi svoje zaverovanosti v svojo misel. Misel, ti ne dovoli, ker ti pravi, da se ne poznaš. Misel te drži v šahu s strahom. Spoznaj ta strah, pa bo šlo. Zopet kriviš nekoga drugega. Kot v vrtcu.

Narobe me razumeš.
Ne krivim drugega, ampak govorim, kako kaj vpliva na mene.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: STALIN
Reply #133 - 06.03.2009 at 22:12:55
 
Robi wrote on 06.03.2009 at 22:10:35:
Quote:
Robi kvasiš bedarijo za bedarijo pojdi vzet tabletko ženo prosi,da te malo poboža revčka  in se pomiri. Če bi se človek oziral na mnenje drugih o njemu- sploh živeti ne bi mogel . Veš kaj pravijo.,če bi ta človek vedel da imam slabše mnenje o njemu kot si lahko to on sam predstavlja bi od mojga mnenja sigurno umrl.(tko nekak) Robi sedaj boš pa še naivne fore ven metal?

Človek božji ali večni, kje ti živiš ?
A veš, da obstajajo ljudje, ki jih tuje mnenje tako obremeni, da pristanejo na psihiatriji ?
In to je zate fora ?

Pa tudi sebi priznaj, da ti je pomembno tuje mnenje in se na podlagi njega tudi odzivaš.

Večina jih pristane na psihiatriji in tabletah zaradi dozdevanja. Ves čas se jim nekaj zdi.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: STALIN
Reply #134 - 06.03.2009 at 22:16:07
 
Robi wrote on 06.03.2009 at 22:12:12:
Quote:
Težko se zaradi svoje zaverovanosti v svojo misel. Misel, ti ne dovoli, ker ti pravi, da se ne poznaš. Misel te drži v šahu s strahom. Spoznaj ta strah, pa bo šlo. Zopet kriviš nekoga drugega. Kot v vrtcu.

Narobe me razumeš.
Ne krivim drugega, ampak govorim, kako kaj vpliva na mene.


ROBI OPROSTI MI SAM SI SE PODAL PO SVOBODNI VOLJI V VERBALNI DVOBOJ Z MENOJ;KI SEM RES TRD BOREC. AMPAK TO MENI DOKAZUJE DA SE TI UBOŽČEK SPLOH NE POZNAŠ;KER NE VEŠ KAJ SMEŠ IN KAJ NE- UBOŽČEK.

LpALOJZ
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10