Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 26 27 28 29 30 ... 416
(Read 1690375 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #405 - 23.06.2009 at 16:44:43
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #406 - 24.06.2009 at 01:43:20
 
http://www.timeofthesixthsun.com/index.php/6th-sun-guide/prophecies

We have entered a critical time in the history of humanity and the clock is ticking...

There are striking parallels between a diversity of cultures relating to 2012 and there are many worldviews available to us.
Emissaries from many different traditions will speak about the beliefs & prophesies of their culture.




Hopi predict a 25yr period of purification followed by End of Fourth World and beginning of the Fifth.
Mayans Call it the end days or the end of time as we know it.
Maoris Say that as the veils dissolve there will be a merging of the physical & spiritual worlds.
Zulu Believe that the whole world will be turned upside down.
Hindus Kali Yuga (end time of man). The Coming of Kalki & critical mass of Enlightened Ones.
Incas Call it the Age of Meeting Ourselves Again.
Aztec Call this the Time of the Sixth Sun. A time of transformation. Creation of new race.
Dogon Say that the spaceship of the visitors, the Nommo, will return in the form of a blue star
Pueblo Acknowledge it'll be the emergence into the Fifth World
Cherokee Their ancient calendar ends exactly at 2012 as does the Mayan calendar.
Tibetan Kalachakra teachings are prophesies left by Buddha predicting Coming of the Golden Age.
Egypt According to the Great Pyramid (stone calendar), present time cycle ends in year 2012 AD



What do you believe will happen in 2012...or is it happening right NOW ?
Will the morning of winter solstice 2012 appear like any other morning ?
Will we experience ourselves as more expansive or telepathic ?



'' ....a telepathic interplay which will eventually annihilate time'' (Alice Bailey)



''....translation or dematerialisation to another sphere of the Universe'' (Teilhard de Chardin)



''....A matter-antimatter implosion leaving a mutation of matter to photoniform. Our minds
will unite like the fragments of a hologram.''(Terence McKenna)



''....As the Schumann resonance increases to 13Hz, Gaia goes from Alpha to Beta frequency
& wakes up. Increasing tryptamine & beta-carboline neuro-chemistry allows us a telepathic
communion, as we become used to our light bodies in preparation for the magnetic pole
reversal when there will be a mass out-of-body-experience.''(Geoff Stray)



''....Evolutionary quantum leap. Human / ET interface & the arrival of a new species or
kingdom on Earth.'' (Jon King)



''.....In 2012, Earth's axis will tilt, along with a polar reversal, causing terrestrial and
celestial grids to re-align, the pineal eye will perceive beyond ultraviolet,& we'll ascend
to the next dimension beyond time.'' (Moira Timms)



''....The human race will unify as a single circuit. Solar & galactic sound transmissions
will inundate the planetary field. A current charging both poles will race across the skies,
connecting the polar auroras in a single brilliant flash.''(Jose Arguelles)



''....A moment of quantum awakening. A nanosecond will be stretched into infinity and
become non-time, during which we will all experience full consciousness of who we are
and why we have incarnated. If we choose to return to human form, we will do so in an
awakened state, as 'reflective cells of the starmaker.'' (Ken Carey)
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #407 - 28.06.2009 at 12:54:34
 
polnočni klub o 2012

http://www.rtvslo.si/play/21-12-2012/ava2.37984966/


eden bl ugiba pa naklada k drug
se jim morš nasmejat  Grin



Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #408 - 29.06.2009 at 01:58:23
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #409 - 03.07.2009 at 15:31:38
 
Hm,...

Sem bral tole. Pa vam povem. Mi ni janso pol reci. Reku bisamo to. Rad bi vedel resnico, toda vsi ljduje govore o eni resnici in vse so različne kako pol vedet kajje res. Osbno še to ne vem ali je zemlaj votla ali polna oziroma če je luna res polna lai votla. tako, da če bi rad resnico boi bilo treba enga prašat. In če mene prašate bi mogu prašat kakega duha. En govori tako drug tako. Mislim, men je logičn, da če se ustavi vrtenje zemlje ali kakšna koli zadeva oziroma da pride do diferincijala gibanja zemlej v neni piti da bodo problemiker imajo staitčne in dimaične količine na zemlji še vendo pospešek itd. Samo če ap pomislim kaj vse so pisali za lunin mrk. Mi jemalo smešno. Samo po drugipoti če remislim, zakaj pa ne bi bilo vse res kot v uni reviji hopla pred leti.

Mene zanima ali bomo sli leta 2012 v pode, ker ce obmo sli neham študirat si vzamem najvecji posojil ap se preslim na morje in bom 3 leta zivel od jabolk in hod dogov pa se kopal in sončil nekje na mivki.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #410 - 03.07.2009 at 17:17:44
 
sm prow hotu šele pol ti odgovort
pa sm dnevniček pržgal, pa so me spomnl da so zdej že ene par novih grip najdl, kar ni nč novga ampak je pa teta rekla, da je en stric reku, da bo avgusta pa po 100.000 novih obolelih na dan

tko da
se bom mal potrudu

se praw
a bomo šli 2012 'v pode'?
(karkoli že pode pomenijo)


jest mislm da je čist tanajboljš povedala tale teta
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1217672247/691#691

namreč, mislm da zajame res skorda use možnosti
in tud pove, jasno, da kar bo, je odvisno od nas - ljudi, ki danes tukaj živimo.
(pustmo ob strani za trenutek da je svet tak kot ga ti opisuješ sonček in da vedno blj hitr proti tja gre)
dolga je zgodba od tete, predolga
fora pa je da so ji strici povedal kar so ji povedal
in da je precej zadev preverla
in da se sklada s tem kar je odkril stric cliff high, ki ga najdeš na tem threadu ... temi
in kar smo vedl že prej
da bojo spremembe
velike
ogromne
kolk velike, kolk ogromne ... redkokdo si upa jasno povedat
vsi zadevo rajši zavijemo v to, da je prozaprov od nas odvisno ... in skoz to ... je možnosti več

ker pa
smo kjer smo
tukaj in zdaj
se bodo nekatere zadeve odvile neglede na to kaj mi zdele nardimo
ker to kar mi nardimo rabi določen čas da se spropagira

in zdej

ni pomembno kaj bo 2012ga
ampak
kaj bo jutr
kaj bo dons
kaj je zdele

in ker bo jutr umiranje od gripe
in ker bo pojutršnem do konca crknu kapitalizem - zarad dolarja - zna bit vojna ...
če bo vojna, bo tko kot je rekla teta: 2010 bo odločilno leto
takrat se bo že odločlo kam bo zemlja in nje prebivalci šla

bo že odločeno

in zdej
naša naloga je
tebe in ostale take kot si ti ozavestit ... poučit (educate) o določenih zadevah ... naprej gre samo
dokler pa si kjer si ti ... te samo bomba premakne
jeba je ker vas premika v 'park'

mene je bomba leta 2000 premaknla sm kjer sm zdele ... točno sm
grem redko še sm ... učasih pa grem
Wink


glih tkole bom objavu
Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #411 - 03.07.2009 at 18:22:03
 
Pozdravljen gape

Sem pogledal video in danes ponoči bom pregledal vse videje katere ima objavljene.

Em hvala za odgovor. Toda ta tvoj odgovor se mi,.. mislim tako bom rekel odkrito. mam ogromno vprašanj.

1.) O čem naj se ozavestim?

gradnja his                               to znam
pridelati hrano na polju              to znam
mozlt in klat zivali za meso         tega ne znam
ribnik urediti in gojiti ribe            to morem še nalo naštudirati

Ok vejretno bi se mogu naučiti mkako sam sebe lohko preživim. Do tega sme prišel prejšen teden. Pa ne vidim tuki veliekga problema, razen tega da nimam travnika oziroam pri elektirki se mi malo zatakne, bi mogu generator na potok pripeti. Pač narediti potok mehanizme to mi ni tezko, sam dinamo ali alternator skupi sprvt tuki pa se nimam pojma.

Se bi mogel ozvestiti v čem,... duhovnosti, meditirati iti v astralni svet ter izvesti esential proces oziroma povečati mojo osbno frekvenco da bom lahko pobegnil iz tele 3 dimenzije v 4 dimenzijo katera se bo 11.11.2011 zaprla za prehajanje vanjo. (dokumentarci)

Naj se izurim v borilnih veščinah da se bom znal braniti ko pride vojna, kupim lok puščice itd.

2.)Kaj se bo zgodilo 2012?

No če mene prašas so tri simpel možnosti.

Prva: Osebno sem mnenja, da če bi nekdo tel pomoriti ljudi na globalni ravni. Po mojemmnenju, da ne bo z vojno to dosegel. Je predolgo, umazano, strašno itd,... . No če bi vrgli atomsko bonbo bo sevanje pa uničenej itd. Če pa bi tel odkrižati recmo 4 biljarde ljudi na tem planetu  v 14 dneh.(dokumentarec) Bi naredil en virus in bi ga spustil ene dve leti po zemlji da bi se maksimalno infiltriral med prebivalstvo. Pol pa bi za dve tri leta še en drugi virus poslal kateri bi se zvedal z prejšnjim in bi pobil prov vse po vrsti nič ne bi pomagalo. Kak teden bi bilo to vroče na koncu imam cela naslja cela ljudi ni, malo smrdi crvi pojedo vse in cez pol leta grem lahko kamor želim. Ni sevanja ni vojne trplenja, ruševin. Gradnja je težko delo, materijale rabiš stane veliko, itd,... Meni se zdi da bi tole bilo the best rešitev ce bi tel to dejansko tel narediti.

Oprostite pa res nočem tuki izpadet prasec itd, vem kako gorzno se to sliši. Tole je teorija.Sem se jaz tudi smao zamislil k sme to videl.

drugic: No nekej sme bral da se bo zemlaj upočasnila in bodo kateklizme ratale in pol bodo ljudje k majo doloceno stopnjo razumevnaja in osebnega spoznanja o kozmosu vesolja lepo čedno prestopili v 4 dimenzijo. (OK WTF???, jaz vem kako butasto se to slisi in ne zamerim ti dragi bralec ce se ti tole zdi butasto, tega se jaz ne kapiram!!!). IN ostali ostanemu tuki dol in gremo lepo v pm. neki nas bo prezivelo in pol gre zopet vse od začetka. (sam tok jaz nimam čolna če ga kdo ma nj pove Cool). In kot sem nekje gledal baje da v 4 dimenzijo lohka skočimo z zemjo ali nekaj takega. (WTF, ne me spraševat prašite ljudi k so v tem jaz nimam pojma o teh rečeh).

tretjic: nic ne bo kot ob milenijumu ni bilo nič.

Kot jaz vidim zadevo je vleikopodatkov nič p ani specifičnega. Pač ce je prišel kak globalni preod našega palneta pol ok. Toda poraja se vprašanje ali se lohak vsi ljduje naučimo te reči v tkao kratkem času če si za to zvedel danes. ne vem.

Osebno sem zelo firbčen, včasih še preveč. zato pa me je dvofazni tok nekajkrat pošteno stresel da o trofaznem ne govorim Shocked Shocked Shocked Roll Eyes. Toda mnenja sem, da če je tok veliko folka okol po svetu pa vsi govorijo isto stvar, da ne more biti to kar nekaj tako za lase privlečeno. Če bi mi trije opiti sokrajani to govorili za mizo v neki oštariji, pol bi šel domov in prespal. Pač vsi ne morejo biti nezauplivi, al kako nj se izrazim. Tako, da se mi zdi, da ena revulucija bo prišla. Toda bojim se, da ko bom dobil pusko v roke ozirma ko dobim pusko namoje celo, da takrat bo vse prepozno. Tako, da menim, da se pripraviti ni greh. Če kdo želi se učiti samoobrambo ok hvala bogu drug bo meditiral tretji bo pogruntal kako se krave molze( tega še nsim počel),... itd,.... Vredu. Najbolj se mi zdi zanimivo da nekaj je v zraku, vsi vedo da nekaj bo kaj pa bo pa ne ve noben. Tako, da če mas gape kako smernico pol povej ane. Tka da vem al nj kupim vleliko palco da bom tepel folk k mi bo pokusil ukrast mojo majhno konzervo tune iz haldilnika al nj se spokam v tibet v tempelj pa začnem hard core meditacijo. Sam tele meditacije me je pa strah ko, kislce. Kako za božjo voljo se sprivš meditirati, če nimaš majstra. Mislim, kot sem bral po forumu te lohak v polje peljejo, pa napadi,.. itd,...... ok sej mogoce sem res čuden k se nism ostrigel pol leta ali je že več  Grin Cheesy Cheesy, ne vem točno, toda tam pa vseeno en bi rad pristal.

To ej to, sedja morem pa nehat kmoji psoti so ako dolgi da človeka kar mine da bi ga prebral.

lp

komi čakam na nov psot

lp
Bodite varni veseli in polni upanja. pa PLIDEN bit, porednic ne marmao Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #412 - 03.07.2009 at 18:49:27
 
najprej se treba ozavestit tolk da začneš dojemat kdo sploh si


bomo ti najdl travnik ... boš lahko naredu hišo ...
... btw, veš za kašno zapuščeno vas?
al pa grad?


borilne veščine znajo bit nice ...


možnosti je mnogo več kot tri
problem je v tem proti kam svet gre ...
proti kateri od (možnih) možnosti se nagiba


podatkov je ogromn
se pa da taprave najdet hitr ...
in ko štekneš da je full ljudi ki je full raziskovalo in doživljalo, dojelo isto zadevo
in ko štekneš da usa stara znanja vedo da se bo zdej neki tazga zgodil
in ko ti je jasno da se končuje 26.000 letni cikel ...
pol se pač spomneš
in pol veš

tud kaj počet ...


smernice so jasne
problem je samo u navezavah
mamo usi tolk enih navezav, da je rekokdo svobodn da bi šu in delu kar je treba ...

ti jih kao nimaš
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #413 - 03.07.2009 at 21:52:50
 
glede na to, da je tko al tko vesolje večdimenzionalno in tja tud gremo, bo po vsej verjetnosti se zgodilo, da eni bomo šli nekam, drugi drugam. pač, vsak v svojo realnost in kritični masi kateri pripada. tko si jaz to predstavljam. je pa dejstvo, da nas naši bratje iz mlečne galaksije gledajo in čuvajo. saj smo itak njihovi otroci.  Wink das experiment. pa tudi, nič ni vklesano v kamen, tako, da če bo več ljudi prej poštekalo določene zadeve, nam sploh ne bo potrebno it čez hude hude štale.
nameravam, da bo prav fajn. back to nature. v življenje, kjer bo čas porazdeljen enakomerno za vse stvari, ki nas izpopolnjujejo in nam pomagajo v rasti in medsebojno sodelovanje.
saj, če tko pomislim, da klele na temu forumu že kar nekaj časa sharamo te zadeve u iber. tud to so bli začetki, kaj vse smo že skos dali, right... se mi zdi, da smo čez tahuj že šli. zdaj gre sam še an bolje.  Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #414 - 04.07.2009 at 11:40:07
 
Hej

Ok time out.  Shocked

Jaz sem končno prišel v lijfu do točke kjer nj bi začel delati in se posvečati tem "kozmičnim" zadevam al kako nj rečem. Prej sem mogel pokrbeti za osnovne reči. In se mi zdi malo buasto oziroma ne fer, da bom naprimer umrl v poplavi ker nisme mel pogojev, da bi s naučil določene reči. Kot sme dejal, dejstva in hard resnica me zanima. Ne pa ene hipoteze itd. Men ne pomaga nič če se ljudje neki prebujajo itd, če se jaz ne prebujam. Mislim, sploh nimam pojma kako to narediti in ne mi rečt nehi macke ubijat pa to, k sploh nism te vrste tip pa to. In podbne fore nehi pit kadit itd,... .

Ok razumem, pač v mojem lijfu sem vsaj do današnejga dne vse naredil kar sem si zadal negelde na pogoej k sem jih mel. Toda proti času pa ne morem tekmovati. Zato pa prašam takole butasto,.... za kaj se direktno gre. Se mi pa zdi da noben noče nič konkretnega pvoedat ker je tole javni forum al v čem je fora. Tako, da če je kdo tam pa mi bi razlozil prosim.

Kaj početi.

Ne vem kar se mene tiče imaš samo dve moznosti. Ali greš gor v 4 dimenzijo kot jaz kapiram tele cune reci k jih slisim pa berem, lai pa boš ostal tuki spodi in kataklizmo počakal. Ozirma ce šreživiš boš lepo mogle vse od zaketka postavljati. Tako, da je simpel, čim več uporabih reči se naučiti, farmanja elektrike itd,... zdrastvo itd,... in probat ne vem vzbuditi zavest al kako bi rkeu temu k pravte. Sam pomoej folk to pocne 10 in 20 let ter več tkao, da ce to pogruntas par let pred datumom, pol si itak že zaključil karijero.

Pač gape, konkretno me zanima ne neki okol.

Pa hvala ti za linke so zakon.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #415 - 04.07.2009 at 16:40:48
 
ne razumeš tega, da ti noben od nas ne more rečt, kaj naj ti počneš. vse te odgovore morš v seb najt. a štekaš??? tko to je.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #416 - 04.07.2009 at 17:21:40
 
Mogoče hoče, da jih najdemo skupaj.... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #417 - 04.07.2009 at 23:49:01
 
Science Of Intention Pt.1

http://www.youtube.com/watch?v=3Yj5i5ck0P0&feature=channel_page

Lynn McTaggart On C2C.

to je ta, ki je napisala knjigo Polje... in kle govori o teh zadevah.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #418 - 05.07.2009 at 03:10:45
 
http://www.youtube.com/watch?v=Bbx1c9Tt4Ak&feature=fvw še pogovor s to teko, glede namere in vse skupi.... Wink

http://www.theintentionexperiment.com/ še spletna stran, kamor se lahko vsakdo prijavi v projekt namere...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #419 - 08.07.2009 at 11:50:39
 
hej

Pera g. in robi

Hjej Cool

Jaz vem kaj hočem, oziroma kaj bom počel. In za te reči sem s eodločil na podlagi vedenja o stvareh. Bom pa šeenkrat ponovil. Nimam pojma kaj se bo zgodilo dejansko. Če nj bi sli nekam drugam ali kakor koli, pol e čas da pogruntam kdo sem. Če pa bomo vsi pomrli zaradi kataklizem je pa čas da grem na banko in vazemm posojilo pa grme uzivat na havaje Roll Eyes. V kolikor bo vojna pol ap je cas da s epšripravis na to kokr se lohka lai apprejsnja moznost.

V oziru tega pac bi prasal kako pa sploh spoznaš kdo si, tako da prasam azdevo malo drugače. Sem miuslil da ce meditiras da pogruntas pa vidim da nimam pojma.

Torej kako spozans samega sebe?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 26 27 28 29 30 ... 416