Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 27 28 29 30 31 ... 416
(Read 1673624 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #420 - 08.07.2009 at 12:06:58
 
Saj se ne spoznaš v trenutku, ampak se spoznavaš.
Spoznavaš pa se enostavno tako, da najdeš v sebi odgovore zakaj nekaj hočeš ali počneš, kar pač počneš.
Da vedno bolj občutiš, da si gospodar svojega življenja.
Tako na kratko.... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #421 - 08.07.2009 at 13:36:44
 
Hvala za odgovor.

Mislim, da jaz poznam sebe kar približno dobro. Predvsem une slabe reči k jihljudje majo za slabe so pr men logčne ker so temeljile na mojem lijfu kakršega sem mel.

Samo da se spozanvaš ok kapiram. Samo kaj ppa ostalo. MIslim,... ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #422 - 08.07.2009 at 13:42:17
 
Ne razumem, kaj misliš s tem "ostalo" ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #423 - 08.07.2009 at 15:37:21
 
Hej

No, če sam sebe spozanvam vem zakaj hočem avto, kolo zakaj nočem met nič z puncami k mi ne delujejo resne itd.... . Spoznam sebe kot bitje k deluje v temokolju. Toda zame ni to spozanvanje.

Vse ostalo pa mislim kot, dejansko spozanvanje samga sebe. Svojega potencijala. Mislim rec mi da sem mahnen, toda ce je levitacija mozna bi sam to rad pokusil enkrat, tako da vsaj ne bom stola pristavljal ko bom rad vzel iz omare kak predmet. Potlej rečeva lohk, da me firbec kaj je z to meditacijo in tem k gres v nek drug plac v smislu astralega al kako bi vedu, kaj jaz vem, pa da se tam lohak pogovarjas z drugimi bitji ljudmi itd. To imenujem ostalo. Proces k s imenuje esential proces. Zgodovina. tehnologija, sori sem precej firbčen človek. Samo to so reči k bi jih rad pogruntal. Pa nočem žalit, toda kao nj bi bilo o teh rečeh veliko napisanega. Sam jaz osebno nisme našel še nič konkretnega in pametnega. Sploh pa sme opazil, da dosti folka prebere kako reč, kot v temi dokumentarni filmi itd. Dopišejo pa nič. tako, da me zanima ali veste pa nočete pvedati k nočete biti zaznamovani z srnai družbe ali v čem je fora.

Pač te "ostale" reči me firbec. Zakaj jaz kupim kilogram makaronov naemsto vikikreme vem sam vzroke za to.

lp in komi cakam an tvoj odgovor.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #424 - 08.07.2009 at 15:55:50
 
Tudi jaz sem firbčen.

Že kot otrok sem moral vsako stvar razmontirati, saj mi je bilo težko živeti v nekem neznanju. Težko mi je bilo, da sem na primer gledal TV, pa nisem vedel kako to deluje..pa sem šel raziskovat. To je preko knjig in seveda v praksi, da sem se poglobil v zadevo, da sem jo kasneje že lahko popravljal.
To je eden izmed primerov.

Dandanes, če si lačen znanja in razumevanja, je to še lažje, predvsem zaradi interneta.
Pač vse to "ostalo", če te zastopim, kot je tehnologija, zgodovina...je le znanje in to znanje je treba poiskati in si ga nakopičiti.
Glede meditacije..obstaja ne vem koliko vrst meditacij. Spomnim se, da je Osho jih omenil kar nekaj. Izbereš eno vrsto in jo prakticiraš.
Glede astralnega potovanja, rabiš najprej znanje in tehniko, potem pa seveda prakticiraš in vidiš rezultate. Pa tu je tako, da nismo vsi za te zadeve. Nekaterim uspe, nekaterim ne.
Glede teh dok. filmov o napovedih, pa težko kaj komentiram, saj ne vem kaj se bo zgodilo...mogoče eno...mogoče drugo...mogoče nič ......mogoče pa smo vsi le v nekem pričakovanju in se počutimo nemočne, da bi kaj spremenili.Mogoče.... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #425 - 08.07.2009 at 15:58:37
 
Quote:
Sam jaz osebno nisme našel še nič konkretnega in pametnega

Pa napiši konkretno vprašanje, kaj te konkretno zanima.

Seveda boš pogruntal šele takrat, ko boš tisto živel ali prakticiral.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #426 - 08.07.2009 at 17:59:42
 
Hej

tole sem najdu:

http://www.youtube.com/watch?v=e0rSmxsVHPE

Torej zanima me če tole res pali. Oziroma, če maš lohka kake negativne izkušnje in poledice ali moreš bit zaščiten in te fore. Je vec delov.

Kako povečati frekvenco.
Kako zapustiti telo in iti v astralni svet ter se tam učit.


Hvala.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #427 - 09.07.2009 at 16:19:37
 
meditacija je gut ...
striko pove ok

vaja pa dela mojstra ...



drgač pa ... je tale
http://isohunt.com/torrent_details/92890461/atlantis+alien+visitation+and+geneti...
RES HUD stric

najprej mi je siccer zgledal da prežvekuje podatke ki jih že use wem ... pol pa model začne na power ...
začne več kot 50.000 let nazaj
kako so atlanti pršli sm
kako so nardil lemurce - njih (prvi) sin(ovi)
kako le-ti niso bli uporabni za njihov namen
kako so nardil sužnje - nas - ljudi
kako so lemurci te sužnje apgrejdal ...
kako so atlanti popizdl in napadl lemurce z atomskim orožjem
in pride čas ... okrog 13.000 let nazaj
se ne spomenm glih kako že praw ... ampak uletijo še eni zunanji in počistjo use ... great flood scene ipd
kukr - atlanti so se skoncetriral na middle east - iraq današnji ipd
dočim lemurci, katere so atlanti še vedno lovil, pa so se razpršil po svetu
in se začne zadeva
od nule
za atlante ... ki so gradil tehnologijo in so jo mel že full našpičeno
in je šla usa u kurac - je usa 10km pod morjem
pol so še mal gensko maqnipulirat probal z ostalim življem na zemlji pa jim ni nč dost ratal ...
in so se odločl da bojo useen človeka ponucal
in so ga začel izobraževat ... da je delu za njih ...
in ... menda ... u 16 stoletju so modeli pogruntal, da neglede na tehnologijo za odletet, da oni to ne morejo, da je okol zemlje ščit, ki preprečuje odhode ...
in so kontaktiral neke meddimenzionalne duše, in so jih najel da bi jim oni pomagal ... kako se rešt od kle ...
in ti so pogruntal ... in modeli so nardil college (kukr šola) da so use modele ki so prej raztreseni po celi zemlji raziskoval za njih lahko skoncentriral na neki prostorov
in ... ker je končna zahteva narest materijo iz energije, je treba blo človeka naučit najprej energijo dobit iz materije - atomska bomba - leto 1950 ...
od tuki naprej mora človk narest samo še materijo iz energije
in pol majo oni uso tehnologijo ki jo rabijo ...
in ti oni ... so seveda bloodline - za katere že od prej vemo kako in kaj ...
in
da ne pozabim
te zunanje duše - meddimenzionalne kukr - valjda ne delajo nč zastonj ... in za plačilo zahtevajo kri ... našo - valjda


zdej ... zanimivo - men - je, da je model tko straightforward obtožu atlante kot taslabe fante ...

in kako so mu lizardi samo ena od neuspelih ras iz genske manipulacije ...

in
kako so pol kr zginl nekam uni ki so od uzuni use sesul ... pomagal sesut?
in kako atlanti kao niso vedl da se bo samo od sebe - namreč to je bil čas ko je em polje se ugasnlo - podobno kot se bo zdej ...
 
tko da
bo treba še mal raziskat
kdo so res ti ki so v uni tamali piramidici, ki je nad taveliko piramido (na 1 dolarskem bankovcu npr) ... ti ki so ločeni - tud na slikici - s praznim prostorom ...
so to res atlanti? njih duhovi - iz astrala?
so to duhovi od lizardov iz afrike?
namreč, da bi enga živga človeka kdo določu za vodjo ... še nism slišu ...


al itaq nč gruntat
niti delat
in sam meditirat

čeprow ... še mal pa jih bomo shekal ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #428 - 09.07.2009 at 21:59:33
 
Ok,..

Jaz tako mislim, da če čem vedet resnico kakršna je, pol morem zapustiti ta svet in iti ven do enga bitja k vse ve pa k mi bo povedal resnico ker toel tuki ni za verjet nobenmu.

Tako, da kar se mene tiče se sedaj ukvarjam z uporabnimi rečmi. Tako, da sem včeri rpeštudiral laserje, hiše, hidroponiko itd,....

Tako da gape ta fielm ti ej vseč sme rkeu da ti bo. Sedaj pa ti men povej kje nj dobim enga k me bo zbrcal gor v astralo,.. upam smao da bodo moji možgani to  dojeli in bili spsobni doejt da me ne pobere prej.

Tak da povej kaj plis,..

spirituality of atlantis,.... toel pogelj s ena you tube

lpš
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #429 - 10.07.2009 at 13:28:33
 
ne rabiš nikogar ki bi te zbrcu u astral
tm ni najs
ne rabiš sploh točno vedet kako JE
fino je samo da prbližn veš, zato da delaš kolkr tolk pravilna dejanja
itaq več al manj samo pride na osnovi prjšnjih delovanj - če se boš zdej ustavu, boš še par let podeloval use kar si si zamislu že - tko da ...
kar ti pride na pot, nared tko kot se šika

prvo kar je, glej da bojo texti ki jih sproduciraš berljivi
a si prow dislektik? al si sam tolk zlo neprizemljen trenutno?
če druzga ne, preber še enkrat preden objaviš ...



kot sm zgori napisu ... ni glih jasno
in tud, ni glih za verjet use kar je stric povedu u tadolgem filmu
kot si sam vidu (spirituality of atlantis) niso glih usi takega mnenja
tud icke ne ...

in kot sm zgori napisu
je čist useen
a so bed 'atlanti', al so bed lizardi, al so bed egiči od kešatorjev - lastnikov kapitala - bloodline
JE POPOLNOMA USEENO
rezultat je isti
njihovga sistema ne smemo več podpirat
ampak ufurat svojga, če sploh kašnga
in skoz to, rata jasno kaj je za počet
in kaj ne

to spoznanje pa povzroči težave ... namreč, skorda ne obstaja način da bi si prslužu kej dnarja brez da delaš za njih in njihov sistem.
brez dnarja gre težko ...
z mal dnarja pa se da ...

tastari klošarji ... ne ti dandanes ... tisti ki so bli ko sm jest u šolo hodu ... njim je blo to use ža takrat jasno ... in oni so iz sistema izstopl ... in mi ... panksi ... smo se družl z njimi ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #430 - 10.07.2009 at 14:24:08
 
Hej

Polsluš ti mene sedaj. Roll Eyes

kar se mene tiče mi je to približno jasno. kar lohka naredim na tej zemlji zase sem že spoznal. Toda na ljubo rečeno, dokler nimam ene zemlje ali vsaj travnika, da lohka gor postavim sojo hiško, rabim denar. Iz sistema pa ne bom izstopil, ker ne mislim klošarit. Tako, da smo si na jasnem. Vi če vam paše kar dajte. Jaz bom pa fural sistem tok časa koker je treba, da pridem do reči k si jih želim. Mislim, če poznaš princip kako rpidet do zemlje brez da bi delal k pes 20 let pol so me samo ušesa.

Kar pa se tiče psiritualnosti me pa neki jebe, mislim, ce smo res zmešan v nulo z geni od unih iz vesolja, zakaj pismo pol mi lohak meditiramo in gremo v astralo. Lej nočem žalit al pa kaj, samo men se zgodbic ne da polušat. Zame veljajo dejstva. Pač še neki časa bom visle na tem forumu, če ne bom dobil rezultatov se bom pa spisal in odšel sori. Sedaj lohka rečem samo to da največ napredka kar sem se naučil je bilo od gospoda v hobitovi hiški. Ostalo pa je samo bozje nabijanje in nič konkretnega. Se opravicujem.

Mingrede, če je tkaj kak bilog ali kaj takge nj me kontaktira, ker mam par vprašanj. Mislim, da obm tele vprašanaj k jih mam praktnično preizkusil. Ker s emi zdi da vse ar slišim ni za verjet ozirma 80% kar vem o svetu je zlagano. Pokus pa bo povedal natančno.

Tako, da če mamo koga k je v rastlinskem svetu doma kmet ali kaj takega itd,.. nj mi piše k se prirpavlja en test. Ozirma če dobim kako normalno poročilo iz laboratorija pokus odpade ker se mi zdi da tuki neki smrdi.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #431 - 10.07.2009 at 16:34:51
 
radovedni soncek wrote on 08.07.2009 at 15:37:21:
kaj je z to meditacijo in tem k gres v nek drug plac v smislu astralega al kako bi vedu, kaj jaz vem, pa da se tam lohak pogovarjas z drugimi bitji ljudmi itd..



Samo ce ni ta forum ena velika zblojena pravljica...

Z meditacijo gres na en drug plac (ze res ampak v akumuliranemu smislu)? Vidim da zadeve sploh niso jasne, s kaksnimi bitji bi se sploh lahko pogovarjal v astralu? Reptili, letecimi kravami ali kaksno tretjo enooko debilnostjo?

Prvo moras sploh vedeti kaj je astral, ma ne prvo dojemite osnovo enotne naravne zakonitosti (tega ni v knjigah ki vam jih prodajajo okrog in na krozkih ki vaj jih ravno tako prodajajo= duhovna trznica) sem imel v preteklosti polno astralnih projekcij, lucidnjih sanji in podobne sare, ampak da se bos pogovarjal z nekimi (breztelesnimi) bitji... ja samo v pravljicah (pa kaksnih zablojencih ki se pogovarjajo sami s seboj) pa nikjer drugje. Mimogrede telepatija (clovek- clovek) obstaja, telekineza ne obstaja.

Z edinim bitjem ki si se in se bos pogovarjal je CLOVEK

Z edinim bitjem, ki se je  V CELOTNI ZGODOVINI kdo pogovarjal je bil edino CLOVEK.

Problem je ker so vas zmesali lazni nakladaski duhovni nategi, nekateri se sami sebi verjamejo taksne bedarije.
Pa ne samo to celotna civilizacijska podtstat je potrebna postene prevetritve, ker to je vse ze kriticno bebavo.

Jaz sem podal dejstvo, edino SAMOZAVESDNO bitje v vseobseznem vesolju je clovek (najvisje bitje torej, to pa nikakor ne pomeni najvrednejse), ta isti clovek je izgruntal taksne bedarije da te prime srat...

Od unih bebastih suhljatih vesoljckov, letecih krav, kuscarske zalege in podobnega govna na katerega je ze cas da se poserjemo in splaknemo v klanalizacijo kamor spada taksen zablojen drek.

Samo ocitno se clovestvo se ni navelicalo ziveti v popolni temi, jaz sem se.

Ce se vrnemo nazaj dejstvo se vedno ostaja, da se je clovek pogovarjal le s clovekom ali pa svojo bolno domislijo (shizofrenija) se je prepricala da se navznoter pogovarja z nevem kaksnim bitjem (studijski primer za to je Bosty, ki misli da se pogovarja z bogom.

In kaj ces pol taksnemu razlagat?

Ga ni frajerja ki lahko dokaze nasprotno, ce je mi ga pokazite! Pa da vidimo tega nadcloveka (nadbitje)! ki komunicira z necim kar ni clovek, jaz ne poznam in vam povem tega ni, razen dolocenih pacijentov, ki pa se ve za kam so zreli.

Ljudje bozji pa skapirajte ze enkrat v cemu je stvar ne pa samo blodit taksnele bedarije.

Vesoljci? Vesoljci smo jasno tudi mi in ko bomo prisli na drug planet k ljudem (isti DNK), bojo rekli glejga zlomka... vesoljci!  Grin Evo na tej stopnji smo zdaj mi, majhni in zabiti glede enotne naravne zakonitosti.

In mi se bomo "smejali" ljudem, ki so pac v ciklu lesene zlice in si rekli, saj smo tudi sami dali ze nesteto taksnih ciklov skozi, odpustimo jim... Wink

Nevem no Alojza je ze minilo, ker vidi da ni kruha na temu zasanjanemu duhovnemu koticku in mene tudi mineva, ker vsakic ko pridem gor, je situacija bolj kriticna, samo zavijanje v meglo in ustvarjanje misterijev in furanje neskoncnih zablod, namesto da bi dojeli da: VEMO ZE VSE! Zananje ki je pika na i je na zemlji, samo spozanti ga moramo.

Aja mimogrede, stran Prometejevo darilo clovestvu je sla pa pa, ker je rekel Alojz da skoda truda, komur je usojeno da je vsaj v osnovi spoznal zadevo jo je ze v temu cajtu. ZA druge pa tako ni smisla, zato je umaknil P.D.

Sploh pa tukaj so bili sami poznavalci letecih krav iz saturna in pac cloveka je minilo, sploh pa ima zdaj resno delo, ki bo REALIZIRAL tapravo zadevo.  Ne pa prepricaval dolocene bebce, zakaj je nelogicno in nemogoce ziveti na saturnu in zakaj je nemogoce da obstaja leteca krava,...

Nocem nobenga prizadet al karkoli slabga, samo sem napisal v temu stilu, da se malo prebudite iz teh blodenj, ki so vsakic bolj kriticne ko pridem sem. Kaksnega bostija bi pa za njegovo dobro mahnil s kolickom cez bebavo lorberjevo bucu, mogoce bi celo izdavil... Aha ma saj res, joj sem zmesan...

Kakorkoli uzivajte se naprej!
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #432 - 10.07.2009 at 19:45:35
 
Quote:
Aja mimogrede, stran Prometejevo darilo clovestvu je sla pa pa, ker je rekel Alojz da skoda truda, komur je usojeno da je vsaj v osnovi spoznal zadevo jo je ze v temu cajtu. ZA druge pa tako ni smisla, zato je umaknil P.D.

Če ga ni umaknil zato, ker ga mora popraviti in verjetno več ne verjame 100% v njega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #433 - 10.07.2009 at 21:32:26
 
hm,...

Mislim,....

Sploh me ne zanima kakšne spore imate med seboj itd,...

Glede na to, kar si napisal me je minilo, da bi sploh kaj še pisal po tem forumu, in resno razmišljam, da se bom spisal. Razlogov za to je več.

Imam pa neki vprašanj, zakaj sploh obstaja ta forum in komu je namenjen? Mislim, če ti in toji k vse veste in dojemate ne mislite se koga drugega prizemljiti pol se mi zdi tale forum en velik vic.

Ti zakaj pa ga ne zaprete, če so ljudje take ovce?

So mi rekli marsikaj že, toda nihče mi ne bo reku da sem prfuknen ozirma omejen. Tako, da v tem oziru se mi zdi omejena osba k to reče ker do današnjega dne sem še vedno vse pogruntal. Če pa folk noče deliti znanja in delanosti, pol pa tudi ok. Kar se mene tiče, je potemtakem tale forum res en velik vic. Po zgoraj napisanem tekstu.

No pa adijo,... vas bo zapustil še en butelj oziram omejen,.. s katerim si itak niamte kaj poamgati,.... k vse razuemte,.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #434 - 11.07.2009 at 08:38:01
 
Quote:
Ti zakaj pa ga ne zaprete, če so ljudje take ovce?

Saj ni njegov forum in mi nismo njegove ovce.

Jaz gledam na to tako, da vsak izraža nek svoj pogled in s tem odnos do samega sebe, ki ga projicira na družbo.

Jaz se s tem ne obremenjujem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 27 28 29 30 31 ... 416