Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 416
(Read 1673498 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
end of days 2012 and beyond
03.02.2009 at 17:29:17
 
was: doomsday 2012 end of days


http://www.documentarywire.com/doomsday-2012-end-of-days

da naute pozabl ...


in še web bot
napovedi
http://urbansurvival.com/2009summary.pdf
Back to top
« Last Edit: 26.04.2013 at 11:23:35 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1 - 03.02.2009 at 18:56:03
 
Se ve da je to prelomnica za clovestvo, normalno ker je to v nas samih. Apmak bluzici ki mislijo da nekaj vejo, prvo pomislijo in nakladajo o koncu sveta- unicenju sveta.

Resnica je drugacna, gre le za neizbezno prelomnico, ki pa je tik pred vrati. Ta pa je le na podlagi naravnega dviga (pada) EM ferkvence galaksije, torej cisto naravna stvar, brez neumnih prerokb in misterijev, ki jih prodajajo taksni ki se jim se sanja kaj je v resnici na stvari... Sam teh prerokb ne potrebujem, ker sam v sebi vem za to prelomnico ki je pred vrati.

Tudi homo- sapiens ni vecen v svoji rasti znotraj cikla, to pa ne pomeni smrti, ker je vedno vezana z novim zacetkom. Definitivno pa vedno pride konec, ker ni nic vecno znotraj cikla... To je tako osnovni zakon gibala stvarstva, ce ne bi bilo te medsebojne In-Ri interakcije bi bilo vesolje staticno, nezavedno, z drugo besedo ga ne bi bilo, ker ga sploh ne bi moglo bit.

V bistvu bo kmalu vse razjasnjeno okrog tega. Blodnje in bedarije bo zamenjalo vedenje ki bo znanstveno, logicno prikazalo celoten spekter delovanja stvarstva, kako to od vedno deluje in vedno bo delovalo po istem sistemu delujocem VECNO- zdaj.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2 - 03.02.2009 at 20:23:03
 
Konec sveta dobesedno pomeni nič drugega,kot konec 'vseh' civilizacijskih podstatov(temeljev) po katerih živimo zadnjih 14ooo let.
Zgodil se bo nesluten tehnično duhovni civilizacijski preboj,ki bo zemeljsko civilizacijo vrnil v vesoljno -galaktično občestvo človeštva. Pika-amen in nehajte jokat in stokat,ker ne zaupate v lasten rod in v sami sebe. Jasno!!! Etrex ti maš prav,nič ne vedo, a so ošabni kot,da vse vedo-večina je takšnih tupoglavcev,čast izjemam.

Lp Alojz Cool

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3 - 04.02.2009 at 02:34:19
 
gape wrote on 03.02.2009 at 17:29:17:

slučajno ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #4 - 04.02.2009 at 12:06:46
 
gape wrote on 04.02.2009 at 02:34:19:
gape wrote on 03.02.2009 at 17:29:17:

slučajno ...


Gape

To je konstrukt neznanja in nerazumevanja vesoljnih ciklov.
Nič od tega ne bo!!!!!! Zakaj nihče ne zaupa v soljudi????

Človek je najinteligentnejša samomanifestacija večno-sedanje vesoljne konstante zato večno-sedanji kralj življenja.Človek ima v svoji biti vesoljno življenje samo zato ga večno sedaj tudi vzdržuje.
Zaupajte vase in v svoj rod. Zakaj ste tako črnogledi,če pa vsi vse veste kot trdite. Sodite po krivem- v resnici pa živite v temi?????

Ali samo trdite??? Da lahko v lastnem strahu druge sodite in svoj ego polnite!!!!

Dajte že nekaj sami vkup sklanfat.Ne sam tuje misli in delo semle limat!!!!

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #5 - 04.02.2009 at 13:46:25
 
tečn si, to je dejstvo

nič ni mojega, ker je vse naše, ker smo vsi edn

kar sm jest svojega napisu je blo to kr neki let nazaj
sm mislu da je svoje
takrat

zdej vem čigavo je ...


od samota bamota
Wink


in da dokažem kolk sm tečen
http://www.documentarywire.com/esoteric-agenda
in še tale, mislm da še nism dal linka
http://www.documentarywire.com/the-2012-enigma

provzaprov najdete na tem sajtu
http://www.documentarywire.com
use tapomembne filme
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #6 - 04.02.2009 at 16:15:24
 
Dober Gape in kaj je tu tvojega osebnega dela'''''''''????

Vse te tiče jaz iz mezincam strajbam v kanto za gnoj.To so sami nakladači-besede,besede,kje je praktična daritev življenjU?

Tebi meni vsem in celotnemu vesoljnemu življenju???? KJe je praktična rešitev,ki zagotavlja nadaljevanje življenja? Nikjer!!!!

Besede ti lahko limaš tudi v WC pa nikomur nič ne pomagajo. Dejanja daritve življenju štejejo!!!!

Boli mene k za Ickeja in podobne bluziče,ki niso in ne bodo nič dali (PRAKTIČNEGA) življenju.

JAZ SEM TEČEN PA NE ZATO,KER TEBE OSEBNO NE BI SPOŠTAL, AMPAK ZATO;KER MI VSILJUJEŠ TUJE MISLI IN PAMET: IMAM SVOJO IN RABIM NE TVOJE NE KOGARKOLI DRUGEGA!!!

POSTANITE SAMI SVOJI:

LP Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #7 - 04.02.2009 at 19:22:23
 
jao gape, ta filmček nima veze z realnostjo. sem že mesece nazaj brala komentar od šamanov mayevskih, da je to pač en holivudski hokus pokus in da naj tega nihče ne jemlje resno.
kaj je prikriti namen vseh teh, ki stojijo za tem, vejo samo oni. ampak definitivno ni, da pride resnica na dan.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
matijaZ
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 106

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #8 - 04.02.2009 at 19:59:08
 
Petra ,točno to. Spet eni napeljujejo vodo na svoj mlin.
Ustrahuj množice,da bodo kot zblojene ovce in bodi njihov ovčar.
Čau
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #9 - 04.02.2009 at 20:02:18
 
usak po svoje ...

nič ne vsiljujem

šeram!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #10 - 04.02.2009 at 20:06:34
 
Se opravičujem zaradi nesramnosti, ampak vse razne newage bedarije so en velik absurd, tako kot je absurno čakanje newagerjev na vesoljni potop ki jih bo rešil hudega sveta, ali pa "kanaliziranja" vseh sort bitij, katerih se že vsak kanalizator spomni neko novo vrsto.

Tisti, ki je pripravljen nekaj narest pri sebi, bo to nardil brez da bi čakal pomoč od zunaj. Saj vendar učite da je vsak svoj kreator, torej zakaj bom čakal da se te pravljice izpolnejo? Večje duhovne civilizacije so vse razumevale z nekega širšega vidika zelo dolgih ciklov evolucije, kar naenkrat si pa mislimo da se bo točno tisti moment ko smo mi tukaj, zgodilo nekaj super pomembnega. Nazadnje je vse skupaj en pljunek v ocean, tudi če se bo zgodilo.

Nisem popolen, ampak po tolikem času sem pa spoznal, da če iščem notranji mir,  bom moral to pri sebi negovat, ne čakat da se bo svet spremenil zame.

Čas bi že bil da newagerji nehajo sanjati in se primejo nekega konkretnega dela. Kdor ima rad okolje, naj gre sadit sadno drevje, kdor ima zdraviteljse sposobnosti, naj zdravi, kdor želi poučevati, naj to počne. Najbolje pa je, da sedimo in beremo neke prerokbe in kanaliziranja ki so mogoče samo neke projekcije avtorja, ter čakamo da nam bo komet padu na glavo.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #11 - 04.02.2009 at 20:15:47
 
sej film v bistvu ne napoveduje konca sveta. pravi, da bo dost katastrof, mal nakaže, katere so najbolj možne... in reče, svet se bo spremenil.
in mi vemo, da se bo svet spremenil. ker se zadnja desetletja spreminja zelo hitro.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #12 - 04.02.2009 at 20:37:55
 
Quote:
Se opravičujem zaradi nesramnosti, ampak vse razne newage bedarije so en velik absurd, tako kot je absurno čakanje newagerjev na vesoljni potop ki jih bo rešil hudega sveta, ali pa "kanaliziranja" vseh sort bitij, katerih se že vsak kanalizator spomni neko novo vrsto.

Tisti, ki je pripravljen nekaj narest pri sebi, bo to nardil brez da bi čakal pomoč od zunaj. Saj vendar učite da je vsak svoj kreator, torej zakaj bom čakal da se te pravljice izpolnejo? Večje duhovne civilizacije so vse razumevale z nekega širšega vidika zelo dolgih ciklov evolucije, kar naenkrat si pa mislimo da se bo točno tisti moment ko smo mi tukaj, zgodilo nekaj super pomembnega. Nazadnje je vse skupaj en pljunek v ocean, tudi če se bo zgodilo.

Nisem popolen, ampak po tolikem času sem pa spoznal, da če iščem notranji mir,  bom moral to pri sebi negovat, ne čakat da se bo svet spremenil zame.

Čas bi že bil da newagerji nehajo sanjati in se primejo nekega konkretnega dela. Kdor ima rad okolje, naj gre sadit sadno drevje, kdor ima zdraviteljse sposobnosti, naj zdravi, kdor želi poučevati, naj to počne. Najbolje pa je, da sedimo in beremo neke prerokbe in kanaliziranja ki so mogoče samo neke projekcije avtorja, ter čakamo da nam bo komet padu na glavo.

lp


SNOW

Hvala k... vsaj nekdo ki ve v kakšni gnojnici živi in hoče to spremeniti. Hvala stvarstvu da je manifestirano tudi v takšne samostojne ljudi in ne samo v ovce in papagaje.
Bravo snow popljupavat je treba ta gnoj,ki bo gnoj za boljši svet.
Samo gnoj je treba uporabit uorati .Delat se jim ne ljubi, oni bi kar sanjal in sadil rožce brez lastnega vrta. Še enkrat bravo snow. Vsak naj se vpraša; KAj delam jaz,da bi se življenje nadaljevalo v boljših razmerah za vse in zanj???

Lp Alojz Cool

.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #13 - 04.02.2009 at 20:43:03
 
Petra. wrote on 04.02.2009 at 19:22:23:
jao gape, ta filmček nima veze z realnostjo. sem že mesece nazaj brala komentar od šamanov mayevskih, da je to pač en holivudski hokus pokus in da naj tega nihče ne jemlje resno.
kaj je prikriti namen vseh teh, ki stojijo za tem, vejo samo oni. ampak definitivno ni, da pride resnica na dan.

Popolnoma se strinjam s teboj in mi ni potrebna potrditev šamanov. Oglej si film o koledarju Tune in razlage na njihovi spletni strani.

Sicer je pa tako, da je najlažje operirat z nekim strahom. Strah in začudenje, frapiranost, preko neke namišljene logične razlage. Namen je na lahek način zslužiti. Poglej samo zavarovalnice. Te lepo služijo na strahu. Pa še podpiramo jih.

Lp,Igor

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #14 - 04.02.2009 at 20:55:06
 
Quote:
Petra. wrote on 04.02.2009 at 19:22:23:
jao gape, ta filmček nima veze z realnostjo. sem že mesece nazaj brala komentar od šamanov mayevskih, da je to pač en holivudski hokus pokus in da naj tega nihče ne jemlje resno.
kaj je prikriti namen vseh teh, ki stojijo za tem, vejo samo oni. ampak definitivno ni, da pride resnica na dan.

Popolnoma se strinjam s teboj in mi ni potrebna potrditev šamanov. Oglej si film o koledarju Tune in razlage na njihovi spletni strani.

Sicer je pa tako, da je najlažje operirat z nekim strahom. Strah in začudenje, frapiranost, preko neke namišljene logične razlage. Namen je na lahek način zslužiti. Poglej samo zavarovalnice. Te lepo služijo na strahu. Pa še podpiramo jih.

Lp,Igor



IGOR

Največji štos pri vseh teh ustvarjalcih takšnih filmčkov je dejstva,da je ravno njih same najbolj strah kaj bo.

Nič izven galaktičnega cikla(Tune) ne bo in nič kar ne bi bilo posledica večno-sedanjega naravnega vesoljnega samodelovanja.

Bluzič verjame bluziču. Kritičen človek preveri z lastno voljo,kaj je res in kaj ne. Bluzič verjame vsakomur,ker je to najlažje zanj ,zato je pa bluzič..

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 416