Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 205 206 207 208 209 ... 416
(Read 1691609 times)
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3090 - 05.01.2011 at 09:52:45
 
Želiš si mira, ne. Saj bo prišel, vendar sedaj pač čakaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3091 - 05.01.2011 at 10:47:08
 
Robi wrote on 05.01.2011 at 08:39:05:
Quote:
Jaz sem za to, da se čimveč takih teorij naplete in da se jih zbilda in promovira do onemoglosti, da bi ja potem, ko pride famozni december 2012 in sedaj še famozni marec 2013, lahko videli, da je vse skupaj vele New Age natega, oz. so vse to projekcije uma, potem naj se pa drma kdor se pač hoče drmat, sam naj končno zaprejo goflje pa bo mir s temi vesoljci in podobno zalego.

Jaz sem tudi za.

Stalno prestavljajo ta datum konca....a konca pa ni in ni Smiley  

enkrat sem bral nekje da menda je ze mimo ta datum sam so nam evil aliensi zbrisal spomin  da bi pozabl da smo razsvetljeni Huh fuknshit
druga varjanta je da se dogaja hudo intenzivno zato nas bolijo glave imamo drisko... v glavnem se cistimo ker bodo nasa telesa postala light bodys po tem eventu nebo nicesar da nebi zmogli.Zato pa iluminati dajajo datume da se fokusiramo stran od sedaj   Cool
tretja varjanta je da se dogaja sam to da smo tolk zabluzli da si to vse umisljamo ker smo po vecini lost in the mind , kasneje bomo znoreli ce bomo tako nadaljevali , potem pa vesoljni potop Sad
cetrta varjanta :  dragi bratje in sestre gospod bog nas gleda mi se pa norcujemo Embarrassed
tezko nam je .



Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3092 - 05.01.2011 at 11:14:29
 
ego-3p wrote on 05.01.2011 at 10:47:08:
Robi wrote on 05.01.2011 at 08:39:05:
Quote:
Jaz sem za to, da se čimveč takih teorij naplete in da se jih zbilda in promovira do onemoglosti, da bi ja potem, ko pride famozni december 2012 in sedaj še famozni marec 2013, lahko videli, da je vse skupaj vele New Age natega, oz. so vse to projekcije uma, potem naj se pa drma kdor se pač hoče drmat, sam naj končno zaprejo goflje pa bo mir s temi vesoljci in podobno zalego.

Jaz sem tudi za.

Stalno prestavljajo ta datum konca....a konca pa ni in ni Smiley  

1) enkrat sem bral nekje da menda je ze mimo ta datum sam so nam evil aliensi zbrisal spomin  da bi pozabl da smo razsvetljeni Huh fuknshit

2) druga varjanta je da se dogaja hudo intenzivno zato nas bolijo glave imamo drisko... v glavnem se cistimo ker bodo nasa telesa postala light bodys po tem eventu nebo nicesar da nebi zmogli.Zato pa iluminati dajajo datume da se fokusiramo stran od sedaj   Cool

3) tretja varjanta je da se dogaja sam to da smo tolk zabluzli da si to vse umisljamo ker smo po vecini lost in the mind , kasneje bomo znoreli ce bomo tako nadaljevali , potem pa vesoljni potop Sad

4) cetrta varjanta :  dragi bratje in sestre gospod bog nas gleda mi se pa norcujemo Embarrassedtezko nam je .

Men se najbolj verjetni zdita 2. in 3. varijanta. Samo kera je pa tista ta prava, pa ne vem ... Čeprav pa moram rečt, da sem jaz začet čutit pritisk v glavi zraven določenih ljudi že pred enimi cirka 7 leti. In to potem skoz začutim, ko sem zraven kakšnega nevrotika, pritisk v zatilju se poveča in tako. Pa tudi nasplošno se mi zdi, da res nekaj "dol" pritiska, ja, pri vseh ljudeh. Eni se bolj zavedajo, drugi niti ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3093 - 05.01.2011 at 11:17:30
 
hmal bomo vedl
in ne bo treba več pametnga se delat ...

kolkrkoli da je

boste moral to propagando pač požret al pa jo nehat brat

do zdej smo mel fragmente
zdej je zgodba že zlo sestavljena
seveda ni nujno resnična
je pa precej blj resnična kot kašn avto al pa hiša npr ...


in še 1x bom zapisu
to se ma za zgodit - kar je v naslovu teme
mogoče boste usi zdej zdej začel delat na tem da bi se to ne zgodilo
pa se mi nekak zdi da nimate moči da bi preprečl zemlji da se razsvetli
mate edin moč ne se razsvetlit z njo
to pa ja ...
ali pa voljo se razsvetlit z njo
al pa pogum
al pak strah ...

kolkrkoli da je ... če ne veš - zakaj bi pametoval?

edino vedenje ti je: do zdej še nikol ni tko blo

PHE

i spit on it
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3094 - 05.01.2011 at 12:10:04
 
gape tolk smo te propagande ze pogledal zadnja leta , to gre mimo ni pa brezveze , en kup informacij cetut pravilnih al ne prebudi v nas en majcken necesa in  gre naprej . problem je lahk sam ce se prevec oklepas informacij ker se ti  lepo slisijo in potem upas na neki to te pa nese stran od sedaj od tu kjer se pa v bistvu res dogaja karkol se pac dogaja , pac tako more bit da lahk porajtas tut to , in taki vcas pametujemo ko to porajtamo kar pa spet ni prav itak , in tako to gre , edino vedenje kot si reku je da se nikol ni blo tko kot smo mislal pa se to ni zihr  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3095 - 05.01.2011 at 12:18:23
 
Poet wrote on 05.01.2011 at 11:14:29:
ego-3p wrote on 05.01.2011 at 10:47:08:
Robi wrote on 05.01.2011 at 08:39:05:
Quote:
Jaz sem za to, da se čimveč takih teorij naplete in da se jih zbilda in promovira do onemoglosti, da bi ja potem, ko pride famozni december 2012 in sedaj še famozni marec 2013, lahko videli, da je vse skupaj vele New Age natega, oz. so vse to projekcije uma, potem naj se pa drma kdor se pač hoče drmat, sam naj končno zaprejo goflje pa bo mir s temi vesoljci in podobno zalego.

Jaz sem tudi za.

Stalno prestavljajo ta datum konca....a konca pa ni in ni Smiley  

1) enkrat sem bral nekje da menda je ze mimo ta datum sam so nam evil aliensi zbrisal spomin  da bi pozabl da smo razsvetljeni Huh fuknshit

2) druga varjanta je da se dogaja hudo intenzivno zato nas bolijo glave imamo drisko... v glavnem se cistimo ker bodo nasa telesa postala light bodys po tem eventu nebo nicesar da nebi zmogli.Zato pa iluminati dajajo datume da se fokusiramo stran od sedaj   Cool

3) tretja varjanta je da se dogaja sam to da smo tolk zabluzli da si to vse umisljamo ker smo po vecini lost in the mind , kasneje bomo znoreli ce bomo tako nadaljevali , potem pa vesoljni potop Sad

4) cetrta varjanta :  dragi bratje in sestre gospod bog nas gleda mi se pa norcujemo Embarrassedtezko nam je .

Men se najbolj verjetni zdita 2. in 3. varijanta. Samo kera je pa tista ta prava, pa ne vem ... Čeprav pa moram rečt, da sem jaz začet čutit pritisk v glavi zraven določenih ljudi že pred enimi cirka 7 leti. In to potem skoz začutim, ko sem zraven kakšnega nevrotika, pritisk v zatilju se poveča in tako. Pa tudi nasplošno se mi zdi, da res nekaj "dol" pritiska, ja, pri vseh ljudeh. Eni se bolj zavedajo, drugi niti ne.

mybe yes mybe no mybe bejby i dont know ,  Smiley
nevem tocn kaku si mislu to s pritiskom , jeze se tut navlecemo od drugih al pa veselja lahk sam smo sami si krivi alpa hvalezni si dovolimo al pa ne .
ja druga je tko po spominu tko govorijo , ostale so bolj like a joke of my own Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3096 - 05.01.2011 at 13:46:21
 
Quote:
Robi wrote on 05.01.2011 at 08:39:05:
Quote:
Jaz sem za to, da se čimveč takih teorij naplete in da se jih zbilda in promovira do onemoglosti, da bi ja potem, ko pride famozni december 2012 in sedaj še famozni marec 2013, lahko videli, da je vse skupaj vele New Age natega, oz. so vse to projekcije uma, potem naj se pa drma kdor se pač hoče drmat, sam naj končno zaprejo goflje pa bo mir s temi vesoljci in podobno zalego.

Jaz sem tudi za.

Stalno prestavljajo ta datum konca....a konca pa ni in ni Smiley  

Tolk sta nestrpna, da bosta potem vsa razočarana.

Lp,Igor

O čem ti to ?
Kdo je nestrpen ?

A misliš, da tisti, ki vsepovsod vidi zarote in išče potrditve za konec sveta, v sebi nosi mir ?

Trditev, da nas bo zemlja razsvetlila, je enakovredno pričakovanju odrešenika....In čemu to pričakovanje, če človek živi v miru ?

Človešvo bo moralo samo pojesti to, kar smo si skuhali.
Vsak se bo moral soočiti s sabo...Vsak na svoj način.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3097 - 05.01.2011 at 13:48:58
 
Quote:
Želiš si mira, ne. Saj bo prišel, vendar sedaj pač čakaj.

Meni je vsa ta obsedenost z raznimi kataklizmami, že smešna...

To je odsev človeške neodgovornosti in velikih pričakovanj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3098 - 05.01.2011 at 14:22:00
 
Robi wrote on 05.01.2011 at 13:46:21:
Quote:
Robi wrote on 05.01.2011 at 08:39:05:
Quote:
Jaz sem za to, da se čimveč takih teorij naplete in da se jih zbilda in promovira do onemoglosti, da bi ja potem, ko pride famozni december 2012 in sedaj še famozni marec 2013, lahko videli, da je vse skupaj vele New Age natega, oz. so vse to projekcije uma, potem naj se pa drma kdor se pač hoče drmat, sam naj končno zaprejo goflje pa bo mir s temi vesoljci in podobno zalego.

Jaz sem tudi za.

Stalno prestavljajo ta datum konca....a konca pa ni in ni Smiley  

Tolk sta nestrpna, da bosta potem vsa razočarana.

Lp,Igor

O čem ti to ?
Kdo je nestrpen ?

A misliš, da tisti, ki vsepovsod vidi zarote in išče potrditve za konec sveta, v sebi nosi mir ?

Trditev, da nas bo zemlja razsvetlila, je enakovredno pričakovanju odrešenika....In čemu to pričakovanje, če človek živi v miru ?

Človešvo bo moralo samo pojesti to, kar smo si skuhali.
Vsak se bo moral soočiti s sabo...Vsak na svoj način.

Robi, zemlja je temna-jin, nebo je svetlo-jang. Oboje skupaj, ki ponazarja gibanje te bo prosvetlilo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3099 - 05.01.2011 at 14:24:39
 


Človešvo bo moralo samo pojesti to, kar smo si skuhali.
Vsak se bo moral soočiti s sabo...Vsak na svoj način.

resnica  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3100 - 05.01.2011 at 14:25:02
 
gape wrote on 05.01.2011 at 11:17:30:
edino vedenje ti je: do zdej še nikol ni tko blo

PHE

i spit on it

tole se mi je zapisal ker sm zasledu da kolkrat so že napovedoval konc sveta in ga še nikol ni blo ...


problem pa se men zdi to, da če jest dam eno informacijo na net, ker se mi zdi vredna pozornosti, da pol se pa kr oklepam in upam in kar je še teh smeti ...
pa ne
ono je pač informacija, ki je pač mal drugačna od drugih informacij ... in to je use kar je ...
možno da je resnična, možno da ni ... je pa informacija
in zame jo je vredno objavt!


nestrpen si ti robi
in še edn
usaj u tem kontextu
skoz napovedujejo konec sveta, pa ga ni in ni ...

moj mir je do neke mere odvisen od okolice
še najblj nemirnega me pa dela nerazumevanje dejanskega stanja sveta

in seveda preočitna nepripravljenost ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3101 - 05.01.2011 at 14:48:18
 
Quote:
še najblj nemirnega me pa dela nerazumevanje dejanskega stanja sveta

Gape...Naš zunanji svet je le projekcija naše osebnosti.
Ko boš razumel sebe, boš razumel zakaj se ti to dogaja, kar se ti dogaja.

Vsak čuti in živi lastno življenje...V resnici zato nikomur ni mar za razumevanje sveta...Sveta niti ni možno razumeti...Svet je vse, kar obstaja...Če želiš razumeti svet, moraš biti več kot pa Bog. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3102 - 05.01.2011 at 15:00:13
 
Quote:
Robi, zemlja je temna-jin, nebo je svetlo-jang. Oboje skupaj, ki ponazarja gibanje te bo prosvetlilo.

Lp,Igor

Ja...Sam si to predstavljam, da nas bo prosvetlilo zavedanje bistva tega gibanja.
Da je gibanje odsev našega doživljanja in odsev našega resničnega jaz-a.
Prosvetlitev je odsev sposobnosti zazreti se v ogledalo in ob tem doživeti občutek poenotenja.

Če uporabim simboliko ML-jevega podajanja doživljanja realnosti....

Srce je naša ustvarjalna domišljija, rojena iz instiktivne povezave z globljim življenjem. Srce ustvarja vsa naša upanja in želje in nas bo na koncu povezalo z začetkom, od koder vsi mi prihajamo. Brez srca, brez instinkta za čut, želje, ljubezen je življenje nesmiselno in mrtvo. Življenjska energija srca nas kot fontana napaja in oskrbuje. Tako kot fizično, tudi psihično srce pri bolezni reagira enako. Ko se psihične arterije zamašijo kot posledica poškodb in travm in se pretok energije zaustavi, to vpliva na psihično in fizično počutje človeka.

Srčne rane so posledica samozavedanja, katero sproži odtujenost od matrice, ki nas je nekoč vsebovala. Ta proces odtujevanja se je stopnjeval in nas pustil z zelo ranljivo zavestjo, polno strahov in napetosti. Spomin na čas enosti še živi v nas in hrepeni po vrnitvi v to stanje. Smiley

In ustvarjanje nekega splošnega stanja nevrotičnosti in čakanja na konec, je le odraz te želje po vrnitvi v čas enosti in miru.

Potrebno je razumeti, da to stanje, kot je, ni slučajno takšno, ampak posledica našega resničnega bistva.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3103 - 05.01.2011 at 15:36:09
 
Quote:
nestrpen si ti robi
in še edn

Gape..A se ne bi raje vprašal, zakaj mene in še enega doživljaš kot nestrpnega ?

Pričakuješ razsvetljenje...a da bi se zazrl vase in poiskal odgovor, pa je preveč ?

A sem zate nestrpen zato, ker podiram tvoje iluzije....?
Seveda lahko vsak marsikaj pričakuje...A dokler le stopaš po svoji poti, bo ostalo vse le pričakovanje......
Sestopi s poti. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3104 - 05.01.2011 at 15:48:57
 
Robi wrote on 05.01.2011 at 15:00:13:
Quote:
Robi, zemlja je temna-jin, nebo je svetlo-jang. Oboje skupaj, ki ponazarja gibanje te bo prosvetlilo.

Lp,Igor

Ja...Sam si to predstavljam, da nas bo prosvetlilo zavedanje bistva tega gibanja.
Da je gibanje odsev našega doživljanja in odsev našega resničnega jaz-a.
Prosvetlitev je odsev sposobnosti zazreti se v ogledalo in ob tem doživeti občutek poenotenja.

Če uporabim simboliko ML-jevega podajanja doživljanja realnosti....

Srce je naša ustvarjalna domišljija, rojena iz instiktivne povezave z globljim življenjem. Srce ustvarja vsa naša upanja in želje in nas bo na koncu povezalo z začetkom, od koder vsi mi prihajamo. Brez srca, brez instinkta za čut, želje, ljubezen je življenje nesmiselno in mrtvo. Življenjska energija srca nas kot fontana napaja in oskrbuje. Tako kot fizično, tudi psihično srce pri bolezni reagira enako. Ko se psihične arterije zamašijo kot posledica poškodb in travm in se pretok energije zaustavi, to vpliva na psihično in fizično počutje človeka.

Srčne rane so posledica samozavedanja, katero sproži odtujenost od matrice, ki nas je nekoč vsebovala. Ta proces odtujevanja se je stopnjeval in nas pustil z zelo ranljivo zavestjo, polno strahov in napetosti. Spomin na čas enosti še živi v nas in hrepeni po vrnitvi v to stanje. Smiley

In ustvarjanje nekega splošnega stanja nevrotičnosti in čakanja na konec, je le odraz te želje po vrnitvi v čas enosti in miru.

Potrebno je razumeti, da to stanje, kot je, ni slučajno takšno, ampak posledica našega resničnega bistva.


Robi, kako lepo in resnično si tole povedal. Iz tvojih besed veje velika modrost, ki je rojena iz ljubezni in ljubezen do bližnjega napolnjuje vsak kotiček tvojega zapisa. Za srce zveni opojno kot angelska melodija in poteši lakoto srca kot nebeška mana.

V mojem srcu si vzburil tolikšno radost, da čutim Ljubezen v tebi, ki te ta trenutek prešinja po celem telesu.

Tole sem moral povedati.

No pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 205 206 207 208 209 ... 416