Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 127 128 129 130 131 ... 416
(Read 1689744 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1920 - 27.01.2010 at 12:33:37
 
Robi wrote on 27.01.2010 at 12:08:34:
Verjamem ,da pride do neskladja in tu pride do pomena zavest.
Bolj, kot je um na otroški ravni, več neskladja povzroča. Otrok si marsikaj želi, misli, da je svet pravljica, da lahko dobi vse, kar si zaželi...Vendar, ko takšen um odraste, začne razumevati življenjske zakone in zakone telesa, ter jih spoštuje, potem več um ne pričakuje nemogoče in ne posiljuje svojega telesa.
Šele potem se lahko ustvarja harmonija med telesom in umom. Ali preprosto povedano zdrav duh v zdravem telesu. Smiley
Zdravo telo, lahko tudi uresniči več umskih želja.

Proces se s staranjem telesa obrne, zato um podobno kot otroški svoje domovanje najde v transcedentnem. Normalnem osebni razvojni proces, ki se odraža v prevladujoči kolektivni zavesti določene kulture, ki prav tako gre skozi razvojne stopnje. Od tod paralele med zlato dobo klasične (aristotelovske)  grške kulture, ki je razvila kult harmonije med umom in telesom, od tod pojem enotnosti duha in in telesa kot posledica razvoja zahodne civilizacije v zrelem renesančanem srednjem veku in od tod transcendentalni kulti mladih ter postaramih egiptovskih, grških  in srednjeveških evropskih kultur....      
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1921 - 27.01.2010 at 12:37:26
 
Quote:
ROBI TAKELE MOJSTRE JAZ NAJRAJE VPRAŠAM TOLE.; Si prepričan,da poznaš vse svoje življenjske danosti in možnosti,ki ti jih ponuja tvoje lastno življenje?

Poznam to, kar čutim.

Mislim, da je naše življenjsko gonilo zadovoljstvo. Razlika je le med načini in sredstvi s katerimi želimo to doseči.
Vseh svojih danosti seveda ne poznam..pa to ni pomembno..bo že čas pokazal svoje.
Pomemben je ta trenutek..a sem ta trenutek zadovoljen, pa tudi, če sem izkoristil le 10% svojih danosti.
Tudi z avtom se lahko lepo in zadovoljno pelješ 50 km/h, pa čeprav veš, da gre 200. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1922 - 27.01.2010 at 13:05:11
 
Robi wrote on 27.01.2010 at 12:37:26:
Quote:
ROBI TAKELE MOJSTRE JAZ NAJRAJE VPRAŠAM TOLE.; Si prepričan,da poznaš vse svoje življenjske danosti in možnosti,ki ti jih ponuja tvoje lastno življenje?

Poznam to, kar čutim.

Mislim, da je naše življenjsko gonilo zadovoljstvo. Razlika je le med načini in sredstvi s katerimi želimo to doseči.
Vseh svojih danosti seveda ne poznam..pa to ni pomembno..bo že čas pokazal svoje.
Pomemben je ta trenutek..a sem ta trenutek zadovoljen, pa tudi, če sem izkoristil le 10% svojih danosti.
Tudi z avtom se lahko lepo in zadovoljno pelješ 50 km/h, pa čeprav veš, da gre 200. Smiley


Čim staviš na čas zavedajoč se svoje minljivosti si končal produktivno razmišljane v smeri  ohranjanja življenja. Tebi priporočam zadovoljstvo s 5o km na uro sam vozim hitro in uravnoteženo zadovoljstvo mi tu ne more biti  pred varnostjo za sebe in druge.Briga(skrb) za Soživljenje oprostite,tega vam manjka.jEBEM JAZ VAŠE ZADOVOLJSTVO.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1923 - 27.01.2010 at 18:59:55
 
1/6 David Wilcock Interviews Benjamin Fulford

http://www.youtube.com/watch?v=zj2DoSHSGW8

pa kogar zanima naj si kar hitro pogleda, znajo te zadeve hitr pobrisat
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1924 - 28.01.2010 at 09:28:04
 
Petra. wrote on 27.01.2010 at 18:59:55:
1/6 David Wilcock Interviews Benjamin Fulford

http://www.youtube.com/watch?v=zj2DoSHSGW8

pa kogar zanima naj si kar hitro pogleda, znajo te zadeve hitr pobrisat


Petra hvala za tole. Malo premalo zanima forumaše.Glavno je,da smo mi vsi pametni,da nas kr glava peče od te pameti. Nočmo se ozavestiti!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1925 - 28.01.2010 at 14:36:42
 
Petra. wrote on 27.01.2010 at 18:59:55:
1/6 David Wilcock Interviews Benjamin Fulford

http://www.youtube.com/watch?v=zj2DoSHSGW8

pa kogar zanima naj si kar hitro pogleda, znajo te zadeve hitr pobrisat


Preposlušal precej stvari od b. fulforda (svetujem tudi vse tri dele tegale http://www.projectcamelot.org/lang/en/benjamin_fulford_interview_transcript_1_en... ). Ustvarja vtis, da so ga razna skrivna združenja pripustila prcej blizu, da je pridobil precej insarjderskih informacij in da celo sam težko razloči mejo med svojo neodvisno  publicistično/novinarsko dejavnostjo in neko globjo vmešanostjo v zadeve (kot neke vrste glasnika interesov, popularizatorja moči ali celo agenta raznimih konkurenčnih klanov/mafij, centrov ekonomske moči in njihovih konkurenčnih ločin). Kakorkoli že, pri igranju te dvojne igre  vsaj meni precej prepričljivo zvenijo njegovi zaključki, da se vsi ti zakulisni centri moči med sabo izčrpavajo, da se precenjuje njihov pomen/vpliv in da se tudi sami zavedajo, da na daljši rok nimajo nobene prave perspektive. Fulford se je tako celo postavil v njihovega branika, češ naj jih pustimo v njihovih gradovih in v ujčkanju občutja lastne samopomebnosti in  da je škoda zgubljat energijo za razkrivanje njihovih povezav z namenom njihovega uničenja (po eni anti-zarotniški varinati naj bi bilo treba pobit 10.000 'ta vrhnjih', da bi s tem rešili 4 miljarde folka), saj bi s tem sesul tudi infrastrukturo, ki so jo zgradil v svojem hlepenju po moči in  zakaj naj bi raje ne   uporabili to infrastrukturo za graditev sveta na drugi ekonomski platformi, ki ne bi bila zgrajena na moči/dominaciji ampak splošnem napredku in blaginji vseh in ki ima v sebi dosti večji motivacijski naboj... Zveni malo naivno, vendar je  po moje tip res  našel možnost izhoda iz (tudi osebne stiske pred grožnjami raznih japonskih mafij,  s katerimi  se je zapletel) za vse, v katerega (prav zaradi  lastne izkušnje) precej iskreno verjame (saj kaj  mu/nam  pa drugega preostane)...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1926 - 28.01.2010 at 15:02:01
 
titud wrote on 28.01.2010 at 14:36:42:
Petra. wrote on 27.01.2010 at 18:59:55:
1/6 David Wilcock Interviews Benjamin Fulford

http://www.youtube.com/watch?v=zj2DoSHSGW8

pa kogar zanima naj si kar hitro pogleda, znajo te zadeve hitr pobrisat


Preposlušal precej stvari od b. fulforda (svetujem tudi vse tri dele tegale http://www.projectcamelot.org/lang/en/benjamin_fulford_interview_transcript_1_en... ). Ustvarja vtis, da so ga razna skrivna združenja pripustila prcej blizu, da je pridobil precej insarjderskih informacij in da celo sam težko razloči mejo med svojo neodvisno  publicistično/novinarsko dejavnostjo in neko globjo vmešanostjo v zadeve (kot neke vrste glasnika interesov, popularizatorja moči ali celo agenta raznimih konkurenčnih klanov/mafij, centrov ekonomske moči in njihovih konkurenčnih ločin). Kakorkoli že, pri igranju te dvojne igre  vsaj meni precej prepričljivo zvenijo njegovi zaključki, da se vsi ti zakulisni centri moči med sabo izčrpavajo, da se precenjuje njihov pomen/vpliv in da se tudi sami zavedajo, da na daljši rok nimajo nobene prave perspektive. Fulford se je tako celo postavil v njihovega branika, češ naj jih pustimo v njihovih gradovih in v ujčkanju občutja lastne samopomebnosti in  da je škoda zgubljat energijo za razkrivanje njihovih povezav z namenom njihovega uničenja (po eni anti-zarotniški varinati naj bi bilo treba pobit 10.000 'ta vrhnjih', da bi s tem rešili 4 miljarde folka), saj bi s tem sesul tudi infrastrukturo, ki so jo zgradil v svojem hlepenju po moči in  zakaj naj bi raje ne   uporabili to infrastrukturo za graditev sveta na drugi ekonomski platformi, ki ne bi bila zgrajena na moči/dominaciji ampak splošnem napredku in blaginji vseh in ki ima v sebi dosti večji motivacijski naboj... Zveni malo naivno, vendar je  po moje tip res  našel možnost izhoda iz (tudi osebne stiske pred grožnjami raznih japonskih mafij,  s katerimi  se je zapletel) za vse, v katerega (prav zaradi  lastne izkušnje) precej iskreno verjame (saj kaj  mu/nam  pa drugega preostane)...


Titud  enkrat vsaj zame napišeš mojstrovino drugič nesmisel.Opažam,da vedno takrat,ko pišeš iz sebe rata mojstrovina. Tole kar si napisal je vredno vsake pohvale.Kapo dol po Katancu.

Resnica do katere sem prišel sam in jo nikomur ne vsiljujem je :Zemlja ni danes in nikoli ne bo - pravi kraj za uresničitev najplemenitejšega kar je v vseh nas nekje najglobje  skrito in zakopano. Od tega skritega bistva izhaja vso zlo na Zemlji-razočaranje,da nam''' zemeljsko'' življenje prodaja srečo in ljubezen,ki je nedosegljiva za vse nas.

Vsi v sebi iščemo raj,žal!!! Ko bo resnični raj ponujen,se mu bodo mnogi odrekli.
To je resnica-vsi vemo za obstoj  raja v sebi in vsi ga iščemo,žal ga vsi ne dojemamo enako.

Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1927 - 31.01.2010 at 14:51:33
 
eko neglede na to a je res al ne ...

sm spisu ker se mi je zdela pomembna informacija

***********************************************

to je treba pa prow zapisat ...

striček Benjamin Fulford
iz
David Wilcock with Benjamin Fulford pt.4/9
http://www.youtube.com/watch?v=_IgTRIn8FbY

prawi:

da bo razložu frakcije tistih ki imajo moč in kako so nastale
on razume da frakcije delujejo tko:
treba je it nazaj v čas do babilona, ko so babilonci zasužnjl žide, babilonski kraj je pobil moške naslednike kralja davida; njegovi čuvaji pa so se odločl narest skrivno združbo ki bo ohranila bloodline od kralja davida s tem da bojo zaščitl ženske iz familije ... zatorej so jih poročil z raznoraznimi princi in kralji in jih skrivaj čuval. In preden je jeruzalem padu, so skril/zakopal zlato, ki so ga mel - davidovi nasledniki. ko so šli na križarske vojne so toisto zlato izkopal in ga kot vitezi templarji prpelal u evropo. s tem dnarjem so ustanovil banke in daobrodelne organizacije po evropi. v 13st jih je francoski kralj u navezi s papežem dal pobit ... zato so pobegnl na razne konce. en del jih je šu u švico u gore, kjer so ustanovil usem znane banke ... en del jih je šu na sever evrope kjer so nastal vitezi (teutonic, templars) in tud thule society ... del jih je šu na škotsko, kjer so nardil kapelo u roslynu in se poročal z kraljevo družino ... ena skupina je šla tud u španijo iz katere pa so jih zbrcal in so jo potegnl u ameriko ...
to so razne frakcije ki so obstajale v začetku

v modernih časih pa je pro-ruska frakcija kristjanska - ki je nekoga nabrcala iz rusije Tongue
še ena frakcije iz britanije, ki se od skoz bojuje z vatikanom in jezuiti - vatikan in jezuiti so mu povedal da cel blem je bil pa aliansa med thule society in muslimani - nekak majo sunitska plemena svojga liderja - ki je kralj - kukr. in pol je bil nek fajt in so nastal še šiitski muslimani.
v aziji npr, so na kitajskem 3 frakcije: komunisti, nek emperor - naslednik od kralja in ta nadzoruje res ogromn dnarja, in pol je še frakcije u tajvanu, ki hoče ponovno vzpostavt ming dinastijo - ti so full povezani z federal reserve.
na japonskem so šefi 70% za zahod in 30% za kitajce - emperor je podpisu premirje z rokafelerji ...

velik tega in velika zmeda
ampak ena zadeva je zihr
da so azijci pogruntal da oni prowzaprov kontrolirajo veliko večino dnarja na svetu in da ne bojo več pustil da bi wall street in city of london govorila kako in kaj se bojo šli z dnarjem ...
to je jedro te krize zdej
kukr
ker zahod noče zgubit nadzora nad dnarjem
***********************************************

jest pa še vedno mislm da so to use igre ki se jih oni igrajo in mi gledamo in se čudmo ... igrajo in eno in drugo stran
mi smo pa šahovnica
sploh ne kmetje ...
Back to top
« Last Edit: 01.02.2010 at 12:09:43 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1928 - 31.01.2010 at 15:00:31
 
Ja tako je v resnici!!!!

Sam sam sem še vedno za uno Petrino misel in jo upam vedno zagovarjat (mogoče kdaj- tudi uresničit) ne bo jim uspelo!!! Vesolje ima vedenje in življenjsko ''samomoč'',da jim ne bo uspelo. Popolnoma zaupam temu -nimam niti kančka dvoma u to Petrino življenjsko, ki je zame- vesoljna samoresnica!!!

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1929 - 31.01.2010 at 23:30:32
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1930 - 01.02.2010 at 00:13:00
 
Petra. wrote on 31.01.2010 at 23:30:32:

ok
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1931 - 01.02.2010 at 02:51:51
 
http://www.pozareport.si/?Id=mediji&View=novica&novicaID=14542

kr zanimivo

Parapsiholog Ruben Papian: Letos bo leto rušenja, mnogi bodo padli
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1932 - 01.02.2010 at 10:35:27
 
Petra. wrote on 01.02.2010 at 02:51:51:
http://www.pozareport.si/?Id=mediji&View=novica&novicaID=14542

kr zanimivo

Parapsiholog Ruben Papian: Letos bo leto rušenja, mnogi bodo padli


Samo tole Petra:pravi so-smo izven sistema in popolnoma nekomercialni. Vse ostalo sva pa midva ti in jaz povedala tule.Če heroji ne razumejo kaj govoriva -pa še bodo. Novi čas se je začel točno 15.08.1998 in traja že 12 leto stopamo smo v 13 letu-novega časa. Drugače brez (samovšečnosti z znanjem in vedenjem) tega Rbena dam jaz v tamal žep za drobiž. Bodi  Cool Hvala Cool
 
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1933 - 01.02.2010 at 11:54:51
 
jaojao
hud stric
mnogo mi je ušeč reku

par sm jih spisu spet
Tongue

Quote:
o ezoteriki in podobno se takrat u SZ ni govorilo - edino - med šefi

če bi se sovjetska zveza ne razpadla bi on zdele ne bil pr požarju ampak skrit 10 stopenj 'top secret'-a visoko skrit ...


se kr splača videt

in vednobljnujno zgleda da treba razkrit use bastardnosti
dejansko pomagat da se sesuje ta svet
ta resničnost
in na ruševinah nardimo pol kej novga ...

za use ostalo je že prepozn ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #1934 - 01.02.2010 at 12:27:15
 
gape wrote on 01.02.2010 at 11:54:51:
jaojao
hud stric
mnogo mi je ušeč reku

par sm jih spisu spet
Tongue

Quote:
o ezoteriki in podobno se takrat u SZ ni govorilo - edino - med šefi

če bi se sovjetska zveza ne razpadla bi on zdele ne bil pr požarju ampak skrit 10 stopenj 'top secret'-a visoko skrit ...


se kr splača videt

in vednobljnujno zgleda da treba razkrit use bastardnosti
dejansko pomagat da se sesuje ta svet
ta resničnost
in na ruševinah nardimo pol kej novga ...

Ej gape s tem se strinjam. Sesut ta svet-gradnja novega nam garantira delo-razvoj in preživetje.Vse to se bo zgodilo ni dvoma!!! Tako,da tu sva v nulo na isti valovni dolžini Wink Cool
za use ostalo je že prepozn ...

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 127 128 129 130 131 ... 416