Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5126 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mišljenje
Reply #15 - 11.01.2009 at 16:59:47
 
Alojz in Sandib wrote on 10.01.2009 at 12:50:38:
OMEN SAT wrote on 10.01.2009 at 11:58:39:
Quote:
Ja, to je 13. poglavje od Jiddu K. in dobro, da si začel razmišljati o tem kaj je misel, kako nastane, psihološki čas. Sicer je pa na tem linku celotna knjiga od J.K. Svoboda je onkraj znanega, ki jo je prevedel M. Jensterle.

http://www.geocities.com/no_copyright/k_svoboda.htm

Lp,Igor

sem vedel že pred tem  Wink sem dal samo za ostale ala bošty in drugi  ta link
pa lep pozdrav


Oman Sat

Ok. če podajaš znanje drugih.Že s samim tem dejanjem
dokazuješ, da nisi vesoljno samobiten.Tvoje mišljenje si ukalupil v kalup drugega,ki pa ni izraz tvoje miselne kreacije-in življenjske samobitnosti-svobode. Nisi samozadosten in nisi sebi' kot tak edina miselna avtoriteta'. Si zgolj papagaj,ki ni vesoljno samobiten! Vedi!!! brez žaljenja tvoje pisanje razumem kot dobronamerno gesto,vendar je zame to tuja resnica- ne moja. Jaz hočem svojo resnico in ne tujo.Moja 'bit'' mora meni govoriti in mene učiti sama-Ona ima vse predispozicije,da to lahko uresniči. Glej nase kot na individualno živo vesoljno vrednost mase-energije,ki eksistira večno-sedaj in zato v osnovi nima nikakršnih omejitev. Glej nase kot na telo in kot na dušo.Drži se neoprijemljive duše,ki uči tvoje sedanjo telesno vrednost in vodi tvojega duha.
Upam,da sem ti dovolj nazorno predstavil zadevo!!!

Lp Alojz Grin Grin Cool


OMEN SAT

Daj preberi moj post še enkrat in potem se razburjaj!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mišljenje
Reply #16 - 11.01.2009 at 17:17:29
 
Boštyxz wrote on 11.01.2009 at 11:00:36:
OMEN SAT wrote on 10.01.2009 at 11:58:39:
Quote:
Ja, to je 13. poglavje od Jiddu K. in dobro, da si začel razmišljati o tem kaj je misel, kako nastane, psihološki čas. Sicer je pa na tem linku celotna knjiga od J.K. Svoboda je onkraj znanega, ki jo je prevedel M. Jensterle.

http://www.geocities.com/no_copyright/k_svoboda.htm

Lp,Igor

sem vedel že pred tem  Wink sem dal samo za ostale ala bošty in drugi  ta link
pa lep pozdrav


No, vidiš, mene si že zgrešil, ker je čiiiiiiiiiist' predolgo napisano  Grin Tongue.

A se ti to da "prevesti" v krajšo obliko, recimo v 1,2,3, ali nekaj stavkih , brez kompliciranj ?  Roll Eyes

Hvala + (+ ne hvala) + Lp  Wink Smiley

Boštyxz + #


Bošty

Večina tu igra na lasten uvid,kako se midva sovražma.Jaz pa verjamem,da sploh ni tko. Daj povej ti meni, a kogarkoli sovražiš? Recimo mene osebno?

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2