Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 23 24 25 26 27 ... 32
(Read 141625 times)
D7
Ex Member




Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #360 - 10.05.2010 at 14:13:31
 
sure  Smiley
Fajn

preberem tu na forumu vsake toliko kakšno takšno ki to nedvoumno potrdi  Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #361 - 10.05.2010 at 14:16:27
 
Ne ti bi mogo rečt zaj - ne Mi vemo Vi pa ne in pol jaz rečem , ne Mi vemo Vi pa ne in pol rečemo dosti zajebancije grema na pri  Grin in pol naju mama za uhe potegne . drugač pa če maš meni kaj za povedat povej direktno  ne vsake tolko preberem blaa...
Back to top
« Last Edit: 10.05.2010 at 15:21:29 by lotolol »  
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #362 - 10.05.2010 at 14:36:32
 
Mi vsi vemo kaj delamo-vprašanje je, ali to delamo pravilno,ali narobe ?!!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #363 - 10.05.2010 at 14:42:05
 
Alojz in Sandib wrote on 10.05.2010 at 14:36:32:
Mi vsi vemo kaj delamo-vprašanje je, ali to delamo pravilno,ali narobe ?!!! Smiley


Vprašanje je kdo nam bo to odgovoril  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #364 - 10.05.2010 at 15:24:08
 
El Pesnik wrote on 10.05.2010 at 13:13:56:
Alojz bi lahko prenehal lajat na ta forum in počasi začel lajat na svojga psa ...   Smiley
To bi zgledalo takole:

Alojzev pes: Jazst nisem manjša zavest od človeka, jebemti sunac!
Alojz: Ja pa si, ščene moje. Kaj? A te ni rodila mati in ne oče? A boš reklo, ščene moje, da te je rodila gora, kaj?
Alojzev pes: Ne ti meni, da sem nižji samoizraz vesolja od tebe, majmun! Jaz sem življenjska samomanifestacija in voham bolje od tebe!
Alojz: Ja pa kaj, če vohaš. A pa si se zmožno samo-zapret v sarkofag in potem re-animirat, a? Da lahko potem spet vohaš naprej. No, si al nisi?!
Alojzev pes: Ma ti si čist utrgan! Kakšna re-animacija? A vidiš tisto drevo? Jaz si ga ogledam, ga naciljam in poščijem! To je to. Razsvetljen sem pa bolj kot ti, jaz vsaj živim ti pa stalno nekaj tuhtaš kako boš nekaj na glavo obrnil in predstavil svojo vesoljno teorijo. Evo ti vesolje! (Alojzev pes se v tem trenutku prav nesramno podela na njegov čevelj. Alojz se ves besen in užaloščen, ker ga še njegov lasten pes šinfa, razpoči kot balon v zlato vesoljno mavrico).  Smiley

Alojz bi na stara leta lahko malo manj bevskal kot kakšen še posebej nesramno podivjan cucek ...  Smiley

Živeli!  Smiley

P.S. Telo ne more ustvariti zavesti, nima nič z zavestjo, zavest se zaveda telesa, ne pa obratno. Hov!
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #365 - 10.05.2010 at 15:54:04
 
Quote:
P.S. Telo ne more ustvariti zavesti, nima nič z zavestjo, zavest se zaveda telesa, ne pa obratno. Hov!

Potem se ljudje napačno izražamo, ko pravimo, da se "jaz zavedam svojega telesa" ?
Bi morali rečt, da se zavest zaveda mojega telesa...pa čeprav z njim nima nič...
Ker, če bi naj bila zavest neodvisna od telesa, potem bi lahko rekli, da se jaz zavedam svojega telesa, da zavest pa le opazuje...
Kaj pa takrat, ko mene ni, ko sem v nezavesti..a gre potem zavest na dopust...?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #366 - 10.05.2010 at 16:02:22
 
El Pesnik wrote on 10.05.2010 at 15:24:08:
El Pesnik wrote on 10.05.2010 at 13:13:56:
Alojz bi lahko prenehal lajat na ta forum in počasi začel lajat na svojga psa ...   Smiley
To bi zgledalo takole:

Alojzev pes: Jazst nisem manjša zavest od človeka, jebemti sunac!
Alojz: Ja pa si, ščene moje. Kaj? A te ni rodila mati in ne oče? A boš reklo, ščene moje, da te je rodila gora, kaj?
Alojzev pes: Ne ti meni, da sem nižji samoizraz vesolja od tebe, majmun! Jaz sem življenjska samomanifestacija in voham bolje od tebe!
Alojz: Ja pa kaj, če vohaš. A pa si se zmožno samo-zapret v sarkofag in potem re-animirat, a? Da lahko potem spet vohaš naprej. No, si al nisi?!
Alojzev pes: Ma ti si čist utrgan! Kakšna re-animacija? A vidiš tisto drevo? Jaz si ga ogledam, ga naciljam in poščijem! To je to. Razsvetljen sem pa bolj kot ti, jaz vsaj živim ti pa stalno nekaj tuhtaš kako boš nekaj na glavo obrnil in predstavil svojo vesoljno teorijo. Evo ti vesolje! (Alojzev pes se v tem trenutku prav nesramno podela na njegov čevelj. Alojz se ves besen in užaloščen, ker ga še njegov lasten pes šinfa, razpoči kot balon v zlato vesoljno mavrico).  Smiley

Alojz bi na stara leta lahko malo manj bevskal kot kakšen še posebej nesramno podivjan cucek ...  Smiley

Živeli!  Smiley

P.S. Telo ne more ustvariti zavesti, nima nič z zavestjo, zavest se zaveda telesa, ne pa obratno. Hov!


Kaj se zavest zaveda, če nima tvojega opičjega telesa???
To si se pozabil vprašat ko si kangljico in lopatko Davidu ukradu ko sta se igrala v peskovniku.!!! Teci po mamico,da te bo branila pred lastnim umom. Cheesy Cheesy Cry Cry CryPes ko pes mu ne gre zamerit ima isto nagonsko telo kot ti !!!Zavest pa malo višjo kot iluzionistični  čarovniki tvojega kova.Pa še možgane ima težje od tvojih -kurjih. Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #367 - 10.05.2010 at 16:22:26
 
Smiley  aaaaa da mi gre na smeh da ne moreš dveh postov da ne bi koga žaliv in ga polepil!!   Cheesy

če je to korak naprej in duhovni razvoj samopotrditev/spoznanje/vesoljno tralala  Smiley  Smiley

potem ga ne rabim/o  



psst!
to meče slabo luč na tvojo religijo in njenega poglavarja  Wink
tak mimogrede...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #368 - 10.05.2010 at 16:27:38
 
El Poeta

Sedaj se pa lepo vsedi in premisli. Kdo nezmore normalno debatirati?? Tisti,ki nima proti argumentov!! Sedaj pojdi pa lepo en dan nazaj po topikih in poglej-kdo od naju je začel prvi žalit drugega! Jaz,ali ti? Iskreno!
Meni se zdi izpod časti kregati o zadevi,katera se tiče našega duhovnega življenja. Koljejo in ubivajo se poživalčeni ljudje,ki imajo nagonski ego začne se pa okoli prepira čigavo je kaj,Normalni ljudje komunicirajo normalno-nezreli se prepirajo. Razmisli saj jeza škoduje tebi,ti meni ne prideš s takim pobalinskim obnašanjem do živega-ker potem jaz vem kdo si-duhovno in etično nezrel človek. Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #369 - 10.05.2010 at 16:48:11
 
Najbolj absurdno se mi zdi tole-nekdo ujet znotraj vseobsežne vesoljne elementarne in življenjske samopojavnosti trdi,da vesolje(Bog)ni vseobsežna enost,ampak je on izven tega. A ta sanjač niti niti sposoben dojeti,da v lastni individualni celosti samo del te celote,ki jo namerno želi preseči v svoji ego omejenosti-ne dojema pa ,da je ravno njegova živa zavest vesoljno neomejena-in vseobsežna. Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #370 - 10.05.2010 at 16:53:04
 
Quote:
Smiley  aaaaa da mi gre na smeh da ne moreš dveh postov da ne bi koga žaliv in ga polepil!!   Cheesy

če je to korak naprej in duhovni razvoj samopotrditev/spoznanje/vesoljno tralala  Smiley  Smiley

potem ga ne rabim/o  



psst!
to meče slabo luč na tvojo religijo in njenega poglavarja  Wink
tak mimogrede...


David si ti pravičen? Sočasno sva pisala post-preberi moj komentar.Ti si majhen v svoji majhnosti,ki se je niti ne zavedaš. Prideš mi naprej kot ena potuhnjena zverinica,ki udari samo takrat,ko je sigurna,da ji kdo varuje hrbet.Sama si nikoli ne upa udarit,če nima zašćitenega hrbta.Sedaj boš še ropotal,ker računaš na pomoč,ko je ne bo boš tiho kot drekec-pekec. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #371 - 10.05.2010 at 16:54:34
 
o yes, grdo mi govori   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #372 - 10.05.2010 at 16:58:46
 
Quote:
o yes, grdo mi govori   Smiley


Ali pa lepo pa oni ne razume ne lepo ne grdo-sliši samo svoj he-he Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #373 - 10.05.2010 at 17:02:54
 
verbalni dvoboj  Smiley
Kak bi kaj blo da bi se v živo pogovarjali o ja pa še en litr vina vsak da spije bi blo za probat Smiley pa da vidimo ali smo lahko ljudje ali pa smo še vedno opice Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #374 - 10.05.2010 at 17:07:09
 
Quote:
verbalni dvoboj  Smiley
Kak bi kaj blo da bi se v živo pogovarjali o ja pa še en litr vina vsak da spije bi blo za probat Smiley pa da vidimo ali smo lahko ljudje ali pa smo še vedno opice Grin


Še en glažek- pol gremo narazen!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 23 24 25 26 27 ... 32