Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 27 28 29 30 
(Read 70073 times)
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #420 - 03.12.2008 at 18:10:44
 
Boštyxz wrote on 02.12.2008 at 08:43:21:
Eee, Etrex, vidiš, spet si v zmoti . Namreč, tista sporočila, ki si jih jaz dajem sam, so takooooooo zanič, da sploh niso za objavo tu gor.

In , potem praviš, da bi krave srale po glavah Saturnovih ljudi, ... daj povej, kje si dobil pa te bedne nesmiselne laži ?

Res pa imajo "Ognjeno drevo-Fehura", kot tudi "Deževno drevo-Briura", ter  "Sončno drevo-Gliuba in nenazadnje še "Zrcalno drevo", ter tudi Oljčni grm, ter še nešteto drugih čudovitih stvaritev.

Vendar to že spada pod naslov Saturn, ali pa Izvenzemeljske civilizacije.

Tako mi je govoril Gospod .

Modri Gospod .

LP Roll Eyes


Spet se izmikas, kako so lazi? Pa kaj se delas neumnega al kaj? Pa kaj te tvoje letece krave ne serjejo al kako? Pac krava kot krava se vserje kjer je in ce je leteca se lahko vserje v zraku. Me zanima kaj se bos zdaj izmislil.

Tisti tvoji grunti Bosty pa ne spadajo nikamor, pravis da so tvoja sporocila in grunti zanic, pa ne opazis da tvoja "druga od modrega podana" sporocila so ravno tako le da se bolj zanic se za v vrtec ni taksno nakladanje. Se otroci se ne izmislijo taksne nelogicne bedarije. Si pa res tele Bosty.

L.p. Roll Eyes Cheesy
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #421 - 03.12.2008 at 19:51:48
 
Po moje, je Modri , ki je Najmodrejši , izvedel opravljanje velike potrebe Saturnovskih krav bolj modro, kot si ti to zamišljaš , heh ... !

Po moje med letom sploh ne zmorejo opravljati velike potrebe, ker niso sproščene .  Cheesy

A se ti ne zdi, da je to nekoliko bolj modroestetskoetičnokodexno ?

Nooo, vidiš, Modri Stvarnik pač bolje, bolj modro razmišlja kot recimo jaz ali ti .

Zato se je treba ravnati po Njemu + se učiti Modrosti od Njega Edinega edinole ! Smiley

Pa modro razmišljanje ti želimo, skozi večer, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...  Cheesy Wink Smiley Roll Eyes 8), ...

from Boštyxz + # spirits + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #422 - 03.12.2008 at 20:02:35
 
Boštyxz wrote on 03.12.2008 at 19:51:48:
Po moje, je Modri , ki je Najmodrejši , izvedel opravljanje velike potrebe Saturnovskih krav bolj modro, kot si ti to zamišljaš , heh ... !

Po moje med letom sploh ne zmorejo opravljati velike potrebe, ker niso sproščene .  Cheesy

A se ti ne zdi, da je to nekoliko bolj modroestetskoetičnokodexno ?

Nooo, vidiš, Modri Stvarnik pač bolje, bolj modro razmišlja kot recimo jaz ali ti .

Zato se je treba ravnati po Njemu + se učiti Modrosti od Njega Edinega edinole ! Smiley

Pa modro razmišljanje ti želimo, skozi večer, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...  Cheesy Wink Smiley Roll Eyes 8), ...

from Boštyxz + # spirits + # Kiss#

Ti pa si pacient. To dokazuješ iz dneva v dan. Ta-modri je predvidel celo kravje sranje, ni pa tvoje bebavosti. Da ne omenjam, da se te celo izogiba in ti ga iščeš ter prosiš s specialnimi molitvami. Izgleda, da mu je sproščenost letečih krav nujnejša-prioriteta kot ti.

Ha,ha,ha

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #423 - 03.12.2008 at 20:14:19
 
Boštyxz wrote on 03.12.2008 at 19:51:48:
Po moje, je Modri , ki je Najmodrejši , izvedel opravljanje velike potrebe Saturnovskih krav bolj modro, kot si ti to zamišljaš , heh ... !

Po moje med letom sploh ne zmorejo opravljati velike potrebe, ker niso sproščene .  Cheesy

A se ti ne zdi, da je to nekoliko bolj modroestetskoetičnokodexno ?

Nooo, vidiš, Modri Stvarnik pač bolje, bolj modro razmišlja kot recimo jaz ali ti .

Zato se je treba ravnati po Njemu + se učiti Modrosti od Njega Edinega edinole ! Smiley



Joj ne, že spet Grin Grin
nesproščene leteče krave  Grin Grin Grin neverjetno kaj je za nekoga modrost.

Bošty pospešuješ mi prebavo, mislim da moram na veliko potrebo  Grin Grin Grin že letim  Grin  Smiley
Back to top
« Last Edit: 04.12.2008 at 01:03:07 by nahate.d »  
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #424 - 03.12.2008 at 20:14:56
 
Grin Grin Grin, ti pa si komik, ... kar domišljaj si ...

Glej, kot sem ti enkrat že naznanil znani stavek , ki pove zakaj se Bog ne da takoj spoznati vsakemu , ti ga spet ponovim :

"Nebeško kraljestvo pa v tem času trpi silo, in kdor si ga ne bo vzel z silo, si ga tudi ne bo prilastil . "

Pa dober večer, še naprej, juuuheeeeejjjjjjjjjj, ...  Cheesy Wink Smiley Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #425 - 03.12.2008 at 20:18:35
 
Boštyxz wrote on 03.12.2008 at 20:14:56:
Grin Grin Grin, ti pa si komik, ... kar domišljaj si ...

Glej, kot sem ti enkrat že naznanil znani stavek , ki pove zakaj se Bog ne da takoj spoznati vsakemu , ti ga spet ponovim :

"Nebeško kraljestvo pa v tem času trpi silo, in kdor si ga ne bo vzel z silo, si ga tudi ne bo prilastil . "

Pa dober večer, še naprej, juuuheeeeejjjjjjjjjj, ...  Cheesy Wink Smiley Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#

V vsakem praviš, ga ne spoznaš. Spoznaš pa ga s podrobnim preučevanjem opravljanja potrebe letičih krav. Kaj ne, Bošti!

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #426 - 03.12.2008 at 20:21:52
 
Quote:
Boštyxz wrote on 03.12.2008 at 20:14:56:
Grin Grin Grin, ti pa si komik, ... kar domišljaj si ...

Glej, kot sem ti enkrat že naznanil znani stavek , ki pove zakaj se Bog ne da takoj spoznati vsakemu , ti ga spet ponovim :

"Nebeško kraljestvo pa v tem času trpi silo, in kdor si ga ne bo vzel z silo, si ga tudi ne bo prilastil . "

Pa dober večer, še naprej, juuuheeeeejjjjjjjjjj, ...  Cheesy Wink Smiley Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#

V vsakem praviš, ga ne spoznaš. Spoznaš pa ga s podrobnim preučevanjem opravljanja potrebe letičih krav. Kaj ne, Bošti!

Lp,Igor


hehehe, čedalje bolj se mi zdi, da to opravilo ti čedalje bolj preučuješ prek mojih domnev, razlag  Cheesy Exclaim Grin Grin Grin...

Lp , heh

Wink Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #427 - 03.12.2008 at 20:25:30
 
Boštyxz wrote on 03.12.2008 at 20:21:52:
Quote:
Boštyxz wrote on 03.12.2008 at 20:14:56:
Grin Grin Grin, ti pa si komik, ... kar domišljaj si ...

Glej, kot sem ti enkrat že naznanil znani stavek , ki pove zakaj se Bog ne da takoj spoznati vsakemu , ti ga spet ponovim :

"Nebeško kraljestvo pa v tem času trpi silo, in kdor si ga ne bo vzel z silo, si ga tudi ne bo prilastil . "

Pa dober večer, še naprej, juuuheeeeejjjjjjjjjj, ...  Cheesy Wink Smiley Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#

V vsakem praviš, ga ne spoznaš. Spoznaš pa ga s podrobnim preučevanjem opravljanja potrebe letičih krav. Kaj ne, Bošti!

Lp,Igor


hehehe, čedalje bolj se mi zdi, da to opravilo ti čedalje bolj preučuješ prek mojih domnev, razlag  Cheesy Exclaim Grin Grin Grin...

Lp , heh

Wink Grin


Ne izmikaj se sedaj. Ali po tvoje je tako ali ne? No, povej, kaj se ti zdi.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #428 - 04.12.2008 at 10:38:38
 
No, kot sem ti povedal, jasno : kaže se mi, da se v to zapletaš le ti, z tvojimi domnevami o tem "odpadnem" opravilu .

Lp  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #429 - 04.12.2008 at 17:59:49
 
Boštyxz wrote on 04.12.2008 at 10:38:38:
No, kot sem ti povedal, jasno : kaže se mi, da se v to zapletaš le ti, z tvojimi domnevami o tem "odpadnem" opravilu .

Lp  Roll Eyes


Bošty

Ti si čist navaden peder, oprosti, ampak res si.. Nebeško kraljestvo se ne pridobi s silo,ampak z modrostjo,ki nosi v sebi
skrb in ljubezen do vsakega življenja.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #430 - 05.12.2008 at 09:02:25
 
No, prav, ... če sem jaz po tvoje peder, si ti po moje zločinec . Exclaim

In, kot vidim, tudi tega znamenitega in enostavnega stavka o Nebeškem Kraljestvu nisi razumel .

No, pa morda kdaj drugič, ko ti bo dano od zgoraj .

Lep pozdrav do tedajjj, ...

by Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #431 - 16.12.2008 at 18:04:35
 
S wrote on 03.08.2008 at 20:03:27:
Quote:
Ko že modruješ, lahko tudi nadaljuješ.




O = čas=misel=preteklost=prihodnost
+ = prostor = ne-misel=ta trenutek

Jaz =ego= O

Zavedanje =biti=ta trenutek=+


reši rebus in spoznal boš vso modrost Wink






Odvisno...

Prej vso neumnost!
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #432 - 16.12.2008 at 18:39:22
 
Samson wrote on 16.12.2008 at 18:04:35:
S wrote on 03.08.2008 at 20:03:27:
Quote:
Ko že modruješ, lahko tudi nadaljuješ.




O = čas=misel=preteklost=prihodnost
+ = prostor = ne-misel=ta trenutek

Jaz =ego= O

Zavedanje =biti=ta trenutek=+


reši rebus in spoznal boš vso modrost Wink






Odvisno...

Prej vso neumnost!


Odpravi !!!!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #433 - 16.12.2008 at 22:05:46
 
Alojz in Sandib wrote on 16.12.2008 at 18:39:22:
Samson wrote on 16.12.2008 at 18:04:35:
S wrote on 03.08.2008 at 20:03:27:
Quote:
Ko že modruješ, lahko tudi nadaljuješ.




O = čas=misel=preteklost=prihodnost
+ = prostor = ne-misel=ta trenutek

Jaz =ego= O

Zavedanje =biti=ta trenutek=+


reši rebus in spoznal boš vso modrost Wink






Odvisno...

Prej vso neumnost!


Odpravi !!!!!!!


Samson da nisi ti kakšen tutengrober? Ko okostnjake ven z omare vlečeš. A si kaj v sorodu s kakšnim RKC grobarjem?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: modrost v vsakodnevnem življenju
Reply #434 - 20.12.2008 at 17:20:22
 
Boštyxz wrote on 03.12.2008 at 19:51:48:
Po moje, je Modri , ki je Najmodrejši , izvedel opravljanje velike potrebe Saturnovskih krav bolj modro, kot si ti to zamišljaš , heh ... !

Po moje med letom sploh ne zmorejo opravljati velike potrebe, ker niso sproščene .  Cheesy


Ha ha ha ha te se vedno bolj smesne in utrgane, Bosty zakaj bi bilo kaj po tvoje, ce se sam priznavas da ne ves kje se te drzi rit in kje glava?

Torej vse kar je po tvoje je obratno od resnice Grin in je zato neumno in bedasto kajne?

Po moje pa si ti res vse na glavo postavil in rit obrnil v funkcijo misljena, si ze slisal za rek: se je posral od strahu? Ves zakaj? Ker slucajno si v strahu napet, nic kaj prevec sproscen se meni zdi da ni to iz trte zvito, kaj menis na to?  Grin

Ideje tvojega stvarnika so enako tebi ki jih izdajas... dojemi, so nic vredne in neumne do poda utrgane in fanaticne tako kot si verski fanatik ti sam. Zdaj pa pojdi v kot pa se zjoci Roll Eyes torej dojemi resnico ali pa se naprej juhej povej se kaj bolj debilnega kot je lahko, ce bo sreca bos dosegel kriticno tocko neumnosti, takrat bos videl da nisi v nebeski peneci kopeli stvarnikovih idej ampak ze do vratu v svojem lastnem dreku, ki si ga ze krepko nabral, da lahko veselo brodis po njem in cofotas da koscke govna nese vse do tega foruma in se ces Tongue

L.p. Cool
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 27 28 29 30