Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 16653 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Slovenija - družba molka
Reply #30 - 27.07.2008 at 11:36:16
 
titud wrote on 26.07.2008 at 12:44:23:
Alojz in Sandib wrote on 25.07.2008 at 13:28:15:
Nekako sem na osebni ravni prišel do misli,da smo Slovenci oz. ljudje,ki se rodimo na tem geografskem področju rojeni z nekim posebnim poslanstvo-z nekim globljim smislom ( specifično življenjsko odgovornostjo?) Če to sedaj povežem z mojim osebnim spoznjem,ki mi potrjuje,da so naše duše večne,potem se mi zdi moje sklepanje logično. Torej kup osebnih razočaranj in s tem povezanih samomorov vidim v tem skritem nagovarjanju naših duš( k poslanstvu) znotraj naše fizične -materialne eksistence. Kot bi mi Slovenci slutili,da živimo za nekaj več kot je to naše bivanje tu in zdaj.
Kakšen je tvoj komentar na to moje razmišljanje?

Lp Alojz Smiley Roll Eyes Cool


Če imamo ljudje kot vrsta nek univerzalen kod, ki teži k samorealiziciji, potem si tisti,  ki se imamo za pripadnike slovenskega naroda, itak na nek poseben/svojelasten in  kolektivno pogojen način prizadevamo za realizacije tega koda. V tem pa ne vidim nobene eksluzivnosti, nekoliko večjo težo za realizacije tega koda  pač nosi vsak posameznik preprosto zato, ker je narodni kolektiv številčno manjši.

Z globalizacijo in krizo identitet  pa ta majhnost za posmeznika itak ne predstavlja več  obremenitve, ampak tkorekoč naravno prednost.   Posmezniki  velikih narodov hodijo k nam  tkorekoč romarsko napajat svojo svojo izgubljeno identiteto,  zato vsaj jest  čutim, da zato tud med velikimi narodi obstaja soodgovornost za obstoj in razvoj majhnih. To občutje pa me v nasprotju s tabo ne navdihuje v poveličevanje nekega posebnega/superiornega dušnega poslanstva slovenskega naroda, saj bi se ta eksluzivizem znal sprevrečt v manjvrednost in hlapčevstvo takoj, ko bi nas veliki nehali imet za izvir unikatnosti in bi jim bolj utrezalo, da se prisilno asimiliramo...  

     


titiud

Saj bistvu govorimo vsi trije isto. Besede so individualno postavljene. Bistvo pa ostaja nekako pri vseh treh v istem območju našega razmišljanja.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Slovenija - družba molkaico.
Reply #31 - 27.07.2008 at 11:45:27
 
Bamby wrote on 26.07.2008 at 06:30:45:
Alojz in Sandib wrote on 25.07.2008 at 22:17:47:
Aygor...
Jutri uživi na pikniku in malo se okrog sebe ozri. Mogoče pride kakšna Bambyka repke štet.

Lp Alojz Grin Grin Wink Cool


Ni nevarnosti, Bamby se ne druži s fašisti.


Bamby

A po novem si že Bambyka? Si ja tako natančen pri branju postov,da    si se kar  sam poistovetu s Grin Bambyko!
Pa vse,ki so šli na na piknik imaš za fašiste. Si pa 'dasa' iz gozda!

Lp Alojz Undecided
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Slovenija - družba molka
Reply #32 - 27.07.2008 at 12:01:45
 
titud wrote on 26.07.2008 at 12:44:23:


Če imamo ljudje kot vrsta nek univerzalen kod, ki teži k samorealiziciji, potem si tisti,  ki se imamo za pripadnike slovenskega naroda, itak na nek poseben/svojelasten in  kolektivno pogojen način prizadevamo za realizacije tega koda. V tem pa ne vidim nobene eksluzivnosti, nekoliko večjo težo za realizacije tega koda  pač nosi vsak posameznik preprosto zato, ker je narodni kolektiv številčno manjši.

Z globalizacijo in krizo identitet  pa ta majhnost za posmeznika itak ne predstavlja več  obremenitve, ampak tkorekoč naravno prednost.   Posmezniki  velikih narodov hodijo k nam  tkorekoč romarsko napajat svojo svojo izgubljeno identiteto,  zato vsaj jest  čutim, da zato tud med velikimi narodi obstaja soodgovornost za obstoj in razvoj majhnih. To občutje pa me v nasprotju s tabo ne navdihuje v poveličevanje nekega posebnega/superiornega dušnega poslanstva slovenskega naroda, saj bi se ta eksluzivizem znal sprevrečt v manjvrednost in hlapčevstvo takoj, ko bi nas veliki nehali imet za izvir unikatnosti in bi jim bolj utrezalo, da se prisilno asimiliramo...  
     

Kot vidim unikatnost nima nič pri temu. Dokler bomo v enakem sistemu in pridna potrošniška družba se z nami ne bodo prav veliko ukvarjali.
Ti posamezniki, pa prihajajo k nam, bolj zaradi občutka varnosti in naše ustrežljivosti.

S prvim delom bi se kar strinjal.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Slovenija - družba molkaico.
Reply #33 - 28.07.2008 at 03:19:41
 
Alojz in Sandib wrote on 27.07.2008 at 11:45:27:
Bamby wrote on 26.07.2008 at 06:30:45:
Alojz in Sandib wrote on 25.07.2008 at 22:17:47:
Aygor...
Jutri uživi na pikniku in malo se okrog sebe ozri. Mogoče pride kakšna Bambyka repke štet.

Lp Alojz Grin Grin Wink Cool


Ni nevarnosti, Bamby se ne druži s fašisti.


Bamby

A po novem si že Bambyka? Si ja tako natančen pri branju postov,da    si se kar  sam poistovetu s Grin Bambyko!


Odgovor si si dal že sam  in si se posledično tudi sam proglasil za osla.

Alojz in Sandib wrote on 27.07.2008 at 14:49:22:
Bošty vidiš,da si res osel! Osel je navzven poenotena vrednost te živali tako za oslico kot za osla hkrati. Človek je navzven poenotena vrednost tako za moškega kot za žensko hkrati in obratno= Človek. Čiv-čiv Lp Alojz Cheesy Roll Eyes Undecided Cool


Kot bi dejal:"Bambyka je navzven poenotena vrednost te živali tako za Bambyja kot za Bambyko hkrati."

Vidiš Alojz posledično si se kar sam proglasil za osla, no za mene pa si ti samo en velik Bizgec, ki ob 14:49 uri ne ve kaj je napisal ob 11:45, osel je pametnejša žival od tebe, osel gre samo enkrat na led pravi pregovor, Alojz pa pada po ledu kar naprej.

Srbi bi rekli: " Alojz uči ali ne izučava" v prevodu: "Alojz poučuje druge sam pa se ne uči".


Alojz in Sandib wrote on 27.07.2008 at 11:45:27:
Pa vse,ki so šli na na piknik imaš za fašiste. Si pa 'dasa' iz gozda!
Lp Alojz Undecided


Poglej kateri del teksta sem dal v "bold", samo "Aygor", množina (fašisti) pa velja na splošno za vse fašiste ne samo za ajgorja, ker končno sem samo za ajgorja vedel, da pride na piknik.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Slovenija - družba molkaico.
Reply #34 - 28.07.2008 at 11:14:33
 
Bamby wrote on 28.07.2008 at 03:19:41:
Poglej kateri del teksta sem dal v "bold", samo "Aygor", množina (fašisti) pa velja na splošno za vse fašiste ne samo za ajgorja, ker končno sem samo za ajgorja vedel, da pride na piknik.


Bambi, prav tvoja oboževana gnjat se je družila in opravljala hlapčevanje fašistom. Verjetno si tudi ti strumno zazrt proti Rimu.
in čakaš pod krinko na povelja.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Slovenija - družba molkaico.
Reply #35 - 28.07.2008 at 14:37:37
 
Quote:
Bamby wrote on 28.07.2008 at 03:19:41:
Poglej kateri del teksta sem dal v "bold", samo "Aygor", množina (fašisti) pa velja na splošno za vse fašiste ne samo za ajgorja, ker končno sem samo za ajgorja vedel, da pride na piknik.


Bambi, prav tvoja oboževana gnjat se je družila in opravljala hlapčevanje fašistom. Verjetno si tudi ti strumno zazrt proti Rimu.
in čakaš pod krinko na povelja.

Lp, Igor


Se tudi meni zdi škoda, da bamy svojega antitotalitarnega potenciala ne izkoristi v bolj anarhični smeri, ampak ravna po principu 'klin se klinom zbija' oziroma se za izganjajanje totalitarizma iz slovenske družbe poslužuje totalitarnih prijemov...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Slovenija - družba molkaico.
Reply #36 - 28.07.2008 at 19:45:30
 
titud wrote on 28.07.2008 at 14:37:37:
Quote:
Bamby wrote on 28.07.2008 at 03:19:41:
Poglej kateri del teksta sem dal v "bold", samo "Aygor", množina (fašisti) pa velja na splošno za vse fašiste ne samo za ajgorja, ker končno sem samo za ajgorja vedel, da pride na piknik.


Bambi, prav tvoja oboževana gnjat se je družila in opravljala hlapčevanje fašistom. Verjetno si tudi ti strumno zazrt proti Rimu.
in čakaš pod krinko na povelja.

Lp, Igor


Se tudi meni zdi škoda, da bamy svojega antitotalitarnega potenciala ne izkoristi v bolj anarhični smeri, ampak ravna po principu 'klin se klinom zbija' oziroma se za izganjajanje totalitarizma iz slovenske družbe poslužuje totalitarnih prijemov...


Titud

Sledi sklep:Bamby je totalitarist ! Sam mislim, da gozdni prebivalci nikakor niso totalitaristi. Hm,če dober premislim je en totalitarizem tud iz hoste ušel. A si mislil tega?

Lp Alojz Grin Grin Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Slovenija - družba molkaico.
Reply #37 - 29.07.2008 at 12:28:53
 
Alojz in Sandib wrote on 28.07.2008 at 19:45:30:
Titud

Sledi sklep:Bamby je totalitarist ! Sam mislim, da gozdni prebivalci nikakor niso totalitaristi. Hm,če dober premislim je en totalitarizem tud iz hoste ušel. A si mislil tega?

Lp Alojz Grin Grin Cool


Gozd ponavadi nudi zavetje od totalitarizmov preganjanim, kaj pa ti delajo pol, ko totalitalitarizem premgajo, nima s funkcijo gozda kot zavetja nobene neposredne zveze več...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Slovenija - družba molka
Reply #38 - 31.07.2008 at 10:32:28
 
titud wrote on 25.07.2008 at 15:42:23:
Alojz in Sandib wrote on 25.07.2008 at 13:28:15:
titud wrote on 25.07.2008 at 12:56:47:
Quote:
Agresija se izraža na različne načine. Če Slovenci nismo nikoli ogrožali in uničevali drugih narodov, pa znamo biti še kako agresivni med seboj in do samih sebe. Ampak to še vedno je agresija. No, tudi temu lahko rečeš specifičnost.


Ta zatrta agresija do drugega se pri slovencih odraža v odporu do sprejemanja sebe kot drugega.  Zanimivo, da je to isto situacijo  pri sebi odkril  anglosaksonec eckart tholle, po moje pa do tega ni prišlo po naključhju ravno v času, ko je pri anglo-američanih prišla v krizo praksa, da so razreševanje nesprejemanja sebe kot drugega razreševali z agresijo nad konkretnimi drugimi. Tako da ni čudno, da se ekardova pomisel  češ,  'kdo pa sem ta jaz, ki me nagovarja k temu, da se ubijem?'  tako dobro nagovori ne samo američane, ampak  tudi in predvsem nas....


Titud

Lahko ti napisano potrdim, brez slabih misli!
Sam imam za to ekardovo pomisel neko drugo razlago vezano na našo akumulirano (snovno vendar ne masno)vrednost 'dušo'. Nekako sem na osebni ravni prišel do misli,da smo Slovenci oz. ljudje,ki se rodimo na tem geografskem področju rojeni z nekim posebnim poslanstvo-z nekim globljim smislom ( specifično življenjsko odgovornostjo?) Če to sedaj povežem z mojim osebnim spoznjem,ki mi potrjuje,da so naše duše večne,potem se mi zdi moje sklepanje logično. Torej kup osebnih razočaranj in s tem povezanih samomorov vidim v tem skritem nagovarjanju naših duš( k poslanstvu) znotraj naše fizične -materialne eksistence. Kot bi mi Slovenci slutili,da živimo za nekaj več kot je to naše bivanje tu in zdaj.
Kakšen je tvoj komentar na to moje razmišljanje?

Lp Alojz Smiley Roll Eyes Cool


To bi bilo mogoče razumet kot da individulana duša nagovarja individulani zavestni jaz, ki se ujet znotraj neke kolektivne (narodove) zavesti ne zmore realizirat (opravit  dušnega poslanstva), naj se izniči. V to ne vejamem, saj 'tisto', kar nagovrja jaz, lahko jaz nagovrja le v jeziku jaza, da bi ga ta lahko razumel. Jaz je torej nekako   vključen v ta nagovor, že zato sliši in razume 'dušo' samo na način, ki je blizu njemu. Nobenega neposrednega  nagovora duše torej ni, ampak le prišepetovanje drugega jaza,  torej tistega drugega, o katerem govorim, ko pravim,  da ga jaz ne zmore sebe sprejet kot drugega...    


Titud
Res je boljše,da greš s tem svojim nakladanjem spat in boš potem sanjal o tem. Duša se da s fizikalnim poskusom
dokazati. Akumulirana vrednost (duša) nima mase zato rabi maso,ki nosi gravitacijsko polje (fizično telo). Posledica in sokratni vzrok interakcije duša-telo je izmenično EM valovanje-rotacija-to je naš življenjski duh.
Zaradi njega živimo,mislimo v temi in pišemo takšne bedarije in nakladanje kot je tvoje.!

To moje pismo ima namen odstranjevati tančico zablod iz našega življenja.  Jemlji to za dobro,če je le mogoče!

Lp Alojz Grin Grin Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Slovenija - družba molka
Reply #39 - 31.07.2008 at 11:17:22
 
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 10:32:28:
titud wrote on 25.07.2008 at 15:42:23:
Alojz in Sandib wrote on 25.07.2008 at 13:28:15:
titud wrote on 25.07.2008 at 12:56:47:
Quote:
Agresija se izraža na različne načine. Če Slovenci nismo nikoli ogrožali in uničevali drugih narodov, pa znamo biti še kako agresivni med seboj in do samih sebe. Ampak to še vedno je agresija. No, tudi temu lahko rečeš specifičnost.


Ta zatrta agresija do drugega se pri slovencih odraža v odporu do sprejemanja sebe kot drugega.  Zanimivo, da je to isto situacijo  pri sebi odkril  anglosaksonec eckart tholle, po moje pa do tega ni prišlo po naključhju ravno v času, ko je pri anglo-američanih prišla v krizo praksa, da so razreševanje nesprejemanja sebe kot drugega razreševali z agresijo nad konkretnimi drugimi. Tako da ni čudno, da se ekardova pomisel  češ,  'kdo pa sem ta jaz, ki me nagovarja k temu, da se ubijem?'  tako dobro nagovori ne samo američane, ampak  tudi in predvsem nas....


Titud

Lahko ti napisano potrdim, brez slabih misli!
Sam imam za to ekardovo pomisel neko drugo razlago vezano na našo akumulirano (snovno vendar ne masno)vrednost 'dušo'. Nekako sem na osebni ravni prišel do misli,da smo Slovenci oz. ljudje,ki se rodimo na tem geografskem področju rojeni z nekim posebnim poslanstvo-z nekim globljim smislom ( specifično življenjsko odgovornostjo?) Če to sedaj povežem z mojim osebnim spoznjem,ki mi potrjuje,da so naše duše večne,potem se mi zdi moje sklepanje logično. Torej kup osebnih razočaranj in s tem povezanih samomorov vidim v tem skritem nagovarjanju naših duš( k poslanstvu) znotraj naše fizične -materialne eksistence. Kot bi mi Slovenci slutili,da živimo za nekaj več kot je to naše bivanje tu in zdaj.
Kakšen je tvoj komentar na to moje razmišljanje?

Lp Alojz Smiley Roll Eyes Cool


To bi bilo mogoče razumet kot da individulana duša nagovarja individulani zavestni jaz, ki se ujet znotraj neke kolektivne (narodove) zavesti ne zmore realizirat (opravit  dušnega poslanstva), naj se izniči. V to ne vejamem, saj 'tisto', kar nagovrja jaz, lahko jaz nagovrja le v jeziku jaza, da bi ga ta lahko razumel. Jaz je torej nekako   vključen v ta nagovor, že zato sliši in razume 'dušo' samo na način, ki je blizu njemu. Nobenega neposrednega  nagovora duše torej ni, ampak le prišepetovanje drugega jaza,  torej tistega drugega, o katerem govorim, ko pravim,  da ga jaz ne zmore sebe sprejet kot drugega...    


Titud
Res je boljše,da greš s tem svojim nakladanjem spat in boš potem sanjal o tem. Duša se da s fizikalnim poskusom
dokazati. Akumulirana vrednost (duša) nima mase zato rabi maso,ki nosi gravitacijsko polje (fizično telo). Posledica in sokratni vzrok interakcije duša-telo je izmenično EM valovanje-rotacija-to je naš življenjski duh.
Zaradi njega živimo,mislimo v temi in pišemo takšne bedarije in nakladanje kot je tvoje.!

To moje pismo ima namen odstranjevati tančico zablod iz našega življenja.  Jemlji to za dobro,če je le mogoče!

Lp Alojz Grin Grin Cool


Dokazovat ločenost duše od telesa je po moje enaka bedarija in  nakladanje kot dokazovat njuno povezanost/enost. Vse kar o njej rečemo, lahko rečemo le reintrpretiano skozi zavestni/nezavedni jaz, ki dušo koncipura tako kot mu pač to trenutno usteza (vključno z možnostjo zanikanja njenega obstoja sploh). Nekaj drugega je seveda mistična izkušnja, ampak ta je itak neubesedljiva, ker ni jaz tisti, ki jo izkuša, ampak se izkuša kot taka.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Slovenija - družba molka
Reply #40 - 31.07.2008 at 11:31:17
 
titud wrote on 31.07.2008 at 11:17:22:
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 10:32:28:
titud wrote on 25.07.2008 at 15:42:23:
Alojz in Sandib wrote on 25.07.2008 at 13:28:15:
titud wrote on 25.07.2008 at 12:56:47:
Quote:
Agresija se izraža na različne načine. Če Slovenci nismo nikoli ogrožali in uničevali drugih narodov, pa znamo biti še kako agresivni med seboj in do samih sebe. Ampak to še vedno je agresija. No, tudi temu lahko rečeš specifičnost.


Ta zatrta agresija do drugega se pri slovencih odraža v odporu do sprejemanja sebe kot drugega.  Zanimivo, da je to isto situacijo  pri sebi odkril  anglosaksonec eckart tholle, po moje pa do tega ni prišlo po naključhju ravno v času, ko je pri anglo-američanih prišla v krizo praksa, da so razreševanje nesprejemanja sebe kot drugega razreševali z agresijo nad konkretnimi drugimi. Tako da ni čudno, da se ekardova pomisel  češ,  'kdo pa sem ta jaz, ki me nagovarja k temu, da se ubijem?'  tako dobro nagovori ne samo američane, ampak  tudi in predvsem nas....


Titud

Lahko ti napisano potrdim, brez slabih misli!
Sam imam za to ekardovo pomisel neko drugo razlago vezano na našo akumulirano (snovno vendar ne masno)vrednost 'dušo'. Nekako sem na osebni ravni prišel do misli,da smo Slovenci oz. ljudje,ki se rodimo na tem geografskem področju rojeni z nekim posebnim poslanstvo-z nekim globljim smislom ( specifično življenjsko odgovornostjo?) Če to sedaj povežem z mojim osebnim spoznjem,ki mi potrjuje,da so naše duše večne,potem se mi zdi moje sklepanje logično. Torej kup osebnih razočaranj in s tem povezanih samomorov vidim v tem skritem nagovarjanju naših duš( k poslanstvu) znotraj naše fizične -materialne eksistence. Kot bi mi Slovenci slutili,da živimo za nekaj več kot je to naše bivanje tu in zdaj.
Kakšen je tvoj komentar na to moje razmišljanje?

Lp Alojz Smiley Roll Eyes Cool


To bi bilo mogoče razumet kot da individulana duša nagovarja individulani zavestni jaz, ki se ujet znotraj neke kolektivne (narodove) zavesti ne zmore realizirat (opravit  dušnega poslanstva), naj se izniči. V to ne vejamem, saj 'tisto', kar nagovrja jaz, lahko jaz nagovrja le v jeziku jaza, da bi ga ta lahko razumel. Jaz je torej nekako   vključen v ta nagovor, že zato sliši in razume 'dušo' samo na način, ki je blizu njemu. Nobenega neposrednega  nagovora duše torej ni, ampak le prišepetovanje drugega jaza,  torej tistega drugega, o katerem govorim, ko pravim,  da ga jaz ne zmore sebe sprejet kot drugega...    


Titud
Res je boljše,da greš s tem svojim nakladanjem spat in boš potem sanjal o tem. Duša se da s fizikalnim poskusom
dokazati. Akumulirana vrednost (duša) nima mase zato rabi maso,ki nosi gravitacijsko polje (fizično telo). Posledica in sokratni vzrok interakcije duša-telo je izmenično EM valovanje-rotacija-to je naš življenjski duh.
Zaradi njega živimo,mislimo v temi in pišemo takšne bedarije in nakladanje kot je tvoje.!

To moje pismo ima namen odstranjevati tančico zablod iz našega življenja.  Jemlji to za dobro,če je le mogoče!

Lp Alojz Grin Grin Cool


Dokazovat ločenost duše od telesa je po moje enaka bedarija in  nakladanje kot dokazovat njuno povezanost/enost. Vse kar o njej rečemo, lahko rečemo le reintrpretiano skozi zavestni/nezavedni jaz, ki dušo koncipura tako kot mu pač to trenutno usteza (vključno z možnostjo zanikanja njenega obstoja sploh). Nekaj drugega je seveda mistična izkušnja, ampak ta je itak neubesedljiva, ker ni jaz tisti, ki jo izkuša, ampak se izkuša kot taka.

 

Ni res! Obstoj duše se da  dokazati s preprostim fizikalnim poskusom. Ampak potem je zahodna civilizacija dokazano v zmoti.Znanost medicina RKC morajo pod klop,ne pa na tron, kjer so neupravičeno  danes. Ljubi kruhek jih baše in se bojijo zanj! Govorim iz osebnih izkušenj.
Hvala,ker nisi ponorel na moje zbadanje!

Lp Alojz Smiley Wink Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Slovenija - družba molka
Reply #41 - 31.07.2008 at 16:44:47
 
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 11:31:17:
Ni res! Obstoj duše se da  dokazati s preprostim fizikalnim poskusom. Ampak potem je zahodna civilizacija dokazano v zmoti.Znanost medicina RKC morajo pod klop,ne pa na tron, kjer so neupravičeno  danes. Ljubi kruhek jih baše in se bojijo zanj! Govorim iz osebnih izkušenj.
Hvala,ker nisi ponorel na moje zbadanje!

Lp Alojz Smiley Wink Cool


Boj za lastništvo nad dušo je strar vsaj tako dolgo kot koncept obstoja duše same. Začel se je z njenim poimenovanjem, zato se tudi konča lahko le tako, da ostane neporedeljen koncept, ki ga osebno sicer lahko  izkusimo, ne moremo pa ga med sabo izkomunicirat.

Jest zato tako  'pod klop' poleg cerkve, znanosti, medicine in drugih dušebrižnikov pošiljam  tud samega sebe in si odkrito priznavam, da mi ostaja tako duhovna kot fizična pojavnost duše nerazvozljiva skrivnost.  Pravzaprav dušebrižnikov tipa cerkev in znanosti ne priznavam ravno zato, ker skrivnostost obstoja in manifestacije duše izhaja iz mojega osebnaga izskustva...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Slovenija - družba molka
Reply #42 - 31.07.2008 at 17:01:51
 
titud wrote on 31.07.2008 at 16:44:47:
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 11:31:17:
Ni res! Obstoj duše se da  dokazati s preprostim fizikalnim poskusom. Ampak potem je zahodna civilizacija dokazano v zmoti.Znanost medicina RKC morajo pod klop,ne pa na tron, kjer so neupravičeno  danes. Ljubi kruhek jih baše in se bojijo zanj! Govorim iz osebnih izkušenj.
Hvala,ker nisi ponorel na moje zbadanje!

Lp Alojz Smiley Wink Cool
osiea planet

Boj za lastništvo nad dušo je strar vsaj tako dolgo kot koncept obstoja duše same. Začel se je z njenim poimenovanjem, zato se tudi konča lahko le tako, da ostane neporedeljen koncept, ki ga osebno sicer lahko  izkusimo, ne moremo pa ga med sabo izkomunicirat.

Jest zato tako  'pod klop' poleg cerkve, znanosti, medicine in drugih dušebrižnikov pošiljam  tud samega sebe in si odkrito priznavam, da mi ostaja tako duhovna kot fizična pojavnost duše nerazvozljiva skrivnost.  Pravzaprav dušebrižnikov tipa cerkev in znanosti ne priznavam ravno zato, ker skrivnostost obstoja in manifestacije duše izhaja iz mojega osebnaga izskustva...


Titud

Poskušal ti bom prikazat-obrazložit zadevo z osnovno nebesno pojavnostjo-planet -satelit. Telo-duša.
Planet-telo nosi gravitacijsko polje na katerega se veže satelit (duša),ki nima gravitacijskega polja oz. ga z vezjo na planet dobi.
Interakcija izmenična komunikacija planet (telo) - (duša) satelit -nemasno snovno telo je EM sočasna izmenična komunikacija EM valovanja rotacije (bibavica)ali naš življenjski duh (Em sila).
Samo preko te EM sile življenjskega duha lahko izpostaviš stik s svojo akumulirano vrednostjo Satelit-dušo.!!!!

To je zgolj šolski opis,brez nepotrebne filozofije in vpletanja umetelnih besed. Preprosto zato ker vem!!! Tisti,ki ne vedo mučijo besede in poslušalce.

Lp Alojz Wink Cool

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Slovenija - družba molkaico.
Reply #43 - 05.08.2008 at 04:06:49
 
Quote:
Bamby wrote on 28.07.2008 at 03:19:41:
Poglej kateri del teksta sem dal v "bold", samo "Aygor", množina (fašisti) pa velja na splošno za vse fašiste ne samo za ajgorja, ker končno sem samo za ajgorja vedel, da pride na piknik.


Bambi, prav tvoja oboževana gnjat se je družila in opravljala hlapčevanje fašistom.



Res je, če si na pikniku pekel gnjat potem se lahko reče, da je ta gnjat služila fašistu.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Slovenija - družba molka
Reply #44 - 05.08.2008 at 11:10:17
 
Pridi že enkrat iz hoste in normalno zaživi.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4