Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 17 18 19 20 21 ... 28
(Read 76901 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #270 - 10.08.2008 at 09:38:14
 
Quote:
Ne bi preveč kompliciral Bošty-jevega razumevanja. Kot sem ga razumel mu je modri do sedaj povedal le, da je navaden bebec in mu natvezil pravljico, kako so ljudje tam nekje, višji, lepši, pametnejši in imajo tudi boljše živali. Sedaj pa čaka apokalipso, da bo njegov duh poletel tja in z molitvami po možnosti doseže, da bi sodil med prebivalce, ki živijo v višjih predelih.

Lp, Igor


Zadnji stavek si pa res zgrešil , kot bi hotel zadeti meglo  Grin Tongue Cheesy Huh Cool.

Pa dober + nezgrešen dan, vam želimo, ... še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + spiritual friends + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #271 - 10.08.2008 at 09:41:18
 
Etrex wrote on 09.08.2008 at 22:54:03:
Quote:
kako so ljudje tam nekje, višji, lepši, pametnejši in imajo tudi boljše živali. Sedaj pa čaka apokalipso, da bo njegov duh poletel tja in z molitvami po možnosti doseže, da bi sodil med prebivalce, ki živijo v višjih predelih.

Lp, Igor


Saj to je to, tezko se je odpovedati pravljicam, v katere verjame, kot pravi Bosty ze najmanj 10-20let. Seveda potem ne more niti preveriti svojih popolnoma nelogicnih skropucal, ki so skregana z vsem realnim.

Ja kako pa bo preveril, ce pravi da je popolni bebec, z mozgani ki niso vredni da jih sploh vklopis.

Bosty zdaj pa naslednje vprasanje zate, zakaj bi verjel (kdorkoli, ali ti sam sebi) nekemu popolnemu bebcu kot pravis z nezmoznostjo normalnega razmisljanja? Roll Eyes

P.s. Samo ne reci da za tebe Bog razmislja Wink Cheesy?

L.p.


Čakaj,  kdaj sem rekel, da bi jaz verjel nekemu bebcu ?

Daj, razloži malo .

Pa dober razložen dan, vam želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

Boštjan Zupančič + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Sodobna Noetova barka
Reply #272 - 10.08.2008 at 11:44:04
 
Boštyxz wrote on 10.08.2008 at 09:34:38:
Quote:
Vsa ta Boštijeva kao ponižnost je spet trik, njegovega uma. Spet misli, da je več od drugih, ker je kao bolj ponižen. En post se ponižuje, naslednjega pa že povzdiguje. Lep pozdrav.

Grin Cheesy Tongue Grin, ... nehote nagajiva Nahate, ... ti pa kar takole lepo špekuliraj za mojim "raz-umom", še napreeejjjjjjj, ... boš že videla kam te bo to pripeljalo Tongue. Nikamor Tongue Cool.
Pa dobro pripeljan dan k Stvarniku, vam želim, ... še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...
Boštyxz + # Kiss#
To pa čist verjamem, tvoj razvejani UM res ne pelje NIKAMOR. Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Sodobna Noetova barka
Reply #273 - 10.08.2008 at 12:16:46
 
Boštyxz wrote on 10.08.2008 at 09:38:14:
Quote:
Ne bi preveč kompliciral Bošty-jevega razumevanja. Kot sem ga razumel mu je modri do sedaj povedal le, da je navaden bebec in mu natvezil pravljico, kako so ljudje tam nekje, višji, lepši, pametnejši in imajo tudi boljše živali. Sedaj pa čaka apokalipso, da bo njegov duh poletel tja in z molitvami po možnosti doseže, da bi sodil med prebivalce, ki živijo v višjih predelih.

Lp, Igor


Zadnji stavek si pa res zgrešil , kot bi hotel zadeti meglo  Grin Tongue Cheesy Huh Cool.

Pa dober + nezgrešen dan, vam želimo, ... še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + spiritual friends + # Kiss#

Ne se sprenevedat, seveda čakaš na odrešitev, v tem medčasu pa neumorno ponavljaš specijalne molitve in upaš, da te Modri usliši. Ker pa si, kot sam praviš, popoln bebec, tvoj um preskakuje od namišljenega skromneža do namišljenega vzvišanega preroka.

Zmedenost in zabloda.

Lp, Igor

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #274 - 10.08.2008 at 13:01:58
 
Quote:
Boštyxz wrote on 10.08.2008 at 09:38:14:
Quote:
Ne bi preveč kompliciral Bošty-jevega razumevanja. Kot sem ga razumel mu je modri do sedaj povedal le, da je navaden bebec in mu natvezil pravljico, kako so ljudje tam nekje, višji, lepši, pametnejši in imajo tudi boljše živali. Sedaj pa čaka apokalipso, da bo njegov duh poletel tja in z molitvami po možnosti doseže, da bi sodil med prebivalce, ki živijo v višjih predelih.

Lp, Igor


Zadnji stavek si pa res zgrešil , kot bi hotel zadeti meglo  Grin Tongue Cheesy Huh Cool.

Pa dober + nezgrešen dan, vam želimo, ... še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + spiritual friends + # Kiss#

Ne se sprenevedat, seveda čakaš na odrešitev, v tem medčasu pa neumorno ponavljaš specijalne molitve in upaš, da te Modri usliši. Ker pa si, kot sam praviš, popoln bebec, tvoj um preskakuje od namišljenega skromneža do namišljenega vzvišanega preroka.

Zmedenost in zabloda.

Lp, Igor



Heh, seveda da si se čiiisto zmotil o meni  Grin Shocked Huh Tongue Roll Eyes Grin Cheesy Cool.
Čakam pa nekaj čiiisto drugega kot pa se tebi sploh lahko bledobežno svetlika . Cool
Izgleda, da ti več veš o meni kot celo jaz sam o sebi .  Shocked Huh Shocked Tongue Grin Grin Grin Tongue Grin Tongue Grin Tongue Sad Grin Wink

Veš, bi prej rekel zate, "zmedenost + zabloda"  Roll Eyes Huh.

Pa dober + nezmeden + nezabloden dan, ti želim , ... še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + # Kiss#

( zdele pa hop, v bazen  Cool)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #275 - 11.08.2008 at 11:44:55
 
Boštyxz wrote on 10.08.2008 at 09:41:18:
Čakaj,  kdaj sem rekel, da bi jaz verjel nekemu bebcu ?

Daj, razloži malo .


Ja ti sam si si rekel da si popolni bebec Roll Eyes

To pomeni da verjames sam sebi, kot popolnemu bebcu, kar si potrdil.

Kaj ti ni jasno? Cool
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #276 - 12.08.2008 at 07:37:51
 
Etrex wrote on 11.08.2008 at 11:44:55:
Boštyxz wrote on 10.08.2008 at 09:41:18:
Čakaj,  kdaj sem rekel, da bi jaz verjel nekemu bebcu ?

Daj, razloži malo .


Ja ti sam si si rekel da si popolni bebec Roll Eyes

To pomeni da verjames sam sebi, kot popolnemu bebcu, kar si potrdil.

Kaj ti ni jasno? Cool


Se mi zdi, da si spet narobe razumel  Roll Eyes.

Želel sem povedati, da sebi ne verjamem/ne zaupam več (tako kot sem včasih), ampak zdaj bolj zaupam Bogu Stvarniku  Kiss Roll Eyes Kiss.

Upam, da se sedaj razumeva . Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Sodobna Noetova barka
Reply #277 - 12.08.2008 at 17:57:35
 
Boštyxz wrote on 12.08.2008 at 07:37:51:
Etrex wrote on 11.08.2008 at 11:44:55:
Boštyxz wrote on 10.08.2008 at 09:41:18:
Čakaj, kdaj sem rekel, da bi jaz verjel nekemu bebcu ?
Daj, razloži malo .

Ja ti sam si si rekel da si popolni bebec Roll Eyes
To pomeni da verjames sam sebi, kot popolnemu bebcu, kar si potrdil.
Kaj ti ni jasno? Cool

Se mi zdi, da si spet narobe razumel Roll Eyes.
Želel sem povedati, da sebi ne verjamem/ne zaupam več (tako kot sem včasih), ampak zdaj bolj zaupam Bogu Stvarniku Kiss Roll Eyes Kiss.
Upam, da se sedaj razumeva . Roll Eyes

Bošty pa kako to izgleda da Stvarniku zaupaš, sebi pa ne. Kako pa potem lahko zaupaš v to da ti Stvarnik govori, če ne zaupaš vase in v svojo presojo. Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Sodobna Noetova barka
Reply #278 - 12.08.2008 at 18:39:15
 
Nahatee, ta njegov modri stvarnik je sam M.L., le njemu verjame in zaupa. Bošty je kot kaže, ostal brez lastnega razuma, presoje.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Sodobna Noetova barka
Reply #279 - 12.08.2008 at 21:10:54
 
Quote:
Nahatee, ta njegov modri stvarnik je sam M.L., le njemu verjame in zaupa. Bošty je kot kaže, ostal brez lastnega razuma, presoje.
Lp, Igor

Pa bo res tako, saj M.L. večkrat zaključi svoje poste, tako mi je govoril gospod. Da ne bi Bošty slučajno po pomoti kaj razmišljal. Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sodobna Noetova barka
Reply #280 - 12.08.2008 at 21:48:09
 
Quote:
Quote:
Nahatee, ta njegov modri stvarnik je sam M.L., le njemu verjame in zaupa. Bošty je kot kaže, ostal brez lastnega razuma, presoje.
Lp, Igor
na pomoč,ko jih bo njun modri zbrcal
Pa bo res tako, saj M.L. večkrat zaključi svoje poste, tako mi je govoril gospod. Da ne bi Bošty slučajno po pomoti kaj razmišljal. Lep pozdrav


Nahatee

Mislim,da sta Bošty in M.L končala s svojo igro. Poglej zadnje poste na P.D. Pričakujemo lahko samo njune klice na pomoč,ko jih bo njun 'modri' zbracal v rit.

Lp Alojz Wink Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #281 - 12.08.2008 at 23:05:19
 
Quote:
Boštyxz wrote on 12.08.2008 at 07:37:51:
Etrex wrote on 11.08.2008 at 11:44:55:
Boštyxz wrote on 10.08.2008 at 09:41:18:
Čakaj, kdaj sem rekel, da bi jaz verjel nekemu bebcu ?
Daj, razloži malo .

Ja ti sam si si rekel da si popolni bebec Roll Eyes
To pomeni da verjames sam sebi, kot popolnemu bebcu, kar si potrdil.
Kaj ti ni jasno? Cool

Se mi zdi, da si spet narobe razumel Roll Eyes.
Želel sem povedati, da sebi ne verjamem/ne zaupam več (tako kot sem včasih), ampak zdaj bolj zaupam Bogu Stvarniku Kiss Roll Eyes Kiss.
Upam, da se sedaj razumeva . Roll Eyes

Bošty pa kako to izgleda da Stvarniku zaupaš, sebi pa ne. Kako pa potem lahko zaupaš v to da ti Stvarnik govori, če ne zaupaš vase in v svojo presojo. Lep pozdrav


Ja ja, to je tudi dobro vprasanje Grin

S temi vprasanji zdaj nakoncu se je ubogi Bosty cisto zapletel.

Izgublja ta modri tisto neskoncno modrost.

Mogoce pa bo Bosty po dolgem cajtu pomislil, brez pomoci berglastih pripomockov, kot samozavedno bitje, da zaboga tu pa res nekaj ne stima. He he Grin

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #282 - 12.08.2008 at 23:10:06
 
Quote:
Boštyxz wrote on 12.08.2008 at 07:37:51:
Etrex wrote on 11.08.2008 at 11:44:55:
Boštyxz wrote on 10.08.2008 at 09:41:18:
Čakaj, kdaj sem rekel, da bi jaz verjel nekemu bebcu ?
Daj, razloži malo .

Ja ti sam si si rekel da si popolni bebec Roll Eyes
To pomeni da verjames sam sebi, kot popolnemu bebcu, kar si potrdil.
Kaj ti ni jasno? Cool

Se mi zdi, da si spet narobe razumel Roll Eyes.
Želel sem povedati, da sebi ne verjamem/ne zaupam več (tako kot sem včasih), ampak zdaj bolj zaupam Bogu Stvarniku Kiss Roll Eyes Kiss.
Upam, da se sedaj razumeva . Roll Eyes

Bošty pa kako to izgleda da Stvarniku zaupaš, sebi pa ne. Kako pa potem lahko zaupaš v to da ti Stvarnik govori, če ne zaupaš vase in v svojo presojo. Lep pozdrav


Joooooj, to je pa čiiisto enostavno . Cool Cool Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #283 - 12.08.2008 at 23:11:28
 
Quote:
Nahatee, ta njegov modri stvarnik je sam M.L., le njemu verjame in zaupa. Bošty je kot kaže, ostal brez lastnega razuma, presoje.

Lp, Igor


Še ena od tvojih zmot, Iggy, ker tale naš M.L. je v bistvu U., direktno iz M.L., le da vi tega še ne veste  Cool Cool Cool.

Lp + čaw

by Boštjanko + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #284 - 12.08.2008 at 23:14:24
 
Quote:
Quote:
Nahatee, ta njegov modri stvarnik je sam M.L., le njemu verjame in zaupa. Bošty je kot kaže, ostal brez lastnega razuma, presoje.
Lp, Igor

Pa bo res tako, saj M.L. večkrat zaključi svoje poste, tako mi je govoril gospod. Da ne bi Bošty slučajno po pomoti kaj razmišljal. Lep pozdrav


Isto velja zate, kot za Iggya.
O tem tvojem zadnjem "sklepanju" (sodbi),  lahko rečem le, da ; premalo veš, in zato tako razmišljaš .

Lp + čaw

by Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 17 18 19 20 21 ... 28