Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 28
(Read 76864 times)
David
Ex Member




Re: Sodobna Noetova barka
Reply #15 - 15.07.2008 at 21:57:27
 
kul,

..opomnik?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #16 - 15.07.2008 at 22:12:48
 
Alojz in Sandib wrote on 15.07.2008 at 21:17:41:
Bošty

POvedal sem ti lahko bi se imenovalo Mohamedovo.Melkizedekovo,Brahmanovo,Šadajevo,Elohimovo ecc.

Sfvingo so postavili tja kjer stoji tisti,ki so pred približno 17000 let naredili računalniško simulacijo _gravitacijskega nihaja Zemlje. To so Elohim-samospoznani. Zaj pa da te vidim ?

Lp' Alojz Grin Grin Grin Shocked Shocked Roll Eyes Undecided Cool


V maximum sem predvidel, da si v maximalni zmoti  Cool.
Že osnovi si zgrešil , da ne govorim še o letnicah  Cool Tongue Cool.

Hvala ti za dodatno potrditev tvojih zmot  Cool Wink Roll Eyes.
Pa ne bodi užaljen, ubogi brat, saj nisi edini izmed zmotljivih  Cool Roll Eyes.

No, pa dober + vesel večer, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #17 - 15.07.2008 at 22:16:33
 
Zdaj ponovno berem, kaj si natvezil Davidu ; joj, v totalni zmoti si  Huh Shocked Cry. No, kar bodi, ... očitno že mora biti tako  Cool

Pa dober + nezmotljiv večer, vsemskupaj , še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + # spiritual team + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sodobna Noetova barka
Reply #18 - 15.07.2008 at 22:21:27
 
Bošty

Argumente prosim! Ne obsodbe tja v en dan.Zakaj sem v zmoti? Ajde da te vidimo tebe in tvojga bogca na tvojem nosu! Veš povedal sem ti že,da si moj brat po stvarnikovi življenjski samomanifestaciji v naju in vseobsežno vesolje sokratno. Ampak kljub temu si zame eno ubogo izgubljeno dete.

Lp Alojz Smiley Wink Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Sodobna Noetova barka
Reply #19 - 15.07.2008 at 22:27:00
 
Boštyxz wrote on 15.07.2008 at 22:16:33:
Zdaj ponovno berem, kaj si natvezil Davidu ; joj, v totalni zmoti si  Huh Shocked Cry. No, kar bodi, ... očitno že mora biti tako  Cool


..kaksna je tvoja zgodba o njej?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sodobna Noetova barka
Reply #20 - 15.07.2008 at 22:28:32
 
Quote:
kul,

..opomnik?


David

Ja, da ne pozabmo ! Sfinga

Lp Alojz Cool

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #21 - 15.07.2008 at 22:32:51
 
No, ja, ... bom še enkrat razložu :

Sfingo so postavili Staroegipčani, kot spomenik "Shivintzu", ker jim je naredil toooooooliko dobrega ( Staroegiptovskemu ljudstvu, namreč ).

Vidiš, že tu si se močno uštel v latnici, ker pač že Stari Egipt ni toliko star, kot navajaš to ti.

No, in, tudi ime "Sfinga" , je prišlo iz imena taistega Staroegiptovskega poglavarja , z imenom Shivinz, ali Shivintz , ...

Da, - bil je najnaprednejši poglavar tistega časa Exclaim Cool 8 + še mnooogo pozneje, recimo do Salomona ).

Namreč, vpeljal je mnoooge nadvse koristne + modre reforme v do tedaj ubogo Staroegiptovsko ljudstvo.

Zaradi tega so ga tako vzljubili, da so mu postavili kar spomenik, + - to tako ogromen  Cool Roll Eyes Cool

Ravno za takšno obliko, pa so se odločili iz posebnega vzroka.

Namreč, ta naš "poglavar", katerega je izvolilo ljudstvo, je imel psa čuvaja.

Vendar, to ni bil navaden pes čuvaj .

To je bil oooOOOooogrooomen pes čuvaj, večji kot sam lev .

In, tudi nadvse pameten/inteligenten je bil.

Vedno je stal svojemu gospodarju Shivintzu ob strani, ter mu neustrašno varoval črede ovac + goveda pred levi.

Da, ... z lahkoto je opravil z tolpo levov.

Iiiin, tako je Shivintzu rasla čreda, skupaj z vplivom pri ljudeh .

Ker pa je bil to moder mož, po Božji naravi, iznajdljiv, + dober po srcu, je logično, da ga je ljudstvo hitro izvolilo za svojega vodjo.

Innn, ker je bil tako priljubljen na eni strani, ... je na drugi strani tudi rasla nevoščljivost njegovih nasprotnikov, ki so se tudi našli .
Eni izmed drugih takratnih ljudstev, drugi pa tudi izmed njihovih vrst.

In, tako so večkrat izvedli atentat nanj, vendar mu nikakor + nikakor niso mogli do živega.

Namreč ravno taisti zvesti pes čuvar, ki ga je spremljal kamorkoli je že šel, + ga varoval tudi pred levi, je tudi vedno spal pri njem .

In, kadarkoli so se pritihotapili tatovi + morilci k njemu, je ta znameniti pes zaradi svojega izrednega čuta , takoj opravil z sovražno nastrojenimi proti njemu .

Ljudstvo je bilo zelo navdušeno nad njegovim dobrosrčnimi + modrimi  ukrepi / reformami , zato so se zbrali in postavili kip , v obliki psa, z človeško glavo, ki pa ponazarja izredno inteligenco tistega znamenitega psa, kateri je Shivintza pripeljal tako visoko + daleč .

Tako je to bilo, ker ; "tako mi je govoril Gospod". Kiss Roll Eyes Kiss

In, kaj praviš, Sfinga kje da nosi, kaj da nosi , ... zapuščino ?

Hja, seveda, staro zapuščino materije = starino  Cool.

Je pa res, da so pozneje Eseni predelali prostore v tleh pred Sfingo, za uporabo svojih zvijačnih namenov/ukan , ko so ...  Lips Sealed

Tako mi je govoril Gospod Mojster Bog. Kiss Roll Eyes Kiss

No, pa ju3 naprej, juheeejjjjjjj, ...

by Boštyxz + # spiritual team SI,  + # Kiss#

p.s., joooooooj, kolk' sem vesel, da mi je to bilo razodeto  Kiss Cool Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sodobna Noetova barka
Reply #22 - 15.07.2008 at 22:42:12
 
Bošty

A si ti fajn nahoden-prehlajen?

Egipčani stari alpa mladi so še dans prlen,da bi piramide zidal. Pa še mi dans nimamo tehnologije,da bi jih sezidal. Bošty na pregled hitro!

Lp Alojz Roll Eyes Cry Huh Shocked Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #23 - 15.07.2008 at 22:53:58
 
Alojz in Sandib wrote on 15.07.2008 at 22:42:12:
Bošty

A si ti fajn nahoden-prehlajen?

Egipčani stari alpa mladi so še dans prlen,da bi piramide zidal. Pa še mi dans nimamo tehnologije,da bi jih sezidal. Bošty na pregled hitro!

Lp Alojz Roll Eyes Cry Huh Shocked Cool


Poglej, tisto ljudstvo, dandanes ni več isto , ker , ...  Lips Sealed

Pozneje pa so na njihovo mesto prišli drugi, ... še pozneje pa še muslimani, ki so dokončali zmedo/izbris starodavnega znanja , ki ga je posredoval starim Egipčanom ravno  Shivintz + njegovi nasledniki , ki so se pozneje poimenovali "faraoni", kar pride iz besed ; vara-on = varuje on .

Da, ... faraoni so se "samooklicali" kot "varuhi" znanja + tehnologije Staroegipčanov/Shivintza.

Vendar, je že kmalu zatem , iz roda v rod pa še bolj - prišlo do zlorab tega težkega privilegija znanja + moči , ki so ga dobili zastonj od Shivintza.

Na začetku so bile to majhne zlorabe, pozneje pa že tako velike, da so proti koncu morali izumreti, ker so se tako oddaljili od Boga.

Namreč, pustili so se častiti že skorajda po Božje, takratnemu še precej slepemu ljudstvu Tongue.

Shivintz je bil daleč od tega "faraonskega" gnusnega početja Tongue Angry Cool.

Bil je mož po "božji podobi"  Roll Eyes Cool Kiss. Zato je posedoval tudi manjši "preroški" dar, ki ga je velikokrat reševal iz raznih kriznih situacij  Cool Cool Cool .

Je tudi napovedal poznejše zasužnenje Staroegiptovskega rodu, pod Faraoni, tudi zato, ker so začeli z prevelikim čaščenjem teh samooklicanih "faraonov"  Cry.

Da, Faraoni so potem nevednost + temo neumnega ljudstva dobro izrabili  Cry Tongue.

Vendar so na koncu vseeno tudi sami padli v jamo, katero so kopali ljudstvu, ker so se preveč pokvarili / oddaljili od Boga. Cry

No, ni odveč opomin, da naj tudi Alojz pazi, " kake jame koplje v življenju " . Wink Cool Roll Eyes

Pa lahko noč , Slovenija + may Lord be with you  Kiss.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Sodobna Noetova barka
Reply #24 - 15.07.2008 at 23:39:00
 
Boštyxz wrote on 15.07.2008 at 12:46:03:
Joj, pa sem mislil, da me vsaj malo razumeta, pa me očitno niti toliko ne Tongue Cry Grin Embarrassed Tongue.

Torej, logično, da sem živel že prej, in bom še tudi naprej  Grin. Že tudi pred vstopom v to materialno telo  Cool.

Ampak, Nahatika, govoril sem o drugačni smrti  Roll Eyes. Vendar, jo verjetno ne boš prepoznala, zato mi je že malo odveč ponovno govoriti o tem  Tongue.

Gre pa približno za to : si v zmoti ( drugače bi me že takoj razumela ) , torej si tudi v smrti, ker hkrati tudi nisi vsevedna   Roll Eyes. Cry
Telo ti propada (staranje) od mladosti ( rasti ) naprej iz dneva v dan = tudi bližajoča se smrt /pogoj pod-pred smrtjo Roll Eyes. Cry
Nadalje si slepa , ker ne sprevidiš kar ti razlagam = tudi lastnost smrti. Cry
Tudi gluha si, ker ne slišiš (nočeš slišati/razumeti ) kaj ti govorim . Spet lastnost mrtvih .

In, še veliiiko, veliko lastnosti mrtveca ti lahko sedaj naštejem .

Kaj bi rada še kak dokaz več ?

Try to understand at least this  Roll Eyes.


In, isto velja tudi za Alojza, čeprav si domišlja , da je izvzet  Tongue Grin Cool.

Pa dober + večveden dan, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...
from Boštyxz + # Kiss#


Kake gluposti pišeš Bošty, saj ne morem verjeti.       Cry

Bošty in kaj misliš da si ti, kdor se ne strinja s teboj ne pomeni da te ne razume, še manj pa to, da je mrtev.

Ne vem zakaj se imaš, ampak očitno misliš, da si večvreden od vseh ostalih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Sodobna Noetova barka
Reply #25 - 15.07.2008 at 23:44:02
 
Nehatee, kot vidim Bošty bolj malo razmišlja.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #26 - 16.07.2008 at 07:57:03
 
Quote:
Boštyxz wrote on 15.07.2008 at 12:46:03:
Joj, pa sem mislil, da me vsaj malo razumeta, pa me očitno niti toliko ne Tongue Cry Grin Embarrassed Tongue.

Torej, logično, da sem živel že prej, in bom še tudi naprej  Grin. Že tudi pred vstopom v to materialno telo  Cool.

Ampak, Nahatika, govoril sem o drugačni smrti  Roll Eyes. Vendar, jo verjetno ne boš prepoznala, zato mi je že malo odveč ponovno govoriti o tem  Tongue.

Gre pa približno za to : si v zmoti ( drugače bi me že takoj razumela ) , torej si tudi v smrti, ker hkrati tudi nisi vsevedna   Roll Eyes. Cry
Telo ti propada (staranje) od mladosti ( rasti ) naprej iz dneva v dan = tudi bližajoča se smrt /pogoj pod-pred smrtjo Roll Eyes. Cry
Nadalje si slepa , ker ne sprevidiš kar ti razlagam = tudi lastnost smrti. Cry
Tudi gluha si, ker ne slišiš (nočeš slišati/razumeti ) kaj ti govorim . Spet lastnost mrtvih .

In, še veliiiko, veliko lastnosti mrtveca ti lahko sedaj naštejem .

Kaj bi rada še kak dokaz več ?

Try to understand at least this  Roll Eyes.


In, isto velja tudi za Alojza, čeprav si domišlja , da je izvzet  Tongue Grin Cool.

Pa dober + večveden dan, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...
from Boštyxz + # Kiss#


Kake gluposti pišeš Bošty, saj ne morem verjeti.       Cry

Bošty in kaj misliš da si ti, kdor se ne strinja s teboj ne pomeni da te ne razume, še manj pa to, da je mrtev.

Ne vem zakaj se imaš, ampak očitno misliš, da si večvreden od vseh ostalih.


Eh, bejbi, poglej, tudi jaz sem mrtev , ... kot ostali, ( čeprav delam "na oživljanju"  Roll Eyes), torej nisem kaj dosti več vreden  Tongue Cry.

Pa dober + razumevajoče strinjajoč dan, ti želim, še napreeejjjjjjj, + tudi ostalim, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cheesy Wink Roll Eyes  Cool

from Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sodobna Noetova barka
Reply #27 - 16.07.2008 at 10:20:24
 
Boštyxz wrote on 15.07.2008 at 22:32:51:
No, ja, ... bom še enkrat razložu :

Sfingo so postavili Staroegipčani, kot spomenik "Shivintzu", ker jim je naredil toooooooliko dobrega ( Staroegiptovskemu ljudstvu, namreč ).

Vidiš, že tu si se močno uštel v latnici, ker pač že Stari Egipt ni toliko star, kot navajaš to ti.

No, in, tudi ime "Sfinga" , je prišlo iz imena taistega Staroegiptovskega poglavarja , z imenom Shivinz, ali Shivintz , ...

Da, - bil je najnaprednejši poglavar tistega časa Exclaim Cool 8 + še mnooogo pozneje, recimo do Salomona ).

Namreč, vpeljal je mnoooge nadvse koristne + modre reforme v do tedaj ubogo Staroegiptovsko ljudstvo.

Zaradi tega so ga tako vzljubili, da so mu postavili kar spomenik, + - to tako ogromen  Cool Roll Eyes Cool

Ravno za takšno obliko, pa so se odločili iz posebnega vzroka.

Namreč, ta naš "poglavar", katerega je izvolilo ljudstvo, je imel psa čuvaja.

Vendar, to ni bil navaden pes čuvaj .

To je bil oooOOOooogrooomen pes čuvaj, večji kot sam lev .

In, tudi nadvse pameten/inteligenten je bil.

Vedno je stal svojemu gospodarju Shivintzu ob strani, ter mu neustrašno varoval črede ovac + goveda pred levi.

Da, ... z lahkoto je opravil z tolpo levov.

Iiiin, tako je Shivintzu rasla čreda, skupaj z vplivom pri ljudeh .

Ker pa je bil to moder mož, po Božji naravi, iznajdljiv, + dober po srcu, je logično, da ga je ljudstvo hitro izvolilo za svojega vodjo.

Innn, ker je bil tako priljubljen na eni strani, ... je na drugi strani tudi rasla nevoščljivost njegovih nasprotnikov, ki so se tudi našli .
Eni izmed drugih takratnih ljudstev, drugi pa tudi izmed njihovih vrst.

In, tako so večkrat izvedli atentat nanj, vendar mu nikakor + nikakor niso mogli do živega.

Namreč ravno taisti zvesti pes čuvar, ki ga je spremljal kamorkoli je že šel, + ga varoval tudi pred levi, je tudi vedno spal pri njem .

In, kadarkoli so se pritihotapili tatovi + morilci k njemu, je ta znameniti pes zaradi svojega izrednega čuta , takoj opravil z sovražno nastrojenimi proti njemu .

Ljudstvo je bilo zelo navdušeno nad njegovim dobrosrčnimi + modrimi  ukrepi / reformami , zato so se zbrali in postavili kip , v obliki psa, z človeško glavo, ki pa ponazarja izredno inteligenco tistega znamenitega psa, kateri je Shivintza pripeljal tako visoko + daleč .

Tako je to bilo, ker ; "tako mi je govoril Gospod". Kiss Roll Eyes Kiss

In, kaj praviš, Sfinga kje da nosi, kaj da nosi , ... zapuščino ?

Hja, seveda, staro zapuščino materije = starino  Cool.

Je pa res, da so pozneje Eseni predelali prostore v tleh pred Sfingo, za uporabo svojih zvijačnih namenov/ukan , ko so ...  Lips Sealed

Tako mi je govoril Gospod Mojster Bog. Kiss Roll Eyes Kiss

No, pa ju3 naprej, juheeejjjjjjj, ...

by Boštyxz + # spiritual team SI,  + # Kiss#

p.s., joooooooj, kolk' sem vesel, da mi je to bilo razodeto  Kiss Cool Kiss


Bošty

Zdaj bom pa to tvojo klobaso skušal -popraviti,da bo užitna!

Sfinge niso nikoli in nikdar postavljali 'Staro Egipčani' Postavili so jo samospoznani Elohim iz našega širšega galaktičnega občestva naše velike matere IZ-IZ ,(Tao Te king ) galaksije.
Tvoje letnice si vtakni v r... ,ker jih ne znaš povezati z enim galaktičnim letom,kar je enako enemu našemu civilizacijskemu (zemeljskemu) valu.
Atentat na Sfingo je enak Jezusovi samodaritvi za naše ponovno samo spoznanje .
Sfinga sama je pastir-varuh in nosilec izgubljenega znanja,ki smo ga Zemljani prostovoljno zavrgli,ker smo se odpovedali služiti vesoljnemu
življenju Stvarnika katerega življenjska samomanifestacija smo tudi sami. Mi vsi smo prostovoljno (duše padlih) kršili etični kodeks svetosti vsake stvarnikove življenjske samomanifestacije,ki so vse njemu lastne. Odločili smo se egoistično služiti zgolj svojim materialnim potrebam in zaradi tega smo izobčeni in telesno (fizično-materialno)minljivi-duše ne- se morajo preobrazit. Nagrada za to preobrazbo bo možnost vrnitve nazaj v svet Elohim in fizična večnost Elohim. To pomeni kdor uspe spreobrnit lastno dušo bo nagrajen s fizično večnostjo-Re animacijo.Torej smo sami sebi sokratno lahko prijatelji in sovražniki. Poguba in odrešitev.  
Sfinga sama pomeni osebo,ki se bo ponovno utelesila na Zemlji kot varuh (akumuliranega) za nas izgubljenega znanja Elohim in bo tako odprla vrata naše vrnitve v širše galaktično občestvo. Sfinga je v bistvu Jezus,Buda,Mohamed,Machu Inka,Zoroaster,Šri Krišna,Nad angel(Elohim) Mihael ecc. Sfinga je nosilec varuh znanja,ki je geografsko in etnološko časovno prilagojena v vseh zemeljskih verstvih. Vera pot spoznanja,Religija upanje duš po zveličanju,ateizem je ista pot isto upanje.
Tri piramide Gize imajo jaške obrnjene na Sirius-naše očetovo planetarno osončje in na Or-ion (luč El iona) kjer je sedež naše galaktične Sončne dinastije naše Velike Matere IZ-IZ širšega občestva.

Sfinga pa če hiroglife pretvormo v latinico pomeni dobesedno Alojz.

A-orel-sokol Alfa -začetek L -lev O- dvopolarna kača IN-RI /
J - EL duh posledica in vzrok dveh vrednosti - Z Omega- konec moč naše ponovne združitev v monofozis eno Stvarnikovo samospoznano telo.  
Sfinga sokratno večno-sedaj nosi v sebi začetek,ki je konec in konec,ki je začetek vsakega našega 28000 letnega civilizacijskega cikla.

Bošty kaj misliš,boš ti mene učil ali jaz tebe,ki se pogovarjaš s svojim individualnim bogcem?

Lp Alojz Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Roll Eyes Tongue Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sodobna Noetova barka
Reply #28 - 16.07.2008 at 10:34:32
 
Bošty ali misliš,da ti je ostalo še kaj za naprej (flancat)  po tem topicu?

Sončni disk-emblem Horusa (sokola-dobrega) ti lahko pade na čelo!

WinkLp Alojz Grin Grin Shocked Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sodobna Noetova barka
Reply #29 - 16.07.2008 at 12:26:00
 
Alojz in Sandib wrote on 16.07.2008 at 10:34:32:
Bošty ali misliš,da ti je ostalo še kaj za naprej (flancat)  po tem topicu?

Sončni disk-emblem Horusa (sokola-dobrega) ti lahko pade na čelo!

WinkLp Alojz Grin Grin Shocked Cool


Heh, kolega, kar sanjaj, še tako lepo naprej, juheeejjjjjjj Grin Wink Grin.

Bomo vsaj vedeli, pri čem smo   Cool Wink Cool.

Dobro se kažeš  Cool.

In, ja, ... če že sprašuješ ( medtem, ko bi lahko to tudi ŽE vedel ), - da, imam še veliiiko, še zelooo veliko za dodati/napisati, pa ne samo za na ta topic  Cool Cool Cool Roll Eyes Cool Cool Cool.

Itak, da zahvaljujoč Mojstru Stvarniku  Cool Kiss Roll Eyes.

A pol praviš, da Stvarnik ni Superinteligentna Prasila vseh Vesolij v E(notnem)-Prostoru ? Questioning?

Daj, še o tem kaj povej  Roll Eyes, da vidim, kakšno mnenje imaš o tem  Roll Eyes.

Pa dober + mnenjski dan, šenapreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 28