Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 16 17 18 19 20 ... 764
(Read 1105284 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #255 - 29.01.2008 at 18:18:46
 
Poet!

Zdaj si pa pokazal pravi obraz, vidim da te je šah-mat popolnoma dotolkel. Ubogi ti, pojdi malo jokat k mamici, mogoče te potolaži. Ali pa si najdi kakšno telebajsko, če vedno ne spiš in zehaš ali bleješ v nebo.

Pomiri se, pomiri poet, od matiranja se ne umre.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
matijaZ
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 106

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #256 - 29.01.2008 at 18:23:19
 

Danes Poet, ti lahko dam v roke samodejni agregat utirjenega magnetnega polja določene velikosti in masno energetske vrednosti, da se boš na lastne oči prepričal kako malo vemo o vesolju! Elektrika se  draži…. mi pa nič. Tu je kot pravite mladi skrit odločujoči keč.
Praviš naj ne filozofiramo. Filozofija ravno obstaja, ker zaobjema človeško  voljo VEDETI-RAZUMETI !!

Daj poet še enkrat preberi  zgoraj napisano,saj je lepo da mal nakladaš in si daš duška ,ampak daj razumet kaj ti hoče Alojz dopovedat.

Človeštvu bo spet priesel davno izgubljeno znanje-vedenje (Vede),ki smo se mu morali odreči,ker smo to znanje neetično izrabili proti življenju samemu.Zato smo bili izgnani.Tudi jaz sem zato danes in že mnogokrat ,tu na zemlji ,dokler ne spoznam in priznam svojega "izvirnega greha" Embarrassed
Rzumeš?        čau Željko
Back to top
 
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #257 - 29.01.2008 at 18:29:48
 
matijaZ wrote on 29.01.2008 at 18:23:19:
Danes Poet, ti lahko dam v roke samodejni agregat utirjenega magnetnega polja določene velikosti in masno energetske vrednosti, da se boš na lastne oči prepričal kako malo vemo o vesolju! Elektrika se  draži…. mi pa nič. Tu je kot pravite mladi skrit odločujoči keč.
Praviš naj ne filozofiramo. Filozofija ravno obstaja, ker zaobjema človeško  voljo VEDETI-RAZUMETI !!  


Pa kaj za Boga milega če mi to? Kaj za vraga je to za ena stvar?

Daj poet še enkrat preberi  zgoraj napisano,saj je lepo da mal nakladaš in si daš duška ,ampak daj razumet kaj ti hoče Alojz dopovedat.

matijaZ wrote on 29.01.2008 at 18:23:19:
Človeštvu bo spet priesel davno izgubljeno znanje-vedenje (Vede),ki smo se mu morali odreči,ker smo to znanje neetično izrabili proti življenju samemu.Zato smo bili izgnani.Tudi jaz sem zato danes in že mnogokrat ,tu na zemlji ,dokler ne spoznam in priznam svojega "izvirnega greha" EmbarrassedRzumeš?        čau Željko


Dobro, problem je torej v tem, da sem jaz "spoznal" da je izvirni greh misel oz. mišljenje.

Alojz pa je "spoznal", da je izvirni greh nekaj drugega in da se ga da odrešiti skozi mišljenje. Dobro, kako boš rešil to zagato?

Ker Adam in Eva sta bila "izgnana" iz Raja takoj, ko sta imela nekaj za dobro in nekaj za slabo - tj. takoj ko sta užila Jabolko, ki pa je nič drugega kot mišljenje. Sej pred tem sploh nista mogla "misliti", da je biti gol slabo, in biti ne-gol dobro.

Torej kako boš rešil to zagato? Jaz pravim, da je misel oz. mišljenje izvirni greh, g. Alojz pa pravi da ni, in da se skozi mišljenje da odrešiti tega izvirnega greha. Torej kako boš rešil to zagato?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #258 - 29.01.2008 at 18:58:59
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #259 - 29.01.2008 at 19:00:17
 
Ja poet resnicno si pokazal svoj obraz, samo da se tega se ne zavedas Grin

In ocitno se tudi ne bos, dokler ne bos videl stvari v zivo.

Si mislis kako ubogi in majhen bos izgledal sam sebi, ko bos drzal dokaz v rokah?

Samo bedak si lahko zaga vejo na kateri sedi.
Se zavedas da ravno to pocnes?

Najvecja fora pa je v tem, koliko je bil Poet na zacetku ne-ego osebnost Grin Poglej se zdaj, ego izstopil, kolikor ga je pa se malo cez Grin

Vidis o cem ti je Alojz govoril cel cas o egu in frustaciji.
No sam sebe si postavil za zivi dokaz da je tako Grin

Poet imas sreco da bodo tudi zate in tebi podobne boljsi casi Wink
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #260 - 29.01.2008 at 19:01:45
 
Izumitelj Alojz …, ki živi v vasi pod Nanosom, pravi, da smo Slovenci varuhi večnega ognja, Slovenija pa  najlepša dežela na svetu. O tem, da že nekaj let išče dostop do neomejenega vesoljnega vira energije in je izdelal napravo, agregat vtirjenega magnetnega polja, katere delovanje, smo v naši reviji že opisali. Agregat je te dni, njegova skupina ponudila največji slovanski državi Rusiji. To pa zato, ker EU in Slovenska vlada nista sposobni, zaznati pomembnosti projekta, za človeštvo. Alojz je prepričan, da ima posebno poslanstvo popeljati ljudi v zlato dobo. Njegov namen je, da človeštvo spozna pravo znanje, spremeni način življenja in se zaveže k služenju vesoljnega življenja. Pravi, da se je prebujati začel pred 20 leti,  malo po kristusovih letih. Začel je preučevati numerologijo, mitologijo, simboliko različnih tradicij, astrologijo in  naredil projekt astro vas s centri za poučevanje ljudi. Takrat je začel tudi prejemati sporočila in res iz njega kar vrejo besede o najbolj skrivnostnih vprašanjih človekovega obstoja in vesolja. Preroško napoveduje vesoljni potop in galaktično zimo, ki jima bo sledil nov planetarni cikel.

Lahko predstavite vaš pogled na delovanje vesolja?
Galaksije so največja nebesna telesa in vesolje umira ter se sočasno rojeva večno sedaj na ravni galaksij. Galaksije imajo cikel 150 milijard let, satelitska osončja, kot jr naše pa  15 milijard let, zemlja ima cikel 28 000 let. In tako nazaj vse do človeka in atoma. Eno leto osončja traja 123 zemeljskih let. Vesolje ni nikoli nastalo in se nikoli ne bo končalo, je večno sedaj in je samozadostno, samoohranitveno in samodelujoče. Pravijo, da se vesolje zdaj širi.  Ne vedo pa, da ima vesolje elektromagnetni dih: plimo in oseko, kakršni imamo na zemlji. Zdaj se vesolje  navidezno širi, ker gre v plimo, potem pa se bo navidezno krčil, ker bo šel v oseko. Ker diha enako kot mi. Sistem je popolnoma enoten od a do ž ali od alfe do omege.

Od kod črpate te podatke?
Iz duše. Vsak med nami potrebuje zaradi šoka sočasnosti smrti-rojstva  sedem let, da spoji dušo in telo. To vam mora biti dano, da vam lahko duša govori. Kako delam? Ko preberem eno informacijo, takoj vem, kaj je v informaciji  prav in kaj ni. Duša mi vselej pove, kaj je resnica in laž. Duša je namreč naše akumulirano telo (nemasno), ki je hkrati naša večna spominska koda. Ničesar ne prepišem, kar naredim in napišem.

Govorite o tem, da je človek večen. Kako lahko uresniči večnost?
Telo živi povprečno 70 let. Galaksija živi 150 milijard. Telo sestavljajo celice in organi. Znotraj galaksije so planetarna osončja, ki so organi galaksij in satelitska, ki so celice galaktičnega telesa. Človeško telo ima ravno tako celice, ki jih obnovi vsakih sedem let. Galaksija svoja satelitska osončja obnovi vsakih 15 milijard let, razmerje je torej enako na daljši rok. Galaksija potem zleti skupaj in se na novo rodi. Človek pa te sposobnosti kot oblika življenja nima, mora pa imeti reprodukcijsko verigo (oče, mati, otrok) . Mi živimo večno, zato ker ima vsako življenje reprodukcijsko verigo, atomi pa imajo samohranitev znotraj sebe. Medtem ko so atomi večni, samozadostni, življenje ni samozadostno. Razlika med živo in mrtvo naravo je samo v tem, da mora imeti živa narava reprodukcijo, da si zagotovlja samoobstoj, samozadostnost in samodelovanje. Ko se z leti skvarimo, se cikel začne na novo. Življenje je v tem, da smo mi drug drugemu življenje. Mi smo samo telesna podlaga, duša pa je cepič, fotonsko telo. Z vidika fizike imamo maso telesa in imamo delce brez mase, to so fotoni. Mi imamo najprej fotonsko telo in imamo realizirano fizično telo, zato potrebujemo sedem let, ko se ponovno rodimo, da se duša in telo spojita.  Fotonsko telo je vedno isto, zamenjamo samo atomsko raven.

Kaj se po vašem mnenju dogaja z dušo, ko človek umre?
Ko izkušamo klinično smrt, živimo na fotonski vezi in se duša že oddvoji od telesa. Ampak vez se še ni pretrgala. Ker so fotoni svetloba, vidimo svetlobni tunel. Mi lahko gledamo sami sebe, ko smo klinično mrtvi, ker je takrat fotonsko telo prevzelo funkcijo realiziranega telesa. Ko se  telo toliko regenerira, da lahko spet prevzame svojo funkcijo,  se vrne, in to je klinična smrt s povratkom.  Če se pa vez pretrga, duša pol ure zapušča telo. Ko ga zapusti, mora takoj najti drugo telo. To je prav povedal že Pitagora. Duše se selijo, lahko se selijo tudi znotraj vesolja.


Razlagate, da je elektromagnetna sila osnova za delovanje vsega vesolja in tudi naših možganov ...
Ionizacija, vse, je elektromagnetno valovanje. Ker je posledica in hkrati vzrok sočasnih prehodov akumulacije in realizacije, kar pomeni, da potekajo v vesolju nenehna kvantna zlitja.  Negativna ionizacija na zemlji pomeni prav antigravitacijsko delovanje. Zemlja zato sama stoji na nebu in je nič ne drži. Gravitacija je posledica elektromagnetnega valovanja. Nosilna sila je EM sila, ki jo sveti spisi opisujejo kot, sveti duh. Posledica svetega duha pa so šibka in močna jedrska sila in gravitacijska sila. Stvarnik je vseobsežno vesolje. Človek pa je najvišje bitje v stvarstvu, zato beseda stvarstva. Naše telo je realizirana vrednost, duša pa akumulirana vrednost. Posledica obeh je elektromagnetno valovanje, naše delovanje, naše življenje, misel ... Fotonsko in realizirano telo elektromagnetno delujeta, zato živimo prav na osnovi elektromagnetnega polja. Naši možgani delujejo na temelju elektromagnetnega polja galaksije, primati delujejo na elektromagnetno valovanje štirih letnih časov osončja, rastline pa delujejo na elektromagnetno valovanje zemlje štirih letnih časov. Zato je drevo pozimi mrtvo, spomladi pa vzbrsti. V enem civilizacijskem valu, 14 tisoč let, tehnično duhovno rastemo in 14 tisoč let padamo. In gremo od homoneandertalisa  prek homosapiensa – človeka galaktičnega enakonočja-  na vrh do človeka boga - homodei. In cikel se za grešne-ne zveličane, ponovi. Poznamo tudi umetno reanimacijo.

Kje na lestvici  je človeštvo zdaj?
Zdaj smo na prehodu in se vzpenjamo na stopnice človeka boga - homo deia. To pomeni, da se možgani povečajo s 1600 na 2000 mililitrov. Ker je elektromagnetno valovanje močnejše zaradi otoplitve (galaktični letni čas), magnetno polje zemlje bolj deluje . Zato imamo zdaj na zemlji veliko dogajanja, ker se je zemlja otoplila in je magnetno polje bolj živo. Enako je z možgani. Mali in veliki možgani delujejo kot planet in satelit. Plima in oseka sta enakovredni valovanju (dih-izdih). Vremenski tokovi pa so posledica nasprotnih rotacij, planet-satelit.  Po tem načelu tudi mi delujemo. Vremensko dogajanje je popolno enako našim mislim.


Na vaši spletni strani pišete o zlatih dušnih posodah, ki naj bi jih imela vsaka slovenska vas ...
Zlato je elementarno najgostejša kovina in ga častijo vse civilizacije. Vsi ga zato nosimo, se poročamo in z njim zavežemo. Z zlatom lahko dosežemo fizično večnost. Imamo mumije, v katerih je shranjen genski material. Zraven mumij pa je vedno zlata dušna posoda. Zlato kot najgostejša kovina onemogoča elektromagnetnemu valovanju duše preboj v prostor. Na mumiji lahko ujamete gensko zasnovo in dušo. Potem naredite neviden inkubator življenja (nevidna mati) in ko civilizacija  toliko tehnično-duhovno zraste, se podvajate, reanimirate sami. Samo rojevate se vedno s pomočjo sobratov v isti fitični pojavi. Ker dušo in telo, nosite vedno s seboj,  poznate vsa svoja pretekla in prihodnja življenja. Ker pa danes prihaja po naravni poti do kvantnega zlitja sočasnosti rojstva in smrti, pozabimo na svoja življenja. Obličje spreminjamo, življenjske vrednosti pa ne.
Tudi v naravi je tako. Ko bo na zemlji potop in bo zemlja naredila gravitacijski nihaj, se bodo tečaji poravnali, vulkani bruhali, naredil se bo parno-prašni oblak, ki bo zakril sonce in na zemlji bo nastopila ledena doba. Vode se takrat zamenjajo, zemlja pa ima še naprej isto velikost, masno energetsko vrednost. Spremeni se samo njeno obličje. In enako se zgodi s človekom in z vsako drugo pojavnostjo.

Tudi s celotnim vesoljem?
Naša civilizacija ne ve, da sta Merkur in Venera satelita sonca, ne pa planeta. Sonce predstavlja realizirano energijo in ionizira realizirano energijo. Moramo pa imeti tudi planet, ki to energijo akumulira. Jupiter si zato povečuje magnetno polje. Kolikor sonce odda realizirane energije, jo Jupiter akumulira (načelo samo ohranitve).  In na koncu cikla Jupitrovo magnetno polje tako raste, da potegne celo osončje nase. In sočasno se kvantno prelije, se pravi umre, in se rodi popolnoma isto novo. In potem se izpostavijo planeti taki, kot so bili, mi pa počakamo tri milijarde let, da se vrnemo nazaj in vzpostavimo življenjsko reprodukcijsko verigo. Ko je vzpostavljeno naravno ravnovesje med vrstami, pride človek. In to tvori en 15 milijardni cikel. Atmosfera bi bila lahko brez kakršnihkoli rastlin na zemlji. 7/10 je na zemlji vode. Zemlja ima že v elementarni strukturi H2O. Pomeni, da je kisik že v vodi. Zemlja je večno sedaj, gostiteljica življenja. Klimatske spremembe na Zemlji so naraven pojav, ni jih zakrivil človek. Mi smo samo porušili pogoje za preživetje.

Je torej že vse določeno, kaj se bo dogajalo s človeštvom. Kaj je potemtakem glavni namen človekovega bivanja?
Glavni namen človeškega bivanja je služiti in ohranjati vesoljno življenje. Mi tega danes še ne zmoremo, ker smo znanje, ki je potrebno za to, izgubili (izgon iz raja).
Vse je že določeno. Mi ne moremo nič. Mi smo grešni. Zemljani smo bili izgnani iz raja, po duši smo religiozna bitja ravno zaradi spomina na ta izgon. Vera pomeni samo osebno pot iskanja do skrivnosti stvarstva, ki je enakovredna vsakemu ateističnemu iskanju. Na zemlji smo zato, da se naučimo spet spoštovati svetost življenja in da bomo spet pripravljeni služiti življenju. Mi pa danes služimo zgolj sebi.Vsakih 15 milijard let zapustimo zemljo, čez tri milijarde se osončje spet nanovo skonstruira in takrat se z nebeškimi ladjami-agregati zopet vrnemo  na Zemljo, jo naselimo in začnemo z življenjem.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #261 - 29.01.2008 at 19:02:06
 
Kako spremeniti zavest človeštva?
Narava sama to dela z elektromagnetnim valovanjem, s čimer človek miselno raste ali pada. Današnji človek se ne more  primerjati z neandertalcem. Če bi prišel neandertalec k vam, vas zagotovo ne bi mogel razumeti, vi pa ne njega.

Slovencem pripisujete zelo pomembno vlogo kot varuhom večnega ognja življenja.
Kaj to pomeni?
Slovenci smo potomci Karantancev. Karantanija etimološko pomeni Kar – gora, ant – stari Slovan, Agniji-varuhi večnega ognja življenja. Knežji kamen je prebivališče boga. Vsak kamen shranjuje magnetizem.  Knez  je sedel na knežji kamen in svobodnjaki so ga simbolno oklofutali, moral je zapriseči, da bo služil v njihovo dobro. Zato ameriška ustava temelji na izročilu Karantancev. Slovenci imamo v svoji krvi enakost. In vsak, ki izstopa iz naše sredine, ga želimo onemogočiti. Zato smo obdržali najlepšo deželo na svetu.
Etimološko Slovenec pomeni,  da slovenec z besedo sporoča, besedo daje ven, 'neti z besedo' , zato so nas že stari Grki imenovali Veneti. Prišli smo iz zlate dobe na področje pod sveto goro Triglavom-Trimužjat (tri možje-trije kralji) , da bomo spet dvignili civilizacijo. Slovenec ne pomeni zgolj narodne pripadnosti, ampak pomeni poslanstvo. Slovenci smo poslanci neba na zemlji in živimo v deželi živih. Smo Agniji, varuhi večnega ognja življenja. To pomeni vstajenje, da dobiš fizično večno življenje. Varuhi večnega ognja smo zato, ker se zavedamo, da moramo širiti življenje po vesolju in znanje po Zemlji. Skrbimo, da življenje ne izumre v vesolju, da se vedno znova seli in vrača, po ciklih sočasnega umiranj in rojevanja vesolja.

Verjetno zemlja ni edini planet v vesolju, na katerem je življenje?
Na vsakem osončju, ki je starejše od 3 milijard let od zadnjega kvantnega zlitja, je življenje. Vesolje ni nikoli nastalo in se ne bo končala, njegova razsežnost je večni sedaj. Z naravnim rojstvom in smrtjo zgubimo spomin na prejšnje življenje, smo namreč pod elektromagnetno zaporo, ker smo znanje, ki smo ga imeli, zlorabljali sebi v prid. Zato so nas naši predniki s Sirija in Oriona izgnali na Zemljo.  To je izgon iz raja, in to sveti spisi imenujejo izvirni greh, ko se obrneš  proti življenju. Takrat prekršiš zavezo s stvarnikom in etični kodeks, varuhov življenja.

Lahko poveste kako deluje vaša naprava, nekakšen perpetuum mobilu, ki ste ga izdelali in naj bi zamenjal vse poznane energetske vire na zemlji?
Gre za elektromagnetni agregat - el elion, kar pomeni stvarnik.  To je večna luč, neomejen vir energije in ladja bogov. Ta aparat bo deloval na osnovi tehtnice – sam sebe bo tehtal in bo vedno hotel najti položaj, pa ga ne bo mogel najti. Nihal bo in krožil. Služil bo tudi kot prevozno sredstvo in ko imate takšno ladjo, imate neomejen vir energije s seboj. Nihče vam ne mora ukazovati, nimate države nad seboj niti človeka, ki bi vam kaj odtujeval. Ko imate energijo, ste najprej samostojni in svobodni.  

Pravite, da lahko raztolmačite vsak žitni krog, ki se pojavi na zemlji. Kdo ustvarja žitne kroge in kaj pomenijo?
Žitni krogi so pomoč naših pravičnih bratov iz vesolja. Vsaka risba pomeni aparat – perpetuum mobile. Agregat-EL elion. Zadnji žitni krog v Sloveniji je napovedal in lociral, da se v Sloveniji nahaja agregat-večna luč.

Kaj bi bilo treba storiti, da bi zemeljska civilizacija preživela?
Življenju ne služimo, ker smo sebični. Pozabili smo na odgovornost do vesoljnega življenja. Zaradi neznanja uničujemo življenjske vrste in s tem si žagamo vejo, na kateri sedimo. Človeštvo časti smrt. Človek grabi, ker verjame, da živi samo enkrat. Na koncu je razočaran, ker mora umreti in nič ne nese s seboj. Smisel življenja je:  podri svojo hišo (miselnost), reši življenje in sovraži premoženje', kot govori ep o Gilgamešu. Noetovo poslanstvo je: zgradi  ladjo, da boš rešil človeški rod in živali, da bo lahko šlo življenje naprej. Ko bo vesoljni potop, bodo v sekundi vsi vedeli, o čem govorim. Vesoljni potop bo, ko bo nastopila deževna doba. Led se bo začel še bolj topiti. Na zemlji se bosta zamenjalo kopno in morje, Zemlja bo dobila drugačno obliko, ampak njena energetska masa bo ostala ista. Po potopu bo za 7000 let zavladala galaktična zima, nato pa se bo začel nov planetarni cikel.
A. P.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #262 - 29.01.2008 at 19:04:03
 
Poet!

Tvoje jabolko je milijone svetlobnih let od resnice, preberi si ta članek...malo razmisli, pa išči še naprej jabolka in hruške.

Pomiri se, šah-mat!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #263 - 29.01.2008 at 19:36:17
 
Izgubil sem, šah-mat, premagan sem.

Slovenija je najboljša dežela, Slovenci smo varuhi večnega ognja, vesoljni potop bo čemur bo sledila galaktična zima.

Alojz je izumil aparat, ki je večna luč, neomejen vir energije in ladja bogov. In Alojz je samozadosten s to energijo, ki jo je našel izven sebe.

Popolna resnica je, da vsakih 15 milijard let zapustimo zemljo, čez tri milijarde se osončje spet nanovo skonstruira in takrat se z nebeškimi ladjami-agregati zopet vrnemo  na Zemljo, jo naselimo in začnemo z življenjem.

Res je, da je g. Alojz pravi prerok in najboljši človek, kar jih je kdaj hodilo po planetu, in ostali smo lahko edino hvaležni, da ga poznamo.

Alojz je večna luč in prinesel nam je EL ELION, s katerim bomo zapustili Zemljo ob vesoljnem potopu. Alojz je *življenje samo.

Alojz, odpelji me s svojo ladjo stran od tega groznega planeta! Tu mi ni več živeti, ti poznaš skrivnost vesolja, ti poznaš skrivnost *življenja, odpelji me iz teme in mi pokaži Luč!

Tvoj učenec, poet, ki je bil dolgo v zmoti.

Back to top
 
 
IP Logged
 
matijaZ
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 106

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #264 - 29.01.2008 at 19:45:05
 
Poglej ,tudi v raju ni vse idealno.Tam smo imeli na voljo vse znaje ,kar ga danes premore človeštvo in še mnogo več.Ravno tako smo poznali vse o genetiki ,vendar smo se prostovoljno odločili ,da ne bomo služili stvarniku.

Ustvarjali smo grozna bitja,ki si jih lahko ogledaš v raznih starodavnih civilizacijah (minotavri,pegazi,krilate kače,človekšakal,ipd) ,kar ni v skladu s sveto tradicijo,namreč ustvarjeni smo po njihovi podobi,v točno določenih proporcih-sveta geometrija.Alojz ti je to lepo narisal v dodatkih ,če si jih še enkrat izvoliš pogledati.Tam imaš lepo narisano telo galaksije,telo osončja in tako proti manjšemu ,do človeka.Kakor na nebu ,tako na zemlji.Razloži ti zakaj imaš glavo,hrbtenico,splovila,notranje organe ,roke ,noge.Zakaj sta moški,zakaj ženska,kdo oddaja,kdo sprejema.Še enkrat vse preberi in si sproti oglej slike-povezuj.

Tudi vse ostalo znanje-vedenje smo uporabili proti življenju in ne da bi skrbeli za življnje ,ki nam je bilo zaupano ,da ga sejemo.

Tudi jaz sem se spraševal :Kako morejo reč,da ima že majhen otrok izviren greh,saj se je komaj rodil.?Njegova duša ,ki se je spet realizirala iz akumuliranega v telo pa je stara,ona nosi zapis davnine.
Cerkev nam tega ne pove.Zavedaj pa se, kar seješ, to boš žel.

Ko bomo pripravljeni priznati in se bomo spomnili ,zakaj smo tu ,ko se bomo spet zavedali ,da živimo zato ,da nadaljujemo življenje in ga ohranjamo ,takrat nam bo odpuščeno. Shocked Roll Eyes

Nazdar    Željko

Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #265 - 29.01.2008 at 19:45:09
 
Poet wrote on 29.01.2008 at 19:36:17:
Izgubil sem, šah-mat, premagan sem.

Slovenija je najboljša dežela, Slovenci smo varuhi večnega ognja, vesoljni potop bo čemur bo sledila galaktična zima.

Alojz je izumil aparat, ki je večna luč, neomejen vir energije in ladja bogov. In Alojz je samozadosten s to energijo, ki jo je našel izven sebe.

Popolna resnica je, da vsakih 15 milijard let zapustimo zemljo, čez tri milijarde se osončje spet nanovo skonstruira in takrat se z nebeškimi ladjami-agregati zopet vrnemo  na Zemljo, jo naselimo in začnemo z življenjem.

Res je, da je g. Alojz pravi prerok in najboljši človek, kar jih je kdaj hodilo po planetu, in ostali smo lahko edino hvaležni, da ga poznamo.

Alojz je večna luč in prinesel nam je EL ELION, s katerim bomo zapustili Zemljo ob vesoljnem potopu. Alojz je *življenje samo.

Alojz, odpelji me s svojo ladjo stran od tega groznega planeta! Tu mi ni več živeti, ti poznaš skrivnost vesolja, ti poznaš skrivnost *življenja, odpelji me iz teme in mi pokaži Luč!

Tvoj učenec, poet, ki je bil dolgo v zmoti.



Grin Grin Grin me veseli, da ljudje še niso izgubili smisla za humor  Grin Grin Grin  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #266 - 29.01.2008 at 23:06:21
 
Poet wrote on 29.01.2008 at 19:36:17:
Izgubil sem, šah-mat, premagan sem.

Slovenija je najboljša dežela, Slovenci smo varuhi večnega ognja, vesoljni potop bo čemur bo sledila galaktična zima.

Alojz je izumil aparat, ki je večna luč, neomejen vir energije in ladja bogov. In Alojz je samozadosten s to energijo, ki jo je našel izven sebe.

Popolna resnica je, da vsakih 15 milijard let zapustimo zemljo, čez tri milijarde se osončje spet nanovo skonstruira in takrat se z nebeškimi ladjami-agregati zopet vrnemo  na Zemljo, jo naselimo in začnemo z življenjem.

Res je, da je g. Alojz pravi prerok in najboljši človek, kar jih je kdaj hodilo po planetu, in ostali smo lahko edino hvaležni, da ga poznamo.

Alojz je večna luč in prinesel nam je EL ELION, s katerim bomo zapustili Zemljo ob vesoljnem potopu. Alojz je *življenje samo.

Alojz, odpelji me s svojo ladjo stran od tega groznega planeta! Tu mi ni več živeti, ti poznaš skrivnost vesolja, ti poznaš skrivnost *življenja, odpelji me iz teme in mi pokaži Luč!

Tvoj učenec, poet, ki je bil dolgo v zmoti.



Bravo Poet vidis kako to pomaga.

Kar lepo se pomiri, da te ne bo mama poslala na enosmerni izlet za Ljubljana polje.

Ti bi pa ze moral vedeti da se stvari tako ne resuje, ne vem zakaj ti je tako hudo.
Tako se samo vojne ustvarja.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #267 - 29.01.2008 at 23:25:12
 
And, another question ;
A morda doktor Alojzij ve za Vesoljnega Človeka ?
hvala za odgovor  Cool
Lp, Boštjan
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #268 - 29.01.2008 at 23:26:05
 
"Narava sama to dela z elektromagnetnim valovanjem"
Torej, Alojzij , ; Narava = ??? Shocked
Hvala za pojasnilo  Cool
Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #269 - 29.01.2008 at 23:27:12
 
In, " Kdo ali Kaj", pa usmerja/vodi "Naravo" ? Questioning?
Hvala ponovno za odgovor Alojzijevi druščini  Cool
Lp, from Boštjan
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 16 17 18 19 20 ... 764