Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 86 87 88 89 90 ... 764
(Read 1102793 times)
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1305 - 04.04.2008 at 17:19:41
 
Tai

Samo to bi: Neko pobiranje iz knjig? Tai ce se nisi opazila, sem tisto OSEBNO namenil kopronu ker sem mu skusal razlozit pomen tega (bravo Nahate.D to je to) in da se ne bi opiral na A. "na katerega gre ta tema", saj pac vsi nekaj mahajo z roko... sem se pac uprl na knjigo ZDAJ, se kaj nejasnega Tai ?

Aja pobiranje iz knjige Tai... Verjemi najmanjsa malenkost ni pobrana iz knige, glede te teme. So pa drugace analize gnjig in stavkov, ki jih je recimo pred kratkim podal A. tako da Tai... Kaj te spravlja ob zivce? Malo bolje beri, kaj in kako je. Mogoce te ne bo vec spravljalo ob zivce , ker bos spoznala da te nima za kaj Wink
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1306 - 04.04.2008 at 18:21:57
 
sašo wrote on 04.04.2008 at 10:53:35:
Boštyxz wrote on 04.04.2008 at 09:05:50:
Tega pa (še) ne vem zagotovo  Tongue ( morda vem, vendar dokler ni 100% potrjeno, toliko časa tega ne smem reči "zagotovo"  Cool) .
Po moje , da obstaja, ker so že nešteeeta veliiika časovna obdobja prešla  do sedaj  Roll Eyes.
In, če obstaja, je to potemtakem zelooo "relativna" stvar  Roll Eyes.

Namreč, takole bi zaključil :
Obstaja (čas) pri nas, v tem materialnem delu stvarstva ( materialnem skupku Vesolij)  Roll Eyes.
Ne obstaja pa v Duhovnem delu stvarstva ( vseobširnih, "neskončnih" Duhovnih Vesoljih )  Roll Eyes.
Ker torej, če govorimo o "Večnosti" ( večnostih), potem tudi čas nima nobene prave veljave ( pomembnosti, teže) , ker lahko govorimo o brezčasnosti  Cool.

Pa lep + dober sončen, nerelativen , ampak realen dan, vam želim, še napreeej, juuuheeej  Cool Cheesy

Boštjan Zupančič, Slovenija +


Če tega ne veš zagotovo, potem niti ne moreš zagotovo trditi vsega o večnosti o sedanjem trenutku in o ničemer, kar je povezano s časom posredno ali neposredno!

Torej so tvoje trditve iz neprepričanja?


Poglej:
Nekaj vem, zagotovo. Nekaj pa tudi ŠE ne vem zagotovo Roll Eyes.
In, tisto , kar ne vem ZAGOTOVO, je glede besede čas Roll Eyes.
Torej, ostalo ostane tako kot sem ti napisal  Cool  Roll Eyes .

Pa lep + predvsem dober sončen dan, še napreeeej, juheeej  Cool

by Bošt' + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1307 - 06.04.2008 at 08:11:05
 
Dobro ( + lepo) juuuuuutrrrroooooo  Cheesy .

Da rečemo še kakšno časno/brezčasno  Wink;

Čas je neka omejitev ( + prostor tudi )  Roll Eyes .

Bolj ko pa nekdo ( duša nekoga )  postane duhoven, vse manj ima čas ( + prostor) vpliva nanj  Cool.
Končno postane brezčasnost resnična stvar   Roll Eyes.

In, da, ... lahko rečemo, da si večna preteklost + večna prihodnost podajata roki v (večnem) "sedanjem trenutku"  Roll Eyes .

Kaj menijo "Prometejci" na tole  Roll Eyes?

Pa lep + dober sončen dan, vam želim še naprej , ... Cheesy ...

by Boštjan +#
Back to top
« Last Edit: 06.04.2008 at 16:15:05 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1308 - 06.04.2008 at 12:50:06
 
alojz kolk se kej spoznas na tuljave
bi bil zmozen naredit  naprimer takole tuljavo http://www.genspot.com/video-21320/teslina-tuljava-in-strele.aspx

pa se kaksne frekvence in oblika signala se da s tvojim patentom doseci

1. misles da bi se dalo ustvariti nevidni(svetlobni) zid s pomocjo zvoka(z oscilatorjem+frekvenco in obliko signala generatorja+tuljave) naprimer tako kot je imel idejo tesla za wall of light.
2. ali pa da bi na holografu lahko iz človeskega očesa (mrežnice) dobil miselno fotografijo.(z napravo ki bi odčitala električno sled miselne fotografije v očesni mrežnici obdelati prek umetnega optičnega živca in jih predvajati kot vidne vzorce na holograf).

zanima me tvoja razlaga, sam se namrec ukvarjam z zvokom in ker se mi zadnje case neki poraja v umu in blo fajn spravt to na povrsje.


lep pozdrav OmenSat


Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1309 - 13.04.2008 at 03:04:29
 
Boštyxz wrote on 06.04.2008 at 08:11:05:
In, da, ... lahko rečemo, da si večna preteklost + večna prihodnost podajata roki v (večnem) "sedanjem trenutku"  Roll Eyes .

Kaj menijo "Prometejci" na tole  Roll Eyes?



Jaz menim samo to... Ja lepo, koncno si prisel do tega da je sedanji trenutek vecen.

Sem vedel da to ves, zato sem se toliko trudil z tistimi razlagami.

Omen sat

To je tudi meni nadvse zanimiva tema, bom omenil A. naj pove kaj o tem. Govorim o prvemu, 2. pa mislim da je ze malo ven iz te veje to je bolj elektronika...ceprav je vse v osnovi EM valovanje- vzrok in posledica. Drugace so to bolj igracke kot prakticna resitev.

Zanimivo pa kam gre ta svet, kaj vse tuhtajo, a vecinoma le z enim namenom zasluzek. To je verjetno jasno da ne pelje na tapravo pot.

L.P.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1310 - 13.04.2008 at 08:25:17
 
No, ja, nisem to še za sigurno vedel do sedaj. Vendar, potem, ko sem dobil potrdilo "od zgoraj", šele takrat sem tudi sam sebi priznal + dal priznanje/potrdilo naprej  Roll Eyes.

Lp, by Boštyxz +#

Back to top
 
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1311 - 14.04.2008 at 15:02:24
 
Klobase in dimljen sir, pa še kaj od zgoraj lahko dobiš...Kopron pa vedno med zadnjimi.

Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1312 - 14.04.2008 at 21:02:27
 
... še dobro, da sem vegetarijanec, po milosti "od zgoraj" , in mi zato kake "klobase" ne teknejo preveč  Cool  Wink Cheesy Roll Eyes Grin Cool.( čeprav so mi v starih časih še, dokler nisem poznal boljšega )

Pa lep + dober večer, z milodstjo "od zgoraj" , še naprej , juhej ...

by Boštjan Zupančič + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1313 - 14.04.2008 at 21:59:41
 
Boštyxz wrote on 14.04.2008 at 21:02:27:
... še dobro, da sem vegetarijanec, po milosti "od zgoraj" , in mi zato kake "klobase" ne teknejo preveč  Cool  Wink Cheesy Roll Eyes Grin Cool.( čeprav so mi v starih časih še, dokler nisem poznal boljšega )

Pa lep + dober večer, z milodstjo "od zgoraj" , še naprej , juhej ...

by Boštjan Zupančič + #


Zakaj bi bil omejen.  Imaš tudi vegi klobase, če imaš rad klobase  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1314 - 15.04.2008 at 07:28:24
 
Grin, heh, res je, ...vendar , ... nebi, , ... rajši nebi, ker , se ve, čemu so klobase tudi podobne ( nasprotno od zaužitega ) .

Pa lep + deber zaužit dan, ... še naprej, juhej   Cool

by Bošt' + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1315 - 20.04.2008 at 20:23:49
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1316 - 21.04.2008 at 16:42:44
 
Bo magnetni samodejnik, kot je prijavljen za patent, deloval tako kot priča­kuje?
»Modela še nisem preveril. Videl sem ga na sliki. Zdi se mi zanimiv, predhodnike sem že imel v rokah, smo poskušali, je pokazalo, da delujejo. Za tega ne vem, ga je treba pač preizkusiti in bomo videli, ali je res kot on pravi, da zelo potegne … Vem, da se to zadevo uporabiti v kak dober namen. Da bi sámo delovalo, smo pa še daleč. Velik korak smo naredili že s tem, da smo sam magnet od začetka pa do sedaj precej izboljšali.«

...takle samodejnik je bil pa že zdavnaj izumljen, to je samo izboljšana verzija, ki pa še vedno nima 100% izkoristka-vanj je treba vložiti delo, da bi se premaknil. Kakor jaz razumem to zadevo, pride problem, ker mag. polje ni utirjeno torej so tukaj še izgube na magnetih...

Kot pravi Alojz, bo njegov aparat (agregat) deloval sam, ker bo mag. polje utirjeno.

Sedaj lahko vidite, da ima Slovenija veliko umov, ki pa so žal največkrat s strani države spregledani. Taki ljudje so potem primorani prodati patente v tujino...
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1317 - 24.04.2008 at 10:29:12
 
jaoooo

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?action=recent;display=22

a se res ne da texta prlimat
(to je treba poocrjat, če maš resen namen spravt med ljudi ... google in prijatelji težko preberjo sliko)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1318 - 24.04.2008 at 18:44:59
 
Gape res bi bilo boljse v tekstu, samo ce clovek ni imel teksta v racunalniku le ze sprintane papirje. Verjetno ni imel casa vse se enkrat prepisovati, saj ni malo teksta.

Vazno da se da prebrati in da je tu gor. V temu tekstu pa je sploh vse lepo razlozeno, ce si le vzames cas in preberes.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1319 - 26.04.2008 at 23:52:17
 
Sem se potrudil in našel tekst oziroma datoteke, ki sem ga prilepil.

Opcija modificiranja posta ni na voljo, tako da sem stare poste pobrisal in tu so novi v tekstovni obliki.

BRANJE TEGA SPOROČILA ZAHTEVA VELIK MISELNI NAPOR, ZATO GA TISTIM S SLABIM SRCEM DOBRONAMERNO ODSVETUJEM!                                                    


Stvarnik je večno-sedaj ista, enovita, samozadostna, samo delujoča,  samo kreativna
vse obsežna vesoljna  konstantna bit mept*, ki se na svoji celotni vesoljni ravni  enako izraža v vsaki svoji individualni X pojavnosti mase-energije, prostora-t.časa *življenja.

Ta večno- sedaj enovita vse obsežna nespremenjena vesoljna Stvarnikova bit mept* je  večno-sedaj samozadostna in samo delujoča v vsej in vsaki X vesoljni pojavnosti mase-energije, prostora t.časa, *življenja.
Stvarnik ima večno sedaj  navzven enotno obličje, ki je sočasno izraz njegove akumulirane  INmept* in njegove realizirane RImept* vrednosti, ko  preko skupne točke Alfa Omega (večno-sedaj) obe njegovi vrednosti prehajata druga v drugo znotraj vsake njegove Xmept*.Sočasna posledica in vzrok je stvarnikov(sveti duh)EM sila, ki omogoča večno-sedaj vesoljno konstantno sebi in vsaki njegovi X mept* ki se izraža v večno sedanji samozadostnosti in samo delovanju . Medsebojna sočasna prehoda obeh vrednosti preko večno-sedaj prisotne skupne točke prehoda INmept* Alfa Omega  RImept* obeh vrednosti med seboj zagotavlja samemu Stvarniku (vse obsežnemu vesoljnemu stvarstvu) večno-sedaj isto vse obsežno vesoljno mept* konstantno bit. In tako sočasno večno-sedaj tudi  vsaki njegovi Xmept* pojavnosti od atoma-človeka do galaksije brez izjeme.

Ta večno-sedaj enotno izražena  vesoljna  zakonitost mept* se imenuje Nomos Logos.
Nomos Logos izraža v popolnosti Stvarnikovo vesoljno bit in vsako njegovo X mept*pojavnost. Po spodaj izpisani vesoljni zakonitosti Stvarnika lahko če drugega ne, razumete mojo dosedanjo.
                                                                               T
Večno sedaj je vsaka Xmept*=(INmept*EM A -'-O  RImept*)= večno-sedaj ista Xmept*  
___________________________________________________________________________
EM =Elektromagnetna sila( sveti duh) Gabriel, Mihael, Raziel. Od tu izhaja ' el končnica v angelskih imenih. EM sila je sočasno posledica in vzrok izmeničnega EM valovanja rotacije in medsebojnih cikličnih zlitij prehodov INmept*-Rimept* preko večno sedaj prisotne točke prehoda Alfa-Omega ,Omega Alfa , kjer vsak konec cikla pomeni sočasno začetek novega in obratno vsak začetek pomeni sočasno konec starega cikla iste Xmept*. To dejstva pa večno-sedaj v ničemer ne spremeni navzven enotno izražene mept* vrednosti vesoljne in vsake njene X mept* pojavnosti.

Atom je večno-sedaj atom . X človek je večno-sedaj  ista Xmept* vrednost  človeka, kjer vsaka njegova smrt sočasno pomeni njegovo novo rojstvo.Človek spremeni obličje !!! Njegova X mept* vrednost je večno sedaj ista- konstantna-nespremenjena.  Iz tu napisanega se lahko razume da se vesoljno stvarstvo –Stvarnik ni nikoli začelo in ne bo nikoli končalo ,ampak večno-sedaj na vseh svojih  X mept*nivojih pojavnosti ciklično prehaja znotraj vse in vsake X mept* iz lastne akumulirane vrednosti INmept* v lastno realizirano RImept* in sočasno obratno preko večno-sedaj prisotne točke AO kjer je sočasna posledica in vzrok EM sila.Tako si Vrhovno vesoljno obličje mept* -Stvarnik omogoča večno-sedaj samozadostnost,samoohranitev, samo dejavno kreativnost, kar pa v ničemer večno-sedaj ne spremeni njegove celotne večno-sedaj iste vesoljne X mept* konstante.
Vsa in vsaka vesoljna X mept* se izraža v dimenziji točke prehoda večno-sedaj Alfa Omega ko se ( INmept* preteklost in  Rimept* prihodnost ) zlivata v večno-sedanji točki njunega sočasnega prehoda večno-sedaj. Večno-sedaj navzven izraža enovito dimenzijo časa znotraj katere se sočasno medsebojno zlivata preteklost in prihodnost . To samo dogajanje pa v ničemer ne spremeni navzven enotnega  izraza časa in ohranja vrednost vse in vsake X mept* večno-sedaj isto !!!    

Če bi Nomos Logos želeli razumeti v prispodobi Stvarnika in njegovih treh kraljev, ki so prispodoba za samo Stvarnikovo bit potem moramo izpisati zgolj enačbo njegove enotne vesoljne naravne zakonitosti mase-energije,prostora-t.časa *življenja.
                                                               A -'-O
Stvarnik=(Kohenzedek INmept*-St. duha Melkizedek-Adoninzedek Rimept*) =Stvarnik

Stvarnikova vesoljna bit se večno sedaj izraža kot enovita konstantno izražena mept*vesoljna vrednost Stvarnika ,ki ga poosebljajo trije njegovi sočasno prisotni vesoljni vrednostni izrazi mept* : Prvi je izraz njegove vesoljne akumulirane vrednosti INmept* ,ki jo pooseblja Kralj vesoljne akumulacije Kohenzedek-Mahatma –Ožbolt itd. Drugi je izraz Stvarnikove vesoljne realizirane vrednosti RImept*,ki jo pooseblja Kralj vesoljne realizacije Adonizedek-Mahanga-Gašper itd.
Ker pa se ti dve vesoljni Stvarnikovi vrednosti večno-sedaj sočasno izmenjujeta medsebojno in prehaja druga v drugo je sočasno posledica in vzrok teh sočasnih (AO IN-RI) večno-sedanjih prehodov vesoljna Elektromagnetna sila ali Stvarnikov sveti duh katerega pooseblja Vrhovni kralj Stvarnikovega vesoljnega svetega duha Melkizedek- Brahatma- Mihael itd.
Celotna sveta tradicija vesoljnega človeštva sledi  tu podani razlagi- preverite!
To razlago pa lahko sedaj  po mili volji simbolno in stvarno uporabimo kjerkoli.

Recimo za razlago večno sedanje vesoljne pojavnosti  življenja. Življenje je iz življenja zato ima življenje večno sedaj živo vesoljno -Stvarnikova-življenjsko samo reprodukcijsko verigo. Stvarnik je vesoljno vse obsežna večno sedaj živa samo kreativna vse izrazna  vesoljna snovna in življenjska samobitnost mept, kjer se  Stvarnik sam večno sedaj v sebi lastni vesoljni življenjski samo reprodukciji samo manifestira kot večno-sedaj živ človek med nami in z nami v lastni osebi  Emanuela.

Emanuel na ta način svoje večno-sedaj žive lastne človeške samo manifestacije ciklično sodiin ga na vesoljni ravni seli in tako skrbi in ohranja z najvišjo možno vesoljno človeško ljubeznijo večno-sedaj živo svojo celotno vesoljno življenjsko samo reprodukcijo. Stvarnik je hkrati vsa in vsaka njegova vesoljna snovna in nesnovna, živa in neživa vesoljna X pojavnost mept*.    
__________________________________________________________________________                                                                                
                                                                           smrt –' -rojstvo        
X Življenje večno sedaj =(Akumulirano INmept*  EM AO  RImept* Realizirano) = Večno-sedaj ista X življenjska vrednost.

Sedaj prehajam v svoji razlagi na odločujoče področje ki bo dokončno obrazložilo t.i. pojavnost božjega sina ki ga ponazori sama Stvarnikova pojavnost v Emanuelu – Večno-sedaj vesoljni  z nami in v nas !
Če sprejmemo dejstvo,da je Stvarnik vse, je posledično vsaka njegova posamična vesoljna Xmept* pojavnost sočasno tudi večno-sedaj sam  Stvarnikov izraz.
Torej Stvarnik ne more imeti svojega sina ampak je človek-bog izraz Stvarnikove življenjske samo manifestacije skozi njegovo lastno enotno večno-sedaj živo vse obsežno vesoljno reprodukcijsko življenjsko verigo, ki vključuje tudi človeško . Človek ni izjema vesoljnega Stvarnikovega življenja je zgolj vrh vesoljne Stvarnikove življenjske večno-sedanje *življenjske samo manifestacije. Iz tega vzroka samo manifestacija  Stvarnika-v Človeku Bogu lahko izreče besede ;«Jaz sem vesoljno*življenje«!
Stvarnikovo  večno-sedaj živo vesoljno samo manifestacijo  potrjujejo večno-sedaj sočasno prisotni njegovi trije vesoljni izrazi IN- EM AO- RI ,ki jih poosebljajo njegova troedina vesoljna vrednostna kraljestva. Kraljestvo vesoljne akumulacije – Kraljestvo svetega duha in Kraljestvo vesoljne realizacije,ki skupaj izpričujejo dejansko Stvarnikovo večno-sedaj živo vesoljno človeško samo realizacijo med nami in v nas v vesoljnem Emanuelu.
Torej Človek bog ni Stvarnikov sin ampak je večno-sedaj živa življenjska vesoljna Stvarnikova človeška samo manifestacija ,večno-sedaj troedinega vesoljnega izraza mept*. Stvarnik ne more imeti sina ker je sam in edini večno-sedaj vse in vsa vesoljna manifestacija mept*, ki zaobjema tudi njegov samo realiziran večno sedanji vesoljni  človeški samo izraz Emanuela. Brez strahu lahko sprejmemo sklep da je človek najvišja možna samo realizacija, Stvarnikove samo realizirane mept*življenjske pojavnosti.    


Konec cikla je smrt, ki je sočasno rojstvo novega cikla in večno-sedaj od cikla v cikel.
                         Akumulacija- smrt -'-rojstvo- realizacija  
Emanuel V-s. =   INmept*   EM AO   RImept* =  Večno-sedaj živeči Emanuel
Človek                 DUŠA        DUH       TELO                                         Človek


Torej je Emanuel lahko vsak X človek med nami, ker smo mi vsi isti enakovreden najvišji možni individualni Stvarnikov vesoljni življenjski in človeški samo izraz.
Vsi mi smo sam  vesoljni Stvarnik in hkrati njegov individualni človeški samo izraz, zato ker smo ljudje edina  Stvarnikova samo realizirana podoba ,skozi katero lahko osebno  razumem (ni napaka) samega sebe in lastno samo realizirano večno-sedaj isto vesoljno mept* življenjsko samobitnost.
Stvarnik je vse in mi smo brez sprenevedanja enakovreden prostovoljen dejanski  stvarnikov človeški samo izraz. Nad čim naj se torej čudimo? Koga naj obsojamo in koga in kaj sploh smemo obsojati? Edino vsi brez izjeme lahko in smemo prostovoljno obsojati  zgolj lastno (stvarnikovo) individualno  osebnost, kar mi vsi brez izjeme smo!

Odgovornost za vsa lastna dejanja milostna in zlobna,ljubezniva in sovražna so naše individualna stvarnikova soočenja samim s seboj. Od vsakega našega individualnega stvarnikovega življenjskega človeškega izraza je odvisen naš celovit vesoljni človeški Stvarnikov izraz.
Ali bo v tem izrazu zmagalo naša zlobna ali milostna pojavnost je odvisno nas,ki smo vsi skupaj celotni vesoljni življenjski človeški izraz Stvarnika samega nasproti ostalim vesoljnim  mept*življenjskim pojavnostim. Ko ocenjujemo sami sebe  
sočasno ocenjuje in sodi Stvarnik sam sebe v večno-sedaj  samo realizirani individualni  podobi človeka. Vesoljna sodba je ciklično samo realizirana sodba in soočenje Stvarnika  
samim s seboj  znotraj lastnega vesoljnega  troedinega samo realiziranega  vesoljnega človeškega  počela. Vesoljni Adam Kadmon Emanuel zre vsa svoja individualna vesoljna človeška počela in se sooča sam s seboj in svojo samo realizirano vse obsežno vesoljno človeško naravo.  
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 86 87 88 89 90 ... 764