Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 81 82 83 84 85 ... 764
(Read 1115045 times)
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1230 - 07.03.2008 at 17:40:24
 
Etrex wrote on 07.03.2008 at 17:37:25:
Vidis tu pa je problem, zal... Marsikdo bi rad marsikaj, vendar stori tisto kar sam hoce (ce prav ne na umski ravni) v svojemu bistvu.

Tako rastes. Poet mi se moramo kot vrsta, iznajti zdaj a ves in to je bistveno.

Vsi bi radi bili na vrhu gore, ampak vem... kdaj ni prav nic prijetna pot pred nami. Ampak ce je edina pot nam ne preostane drugega.

In nam kot clovestvu ne preostane drugega kot da osvojimo to vejo znanja...

Nic ni treba,ker je Vse Že Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1231 - 07.03.2008 at 17:42:43
 
Etrex wrote on 07.03.2008 at 17:37:25:
Vidis tu pa je problem, zal... Marsikdo bi rad marsikaj, vendar stori tisto kar sam hoce (ce prav ne na umski ravni) v svojemu bistvu.

Tako rastes. Poet mi se moramo kot vrsta, iznajti zdaj a ves in to je bistveno.

Vsi bi radi bili na vrhu gore, ampak vem... kdaj ni prav nic prijetna pot pred nami. Ampak ce je edina pot nam ne preostane drugega.

In nam kot clovestvu ne preostane drugega kot da osvojimo to vejo znanja...


Že res, ampak Etrex poglej, kam pa lahko napredujemo kot vrsta? Največ kar lahko napredujemo je v ... NIČ kar pa že vseskozi smo!!! Torej tudi kakršnokoli napredovanje, ki ga bomo dosegli, ne bo nič kaj bistvenega. In tudi kakršnokoli nazadovanje, ki ga bomo dosegli, prav tako ne bo nič bistvenega.

Trpljenje, užitek, sreča, nesreča = kaj bo to res še toliko pomembno čež 1000 let? Ali pa še manj? Saj se mora vse povrniti v NIČ, kjer vse že itak je, od kje potem sploh izvira skrb za karkoli? Saj ta skrb in to trpljenje izvirata ravno iz nerazumevanja narave vseh stvari, in se potem vedno za nekaj ženemo - zakaj, pravzaprav?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1232 - 07.03.2008 at 17:46:53
 
Ves Poet ti bom neka povedal popolnoma iskreno, saj sem ze ampak vseeno:

Ko sem prvic slisal za P.D. se mi je zdelo to tako nesmiselno res popolnoma.

Edina sreca je da, mi je lahko par stvari povedal A. v zivo, potem sem dvakrat premislil in ko sem nasel dvom sem ga spet vprasal in enostavno se z necim tako logicnim moras strinjati.

Drugace pa ce se nebi spoznal z A. bi pac, verjetno zelo zavracal P.D. verjetno ravno tako kot ti, saj si sam bral kaj sem pisal iz knjige ZDAJ... Ampak vse to je povezano z P.D.

Problem je ker je vse tako drugacno in novo v P.D. do konca direktno in logicno brez ovinkov.

Normalno da se svet v kateremu je vse narobe ne more strinjati s tem.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1233 - 07.03.2008 at 17:57:55
 
Zdaj jaz tudi prisegam na pogovor v živo, samo moram reči, da me g. Alojz ni prepričal, da obstajajo drugi ljudje sveta, ki so me bolj prepričali (vsaj zaenkrat), kako bo v živo bom pa še videl.

Tako da ... nič, če tebi odgovarja, potem je to prav zate. Zase lahko samo rečem, da mene ne vleče v to smer, in tudi ne bom več te smeri kritiziral. Vsak ima pač svojo pot, vsak se nekje najde. No, pa vso srečo ti želim!

lp, poet
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1234 - 07.03.2008 at 17:59:13
 
Poet wrote on 07.03.2008 at 17:42:43:
Etrex wrote on 07.03.2008 at 17:37:25:
Vidis tu pa je problem, zal... Marsikdo bi rad marsikaj, vendar stori tisto kar sam hoce (ce prav ne na umski ravni) v svojemu bistvu.

Tako rastes. Poet mi se moramo kot vrsta, iznajti zdaj a ves in to je bistveno.

Vsi bi radi bili na vrhu gore, ampak vem... kdaj ni prav nic prijetna pot pred nami. Ampak ce je edina pot nam ne preostane drugega.

In nam kot clovestvu ne preostane drugega kot da osvojimo to vejo znanja...


Že res, ampak Etrex poglej, kam pa lahko napredujemo kot vrsta? Največ kar lahko napredujemo je v ... NIČ kar pa že vseskozi smo!!! Torej tudi kakršnokoli napredovanje, ki ga bomo dosegli, ne bo nič kaj bistvenega. In tudi kakršnokoli nazadovanje, ki ga bomo dosegli, prav tako ne bo nič bistvenega.

Trpljenje, užitek, sreča, nesreča = kaj bo to res še toliko pomembno čež 1000 let? Ali pa še manj? Saj se mora vse povrniti v NIČ, kjer vse že itak je, od kje potem sploh izvira skrb za karkoli? Saj ta skrb in to trpljenje izvirata ravno iz nerazumevanja narave vseh stvari, in se potem vedno za nekaj ženemo - zakaj, pravzaprav?


Verjemi dobre stvari se da narediti, ce jih naredis v velikemu obsegu in s tem zmanjsas trpljenje ljudi (oz. katerihkoli bitij) je to najvec kar lahko naredis.

To je bistveno.

Ko dobro pomislis: Zakaj sem jaz tukaj? Kaksen pomen ima materija, zakaj ce pa sem popoln (saj izviram iz popolnosti) rabim sploh biti v realiziranemu ce bi lahko bil v akumuliranemu?

Ta del ti res tezko objasnim, sam se moras poglobiti v zadeve. Bos videl da P.D. ni nesmisel.

Noben nobenega nic ne sili, le ponujeno je to darilo (znanje). Ce hoces ga uzames>>svobodna volja<< lahko pa ga pustis... Kaj ni to nekaj najlepsega?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1235 - 07.03.2008 at 18:04:05
 
Poet wrote on 07.03.2008 at 17:57:55:
Zdaj jaz tudi prisegam na pogovor v živo, samo moram reči, da me g. Alojz ni prepričal, da obstajajo drugi ljudje sveta, ki so me bolj prepričali (vsaj zaenkrat), kako bo v živo bom pa še videl.


Saj pravim ravno v temu je fora  Smiley ce ga ne bi spoznal v zivo, me ne bi prepricalo P.D.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1236 - 07.03.2008 at 18:28:18
 
Etrex wrote on 07.03.2008 at 15:39:32:
Ja kopron knjiga zdaj je velika zmota Roll Eyes Ena najboljsih knjig kar sem jih prebral.

Ok zdaj pa da povem moj namen, zakaj sem dal odlomek iz knjige? Zato ker dobro vem reakcije koprona pa se koga.

Jaz sem te spodbudil ti pa si naredil velik kaos, pokazal svoje zmote.

Namrec:

Prvo si se strinjal hudo s poetom ki je opeval >>odsotnost vsega je sele vse<< To pa je ta NIC- torej enost.

To je podlaga vsemu.



Nato si hudo nakladal (ko sem jaz spremenil politiko, razmisljanje Grin),

kako nic ni nic in nekaj more bit ce ne ni nic. Ce tocki dodas se eno

(tudi nahate.d je to omenila) dobis dualnost

In logicno spet smo pri temu da eno brez drugega ne gre, akumulirano in realizirano je zakon in ne mores mimo tega pa se lahko na glavo (lahko tudi tisto tvojo pravo v duhovnem telesu) postavis.

In kaj cmo zdaj kopron? Kaj se bi strinjal z Alojzem ali bi se malo cakal, pa blodil po svoji zmoti?

Mimogrede kopron, res da delujes (hoces delovati) prijazno.

Ampak te tvoja notranjost sili v hudega nasprotovalca- SATANA.

he, he, ne-ne, ...ne+ne  Cheesy Grin Grin Grin Cool
Zopet ste v zmoti  Tongue Cheesy Cool
Grin Grin Grin

Namreč ( z "PD" besedami ) ; realizirano + akumulirano = lahko tudi oboje hkrati  Cool.

Vendar pa ( z mojimi besedami - vendar ne po moje  Roll Eyes ) je Bistvo to, da lahko Energija z zelo veliiiko lahkoto obstaja v svoji osnovni/prvotni obliki - torej brez materije  Cool Exclaim Cool

Pa dobro razmišljanje  Cool + lep + dober večer , še naprej , juhej . Cool

Zdaj pa moram iti še v neko "sekto" , pogledati če so se že kaj poboljšali ( ali pa ga še vedno bixajo po starem )  Tongue.

Čaaawč' , by Bošt' + ###   Cool Kiss Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1237 - 08.03.2008 at 12:40:39
 
Boštyxz wrote on 07.03.2008 at 18:28:18:
Namreč ( z "PD" besedami ) ; realizirano + akumulirano = lahko tudi oboje hkrati  Cool.


Seveda oboje hkrati, je realnost vecno zdaj... V zdaj se srecata akumulirano in realizirano in to daje zivljenje vsega ("mrtve" in zive narave) in tako je vecno.

Danes sem opazil zelo, zelo zmotno razmisljanje, nikoli se ne sme zatreti realiziranega.

Poglej jogije, delujejo s telesom ne proti telesu in le tako se lahko priblizajo tisti sticni tocki zdaj, kjer pa dualnost odpade.

Vsak modrec, pa kaj res nisi v nobeni knjigi prebral tega?- Ne zatirajte telesa, ker ste telo, ali je le zacasen del vas... kakorkoli.

Bistveno je da se harmonija tiste tocke postavi tocno med tema dvema principoma, ki napajajo in sta stvarstvo.

To je ta Ying Yang in ni enega nad drugim pa nevem kaksne neumnosti, lahko je eden samo bolj fine narave in to je prepleteno med seboj ni enega brez drugega ni + brez -, ni eden pomembnejsi kot drugi, ker obadva tvorita celoto.

Vsak simbol ki ima neko vrednost, prikazuje ti dve sili ki pa se zdruzita v eno na eni tocki in to je le in vedno zdaj.

Se je kaj zgodilo vceraj? Se bo kaj cez pet minut? Se kdaj kaj zgodilo jutri?

A kaj dela clovestvo? Razcepljeno je naprej in nazaj (od tu problemi in sekiranje) namesto popolnoma v zdaj in to vsi vemo saj je to meditacija.

Pisem zato, ker se vidi da moras biti vmes tocno v tocki ravno tako kot   med aku. in realiz. Zate ni eden pomembnejsi kot drugi, cim eden prevlada, se harmonija podre (tako kot tehtnica ki prevega eno stran).

To vesolje odraza in ni nicesar, kar bi bilo zunaj tega okvirja teh dveh principov. Popolnoma v vsemu sta prisotna.

Ko ti dve sili uravnovesis, sele dobis tisto pravo harmonijo in ne ko iz sebe zbijes realizirano. To je le samounicevanje, ker unicujes del
sebe, kaj ni to popolnoma razumljivo?

Zakaj zaboga potem joga temelji na tem?

Vse temelji tudi (v enaki meri) na realiziranemu, vse kar je nekaj vredno.

Samo cerkev, religija uci, ZATRETI REALIZIRANO (telo v temu primeru). To jim je skozi cas lepo uspelo da so doprinesli k globalno sazsutemu ravnotezju ljudi. In pobebljenemu skrajno duhovnemu razmisljanju.

Imas pa drugo skrajnost, ki pa je ustvarila popolnoma materijalno druzbo.

Imas primere ki so skrajno materijalisticni in imas primere ki so
skrajno neprizemljeni, neprizemljen pomeni da se odaljujes od realiziranega principa (splosno razmisljanje na temu forumu recimo).

Ne enim ne drugim ne bo zal nikoli uspelo naprej. Ker se v enemu in drugemu primeru odaljujes od realnosti.

In to je tisto napacno duhovno razmisljanje.
Kar vprasajte koga ki ima kaj vec pojma o temu, vsak pravi jogi to ve.

In pomoje je P.D. tako sprejet od ljudi, ker bi radi: eni samo duhovno eni pa samo materijalno.

P.D. pove da ni enaga nad drugim, oboje dvoje je popolnoma enako pomembno.

Eno se odraza v zenski eno v moskemu, kaj potem je eden nad rugim, ali eden bolj vreden kot drugi? Samo skupaj sta ta dva principa popolna kot celota.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1238 - 08.03.2008 at 13:35:30
 
Da, vendar ; če se preveč oklepaš materialnega telesa, je to samo zato , ker si preveč zmaterializiran Huh.
Zato je potrebno delati ( se oklepati, poglabljati) predvsem na duševnem telesu, ki nas sestavlja z svojo energijo . ( duhovno energijo, energijo duha )  Cool Roll Eyes.

Da, seveda, sedaj živimo v dvojnem svetu, zato ne smemo ( ne moremo ) brez materialnega ali energijskega ( duhovnega ).

Vendar pa je treba dajati prednost PREDVSEM "Duhovnemu svetu" ( energijskemu) pred materialnim svetom.

Le tu je rešitev, ( back 2 basics) ne pa v materiji, ki bo počasi vsa spremenjena (transformirana)  nazaj v prvotno energijo - ENERGIJO ENOSTI . ( Duha Enosti, z drugimi besedami ) Cool

In dober dan, še naprej  Cool  Roll Eyes  Cool

by Boštyxz +#+ Kiss
Back to top
« Last Edit: 08.03.2008 at 15:04:01 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1239 - 08.03.2008 at 16:12:24
 
Kopron, kaj delajo jogiji? Delajo celo predvsem s telesom, saj jim le to omogoca dolocena kontrolirana stanja zavesti. Ni tu noben predvsem, ti moras najti harmonijo vmes.

Pravim ti nobeden niti akumulirani niti realizirani ni pred drugim. Lahko je eden finejsi vendar to ne pomeni da je dobesedno visje in da je pomembnejsi.

Bos ze spoznal o cemu ti govorim.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1240 - 08.03.2008 at 17:47:35
 
Hmm, lahko bi rekel, da jaz niti nisem ne realiziran, ne akumuliran, ampak sem preprosto edinstven  Cool .

( p.s., jogiji pa težko/hudo bluzijo, zato pa so tam kjer so ( ko so v spancu iz jogija/modroca dol padli))

PREDVSEM pa lep duhoven večer, še naprej ... Cool  Kiss  Cool

Boštyanko + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1241 - 08.03.2008 at 17:56:11
 
Etrex, ves čas govoriš o kontroli in jo na vse pretege zagovarjaš. Razmisli malo, ali je lahko kontrolirana zavest svobodna? Ni takšna zavest omejena in pa vsako točkovno gledanje te omeji in spravi v dualnost. Sem jaz in ostalo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1242 - 09.03.2008 at 11:25:48
 
Etrex wrote on 08.03.2008 at 12:40:39:
Boštyxz wrote on 07.03.2008 at 18:28:18:
Namreč ( z "PD" besedami ) ; realizirano + akumulirano = lahko tudi oboje hkrati  Cool.


Seveda oboje hkrati, je realnost vecno zdaj... V zdaj se srecata akumulirano in realizirano in to daje zivljenje vsega ("mrtve" in zive narave) in tako je vecno.

Danes sem opazil zelo, zelo zmotno razmisljanje, nikoli se ne sme zatreti realiziranega.

Poglej jogije, delujejo s telesom ne proti telesu in le tako se lahko priblizajo tisti sticni tocki zdaj, kjer pa dualnost odpade.

Vsak modrec, pa kaj res nisi v nobeni knjigi prebral tega?- Ne zatirajte telesa, ker ste telo, ali je le zacasen del vas... kakorkoli.

Bistveno je da se harmonija tiste tocke postavi tocno med tema dvema principoma, ki napajajo in sta stvarstvo.

To je ta Ying Yang in ni enega nad drugim pa nevem kaksne neumnosti, lahko je eden samo bolj fine narave in to je prepleteno med seboj ni enega brez drugega ni + brez -, ni eden pomembnejsi kot drugi, ker obadva tvorita celoto.

Vsak simbol ki ima neko vrednost, prikazuje ti dve sili ki pa se zdruzita v eno na eni tocki in to je le in vedno zdaj.

Se je kaj zgodilo vceraj? Se bo kaj cez pet minut? Se kdaj kaj zgodilo jutri?

A kaj dela clovestvo? Razcepljeno je naprej in nazaj (od tu problemi in sekiranje) namesto popolnoma v zdaj in to vsi vemo saj je to meditacija.

Pisem zato, ker se vidi da moras biti vmes tocno v tocki ravno tako kot   med aku. in realiz. Zate ni eden pomembnejsi kot drugi, cim eden prevlada, se harmonija podre (tako kot tehtnica ki prevega eno stran).

To vesolje odraza in ni nicesar, kar bi bilo zunaj tega okvirja teh dveh principov. Popolnoma v vsemu sta prisotna.

Ko ti dve sili uravnovesis, sele dobis tisto pravo harmonijo in ne ko iz sebe zbijes realizirano. To je le samounicevanje, ker unicujes del
sebe, kaj ni to popolnoma razumljivo?

Zakaj zaboga potem joga temelji na tem?

Vse temelji tudi (v enaki meri) na realiziranemu, vse kar je nekaj vredno.

Samo cerkev, religija uci, ZATRETI REALIZIRANO (telo v temu primeru). To jim je skozi cas lepo uspelo da so doprinesli k globalno sazsutemu ravnotezju ljudi. In pobebljenemu skrajno duhovnemu razmisljanju.

Imas pa drugo skrajnost, ki pa je ustvarila popolnoma materijalno druzbo.

Imas primere ki so skrajno materijalisticni in imas primere ki so
skrajno neprizemljeni, neprizemljen pomeni da se odaljujes od realiziranega principa (splosno razmisljanje na temu forumu recimo).

Ne enim ne drugim ne bo zal nikoli uspelo naprej. Ker se v enemu in drugemu primeru odaljujes od realnosti.

In to je tisto napacno duhovno razmisljanje.
Kar vprasajte koga ki ima kaj vec pojma o temu, vsak pravi jogi to ve.

In pomoje je P.D. tako sprejet od ljudi, ker bi radi: eni samo duhovno eni pa samo materijalno.

P.D. pove da ni enaga nad drugim, oboje dvoje je popolnoma enako pomembno.

Eno se odraza v zenski eno v moskemu, kaj potem je eden nad rugim, ali eden bolj vreden kot drugi? Samo skupaj sta ta dva principa popolna kot celota.


Spet se lahko le strinjam s tem, kar si tule napisal. Se popolnoma strinjam. Čeprav to ravnovesje med akumuliranim in realiziranim jaz razumem malo drugače = to realizirano jaz ne zatiram, saj skrbim za telo in vse druge reči, ki jih družba pričakuje od mene. Veš kako jaz vidim te stvari = jaz pogledam naravo in živali in vidim, da ni nikjer nobenega problema. Potem pa pogledam človeka in vidim, da je človek kozmični tragični junak? Zakaj? Zato ker bi ne vem kaj rad in stalno nekaj razmišlja in si izmišlja nove in nove koncepte in interpretacije te resničnosti, ki se mu ponuja.

In eden od teh najhujših psiholoških katastrof je sploh koncept dobrega in zlega = to pa g. Alojz stalno ponavlja, da se v vesolju bije boj med dobrim in zlim, pa to sploh ne more biti res - to je tista kozmična iluzija, ki jo vidi ego/um, da sta noč in dan deljena, da je eksistenca razcepljena na dva pola, pa ni. Ko bo g. Alojz to spoznal in bo P.D. to razumelo, potem bo pa tudi mene morda mikalo kaj več v tej smeri raziskovati, do takrat pa ne.

lp, poet
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1243 - 09.03.2008 at 14:07:05
 
Noceste razumeti, ceprav se to odraza povsod.

Borba zlim nad dobrim se dogaja prakticno povsod...

Tako je narejeno utirjeno el. polje, tako je narejeno vesolje in vse v

vesolju, zdaj pa mi naj eden pokaze kaj ne deluje po temu principu?

In kaksna kontrola zavesti neki?

Vsako stanje enosti ali kakorkoli to imenujete, je le harmonija ki je med tema dvema silama.

Harmonija je vedno tocka na tehtnici, ko so dve sile enakopravne...

Vsaka harmonija razpade, cim eden princip zacne prevladovati.

Da omenim da sem v vsaki boljsi knjigi o duhovnosti prebral o temu.

Zakaj obstajajop tehnike prizemljitve? Ravno zato ce si prevec v

akumuliranemu in to ni prav nic dobro. Ampak ker je to forum o duhovnosti, se ne bo nobeden strinjal z mano...

Nic hudega, samo dokazujete da imam prav, bitka med tema dvema principoma Wink
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1244 - 09.03.2008 at 14:13:32
 
Etrex wrote on 09.03.2008 at 14:07:05:
Noceste razumeti, ceprav se to odraza povsod.

Borba zlim nad dobrim se dogaja prakticno povsod...

Tako je narejeno utirjeno el. polje, tako je narejeno vesolje in vse v

vesolju, zdaj pa mi naj eden pokaze kaj ne deluje po temu principu?

In kaksna kontrola zavesti neki?

Vsako stanje enosti ali kakorkoli to imenujete, je le harmonija ki je med tema dvema silama.

Harmonija je vedno tocka na tehtnici, ko so dve sile enakopravne...

Vsaka harmonija razpade, cim eden princip zacne prevladovati.

Da omenim da sem v vsaki boljsi knjigi o duhovnosti prebral o temu.

Zakaj obstajajop tehnike prizemljitve? Ravno zato ce si prevec v

akumuliranemu in to ni prav nic dobro. Ampak ker je to forum o duhovnosti, se ne bo nobeden strinjal z mano...

Nic hudega, samo dokazujete da imam prav, bitka med tema dvema principoma Wink

Potem si pač bral napačne knjige. Npr. mantra joga je čista koncentracija.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 81 82 83 84 85 ... 764