Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 732 733 734 735 736 ... 764
(Read 1106518 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10995 - 22.02.2012 at 07:51:44
 
ML

Ti še nisi dojel da je SP tako SZ kot NZ plagiata brez etnično geografskih korenin, spisana po nareku Rima? IMena so vsa izmišljena.Mojzes je iniciran v dobo Ehnatona.Daj malo migni in razmisli o Judeji  pred 35oo leti.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10996 - 22.02.2012 at 08:56:36
 
Alojz in Sandib wrote on 22.02.2012 at 07:51:44:
ML

Ti še nisi dojel da je SP tako SZ kot NZ plagiata brez etnično geografskih korenin, spisana po nareku Rima? IMena so vsa izmišljena.Mojzes je iniciran v dobo Ehnatona.Daj malo migni in razmisli o Judeji  pred 35oo leti.


Ja, ti pa si glavca ni kaj  Cheesy.
Dokazana zgodovina zate niso prepričljivi argumenti, ne vem, vprašaj kakšnega Žida pa ti bo razložil. Ne sprašuj pa svoje tako opevane dušice o tem, zato ker te tvoja "vsevedna" duša, ki je še vse preveč vezana na meso, takorekoč zavaja.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10997 - 22.02.2012 at 15:55:40
 
M.l.
Saj dusa ni niti nemore bit prevec ali premalo vezana na telo.
Je samo vezana na telo, saj brez mesa niti duse potem ni.
Kaj si videl kje kaksno duso brez telesa? Blodnje v glsvi ne stejejo, tako da nisi.
Lahko edino recemo v smislu da si prevec neprizemljen(kvaziduhoven) ali prevec materijalisticen.
Ampak to nima nobene veze v praksi z vezoavo duse in mesa.
No mogoce se ti zdaj kaj posveti, ceprav dvomim si prevec versko fanaticno naravnan, zal, al se motim in tokrat zastopis ta tvoj kiks?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10998 - 22.02.2012 at 16:27:57
 
Ja, žal se motiš, Eštrex .

Videl nisi nit zraka, niti Svetlobe Nikoli, pa bi že rad pametoval o Duši, kaj šele o Duhu , ti zmaterializiranomesena uboga duša.

Toliko o navezanosti na materijo mesa, oziroma nenavezanost-Duhovnost .

Glej, ko pa sva zadnjič govorila, ko sem ti hotel namigniti o drugačnih zakonih za materijo , me verjetno nisi razumel.

Na srečo, se dogajajo odkritja takoj za mojimi besedami :

http://www.zurnal24.si/odkrili-planet-z-vec-vode-kot-na-zemlji-clanek-149091

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10999 - 22.02.2012 at 16:38:07
 
Etrex wrote on 22.02.2012 at 15:55:40:
M.l.
Saj dusa ni niti nemore bit prevec ali premalo vezana na telo.
Je samo vezana na telo, saj brez mesa niti duse potem ni.
Kaj si videl kje kaksno duso brez telesa? Blodnje v glsvi ne stejejo, tako da nisi.
Lahko edino recemo v smislu da si prevec neprizemljen(kvaziduhoven) ali prevec materijalisticen.
Ampak to nima nobene veze v praksi z vezoavo duse in mesa.
No mogoce se ti zdaj kaj posveti, ceprav dvomim si prevec versko fanaticno naravnan, zal, al se motim in tokrat zastopis ta tvoj kiks?


Meni očitaš verski fanatizem, ko naštevam zgodovinsko dokazana dejstva o nastanku Svetega Pisma, res ne vem kaj naj rečem. Sebe pa ne vidiš kako fanatično govoriš o spolnem življenju elohimov, ki krožijo v svojih ladjah po vesolju sem ter tja. Pa kaj jaz vem kaj še vse o milijardnih letnih ciklih...

Rajši se malo predrami in se vprašaj, kdo je bolj fanatičen; jaz, ki govorim o zgodovinsko dokazanih dejstvih Svetega Pisma, ali ti, ki  tako vneto trdiš in govoriš o spolnem življenju elohimov v letečih vesoljskih ladjah, ki se vozijo od Oriona do Siriusa in do Saturna. Daj se malo potrkaj po glavi in premisli kdaj boš še komu napisal, da je fanatik.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #11000 - 22.02.2012 at 17:32:48
 
M.L. wrote on 22.02.2012 at 16:38:07:
Etrex wrote on 22.02.2012 at 15:55:40:
M.l.
Saj dusa ni niti nemore bit prevec ali premalo vezana na telo.
Je samo vezana na telo, saj brez mesa niti duse potem ni.
Kaj si videl kje kaksno duso brez telesa? Blodnje v glsvi ne stejejo, tako da nisi.
Lahko edino recemo v smislu da si prevec neprizemljen(kvaziduhoven) ali prevec materijalisticen.
Ampak to nima nobene veze v praksi z vezoavo duse in mesa.
No mogoce se ti zdaj kaj posveti, ceprav dvomim si prevec versko fanaticno naravnan, zal, al se motim in tokrat zastopis ta tvoj kiks?


Meni očitaš verski fanatizem, ko naštevam zgodovinsko dokazana dejstva o nastanku Svetega Pisma, res ne vem kaj naj rečem. Sebe pa ne vidiš kako fanatično govoriš o spolnem življenju elohimov, ki krožijo v svojih ladjah po vesolju sem ter tja. Pa kaj jaz vem kaj še vse o milijardnih letnih ciklih...

Rajši se malo predrami in se vprašaj, kdo je bolj fanatičen; jaz, ki govorim o zgodovinsko dokazanih dejstvih Svetega Pisma, ali ti, ki  tako vneto trdiš in govoriš o spolnem življenju elohimov v letečih vesoljskih ladjah, ki se vozijo od Oriona do Siriusa in do Saturna. Daj se malo potrkaj po glavi in premisli kdaj boš še komu napisal, da je fanatik.

Pa lep pozdrav.


ML

Ti zgodovinske dokaze prepisuješ- veš jih pa ne! Celotna Biblija je plagiat. RKC pa ima namen duhovno pohabiti človeštvo in ga podjarmiti dogmi SP. Od prvega dne ko je bil SP spisan do danes. Njihova vera je zbrisala cele rase narode in njihovo izvorno avtohtono duhovno in kulturno teološko samobitnost.Za to ne sanji,da ti poznaš zgodovinska dejstva. Ali kdorkoli ,ki RKC zagovarja!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #11001 - 22.02.2012 at 17:55:33
 
M.l.
Jaz govorim o ciklih ki so praksa, butel kaj je zdaj zima, lahko zanikas noc in dan? To niso samo dejstva to je realnost s katere se soocis ali ne, zdaj pa ce mislis da ni vecjih ciklov kot nastete malenkosti si pa rahlo zaostal, kaj drugega naj ti recem!
In seveda si fanatik ker govoris o stvareh o katerih lahko predvidevas, jaz govorim o ciklih ki veljajo za vse! Pokazi mi nekoga ki se lahko izogne ciklom?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #11002 - 22.02.2012 at 18:11:20
 
Etrex wrote on 22.02.2012 at 17:55:33:
M.l.
Jaz govorim o ciklih ki so praksa, butel kaj je zdaj zima, lahko zanikas noc in dan? To niso samo dejstva to je realnost s katere se soocis ali ne, zdaj pa ce mislis da ni vecjih ciklov kot nastete malenkosti si pa rahlo zaostal, kaj drugega naj ti recem!
In seveda si fanatik ker govoris o stvareh o katerih lahko predvidevas, jaz govorim o ciklih ki veljajo za vse! Pokazi mi nekoga ki se lahko izogne ciklom?


No, dobro potem sem pa jaz fanatik, ki rečem kruhu kruh, pa ne ti , ki praviš da žemlja ni kruh.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #11003 - 22.02.2012 at 18:13:39
 
Alojz in Sandib wrote on 22.02.2012 at 17:32:48:
M.L. wrote on 22.02.2012 at 16:38:07:
Etrex wrote on 22.02.2012 at 15:55:40:
M.l.
Saj dusa ni niti nemore bit prevec ali premalo vezana na telo.
Je samo vezana na telo, saj brez mesa niti duse potem ni.
Kaj si videl kje kaksno duso brez telesa? Blodnje v glsvi ne stejejo, tako da nisi.
Lahko edino recemo v smislu da si prevec neprizemljen(kvaziduhoven) ali prevec materijalisticen.
Ampak to nima nobene veze v praksi z vezoavo duse in mesa.
No mogoce se ti zdaj kaj posveti, ceprav dvomim si prevec versko fanaticno naravnan, zal, al se motim in tokrat zastopis ta tvoj kiks?


Meni očitaš verski fanatizem, ko naštevam zgodovinsko dokazana dejstva o nastanku Svetega Pisma, res ne vem kaj naj rečem. Sebe pa ne vidiš kako fanatično govoriš o spolnem življenju elohimov, ki krožijo v svojih ladjah po vesolju sem ter tja. Pa kaj jaz vem kaj še vse o milijardnih letnih ciklih...

Rajši se malo predrami in se vprašaj, kdo je bolj fanatičen; jaz, ki govorim o zgodovinsko dokazanih dejstvih Svetega Pisma, ali ti, ki  tako vneto trdiš in govoriš o spolnem življenju elohimov v letečih vesoljskih ladjah, ki se vozijo od Oriona do Siriusa in do Saturna. Daj se malo potrkaj po glavi in premisli kdaj boš še komu napisal, da je fanatik.

Pa lep pozdrav.


ML

Ti zgodovinske dokaze prepisuješ- veš jih pa ne! Celotna Biblija je plagiat. RKC pa ima namen duhovno pohabiti človeštvo in ga podjarmiti dogmi SP. Od prvega dne ko je bil SP spisan do danes. Njihova vera je zbrisala cele rase narode in njihovo izvorno avtohtono duhovno in kulturno teološko samobitnost.Za to ne sanji,da ti poznaš zgodovinska dejstva. Ali kdorkoli ,ki RKC zagovarja!!


Alojz, ti si pa resno bolan.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #11004 - 22.02.2012 at 18:56:57
 
Boštyxz wrote on 22.02.2012 at 16:27:57:
Ja, žal se motiš, Eštrex .

Videl nisi nit zraka, niti Svetlobe Nikoli, pa bi že rad pametoval o Duši, kaj šele o Duhu , ti zmaterializiranomesena uboga duša.

Toliko o navezanosti na materijo mesa, oziroma nenavezanost-Duhovnost .

Glej, ko pa sva zadnjič govorila, ko sem ti hotel namigniti o drugačnih zakonih za materijo , me verjetno nisi razumel.

Na srečo, se dogajajo odkritja takoj za mojimi besedami :

http://www.zurnal24.si/odkrili-planet-z-vec-vode-kot-na-zemlji-clanek-149091

Lp + #

Evo in spet mi kle neke suhe hruske prodajas.

Bosty kaj se delas tako neumnega ali si res? Kje ti vidis drugacne zakone??? Pokazi, argumentiraj ne pa se delat norca iz mene (al iz sebe).

Navajam iz linka ki si ga pripopal: "Visoke temperature in tlak bi povzročili nastanek nenavadnih materialov, kot je 'vroči led' ali 'supertekoča voda'

Clovek ti mora dobesedno narisat in se se delas konja, razumes visoke temperature in visok tlak in ne neumni drugacni zakoni ker zakonitost je le ena!

Kaj se da tebi nekako pojasniti da gre za iste zakonitosti, samo drugacne razmere? A bo slo Bosty ali se res tako prekleto zaostal, da bos se vedno nabijal o drugacnih zakonitostih!

Naredi si uslugo in si nehaj delat sramoto s temi tvojimi bebavimi trditvami.

Ker te imam dovolj, naj ti bo ti bom se enkrat objasnil.

Ker vsak clovek ni isti, to se ne pomeni da za nekoga veljajo drugacni zakoni!

Ker se ze vsak kontinent (obmocje) mocno razlikuje, po zivljenju in ostalem, to se ne pomeni da za ponekod veljajo drugacni zakoni kot drugod!

In zdaj prosim si zabij v buco da so na drugih planetih, te razlike se toliko bolj astronomske, ker so toliko bolj drugacne okoliscine.

Torej drugacne so okoliscine, ZAKONITOST JE ISTA! Ni magicnih bozjih, neumnih interdimenzionalnih drugacnih podrocij kjer bi veljale drugacne zakonitosti, razen v nasih glavah.

JE ZDAJ DOVOLJ JASNO!

Saj si fajn, posten fant in vse, ampak s to tvojo bebasto teorijo razlicnih zakonitosti te imam dovolj, zato prosim prenehaj z temi bedasti bodenjem z mano, ker imam prav jaz, pa ne zato ker jaz tako pravim, ampak ker je tako in drugace ne more bit.

Se razumemo?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #11005 - 22.02.2012 at 19:02:38
 
M.L. wrote on 22.02.2012 at 18:13:39:
Alojz in Sandib wrote on 22.02.2012 at 17:32:48:
M.L. wrote on 22.02.2012 at 16:38:07:
Etrex wrote on 22.02.2012 at 15:55:40:
M.l.
Saj dusa ni niti nemore bit prevec ali premalo vezana na telo.
Je samo vezana na telo, saj brez mesa niti duse potem ni.
Kaj si videl kje kaksno duso brez telesa? Blodnje v glsvi ne stejejo, tako da nisi.
Lahko edino recemo v smislu da si prevec neprizemljen(kvaziduhoven) ali prevec materijalisticen.
Ampak to nima nobene veze v praksi z vezoavo duse in mesa.
No mogoce se ti zdaj kaj posveti, ceprav dvomim si prevec versko fanaticno naravnan, zal, al se motim in tokrat zastopis ta tvoj kiks?


Meni očitaš verski fanatizem, ko naštevam zgodovinsko dokazana dejstva o nastanku Svetega Pisma, res ne vem kaj naj rečem. Sebe pa ne vidiš kako fanatično govoriš o spolnem življenju elohimov, ki krožijo v svojih ladjah po vesolju sem ter tja. Pa kaj jaz vem kaj še vse o milijardnih letnih ciklih...

Rajši se malo predrami in se vprašaj, kdo je bolj fanatičen; jaz, ki govorim o zgodovinsko dokazanih dejstvih Svetega Pisma, ali ti, ki  tako vneto trdiš in govoriš o spolnem življenju elohimov v letečih vesoljskih ladjah, ki se vozijo od Oriona do Siriusa in do Saturna. Daj se malo potrkaj po glavi in premisli kdaj boš še komu napisal, da je fanatik.

Pa lep pozdrav.


ML

Ti zgodovinske dokaze prepisuješ- veš jih pa ne! Celotna Biblija je plagiat. RKC pa ima namen duhovno pohabiti človeštvo in ga podjarmiti dogmi SP. Od prvega dne ko je bil SP spisan do danes. Njihova vera je zbrisala cele rase narode in njihovo izvorno avtohtono duhovno in kulturno teološko samobitnost.Za to ne sanji,da ti poznaš zgodovinska dejstva. Ali kdorkoli ,ki RKC zagovarja!!


Alojz, ti si pa resno bolan.

Pa lep pozdrav.


Alojz je le dobro podkovan, ce je kdo bolan si ti, ker si fanatik, ki so najbolj nevarni v trdnem prepricanju svoje vere bi vi pobijali!

In vse to za nekimi neumnim skrivanjem da je to vse iz ljubezni. Ce ze premores toliko ljubezni, zakaj ti ta ljubezen ne pomaga razumeti sporocanja drugih? Predvsem ljudi, za kateri se vidi da vedo veliko vec kot ti. Ti si pa taksen egoist, da se ne bos premaknil za milimeter... To je ljubezen? Ja kaksna neki posrana ljubezen ti je to, lepo te prosim M.L. userjem se na to tvojo "plemenito ljubezen" in tvoje zaostale pridige.

Bosty je fajn decko, ti se pa bos moral resno poboljsat in omehcat da pades na trdna tla, takrat bomo lahko naprej debatirali na nivoju.

Nimam nic proti tebi, ampak ti si trenutno resen fanatik!
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #11006 - 22.02.2012 at 19:13:05
 

Pa saj sem ti že povedal, da sem jaz fanatik ker;

M.L. wrote on 22.02.2012 at 18:11:20:
No, dobro potem sem pa jaz fanatik, ki rečem kruhu kruh, pa ne ti , ki praviš da žemlja ni kruh.

Pa lep pozdrav.


Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #11007 - 22.02.2012 at 19:34:28
 
M.L. wrote on 22.02.2012 at 19:13:05:
Pa saj sem ti že povedal, da sem jaz fanatik ker;

M.L. wrote on 22.02.2012 at 18:11:20:
No, dobro potem sem pa jaz fanatik, ki rečem kruhu kruh, pa ne ti , ki praviš da žemlja ni kruh.

Pa lep pozdrav.


Pa lep pozdrav.


Vidim da kar ne razumes, vidis to je fanatizem, egoisticno in krcevito zasidranje v svoja verovanja in slepa prepricanja.

Ti ne govoris ravno o realni stvareh go govoris recimo o dusi, ki je prevec vezana na meseno telo, ti trdis da je dusa lahko samostojno zivece bitje.

Jaz po drugi strani, te sprasujem kje ti vidis kaksnega taksnega dusnega pajaca, ga ni!

Jaz po drugi strani trdim da sta dusa in telo celota, ker ne duhcov ne zombijev se nisem srecal, kot ne noben drug. Trdim da so cikli, ki so osnova vplivanja nate, se staras al ne lahko to zaustavis, lahko zanikas, kajti moji cikli so iluzija kolikor sem te razumel?

Vidis jaz govorim o realnosti ti pa bluzis in kar ne vidis razlike.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #11008 - 22.02.2012 at 19:58:40
 
Etrex wrote on 22.02.2012 at 19:34:28:
M.L. wrote on 22.02.2012 at 19:13:05:
Pa saj sem ti že povedal, da sem jaz fanatik ker;

M.L. wrote on 22.02.2012 at 18:11:20:
No, dobro potem sem pa jaz fanatik, ki rečem kruhu kruh, pa ne ti , ki praviš da žemlja ni kruh.

Pa lep pozdrav.


Pa lep pozdrav.


Vidim da kar ne razumes, vidis to je fanatizem, egoisticno in krcevito zasidranje v svoja verovanja in slepa prepricanja.

Ti ne govoris ravno o realni stvareh go govoris recimo o dusi, ki je prevec vezana na meseno telo, ti trdis da je dusa lahko samostojno zivece bitje.

Jaz po drugi strani, te sprasujem kje ti vidis kaksnega taksnega dusnega pajaca, ga ni!

Jaz po drugi strani trdim da sta dusa in telo celota, ker ne duhcov ne zombijev se nisem srecal, kot ne noben drug. Trdim da so cikli, ki so osnova vplivanja nate, se staras al ne lahko to zaustavis, lahko zanikas, kajti moji cikli so iluzija kolikor sem te razumel?

Vidis jaz govorim o realnosti ti pa bluzis in kar ne vidis razlike.


Etrex, škoda da se trudiva; ti ne vidiš ljubezni, jaz jo čutim; ti ne vidiš duše, jaz jo čutim; ti ne vidiš zombijev, jaz jih vidim; ti vidiš smisel v 14 milijardnem ciklu človekovega vspona in padca, jaz ga ne vidim; in še in še.. da pa so zima, pomlad, poletje in jesen letni cikli, in tudi še kakšna daljša ciklična obdobja obstajajo, pa upam, da nisi tako zabit, da misliš, da jaz tega ne vem.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #11009 - 22.02.2012 at 20:31:41
 
M.L. wrote on 22.02.2012 at 19:58:40:
Etrex wrote on 22.02.2012 at 19:34:28:
M.L. wrote on 22.02.2012 at 19:13:05:
Pa saj sem ti že povedal, da sem jaz fanatik ker;

M.L. wrote on 22.02.2012 at 18:11:20:
No, dobro potem sem pa jaz fanatik, ki rečem kruhu kruh, pa ne ti , ki praviš da žemlja ni kruh.

Pa lep pozdrav.


Pa lep pozdrav.


Vidim da kar ne razumes, vidis to je fanatizem, egoisticno in krcevito zasidranje v svoja verovanja in slepa prepricanja.

Ti ne govoris ravno o realni stvareh go govoris recimo o dusi, ki je prevec vezana na meseno telo, ti trdis da je dusa lahko samostojno zivece bitje.

Jaz po drugi strani, te sprasujem kje ti vidis kaksnega taksnega dusnega pajaca, ga ni!

Jaz po drugi strani trdim da sta dusa in telo celota, ker ne duhcov ne zombijev se nisem srecal, kot ne noben drug. Trdim da so cikli, ki so osnova vplivanja nate, se staras al ne lahko to zaustavis, lahko zanikas, kajti moji cikli so iluzija kolikor sem te razumel?

Vidis jaz govorim o realnosti ti pa bluzis in kar ne vidis razlike.


Etrex, škoda da se trudiva; ti ne vidiš ljubezni, jaz jo čutim; ti ne vidiš duše, jaz jo čutim; ti ne vidiš zombijev, jaz jih vidim; ti vidiš smisel v 14 milijardnem ciklu človekovega vspona in padca, jaz ga ne vidim; in še in še.. da pa so zima, pomlad, poletje in jesen letni cikli, in tudi še kakšna daljša ciklična obdobja obstajajo, pa upam, da nisi tako zabit, da misliš, da jaz tega ne vem.

Pa lep pozdrav.


Pa lep pozdrav teleban od ML.14000 +14000 let je posamični 28000 letni
civilizacijski val od ledene dobe do ledene dobe,Daj če že debatiraš o stvareh se vsaj prepričaj kaj kdo piše in govori.  Ne očitno lagat in pretvarjat resnico isto dela RKC odkar je spisana Biblija po nareku Rima.Tebi se o resnici niti blede ne.Ti trajbaš ljubezen,ki jo sploh ne poznašv sebi. Jaz ti jo ne priznavam,ker te obučutim kot enega bolnega RKC fanataika več.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 732 733 734 735 736 ... 764