Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 673 674 675 676 677 ... 764
(Read 1115394 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10110 - 02.09.2011 at 13:11:57
 
Alojz in Sandib wrote on 25.08.2011 at 12:25:56:
TRI VRHOVNE FUNKCIJE

Vrhovni vodja Agartte ima naziv Brahatma in je podpora duš v božjem duhu. Njegov namestnik je Mahatma predstavnik univerzalne duše in Mahanga simbol celotne materialne organizacije-podobe Vesolja.
          Mahatma Brahatma Mahanga

                   Duša       Duh    telo
                   Oče        Duh          sin
Tu je razvidna skupna teološka tradicija.Brezčasna!

Mahatma Brahatma Mahanga so povezani po funkciji in ne po individualnosti.
Mahtama pozn dogodke v prihodnosti, Mahanga usmerja vzroke teh dogodkov ,Brahatma pa lahko ''govori z bogom iz lica v lice'''
Preko Brhatme se izpostavlja neposredna komunikacija zemeljskega sveta z višjimi stanji ter z njihovim posredstvom z vrhovnim Principom. Tukaj obstaja enigma s kom se izpostavlja stik z višjimi svetovi -čisto logično z duhom,ki je v bistvi Em sila ker smo preko em frekvenc vezani na višje svetove(galaktične em frekvence,ki nas ciklično spreminjajo kot ljudi v naši metafizični podobi-izrazu.
Torej bi bilo logično (duhu) Brahatmi točneje pripisati naziv gospod treh svetov. Ker v vsaki hierarhiji višja stopnja v sebi nosi tudi nižje. Bom nadaljeval,čakam obisk. Wink

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10111 - 02.09.2011 at 13:13:04
 
Alojz in Sandib wrote on 25.08.2011 at 13:02:30:
Ne vem kdo tole bere ampak berete kot,da se vam je odtrgalo.
Mojzes je torej tisti,ki je bil Tečaj (EL-Qutb)svoje dobe( Mojzes sovpada z Entatonovo dbo,ki je uvedel v Egitu monoteizem.Hkrati pa je Mojzes 'postavodajalec' deset zapovedi-tu je skrita njvečja enigma,ki jo mnogi ne boste dojeli in hkrati je tema res preobsežna.Mogoče ni za tiste,ki poznajo Kabalo in enajsi sefirot daat-spoznanje- 2011!!Malo razmišljajte-namig zakaj se vpije o koncu časov.Kdor teh zadev ne razume mu zadeva sama po sebi ne predstavlja nikakršne informacije.

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10112 - 02.09.2011 at 13:13:43
 
Alojz in Sandib wrote on 25.08.2011 at 14:18:37:
Primerno bi bilo izpostaviti razliko med vrhovnim središčem našega sveta i drugotnimi,njemu podrejenimi središči,ki ga predstavljajo samo v povezavi s posebnimi tradicijami,posebej prilagojenimi za določena ljudstva.  Moramo opozorti ,da je funkcija POSAVODAJALCA (arabsko rasul),ki je lastna Mojzesu neizogibno predstavlja poveritev oblasti,katero označuje ime Manu!!! Podrugi strani eden izmed pomenov,ki pripada Manu nakazuje prav odsev božanske luči.
Manu je torej Kralj sveta.Jezus-Rama-Buda,Varuna,Maitreja?
itd.
Tole je udarno!!! Kralj sveta je v stiku z mislimi vseh tistih,ki upravljajo z usodo človeštva!!!!!! Pozna njihove namene in misli,Če so bogu všečne jih bo Kralj sveta s svojo nevidno pomočjo podpiral,če pa ne bo Kralj povzročil njihov propad. Taka moč je bila dana Aghartiju preko skrivnostne znanosti Om-a,besede s katero pričnemo vse naše molitve. Sedaj pa zopet enigma!
Om je ime nekega starodavnga svetnika,prvega od gurujev,ki je živel pred tristo tisoč leti. Ta stavek je vsem nerazumljiv,če ne upštevamo dejstva,da je obdobje,o katerem govori i se nam zazdi nedoločeno,dosti pred obdobjem sedanjega Manuja.Po drugi strani je ADi -manu,ali prviManu naše kalpe(v kateri je Vaivaswata sedmi) Adi manu je imenovan Svajambhuva t.j prišlek iz Svajanbhuja!!!!!!!,Tisti,ki obstaja sam za sebe ali večni Logos.Logos oziroma tisti,ki ga predstavlja,je lahko zares  označen kot prvi izmed gurujev ,ali '''duhovnih mojstrov''' in dejansko je Om eno od imen Logosa.
Beseda Om (kvadratura kroga) nam nudi ključhi hierarhične porazdelitve funkcij med Brahatmo in njegovima dvema namestnikoma.Po hindujski tradiciji trije elementi (obrazi)dejanskosimbolizirajo Tribhuvano-Trojstvo!!!
Za Brahatmo stoji naziv Gospod treh svetov.To je Gospod vseh stvari,!!!vseveden !!!!(ki posledice takoj uvidi v njihovem vzroku)notranji urejevalec(ki prebiva v središču sveta,ter ga od znotraj ohranja tako,da usmerja gibanje,ne da bi pri njem sam sodeloval.Je vir vsake legitimne oblasti izvor i konec vseh bitij(v njihovi ciklični manifestaciji,katere zakon sam predstavlja)
Če uporabimodrugisimbolizem,ki jeprav tako pravilen,lahko rčemo,da Mahanga predstavlja osnovo iniciatičnega trikotnika (akumulirano)in Brahatma njegov vrh(duh)med obema pa Mahatma utelešuje (realizirano) kozmično vitalnost Animo mundi(hermetistov. To je sveta abeceda vattan.
Xmept* = Mahanga EM Brahatma Mahatma= Xmept*

Sedaj bomo razkrili da te skrivnostne osebe ne predstvljajo drugega kot tri vodje Agartte . Mahanga ponudi Kristusu zlato in ga pozdravi kot Kralja,Mahatma mu ponudi kadilo in ga pozdravi kot ''svečenika'' na koncu mu Brahatma ponudi 'miro'' tj. (balzam nepokvarljivosti podoba Amrite) in ga pozdravi kot Preroka,ali duhovnega mojstra par excellence.
Dar,ki so ga Kristusu  ob rojstvu na ta način poklonili predstavnikiprvobitne tradicije treh svetov(trije kralji)treh svetov,ki so tudi njihova kraljestva. Tu se vidi popolna ortodoksnost in popolno poroštvo krščanstva v zvezi s to isto tradicijo. Je kaj jasno,ali ste čisto zgubljeni? Wink TULE BI VSAK PAMETARIL A POJMA O POJMU NIMA!!

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10113 - 02.09.2011 at 13:14:34
 
Alojz in Sandib wrote on 25.08.2011 at 14:31:20:
Gremo naprej!
Natanko na isto porazdelitev na '''tri svetove najdemo v ternariju lamaizma,ki je kopija vrhovnega ternarija Agarthe -tradicinalnega središča sveta.
Pravi Dajlaj-lama udejanja  Budinosvetost(čisto duhovnos-duht) Taši -lama,ki udejanja njegovo znanost!!!! ( Duša) in Bogdo-kan ,(telo)ki predstavlja njegovomatrialno in bojevniško moč.
Vsa ta središča vseh verstev sveta so le kopija Agarthe-vrhovnega središča .Ta središča so povezana z zakoni po katerih delujejo duhovni vplivi (em sila-cikli) To se nanaša na ohranjanje (teološke zapuščine),ki jo opredelimo kot trdicionalno vedo ZNANOSTI,ki jo imenujemo 'sveta geografija'.
To vse je potrebno razumeti.
Sveti krog Agarthe predstavlja 12 člonov,ki predstavljaj vrhovno inicijacijo in so tudi povezani z zodiakalnimipasovi-galaksije-!!!! V krožnem svetu (kopija) Dalaj-lame ki ga setavlja dvanast velikih Namshanov. V zahodnih tradicijah najdemo ito povezavo.Da ne razglablamo v nedogled. !2 članov Agarthe ne predstavlja samo dvanajst zodiakalnih znamenja ampak 12 Aditij ,ki jih poistovetimo brez slepomišenja z 12 apostoli-beseda apostol pomeni odposlan zato je Manu Vaivaswat imenovan Sončni Sin zato ima Kralj sveta med svojimi emblemi tudi Sonce. KOmur sedaj ni jasno o čem je tu govora je bolje zanj,da prekine branje,ker zadevi pač ni dorasel. Ne mi8slim poniževati,zakaj bi se človek trudil,če mu ni dano razumeti.!  Vse se že ve! Wink

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10114 - 02.09.2011 at 13:15:42
 
Ker vidim,da se bere ostanek je na str.673
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10115 - 03.09.2011 at 20:29:53
 
Alojz in Sandib wrote on 02.09.2011 at 13:15:42:
Ker vidim,da se bere ostanek je na str.673

A je kdo mogoče kaj slišal o knjigi Psi nekega Erosa iz Slovenije? Nekaj sem prebral o zadevi osnovne informacije-knjige nimam! Me zanima zadeva! Zgleda dobra stvar! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10116 - 03.09.2011 at 20:50:43
 
Alojz in Sandib wrote on 03.09.2011 at 20:29:53:
Alojz in Sandib wrote on 02.09.2011 at 13:15:42:
Ker vidim,da se bere ostanek je na str.673

A je kdo mogoče kaj slišal o knjigi Psi nekega Erosa iz Slovenije? Nekaj sem prebral o zadevi osnovne informacije-knjige nimam! Me zanima zadeva! Zgleda dobra stvar! Smiley


Sem šel prebrati neke ocene na forum.Nekateri jo hvalijo nekateri pluvajo,že zato jo je vredno prebrati!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10117 - 04.09.2011 at 11:16:39
 
s kom se kregas '
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10118 - 04.09.2011 at 12:13:55
 
ego-3p wrote on 04.09.2011 at 11:16:39:
s kom se kregas '


SmileyNajrajši sam s seboj mi nihče ne nasprotuje,pa še s pametnim debtiram,pravi moj svak. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10119 - 04.09.2011 at 20:39:24
 
Alojz in Sandib wrote on 04.09.2011 at 12:13:55:
ego-3p wrote on 04.09.2011 at 11:16:39:
s kom se kregas '


SmileyNajrajši sam s seboj mi nihče ne nasprotuje,pa še s pametnim debtiram,pravi moj svak. Wink
Prav mas  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10120 - 10.09.2011 at 12:18:00
 
Zadnje dni malo skačem po drugih forumih-malo pišem malo berem.Če vam kaj pomeni; Tale forum je najboljši od vseh. Tam na drugih so res sami faliranci.Zgubljeni v vesolju,ali pa verski zaslepljenci.SAmo čudiš se lahko. Dva trije ljudje so po teh forumih 'normalni' Zame je tale forum še najbolj realen in najmanj se tule igra zahrbtnih-ego igric-RESNIČNO! Vesel sem,da sem del tegale foruma! Gape samo tako naprej!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10121 - 10.09.2011 at 12:53:48
 
Alojz in Sandib wrote on 10.09.2011 at 12:18:00:
Zadnje dni malo skačem po drugih forumih-malo pišem malo berem.Če vam kaj pomeni; Tale forum je najboljši od vseh. Tam na drugih so res sami faliranci.Zgubljeni v vesolju,ali pa verski zaslepljenci.SAmo čudiš se lahko. Dva trije ljudje so po teh forumih 'normalni' Zame je tale forum še najbolj realen in najmanj se tule igra zahrbtnih-ego igric-RESNIČNO! Vesel sem,da sem del tegale foruma! Gape samo tako naprej!

...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10122 - 10.09.2011 at 18:03:25
 
Verjetno že veste,da so na IJS odkrili 'bioelektrodinamiki' sistem kako zdravilos pomočjo MAGNETA  pripeljati do rakave celice!!!

Tu se sedaj potrjuje,da je vsaka snov diamagnetna!!!Znanosti manjka samo še eno odkritje,ki ga bom jaz sedaj podal; Vsaka snov ima t.i. Curievo temperaturno točko ,ki jo prisili v razpad. Naša telesna Curieva točka(celic)ne delitev razpada je 43C stopinj.Zemljina 18 C stopinj. To pomeni ne z obsevanjem ampak s segrtim elektromagnetnim poljem bo mogoče doseči razpad rakavih celic. Moje osebno razmišljanje-treba bo narediti neko napravo-nekaj že obstaja-treba bo kamero,ki bo usmerjena na rakavo celici na konico pa montirati ustrezno segreto iglo ,ki bo sprožila razpad rakavih celic-ne bo jih žgala-prisilila v razpad. MOJE RAZMIŠLJANJE!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10123 - 11.09.2011 at 11:21:54
 
Alojz in Sandib wrote on 10.09.2011 at 18:03:25:
Verjetno že veste,da so na IJS odkrili 'bioelektrodinamiki' sistem kako zdravilos pomočjo MAGNETA  pripeljati do rakave celice!!!

Tu se sedaj potrjuje,da je vsaka snov diamagnetna!!!Znanosti manjka samo še eno odkritje,ki ga bom jaz sedaj podal; Vsaka snov ima t.i. Curievo temperaturno točko ,ki jo prisili v razpad. Naša telesna Curieva točka(celic)ne delitev razpada je 43C stopinj.Zemljina 18 C stopinj. To pomeni ne z obsevanjem ampak s segrtim elektromagnetnim poljem bo mogoče doseči razpad rakavih celic. Moje osebno razmišljanje-treba bo narediti neko napravo-nekaj že obstaja-treba bo kamero,ki bo usmerjena na rakavo celici na konico pa montirati ustrezno segreto iglo ,ki bo sprožila razpad rakavih celic-ne bo jih žgala-prisilila v razpad. MOJE RAZMIŠLJANJE!! Smiley

kapawem
men se zdi da je misel močnejša od usega tega sranja
in to je prava osvoboditev ...
če sam ne zmoreš tega verjetja, greš pač do strica ki to VE in to dela in ti prowzaprov z močjo svojih misli požge te celice
tehnologija je super, ampak imho ni človk za to kle ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10124 - 11.09.2011 at 12:40:19
 
Gape strinjam se,da je človeška misel močna,ampak to je zgolj vsebina našega bivanja.Smisel in poslanstvo človeka (najvišje) je v službi življenja,ki njegovi-naši  vrsti omogoča  in garantira vesoljno preživetje ne zgolj zemeljsko-zemeljsko je del vesoljnega življenja.Naša prava življenjska paradigma ni zemeljska,ampak vesoljna-po meni. Mislim,da se ne motim! Smiley
Back to top
« Last Edit: 11.09.2011 at 13:42:28 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 673 674 675 676 677 ... 764