Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 54728 times)
BaT
Ex Member




Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #15 - 16.12.2007 at 12:26:22
 
Boštyxz wrote on 11.12.2007 at 14:47:18:
Hja, niiič zato, bo še bolje šlo  Lips Sealed  Wink . Ker, orgazem, sam po sebi niti ni tako "napačen", je coool Cheesy Cool Roll Eyes. Problem nastane, ko z njim izgubljamo energijo  Huh.
Vendar je tu še večji problem, namreč; da izgubljamo energijo z izločki obeh spolov  Embarrassed.

Tu pa je še več ; ravno energije teh specifik, pa so našim dušam najbližje Cry. Torej, z temi "sokovi" izgubljamo najvitalnejšo energijo našega življenja, = Energija naših duš  Shocked Cry.

In, ko si tako zaradi prepogostega preuživanja v spolnosti , preveč izpraznimo energijske zaloge naših duš, potem ta ne more več "obvladovati" lastnega telesa, zato nastopi smrt  Shocked Cry

Zato, ljudje ; nikar ne "hitite" v orgazme, ker je to žal skrita past  Exclaim Cry Exclaim

Toliko za1X , ...

Pa lep pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw  Cool

Boštyx


Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
kopron, ti si legenda... Cheesy
Izvrstno zabavaš.

Izgubljanje energije z izločki?  Huh Če bi bilo tako, potem ti tudi na WC ne bi več hodil. Wink

Which gives me a subquestion: Zakaj bi nam Bog dal možnost uživati v spolnosi in orgazme, če tega "ne smemo"? Telesni stik in orgazmi med človekoma, ki se imata rada, nista nič takšnega, prav nasprotno! Vse to je nekaj povsem normalnega. Spolnost je največja radost, ki jo je mogoče doseči skozi fizično občutenje. Mar si ni Bog izmislil enkratnega načina, da nas je več?  Wink

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #16 - 18.12.2007 at 22:07:24
 
Quote:
Boštyxz wrote on 11.12.2007 at 14:47:18:
Hja, niiič zato, bo še bolje šlo  Lips Sealed  Wink . Ker, orgazem, sam po sebi niti ni tako "napačen", je coool Cheesy Cool Roll Eyes. Problem nastane, ko z njim izgubljamo energijo  Huh.
Vendar je tu še večji problem, namreč; da izgubljamo energijo z izločki obeh spolov  Embarrassed.

Tu pa je še več ; ravno energije teh specifik, pa so našim dušam najbližje Cry. Torej, z temi "sokovi" izgubljamo najvitalnejšo energijo našega življenja, = Energija naših duš  Shocked Cry.

In, ko si tako zaradi prepogostega preuživanja v spolnosti , preveč izpraznimo energijske zaloge naših duš, potem ta ne more več "obvladovati" lastnega telesa, zato nastopi smrt  Shocked Cry

Zato, ljudje ; nikar ne "hitite" v orgazme, ker je to žal skrita past  Exclaim Cry Exclaim

Toliko za1X , ...

Pa lep pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw  Cool

Boštyx


Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
kopron, ti si legenda... Cheesy
Izvrstno zabavaš.

Izgubljanje energije z izločki?  Huh Če bi bilo tako, potem ti tudi na WC ne bi več hodil. Wink

Which gives me a subquestion: Zakaj bi nam Bog dal možnost uživati v spolnosi in orgazme, če tega "ne smemo"? Telesni stik in orgazmi med človekoma, ki se imata rada, nista nič takšnega, prav nasprotno! Vse to je nekaj povsem normalnega. Spolnost je največja radost, ki jo je mogoče doseči skozi fizično občutenje. Mar si ni Bog izmislil enkratnega načina, da nas je več?  Wink

Lp

He, he, ... še bolj me zabavaš ti, ko misliš, da se zabavam jaz, medtem ko sem zelo resen  Grin Cheesy Cool
+ izgleda da mešaš "spolne" izločke z WC-odpadki  Tongue Grin Cheesy Cool
Tvoj zadnji odstavek pa je delno že resničen, vendar pa se tu spet skriva posebna past ;
Bog nam je že dal razmnoževanje v užitek  Cool Roll Eyes Exclaim, vendar pa to, kar počenja danes večina ljudi , je ; da spolno občujejo , vendar NE za razmnoževanje  Exclaim
In, vsaka zloraba ima določene posledice, kot vsako dejanje  Roll Eyes Cool
Da, spolnost je precejšnja radost ( če drugih ne poznaš, razen fizičnih občutkov  ) Wink , in Bog si je dobro izmislil, da nas je več  Cool.
Vendar pa si je tudi še precej bolje izmislil, da bi nas bilo več , na višji, bolj duhoven način  Cool
In, tako , kot sem zdajle namignil, se "oplojujejo" naši bratje , na našem bližnjem planetu Saturnu , kjer se imajo veliko bolje kot mi tukaj, na naši temni Zemlji Exclaim. V bistvu se imajo prav fino  Roll Eyes Cool
No, pa dovolj o tem 4 2day  Lips Sealed Roll Eyes.
lahko nočko  Cool
by Bošt'
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #17 - 19.12.2007 at 08:45:19
 
Boštyxz wrote on 18.12.2007 at 22:07:24:
Bog nam je že dal razmnoževanje v užitek  Cool Roll Eyes Exclaim, vendar pa to, kar počenja danes večina ljudi , je ; da spolno občujejo , vendar NE za razmnoževanje  Exclaim


O Boštjan

Zdej, a si ti tole dobr zastopu?

A bi blo lahko tko, da nam je dal seks v užitek, ker razmnoževanje je sila resno in odgovorno opravilo?

butl Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #18 - 19.12.2007 at 21:47:03
 
Nekje davno nekje v Aziji je nekdo napisal, da vsak orgazem ali (in) izliv požre ne vem koliko energije in kup enih new agerjev mu verjame brez ostanka. Moje izkušnje so, da te pravi spolni odnos, v katerem je več netelesnega kot telesnega, polni z energijo, zdravi telo in psiho.

Glede Boga nam je ap dal sex zaradi razploda, ostalo je pa stvar nas, bomo to uporabljali ali zlorabljali.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #19 - 20.12.2007 at 00:16:26
 
en_bk wrote on 19.12.2007 at 08:45:19:
Boštyxz wrote on 18.12.2007 at 22:07:24:
Bog nam je že dal razmnoževanje v užitek  Cool Roll Eyes Exclaim, vendar pa to, kar počenja danes večina ljudi , je ; da spolno občujejo , vendar NE za razmnoževanje  Exclaim


O Boštjan

Zdej, a si ti tole dobr zastopu?

A bi blo lahko tko, da nam je dal seks v užitek, ker razmnoževanje je sila resno in odgovorno opravilo?

butl Smiley


Hmm,  tud tko, vendar ne na tak način, kot se mi zdi, da to vidiš ti  Wink Cheesy Tongue Cool Roll Eyes.

A bi blo lahko tud ; " da nam je dal razmnoževanje v užitek, ker drugače bi nizkoduhovni ljudje lahko izumrli " ?

A bi blo še bolje ; " da nam je dal razmnoževanje v užitek, ker sex je sila neresno in neodgovorno opravilo " ?

No, reci še kakšno na ti 2 ?  Roll Eyes

... pa Lp, by Bošt'  Wink +
Back to top
 
 
IP Logged
 
BaT
Ex Member




Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #20 - 20.12.2007 at 19:25:40
 
Boštyxz wrote on 18.12.2007 at 22:07:24:
Quote:
Boštyxz wrote on 11.12.2007 at 14:47:18:
Hja, niiič zato, bo še bolje šlo  Lips Sealed  Wink . Ker, orgazem, sam po sebi niti ni tako "napačen", je coool Cheesy Cool Roll Eyes. Problem nastane, ko z njim izgubljamo energijo  Huh.
Vendar je tu še večji problem, namreč; da izgubljamo energijo z izločki obeh spolov  Embarrassed.

Tu pa je še več ; ravno energije teh specifik, pa so našim dušam najbližje Cry. Torej, z temi "sokovi" izgubljamo najvitalnejšo energijo našega življenja, = Energija naših duš  Shocked Cry.

In, ko si tako zaradi prepogostega preuživanja v spolnosti , preveč izpraznimo energijske zaloge naših duš, potem ta ne more več "obvladovati" lastnega telesa, zato nastopi smrt  Shocked Cry

Zato, ljudje ; nikar ne "hitite" v orgazme, ker je to žal skrita past  Exclaim Cry Exclaim

Toliko za1X , ...

Pa lep pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw  Cool

Boštyx


Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
kopron, ti si legenda... Cheesy
Izvrstno zabavaš.

Izgubljanje energije z izločki?  Huh Če bi bilo tako, potem ti tudi na WC ne bi več hodil. Wink

Which gives me a subquestion: Zakaj bi nam Bog dal možnost uživati v spolnosi in orgazme, če tega "ne smemo"? Telesni stik in orgazmi med človekoma, ki se imata rada, nista nič takšnega, prav nasprotno! Vse to je nekaj povsem normalnega. Spolnost je največja radost, ki jo je mogoče doseči skozi fizično občutenje. Mar si ni Bog izmislil enkratnega načina, da nas je več?  Wink

Lp

He, he, ... še bolj me zabavaš ti, ko misliš, da se zabavam jaz, medtem ko sem zelo resen  Grin Cheesy Cool
+ izgleda da mešaš "spolne" izločke z WC-odpadki  Tongue Grin Cheesy Cool
Tvoj zadnji odstavek pa je delno že resničen, vendar pa se tu spet skriva posebna past ;
Bog nam je že dal razmnoževanje v užitek  Cool Roll Eyes Exclaim, vendar pa to, kar počenja danes večina ljudi , je ; da spolno občujejo , vendar NE za razmnoževanje  Exclaim
In, vsaka zloraba ima določene posledice, kot vsako dejanje  Roll Eyes Cool
Da, spolnost je precejšnja radost ( če drugih ne poznaš, razen fizičnih občutkov  ) Wink , in Bog si je dobro izmislil, da nas je več  Cool.
Vendar pa si je tudi še precej bolje izmislil, da bi nas bilo več , na višji, bolj duhoven način  Cool
In, tako , kot sem zdajle namignil, se "oplojujejo" naši bratje , na našem bližnjem planetu Saturnu , kjer se imajo veliko bolje kot mi tukaj, na naši temni Zemlji Exclaim. V bistvu se imajo prav fino  Roll Eyes Cool
No, pa dovolj o tem 4 2day  Lips Sealed Roll Eyes.
lahko nočko  Cool
by Bošt'




Heh, kopron... Smiley
Rekel si "izločki", kar pa lahko pomeni karkoli. In še to: "sluz" ob spolnih odnosih je najbrž pomembna prav toliko kot razstrupljevanje telesa s sečem, kaj praviš? In oboje gre praviloma pač "ven", pa kaj? Wink Tako je in tako mora biti...
In kaj potem, če spolnosti ne uporabljamo ves čas za "delanje otrok"? Is that a sin?  Roll Eyes
Sicer pa veš, kaj je napisal Walsch v svojem delu: "ljudje bi raje gledali poštenega vojaka, ki umira na bojišču, kakor mlado žensko, ki se ljubi na ulici in odkrito izraža svoj zdrav spolni nagon". In veš kaj? To je povsem res. Je kaj narobe, če v nečem uživaš? Je narobe, če s tem izražaš to, kar si? Osebno mislim da ne, vendar se ti s tem najbrž ne bi strinjal.
Jaz pa pravim tako: NE, ni narobe, če raziskuješ, odkrivaš in uživaš, vendar pa pazi, da s tem nikogar ne prizadeneš, namerno uničiš ali mu kakorkoli škoduješ. In sploh, drži se reka: ne stori drugemu nič takšnega, kar ne bi rad, da tisti stori tebi. In to tako zelo drži... - vsaj po mojem.
Uporaba spolnosti zgolj za telesni užitek pomojem ni nikakršen greh. Če bi temu lahko rekel zloraba, bi bilo isto, kot če bi menil, da je zloraba uživati kakršnokoli hrano, ker s tem "onemogočiš" nadaljni razvoj rastlin in živali. Pa zato slučajno ne ješ?
^^
In ja, prav imaš. Če ne poznaš drugih, so ti tudi spolni fizični občutki lahko najvišja možna radost! Zakaj pa ne?! Smiley Kaj je narobe z njimi? In smo spet tam, kjer se povsod drugod odpirajo takšne debate: če nam bi Bog postavil zakone, zakaj bi potem omogočil, da jih kršimo? In boš ti in nekateri drugi rekli: ker nam je dal svobodo lastnega odločanja. Ampak - kakšno odločanje pa je to, da imaš možnost izbire, pa se vseeno moraš odločiti za eno, ker boš v nasprotnem primeru kaznovan?
In to se tudi meni zdi navadno norčevanje iz Boga. In ravno v norčevanje se spreminja vse to nepotrebno Božje strahospoštovanje.
Jah, če že obstajajo "sosedje" na Marsu, je prav tako možno, da so našli še kaj boljšega od fizičnih občutkov. Pa kaj? To itak še ne pomeni, da smo najbolj retardirani v vsem Vesoljstvu. Verjamem, da je v vesolju še mnogo civilizacij in ras, bolj razvitih in manj razvitih od nas. Konec koncev razvitost ni pomembna; VSI bomo namreč v končni fazi prišli tja, kamor smo namenjeni. Prej ali slej. Doesn't matter. Smiley

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #21 - 21.12.2007 at 00:09:51
 
Uff, si "trda".
Poglej ; glede Walschovih "kanaliziranj" ; potemtakem te lahko nekega lepega poletnega sončnega dne srečam sredi Ljubljane, kako se naga mirno in veselo  "dolčkaš" pred mimoidočimi ? Shocked Cheesy Huh Shocked Huh


Glede svobodne izbire odločanja , pa je treba zraven upoštevati še stavek ; kar seješ, to boš tudi žel  Cool.

In, neka kazen sploh ni to, kar se zdi kazen Cheesy Cool Wink Roll Eyes.
Vendar o tem drugič  Lips Sealed.

Lahko nočko

Boštyx
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #22 - 21.12.2007 at 01:00:35
 
Boštyxz wrote on 21.12.2007 at 00:09:51:
In, neka kazen sploh ni to, kar se zdi kazen Cheesy Cool Wink Roll Eyes

res je.... je samo nek kr enostaven "kozmični" zakon, ki ga je kolkr tolk dobr opisal že 3. newtonov zakon  Wink

LP!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #23 - 21.12.2007 at 12:39:59
 
Close, Dayaran  Cool Roll Eyes
Ampak, ta zakon pa ima tudi svojega Zakonodajalca  Cool Kiss  Exclaim Cool
In, Tega je treba imeti za vzor  Cool Kiss Roll Eyes Kiss Cool
Ta določa, ...  Lips Sealed
Pa čudovito lep sončen dan, želim še naprej , juhej, vsemskupajtukajtamkajpovsodkaj  Wink Cool Roll Eyes
nad tole ubogo "zemeljsko" - "meglo"  Tongue  Roll Eyes.

by Bošt' + #  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #24 - 21.12.2007 at 14:20:41
 
Boštyxz wrote on 21.12.2007 at 12:39:59:
Ampak, ta zakon pa ima tudi svojega Zakonodajalca

ja, verjetn res.


om namo bhagavate


LP!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #25 - 23.12.2007 at 22:43:46
 
Dayaran wrote on 21.12.2007 at 14:20:41:
Boštyxz wrote on 21.12.2007 at 12:39:59:
Ampak, ta zakon pa ima tudi svojega Zakonodajalca

ja, verjetn res.


om namo bhagavate


LP!

he, he, he, ... Bog daj, da res  Wink Cheesy Wink Cool
Boštl
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #26 - 24.12.2007 at 12:16:40
 
Boštyxz wrote on 20.12.2007 at 00:16:26:
en_bk wrote on 19.12.2007 at 08:45:19:
Boštyxz wrote on 18.12.2007 at 22:07:24:
Bog nam je že dal razmnoževanje v užitek  Cool Roll Eyes Exclaim, vendar pa to, kar počenja danes večina ljudi , je ; da spolno občujejo , vendar NE za razmnoževanje  Exclaim


O Boštjan

Zdej, a si ti tole dobr zastopu?

A bi blo lahko tko, da nam je dal seks v užitek, ker razmnoževanje je sila resno in odgovorno opravilo?

butl Smiley


Hmm,  tud tko, vendar ne na tak način, kot se mi zdi, da to vidiš ti  Wink Cheesy Tongue Cool Roll Eyes.

A bi blo lahko tud ; " da nam je dal razmnoževanje v užitek, ker drugače bi nizkoduhovni ljudje lahko izumrli " ?

A bi blo še bolje ; " da nam je dal razmnoževanje v užitek, ker sex je sila neresno in neodgovorno opravilo " ?

No, reci še kakšno na ti 2 ?  Roll Eyes

... pa Lp, by Bošt'  Wink +


Eh Boštjan, Boštjan

A ti kdaj prebereš, kar napišeš?

Saj vem, da si še mlad in zaletav junc, ampak, mislm, ej, "nizkoduhovni ljudje" je pa mal huda.

Grem stavit za tanov avtoček na baterije, da ti tega izraza ni prišepnu Jezus niti v najblj odbitih sanjah. Grem stavit še za Kena in Barbiko, da ti tud ni prišepnu nč tacga, da bi ti lahko izpeljal taki konfuzni izjavi, kt si jih.

Ker spolnost je namenjena tudi reprodukciji, seveda, a spolnost je tudi direkten stik, pogovor z Bogom...med dvema, ki se ljubita. In spolnost je tudi najprijetnejša oblika telovadbe, fizične in psihične sprostitve...med dvema, ki si to želita. In spolnost je velika bolečina za tistega, ki skoznjo išče potrditev, da je dober, da je vreden ljubezni, pa le te ne najde v sebi. In spolnost je še kaj.

Z orgazmom ali brez. Z izlivom ali brez.

Razmnoževanje je vsekakor resno in odgovorno opravilo. Ker ustvarja novo bitje. Ker je od zrelosti ustvarjalcev odvisno, ali bosta to bitje vzgojila v zdravo, samostojno, odgovorno odraslo osebnost ali pak v čustvenega invalida.

Lepe praznike ti želim...z nogami na tleh

en bk Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #27 - 24.12.2007 at 14:12:41
 
Pa moram še enkrat reči, kako je to lepo napisano  Smiley  Kiss.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #28 - 25.12.2007 at 22:57:18
 
en_bk wrote on 24.12.2007 at 12:16:40:
Boštyxz wrote on 20.12.2007 at 00:16:26:
en_bk wrote on 19.12.2007 at 08:45:19:
Boštyxz wrote on 18.12.2007 at 22:07:24:
Bog nam je že dal razmnoževanje v užitek  Cool Roll Eyes Exclaim, vendar pa to, kar počenja danes večina ljudi , je ; da spolno občujejo , vendar NE za razmnoževanje  Exclaim


O Boštjan

Zdej, a si ti tole dobr zastopu?

A bi blo lahko tko, da nam je dal seks v užitek, ker razmnoževanje je sila resno in odgovorno opravilo?

butl Smiley


Hmm,  tud tko, vendar ne na tak način, kot se mi zdi, da to vidiš ti  Wink Cheesy Tongue Cool Roll Eyes.

A bi blo lahko tud ; " da nam je dal razmnoževanje v užitek, ker drugače bi nizkoduhovni ljudje lahko izumrli " ?

A bi blo še bolje ; " da nam je dal razmnoževanje v užitek, ker sex je sila neresno in neodgovorno opravilo " ?

No, reci še kakšno na ti 2 ?  Roll Eyes

... pa Lp, by Bošt'  Wink +


Eh Boštjan, Boštjan

A ti kdaj prebereš, kar napišeš?

Saj vem, da si še mlad in zaletav junc, ampak, mislm, ej, "nizkoduhovni ljudje" je pa mal huda.

Grem stavit za tanov avtoček na baterije, da ti tega izraza ni prišepnu Jezus niti v najblj odbitih sanjah. Grem stavit še za Kena in Barbiko, da ti tud ni prišepnu nč tacga, da bi ti lahko izpeljal taki konfuzni izjavi, kt si jih.

Ker spolnost je namenjena tudi reprodukciji, seveda, a spolnost je tudi direkten stik, pogovor z Bogom...med dvema, ki se ljubita. In spolnost je tudi najprijetnejša oblika telovadbe, fizične in psihične sprostitve...med dvema, ki si to želita. In spolnost je velika bolečina za tistega, ki skoznjo išče potrditev, da je dober, da je vreden ljubezni, pa le te ne najde v sebi. In spolnost je še kaj.

Z orgazmom ali brez. Z izlivom ali brez.

Razmnoževanje je vsekakor resno in odgovorno opravilo. Ker ustvarja novo bitje. Ker je od zrelosti ustvarjalcev odvisno, ali bosta to bitje vzgojila v zdravo, samostojno, odgovorno odraslo osebnost ali pak v čustvenega invalida.

Lepe praznike ti želim...z nogami na tleh

en bk Smiley

Cheesy, he, he, dobro si videl, da mi tukaj teh vseh mojih besed ni sporočal Bog, ker pač zato so take,- malo neresne , malo pa tudi resne  Wink Cool.
No, nekaj jih je zraslo na mojem zeljniku, nekaj pa tudi ne  Roll Eyes. ( nizkoduhovni, pa takele podobne  Grin Cheesy Roll Eyes Shocked Grin Wink Huh Grin Smiley )
Te, + takele podobne , sem podal samo tako, malo za v razmislek, ...( da obstajajo tudi druge smeri v življenju ) Wink Cool
+ do tedaj ...
Lp, Bošt' +#
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #29 - 27.12.2007 at 02:02:58
 
Že nekaj časa se hočem tule vklopit v pogovor, pa mi nekaj ni dalo, no zdaj je očitno prišel čas.

Povedal bi svoje mnenje o orgazmu in spolnosti.
Mislim, da so felicitas že pravilno odgovorili prejšnji govorci in da jaz nimam tu več kaj dodati, kar je zahtevala iz svojega zastavljenega vprašanja.

Bi si pa drznil razložiti spolnost in sam Sveti akt, kot ste ga že nekako začeli.
Veliko je že povedal kopron, ampak globino njegove misli, ki jo zapišuje in izraža na svoj način je zelo težko razumeti. Da ne bo pomote, on že ve zakaj tako govori in piše, to je pač njegova samostojna osebnost, ki jo lahko razume samo njemu duhovno enak.

No, če začnemo pri Adamu in on naj bi prvi sexal po naši vrsti ( ki mu je bila podeljena svobodna volja ), in on je prvi prekršil pravila in sexal iz poželjenja ne pa zaradi razploda otrok, ker prejšnji ljudje, pred Adamom, so sexsali, ko se je pojavila potreba ali nagon po reprodukciji vrste in nič drugače.

Adam je imel v svoji svobodni volji podan samo eden način, kako razmnoževati svojo vrsto, imel je pa tudi vso možnost zlorabiti svoj razmnoževalni sistem, ki mu je bil postavljen. Njegovemu nasprotnemu polu ali spolu je bila tudi podarjena ( ravno zaradi podeljene svobodne volje) vsakodnevna zmožnost parjenja in to ne samo za razmnoževanje vrste, ampak v svobodno odločitev, kako bo ravnala s tem darom.

No in zaradi prvinskega nagona ni bilo težko prekoračiti mejo nuje po polditvi,(pa čeprav bi bilo treba samo malo počakati) je zaradi prehitrega zbližanja in telesnega spoznanja Adama z Evo prišlo do POŽELENJA enega in drugega telesa, namesto do oploditvenaga Svetega akta, ki bi ga oba spoznala, če bi ostala zvesta Bogu.

Ampak Sveti akt spočetja sta zavrgla s tem, ker sta prehitro zapadla v poželenje mesa in nikoli več nista bila sposobna spoznati resničen Sveti akt spočetja. Seveda smo mi njihovi potomci in njihova last je naša dediščina. Zato se nikar ne čudite, če eni sexasjo vse povprek, in ostali, ki mislijo da so v redu, štirinajstkrat na teden ali več.

Za oploditev pri spolnem aktu ni nujen doseg orgazma pri ženski, je pa nujen za nadalnje poželenje in brez plodno občevanje.

No kdor more bo z lahkoto razbral iz mojega posta, čemu je namenjen spolni akt moškega in ženske.

No pa lep pozdrav in pustite dediščino pred durmi.





Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5