Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 27977 times)
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #15 - 08.10.2007 at 19:00:23
 
Zaggy wrote on 07.10.2007 at 19:14:32:
Se strinjam Dayaran, sem se spolnil mučnih sanj izpred let, pred srednjo šolo natančneje, le da sem takrat klical mamo na pomoč, kar pa je v paraliziranem stanju precej težko, če se še premakniti ne moreš in odpreti ust. V teh težkih in mučnih situacijah je res najbolje prositi Boga direktno za pomoč.


He he, sem mel podobno izkušnjo. Sem spal v enem ašramu in me je neki napadlo med spanjem, klical kolege iz ašrama na pomoč, da nej me zbudijo (bil sem kar zavesten in sem se zavestno hotu zbudit, pa ni in ni šlo), pa so očitno vsi spal ko ubiti. Verjetn sem klical samo v sanjah, ne zares fizično, tko da jim nisem mogu preveč zamert, da mi niso pomagal  Smiley   Pol ko je pa stvar postala že zelo resna in sem začel zgubljat vse moči in me je začel še dušit, sem z zadnjimi atomčki moči poklical Šri Aurobinda in v trenutku sem bil rešen.


Zaggy wrote on 07.10.2007 at 19:14:32:
V stiski pa se ljudje kaj hitro spomnejo in prosijo: BOG POMAGAJ. "  -  Če prav razumem je prevod mantra OM NAMO BHAGAVATE.
lp

Ja, mislm da je prevod neki v tem smislu...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #16 - 08.10.2007 at 19:05:34
 
Quote:
Drugače pa jaz prostor prečistim s kadili inces, lahko pa tudi kadilo, ki ga uporabljajo krščani, to res zelo prečisti prostor.


Ej, kaj sploh uporabljajo krščani?

Aja, baje je tud žajbelj zelo v redu kot kadilo. So uporabljal Indijanci...
Back to top
 
 
IP Logged
 
nahate.d
Ex Member




Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #17 - 08.10.2007 at 22:42:46
 
PorPramuk wrote on 08.10.2007 at 18:05:13:
No lepo.

Kje se pa lahko dobi kadila inces ?

Hvala Wink


Zdravo;  Smiley

Jaz kupujem inces v templju (Skupnost za zavest Krišne ), ker tam res dobiš naravnega iz Indije, prodajajo ga sicer tudi po trgovinah, a je velikokrat slabe kvalitete in te po njem zna boleti glava.

Dobra zaščita proti negativnim silam je tudi Tulasi, to je verižica narejena iz lesa drevesa Tulasi, ki je indijska sveta rastlina. Prednost Tulasija je tudi to, da ga imaš okoli vratu tudi med spanjem.  ( isto ga dobiš v templju  )

http://www.harekrisna.net/
Back to top
 
 
IP Logged
 
nahate.d
Ex Member




Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #18 - 08.10.2007 at 23:34:47
 
Dayaran wrote on 08.10.2007 at 19:05:34:
Quote:
Drugače pa jaz prostor prečistim s kadili inces, lahko pa tudi kadilo, ki ga uporabljajo krščani, to res zelo prečisti prostor.


Ej, kaj sploh uporabljajo krščani?



Lepo pozdravljen Dayaran   Smiley

KADILO
Botanično ime: Boswellia sacra

Telesno: Antiseptik, gladi kožo,pospešuje zaraščanje in celjenje ran, pomaga pri zgubani koži, tvorih, bronhitisu, kašlju, težkem dihanju, nahodu, prečiščuje (npr. zrak v prostoru), pospešuje prebavo, ogreva...
Psihično:  pomirja, pomaga pri strahu, vznemirjenosti, duhovni nejasnosti. Spada k najstarejšim in najbolj znanim smolam za kadila, ki čistijo duha in dajejo navdih. Njegov vonj velja kot posrednik med grobim in nežnim svetom; ublaži nagonska vznemirjenja v nas in sposbudi našo duhovno aktivnost. Kadilo pomaga pri udejanjanju idej.Gre za dragoceno olje za meditacijo, ker poskrbi za mr in zadovoljstvo. V staih časih so ga uporabljali za izganjanje zlih duhov iz človeka ( in s tem tudi virov bolezni).

Pridobivanje:  s parno detilacijo smole. Iz 11 - 20 kg smole dobimo 1l eteričnega olja.
Vonj: svež, smolast
Element: ogenj / delno zrak
Zodiakalno znamenje / planet: Kozorog / Saturn
Opozorilo: Ni za notranjo uporabo!

(rastišče: Etiopija)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #19 - 09.10.2007 at 11:39:29
 
Quote:
Dayaran wrote on 08.10.2007 at 19:05:34:
Quote:
Drugače pa jaz prostor prečistim s kadili inces, lahko pa tudi kadilo, ki ga uporabljajo krščani, to res zelo prečisti prostor.


Ej, kaj sploh uporabljajo krščani?



Lepo pozdravljen Dayaran   Smiley

KADILO
Botanično ime: Boswellia sacra

Telesno: Antiseptik, gladi kožo,pospešuje zaraščanje in celjenje ran, pomaga pri zgubani koži, tvorih, bronhitisu, kašlju, težkem dihanju, nahodu, prečiščuje (npr. zrak v prostoru), pospešuje prebavo, ogreva...
Psihično:  pomirja, pomaga pri strahu, vznemirjenosti, duhovni nejasnosti. Spada k najstarejšim in najbolj znanim smolam za kadila, ki čistijo duha in dajejo navdih. Njegov vonj velja kot posrednik med grobim in nežnim svetom; ublaži nagonska vznemirjenja v nas in sposbudi našo duhovno aktivnost. Kadilo pomaga pri udejanjanju idej.Gre za dragoceno olje za meditacijo, ker poskrbi za mr in zadovoljstvo. V staih časih so ga uporabljali za izganjanje zlih duhov iz človeka ( in s tem tudi virov bolezni).

Pridobivanje:  s parno detilacijo smole. Iz 11 - 20 kg smole dobimo 1l eteričnega olja.
Vonj: svež, smolast
Element: ogenj / delno zrak
Zodiakalno znamenje / planet: Kozorog / Saturn
Opozorilo: Ni za notranjo uporabo!

(rastišče: Etiopija)


Ej hvala za info nahate. Kje ga pa dobiš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
nahate.d
Ex Member




Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #20 - 09.10.2007 at 20:19:02
 
Ej hvala za info nahate. Kje ga pa dobiš?

Pozdrav Dayaran,   Smiley

Stran s tem podatkom je ta.

http://www.om-ezoterika.com/disave.asp

To pa je njihova  trgovina, ne vem pa, ce imajo na zalogi, bo treba preverit.

http://www.om-ezoterika.com/kje_smo.asp

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gemba
4
****
Offline


Posts: 384
Slovenia
Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #21 - 01.03.2013 at 14:13:05
 
Fiction wrote on 20.08.2007 at 13:09:06:
Kot prvo naj pohvalm tole stran in njene avtorje. Če bi vedu zanjo, bi se vpisu že dost prej kot danes. Je res dbest!

OK zdj pa k stvari. Že dobre dve leti me matra spalna paraliza. Kdor zanjo prvič sliš naj si pogleda podrobno na internet sleep paralysis. Da na kratko obrazložim. Spalna paraliza je v bistvu neko čudno stanje in sicer se nikakor ne morš zbudit. Pri tem maš lucidne sanje torej sanjaš da si zbujen in sanjaš realni svet potem pa se kmal zaveš da si še vedno v postli. Ko ti končno rata odpret oči pa se ne moreš premaknt in se pač matraš tolk časa dokler se ne zbudiš v kompletu. Jz za to rabm okol minuto, ker mam že navežban sistem. V glavnem ta zadeva je dost zoprna ampak se navadš. To se mi je na začetku dogajalo tudi vsak dan po nekaj tednov. Dohtarji pa tko niso nč vedl kaj je narobe.



Meni se je podobno zgodilo že večkrat. Sem spal in sem sanjal/mislil da sem se zbudil. Potem pa čez nekaj časa sem ugotovil da sem se vedno v postelji. Zavedal sem se, sem se hotel zbudit ampak se nisem mogel. To se večkrat ponovi, dokler se v resnici ne zbudim.

Danes zjutraj sem imel spet tako izkušnjo. Spal sem, se nekako zavedal da sem v postelji in sem se hotel zbuditi ampak se nisem mogel. Veckrat zaporedoma se mi je zgodilo da sem mislil/sanjal da sem se zbudil ampak sem čez nekaj časa ugotovil da še vedno spim v postelji. Težko sem dihal in nikakor se nisem mogel premakniti niti milimetra, čeprav sem se zavedal in sem se hotel vsaj malo premakniti, se nisem mogel. Po dolgotrajni muki sem se končno v resnici zbudil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gemba
4
****
Offline


Posts: 384
Slovenia
Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #22 - 01.03.2013 at 14:15:28
 
Sleep Paralysis Documentary: Your Worst Nightmare (FULL)

http://www.youtube.com/watch?v=gxcnijVF-iw
Back to top
 
 
IP Logged
 
gemba
4
****
Offline


Posts: 384
Slovenia
Gender: male
Re: Spalna paraliza - bela izventelesna energija
Reply #23 - 28.06.2013 at 17:32:02
 
Taka izkusnja je lahko zelo neprijetna in grozljiva, ampak se da tudi to resit in pozdravit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2