Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 11580 times)
snow
Ex Member




Re: Lineage 2 Chronicle 5
Reply #30 - 24.05.2007 at 14:41:03
 
Jaz pač gledam tako, da če je smisel življenja živeti, ne vidim razloga zakaj iskat alternativo v virtualnem svetu

Sej sem tudi sam preživel zelo zelo veliko časa pred igricami celo srednjo šolo in še potem na začetku faxa. Ampak ja, včasih sem pretiraval z vsem, tako z igricami kot s forumi in ircom, mislim da bi se veliko bolje počutil če bi šel ven s prijatelji ali pa s kolesom. Sej ne rečem, igrice so fajn za zabavo, sprostitev, kot družabna zadeva za včasih, sam ne da si v njih (ali virtualnem svetu kot je second life) najdem alternativo življenju.

In lahko argumentiram to tudi iz čisto praktičnih razlogov. Energijskih, socialnih, psiholoških itd. oz. kolikor mi moja laičnost dopušča Smiley

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Doroteja
1
*
Offline


Posts: 26
LJ
Gender: female
Re: Lineage 2 Chronicle 5
Reply #31 - 30.05.2007 at 09:54:51
 
http://www.wcradio.com/archive/epic/addictedtoepix.wmv

Jaz še vedno igram WOW, in sicer ravno tako druidko. In nimam namena prenehati v bližnji prihodnosti ne glede na mnenja moje (nevedne) okolice o neproduktivnosti tovrstnega početja. Imam 85 preigranih dni (ja 85 X 24 ur) v dveh letih, vendar poleg tega hodim v službo, delam magisterij, potujem, plezam in počnem še marsikaj drugega. Moram reči da se v veliki večini strinjam s tem kar je napisal Moonhowl, razen z eno malenkostjo- da so mmorpgji v moški domeni. V mojem end-game raiding guildu je nas punc kar lepo število. Drugače je pa igranje wowa vsaj pri meni daaaaleč od bega pred realnostjo...sem uspela dojet da je to tudi ena od MOJIH realnosti, ki jo jaz zelo intenzivno doživljam predvsem v pogovorih s soigralci pa tudi pri oblikovanju taktik s še ostalimi sogildaši. In naravnost smešno se mi zdi, kako se lahko nekdo pavšalno opredeljuje do stvari, ki jih sploh ne pozna iz osebnih izkustev ampak v najboljšem primeru iz medijev... Zato zgornji filmček...
Lp Doroteja
Back to top
 

No one is immune from curiosity...
 
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: Lineage 2 Chronicle 5
Reply #32 - 30.05.2007 at 16:22:43
 
Doroteja wrote on 30.05.2007 at 09:54:51:
http://www.wcradio.com/archive/epic/addictedtoepix.wmv
In naravnost smešno se mi zdi, kako se lahko nekdo pavšalno opredeljuje do stvari, ki jih sploh ne pozna iz osebnih izkustev ampak v najboljšem primeru iz medijev... Zato zgornji filmček...


Sicer je moje zanimanje za igre upadlo s pojavom spletnih iger kot je Guild Wars in WOW (predvsem ker mi je bilo škoda denarja za novo grafično), ampak verjemi da sem preživel pred računalnikom (tako pred igrami kot tudi na spletu) dovolj časa da vem o čem govorim. In ja, bile so igre za katere mi ni žal za vsako preigrano uro (Gothic recimo), bilo je pa preveč zapravljenih ur ki bi jih lahko koristneje in predvsem lepše porabil.

Tako da ne odstopam od mnenja Wink

In nasploh so moje kritike letele predvsem na Second Life.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3