Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 19211 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: zaposlitev
Reply #15 - 30.06.2009 at 18:04:04
 
ne dolgo, telefon so mi sklopili sedaj še čakam da em vržejo na cesto,... k nimam az najemnino,.. pol pa si dam seene 14 dni v parku pame bo pobralo,...

_______________________
če ne moreš živeti pa umri.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: zaposlitev
Reply #16 - 30.06.2009 at 19:00:53
 
gape wrote on 30.06.2009 at 13:44:39:
radovedni soncek wrote on 29.06.2009 at 23:36:20:
Marsikaj. Edino akr ne znamje varat lagat in hianvt. Pa me komad tepe. Roll Eyes

na tak način boš še kr brez službe
Tongue



ja, če pa maš firmo, ti še to zjebejo do daske. (ravno danes zvedla za tak primer, ko so zjebali nekoga,  ki so mu ponudili mesto direktorja v neki državni firmi. ker je prpošten so ga zjebali do daske, da je izgubil tisto kar je že imel)
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: zaposlitev
Reply #17 - 01.07.2009 at 03:36:51
 
radovedni soncek wrote on 30.06.2009 at 18:04:04:
ne dolgo, telefon so mi sklopili sedaj še čakam da em vržejo na cesto,... k nimam az najemnino,.. pol pa si dam seene 14 dni v parku pame bo pobralo,...

_______________________
če ne moreš živeti pa umri.


Pa kakšno terensko delo za štromarja, se še vedno najde, ali ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: zaposlitev
Reply #18 - 01.07.2009 at 12:11:14
 
nisi glih razumljiv soncek

dejstvo je neki, takih kot si ti, je velik in jih bo vedno več

kaj narest?



iskat delo?
iskat novo suženjsko razmerje?
spet delat za stroške?
al bit hvaležn situaciji da ti je omogočila osvoboditev?

verjamem da ti je problem kaj zdej s to svobodo ... park pa mislm da ni rešitev ... vas ja, kmetija ja ... če ne letos, bomo za vas drugo poletje gvišn iskal prostor ...
za zdej pa obstaja kar obstaja.

obstaja velik ljudi, ki imajo tolk dela, da ne morejo podelat.
nimajo pa dnarja, da plačajo ljudi, ker to je drago in dnarja nima noben ...
majo pa ti ljudje ponavadi tud streho in hrano ... in tako
si na istem - delaš za stroške ...
stroški mejhni - dela malo ...


jest u usakem primeru mislm da delat čim manj
sploh za sistem
delat tolk kot telo nujno rabi za preživet - nč več - če si telo namnožil - tvoj problem ...



če boš hotu da ti pa pomagamo, boš mogu pa precej več o seb povedat ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: zaposlitev
Reply #19 - 01.07.2009 at 12:58:22
 
ja, marsikje na lokalni ravni že poteka izmenjava uslug in dobrin. in v tem je prihodnost, tudi naša.
sicer pa to od nas  vseh verjetno najbolj obvlada m, ampak sem tudi sama že naletela na mnogo takih informacij.  Wink
suženjstvo? nein danke, a ne gape. zato pa grem čez poletje raje na kmetijo, mal na trening obdelovanja zemlje.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: zaposlitev
Reply #20 - 02.07.2009 at 10:30:03
 
Hm,...

Hec je v tem,... kako bi reku. Da jaz sem cel lijfe jamral in se tolkel po glavi kaj neki ne štiam z tem  svetom. Polpa sem 14 dni nazaj iskal nekaj o meditaciji na you tubu. In rezultat je bil da tri dni nsiem spal in smao grabil informacije. Končalo se je z downlovdanjem enormne količine dokumentarcov. Pol sme šel spat za 24 ur. In naslednih 48 ur sem se pril na stol in samo gledal kam gre ta svet. Tako, da tole sistem pa suženjstvo šele razumem sedaj dokončno. Več o tem ne bom reku. Imam palne tudi za to, toda brez denarja ne morem nič. Če mene prašate osbno, jaz rabim smao majhno posestvo kak travnik, pa s elohak sam preživim. Krave poznam njivo tudi, itd mi ni tuje tole. Sam da kupiš nekje majhno hisko pa travnik ap rabis veliek denarce. tako, da najprej morem obdžat flet pol pa bom naprej premišljevla kako naprej vsega pa ne mislim pisat na javni forum. Ker javni forum je javni forum.... , več o tem ne bom povedal.
Lahko je delati za hrnao ko mas streho and galvo ce pa nimaš ničesar pol ap si suženj kot vi pravite, edino če mi kdo podeli kako ketijo polap se lohak rpidruzim z vami. O ostlaih rečeh pa sploh ne obm govoril da me en bo zamorilokot zadnjic ks me dal psot gor.

lp

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: zaposlitev
Reply #21 - 02.07.2009 at 12:43:24
 
hudo

mal pa le pejd spat ... pa na kašn sprehod
Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: zaposlitev
Reply #22 - 02.07.2009 at 13:03:23
 
Quote:
O ostlaih rečeh pa sploh ne obm govoril da me en bo zamorilokot zadnjic ks me dal psot gor.

Zakaj vedno misliš, da si tečen, pa da te bomo obsojali ?

Jaz ne vidim nič takega, da bi te obsojal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: zaposlitev
Reply #23 - 02.07.2009 at 18:35:29
 
radovedni soncek wrote on 02.07.2009 at 10:30:03:
Hm,...

Hec je v tem,... kako bi reku. Da jaz sem cel lijfe jamral in se tolkel po glavi kaj neki ne štiam z tem  svetom. Polpa sem 14 dni nazaj iskal nekaj o meditaciji na you tubu. In rezultat je bil da tri dni nsiem spal in smao grabil informacije. Končalo se je z downlovdanjem enormne količine dokumentarcov. Pol sme šel spat za 24 ur. In naslednih 48 ur sem se pril na stol in samo gledal kam gre ta svet. Tako, da tole sistem pa suženjstvo šele razumem sedaj dokončno. Več o tem ne bom reku. Imam palne tudi za to, toda brez denarja ne morem nič. Če mene prašate osbno, jaz rabim smao majhno posestvo kak travnik, pa s elohak sam preživim. Krave poznam njivo tudi, itd mi ni tuje tole. Sam da kupiš nekje majhno hisko pa travnik ap rabis veliek denarce. tako, da najprej morem obdžat flet pol pa bom naprej premišljevla kako naprej vsega pa ne mislim pisat na javni forum. Ker javni forum je javni forum.... , več o tem ne bom povedal.
Lahko je delati za hrnao ko mas streho and galvo ce pa nimaš ničesar pol ap si suženj kot vi pravite, edino če mi kdo podeli kako ketijo polap se lohak rpidruzim z vami. O ostlaih rečeh pa sploh ne obm govoril da me en bo zamorilokot zadnjic ks me dal psot gor.

lp



Če si sam, daj oglas, da iščeš žensko s posestvom, da si ji pripravljen pomagati pri delu, če si bosta simpatična, lahko iz tega tudi nastane veza. Kolikor vem, je malokdo pripravljen iti delat na kmetije in imaš polno posestev, kjer bi te bili več kot veseli.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: zaposlitev
Reply #24 - 19.07.2009 at 19:34:14
 
satis wrote on 02.07.2009 at 18:35:29:
radovedni soncek wrote on 02.07.2009 at 10:30:03:
Hm,...

Hec je v tem,... kako bi reku. Da jaz sem cel lijfe jamral in se tolkel po glavi kaj neki ne štiam z tem  svetom. Polpa sem 14 dni nazaj iskal nekaj o meditaciji na you tubu. In rezultat je bil da tri dni nsiem spal in smao grabil informacije. Končalo se je z downlovdanjem enormne količine dokumentarcov. Pol sme šel spat za 24 ur. In naslednih 48 ur sem se pril na stol in samo gledal kam gre ta svet. Tako, da tole sistem pa suženjstvo šele razumem sedaj dokončno. Več o tem ne bom reku. Imam palne tudi za to, toda brez denarja ne morem nič. Če mene prašate osbno, jaz rabim smao majhno posestvo kak travnik, pa s elohak sam preživim. Krave poznam njivo tudi, itd mi ni tuje tole. Sam da kupiš nekje majhno hisko pa travnik ap rabis veliek denarce. tako, da najprej morem obdžat flet pol pa bom naprej premišljevla kako naprej vsega pa ne mislim pisat na javni forum. Ker javni forum je javni forum.... , več o tem ne bom povedal.
Lahko je delati za hrnao ko mas streho and galvo ce pa nimaš ničesar pol ap si suženj kot vi pravite, edino če mi kdo podeli kako ketijo polap se lohak rpidruzim z vami. O ostlaih rečeh pa sploh ne obm govoril da me en bo zamorilokot zadnjic ks me dal psot gor.

lp



Če si sam, daj oglas, da iščeš žensko s posestvom, da si ji pripravljen pomagati pri delu, če si bosta simpatična, lahko iz tega tudi nastane veza. Kolikor vem, je malokdo pripravljen iti delat na kmetije in imaš polno posestev, kjer bi te bili več kot veseli.



Saj ne misliš resno, da me bo kdo vzel na kmete,... mislim,..

oglas kam ap nj dam oglas,..

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: zaposlitev
Reply #25 - 19.07.2009 at 19:35:43
 
EKO,....

10 minut nazaj sme dobil ultimat,....

48 ur da plačam 3 mesečno najemnino, ali pa ven iz fleta,...

hm,... se oporoko podpišem, pa je to to,...

pol ap upaj na boljše življenej pa podji študirat, lepo ni kaj,...

vpm nj gre vse skup
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: zaposlitev
Reply #26 - 19.07.2009 at 20:24:04
 
a sposodit denarja si pa ne moreš nikjer?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: zaposlitev
Reply #27 - 19.07.2009 at 23:19:46
 
delo...

..mala firma iz Slo dela v Franciji, velika firma ji ne placuje vec, ji izpodbija pogodbo, opravljeno delo in se kaj, firma se izcrpa, oni ponudijo drobiz in da naj se gre nazaj v Slo, no in prihajam nazaj v Slovenijo!
svasta...

ampak okej, novim dogodivscinam naproti

to je lajf lajf je to
al kaj....?

Wink


Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: zaposlitev
Reply #28 - 20.07.2009 at 01:34:13
 
žal mi je david... ampak očitno že tko more bit, da boš spet v domačih krajih.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: zaposlitev
Reply #29 - 20.07.2009 at 08:55:15
 
Petra. wrote on 19.07.2009 at 20:24:04:
a sposodit denarja si pa ne moreš nikjer?



Hej

Veš, problem je v tem, da ne more si sposjat denarja kar naprej. Mislim, poznam par reči o teh rečeh. Če si spodiš denar, pol res moreš biti previden od koga. Ker so znani primeri ko so tipa zavarovali pa mu odrezali prst in take fore da so dobili denar od zavarovalnine. Nisem len, samo ne morem pa delati težlkefa fizičnega dela ter lačen hoditi v službo. Mislim, sedja k so vize zablokirali vsi milijo da obmo delali po 1,5 ali 2 evra na uro, ja kaj pa jim je.

Ne morem si sposoditi nič. Banka mi ne da, prijatelji pa nimajo oziroma kolegi. Da bi šel v nov flet pa so iz pogojev ni obiskov nekadilec itd,.. prešaltali v odamo zapolseni osebi,.... .

Nič,.... zmetal bom v smeti vse kar mam, vzel šotor in spalko ter nahrbtnik pa v park, sam upam da me crvi hit pojedo;)


hm,....... me prov zanima, če bi mi kaj dali če bi šel taborit pred občino kot cigani,... mamo jim,.... .

pm
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3