Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2956 times)
poslovni prostor
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

poslovni prostor na uro oz v souporabo
13.03.2009 at 20:40:53
 
V poslovni stavbi na Celovški cesti v Lj. oddamo poslovni prostor 35m2 za souporabo oz občasno uporabo. Prostor je primeren za izobraževanja, sestanki, prezentacije in t.n.  Možnost mesečnega pavšala, dnevnega najema ali najema na uro. Parkirišča so zagotovljena, hiter dostop z obvoznice. Zakaj bi plačevali mesečno najemnino in se vezali z enoletnimi pogodbami?! Wink Na email pisarnanauro@gmail.com nam pošljite vaše želje in vam bomo oblikovali ponudbo. Lep pozdrav!  Smiley
Veseli bomo, če našo ponudbo pošljete naprej  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: poslovni prostor na uro oz v souporabo
Reply #1 - 13.03.2009 at 20:56:07
 
poslovni prostor wrote on 13.03.2009 at 20:40:53:
V poslovni stavbi na Celovški cesti v Lj. oddamo poslovni prostor 35m2 za souporabo oz občasno uporabo. Prostor je primeren za izobraževanja, sestanki, prezentacije in t.n.  Možnost mesečnega pavšala, dnevnega najema ali najema na uro. Parkirišča so zagotovljena, hiter dostop z obvoznice. Zakaj bi plačevali mesečno najemnino in se vezali z enoletnimi pogodbami?! Wink Na email pisarnanauro@gmail.com nam pošljite vaše želje in vam bomo oblikovali ponudbo. Lep pozdrav!  Smiley
Veseli bomo, če našo ponudbo pošljete naprej  Wink



Zakaj bi ti plačeval oglaševanje,če je tu zastonj ! Mi bomo verjetno vsi veseli, če se skineš! Limon ne kupujemo in tudi prodajamo jih tu ne, kolikor je meni poznano.

Te bo pa gape hiter zbrisu,če jaz kej razumem zadevo.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
poslovni prostor
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: poslovni prostor na uro oz v souporabo
Reply #2 - 13.03.2009 at 21:25:54
 
verjamemo, da marsikomu, ki razmišlja o svojem poslu bo ta info prav prišel, smo podjetniki na začetku in se trudimo prebiti po svojih možnostih, tudi na tak način da si delimo poslovni prostor z drugimi. Lep pozdrav! In hvala za prijaznost in razumevanje!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1