Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 6394 times)
mani
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 4

Težave - vse po vrsti
24.01.2007 at 08:18:12
 
Pozdravljeni!


Ne vem, če sem izbrala pravi forum, vendar upam, da mi bo nekdo pomagal, kajti čisto obupana sem že... Cry
Opravičujem se:
  • za tako dolg post, samo rada bi razložila celo situacijo, zato bi prosila, da me tisti, ki se vam to zdi odvečno ali smešno, ali pretiravanje, enostavno ignorirate
  • za (če je) napačni forum
  • ter za tako zmedeno razlaganje
Bom kar začela...
Vse se je začelo pred desetimi meseci. Začela sem jemati KT (kontracepcijske tabletke), kmalu po tem sem morala na eno operacijo (ni povezano s KT, žolč). Naj omenim to še, da sem imela žolčne kamne dolga 4 leta preden so mi jih odkrili, ker sem bila za njih "premlada in presuha"- tako so me namreč zdravniki vedno pošiljali domov (tudi z urgence) - z Rupurutom za želodec, čeprav sem imela neznosne kolike,  dvakrat celo rumene beloočnice.
Takoj po operaciji sva nehala s fantom (oz. med mojim bivanjem v bolnici si je najdel drugo, živela pa sva skupaj 5 let) in tabletke sem po treh mesecih prenehla jemati. Pa zapletlo se je tudi na finančnem področju, v družini, drek (oprostite, ampak res) res pride ves na kupu. Ok, si poiščem svoje stanovanje, spravim k sebi, malo meditiram, hodim v naravo... in nadenem nasmešek.
Psiho sem si nekak uredila, nato so se pa začele težave, kar vse po vrsti: Pred jemanjem in med jemanjem tabletk sem imela redno M (točno 28 dni), potem pa prvi mesec nič... OK, počakam en mesec, ker vem, da se ciklus mora urediti. Nato jo dobim in še predem mi je ratalo "pripomočke namontirat" mi je vse po tleh teklo... Vložek sem mogla zamenjat vsakih 10 minutk, bolečine neznosne. Pa ni bila taka navadna M, ampak poplava, nekaj tudi strjene krvi. Takoj po M sem se naročila pri svoji ginekologinji. Pregledala me je in rekla, da je to NORMALNO  Shocked in da pretiravam. Naj še omenim, da tabletk dolgo časa nisem hotela jemati, ker sva s fantom 5 let prakticirala naravne metode in je bilo vedno vse v redu, ampak me je ginekologinja le nekak prepričala, ker sem "spolno aktivna". Med jemanjem tabletk sem se zredila za 5 kg, po prenehanju (v samo dveh mesecih) pa še za 10. Res je, da en mesec po operaciji nisem športala, kot sem to počela pred operacijo, ampak po enem mesecu sem se že precej gibala, naj omenim še to, da po operaciji precej manj in bolj zdravo jem. Naslednja M je prišla čez 40 dni, spet poplava: tako močna, da sem mogla eno uro na školjki sedeti, ker je kar teklo. Ginekologinjo sem preskočila, ker mi prejšnji mesec ni čisto nič pomagala. Potem sem dobila obupno vnetje mehurja (prej še nikoli nisem imela), osebna zdravnica mi je predpisala antibiotike in ursi čaj. Zgledalo je, da bo vse v redu, naslednjo M sem dobila pa čez 18 dni! Spet sem obiskala ginekologinjo, pregledala me je in rekla, da je vse v redu.  Undecided
Poleti sem se srečno zaljubila v čudovito osebo, še vedno sva skupaj, to omenjam iz dveh razlogov: nisem nič "v bedu", ravno nasprotno in ponovno sem spolno aktivna. Vnetje mehurja se mi je od pomladi ponovilo 3x. Nazadnje sem spet jemala antibiotike.
Od takrat me vsake toliko boli v spodnjem delu trebuha, mislila sem da je kaj narobe z jajčniki, ampak sem prosila ginekologinjo še za ultrazvok in tudi ta naj bi bil normalen. Menstruacije imam še vedno zelo boleče in res preobilne (pa prosim ne misliti tako kot moja ginekologinja, ki je zavila z očmi, ko sem to rekla, ampak res moram po celo uro na školjki sedet, ker vložek ali tampon tega ne ustavi - tudi anemična postajam). Predzadnja M mi je spet zamujala, ko je 45. dan nisem dobila sem šla ponovno k njej, naredila je test za nosečnost, neg., nato mi pa napisala recept za neko zdravilo, ki umetno sproži M. Hvala bogu, da sem naslednji dan dobila M in teh tablet nisem vzela. Prav tako mi je napisala recept za KT. KT nisem začela jemati, ker se enostavno ne počutim, da bi jih. Zdi se mi, da bi samo zastrupljala svoje telo, ki že tako ali tako ne deluje pravilno. Zadnja M mi je spet zamujala, še 1x sem obiskala ginekologinjo, ki mi je rekla, da če bo zamujala še malo, dobim te tablete za sprožanje. Ko sem omenila, da so obilne in boleče, je rekla, ja potem so pa še te druge tablete za ustavljanje.Roll Eyes Tudi izcedek imam obilen, rumenkast in lepljiv, nima pa neprijeten vonj; pa tudi to mi je gin. rekla, da je normalno - ker mi M zamujajo, pa se več sluzi izloča. Meni nič od tega ne deluje normalno.
Poleg vseh teh težav sem zadnje mesece izredno zaspana in utrujena, zebe me. In kot pika na i: polna sem mozoljev oz. aken, ki jih res nikoli, tudi med puberteto nisem imela. Tudi prebava mi nagaja: po več dni ne grem, sej veste kam, potem grem 2x na dan, pa naslednji dan spet, pa cel teden nič, pa driska... in se tako vrtim v krogu. Nisem opazila, da mi kakšna hrana škoduje, prebava mi dela po svoje ne glede na to kaj jem. Z njo se sploh ne bi obremenjevala, pač naj dela po svoje, ampak zadnje čase me pogosto zvija v trebuhu in sem napihnjena. Shujšati mi ne rata, čeprav zdravo in malo jem, gibam se tudi. Pri osebni zdravnici sem tudi bila, pregledala sem ščitnico in je vse OK. Še nekaj preiskav sem delala, a je vse v redu. In tuki se zadeva konča. Zdravnica mi verjame, da je nekaj narobe, a ne ve kaj.
Zdaj postajam zafrustrirana in depresivna, saj sem mislila, da se bo stanje po parih mesecih izboljšalo, pa je vedno slabše. Tako da moja slaba volja sigurno ni vzrok za težave, ta se pojavlja šele zdaj. Vedno sem dobro čutila svoje telo in kaj se z njim dogaja, zdaj sem pa izgubila kontakt. (Aja - stara sem 25).
Zdi se mi, da tavam v temi.
Zato se obračam na vas za pomoč, nasvete, ideje, karkoli

Hvala pa enega sončka vsem skupaj! Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
U.
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 45

Re: Težave - vse po vrsti
Reply #1 - 24.01.2007 at 08:52:26
 
Kakšen imaš odnos z očetom?
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
mani
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 4

Re: Težave - vse po vrsti
Reply #2 - 24.01.2007 at 10:13:33
 
Zakaj?
Kako je to povezano? Mislim, a je lahko povezano?
Nisva si najbolj blizu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Težave - vse po vrsti
Reply #3 - 24.01.2007 at 11:59:05
 
Mani, razpad 5 letne partnerske skupnosti je sam po sebi zihr stres, ki glede na to, da ga vzročno povezuješ s posegom v tvoje telo (operacijo žolča), vpliva tudi na tvojo naslednjo partnersko zvezo. Ta povezava se kaže v tem, da si takoj spet posegla v svoje telo (kontracepcija) z namenom, da bi se s tem posegom zveza obdržala, kar se ti je telesno maščevalo oz. je telo zavrnilo tak psihološko motiviran poseg, kar ti podzavestno morda daje psihični alibi, da bo vzrok za morebiten naslednji razpad zveze spet zgolj fiziološko pogojen... Undecided

Rešitev iz te zaciklanosti je po moje v tem,  da zavestno zmanjšaš pomen fiziološkega/telesnega faktorja (mu ne pripisuješ niti izključne 'krivde' niti 'zaslug') v partnerskih zvezah (tako pretekli kot sedanji in morda tudi prihodnjih), s tem pa omogočiš  telesu,  da se znebi stresa in  da  lahko samo sproži  samoregulacijsko funkcijo za uravnovešanje, kar bo povratno vplivalo tudi na tvojo psihično stabilnost v razmerjih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
mani
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 4

Re: Težave - vse po vrsti
Reply #4 - 24.01.2007 at 12:20:43
 
titud wrote on 24.01.2007 at 11:59:05:
Mani, razpad 5 letne partnerske skupnosti je sam po sebi zihr stres, ki glede na to, da ga vzročno povezuješ s posegom v tvoje telo (operacijo žolča), vpliva tudi na tvojo naslednjo partnersko zvezo. Ta povezava se kaže v tem, da si takoj spet posegla v svoje telo (kontracepcija) z namenom, da bi se s tem posegom zveza obdržala, kar se ti je telesno maščevalo oz. je telo zavrnilo tak psihološko motiviran poseg, kar ti podzavestno morda daje psihični alibi, da bo vzrok za morebiten naslednji razpad zveze spet zgolj fiziološko pogojen... Undecided


Ne, ne, ne...
KT sem jemala, ko sem bila v zvezi, takoj oz. med operacijo sem jih pa prenehala jemati. Operacija in razpad moje zveze sta slučajno sovpadala.  Tudi ne obžalujem, da sva šla narazen. Res nisva bila za skupaj in, če me ne bi prevaral, oz. že bil z drugo, ko sem bila v bolnici, ne vem če bi jaz imela moči iti narazen. To je bila moja prva resna zveza in bila sem blazno navezana. Nikakor ne iščem psihični alibi za razpad zveze. Enostavno nisva nikakor bila za skupaj. On je krasna oseba, jaz tudi Embarrassed, a nisva za skupaj. Pač lastnosti, ki jih on ima mene niso izpolnjevaleo in tisto kar sem jaz lahko dala on ni znal sprejet. Zdaj sem veliko bolj srečna in v novem razmerju veliko manj odvisna od partnerja, ljubim ga pa enako, mogoče celo bolj kot prejšnjega, kar je pa pomembno: sebe tudi.

In nisem ihtasto odgovorila z ne, ne, ker mi ni bil všeč odgovor ali nisem hotla to slišati, ampak enostavno ne mislim in ne čutim, da bi to lahko bil razlog.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Težave - vse po vrsti
Reply #5 - 24.01.2007 at 12:53:37
 
mani wrote on 24.01.2007 at 12:20:43:
titud wrote on 24.01.2007 at 11:59:05:
Mani, razpad 5 letne partnerske skupnosti je sam po sebi zihr stres, ki glede na to, da ga vzročno povezuješ s posegom v tvoje telo (operacijo žolča), vpliva tudi na tvojo naslednjo partnersko zvezo. Ta povezava se kaže v tem, da si takoj spet posegla v svoje telo (kontracepcija) z namenom, da bi se s tem posegom zveza obdržala, kar se ti je telesno maščevalo oz. je telo zavrnilo tak psihološko motiviran poseg, kar ti podzavestno morda daje psihični alibi, da bo vzrok za morebiten naslednji razpad zveze spet zgolj fiziološko pogojen... Undecided


Ne, ne, ne...
KT sem jemala, ko sem bila v zvezi, takoj oz. med operacijo sem jih pa prenehala jemati. Operacija in razpad moje zveze sta slučajno sovpadala.  Tudi ne obžalujem, da sva šla narazen. Res nisva bila za skupaj in, če me ne bi prevaral, oz. že bil z drugo, ko sem bila v bolnici, ne vem če bi jaz imela moči iti narazen. To je bila moja prva resna zveza in bila sem blazno navezana. Nikakor ne iščem psihični alibi za razpad zveze. Enostavno nisva nikakor bila za skupaj. On je krasna oseba, jaz tudi Embarrassed, a nisva za skupaj. Pač lastnosti, ki jih on ima mene niso izpolnjevaleo in tisto kar sem jaz lahko dala on ni znal sprejet. Zdaj sem veliko bolj srečna in v novem razmerju veliko manj odvisna od partnerja, ljubim ga pa enako, mogoče celo bolj kot prejšnjega, kar je pa pomembno: sebe tudi.

In nisem ihtasto odgovorila z ne, ne, ker mi ni bil všeč odgovor ali nisem hotla to slišati, ampak enostavno ne mislim in ne čutim, da bi to lahko bil razlog.


o.k., sorry, ni panike, sem zadeve očitno mal časovno preuredu, da so mi  sedle  v vnaprej postavljen  model... Roll Eyes

Na kemijo oz. na njen vpliv na fizioligijo  se ne zastopim, mam pa občutek in (pa tud osebno izkušnjo iz več kot 20 letne partnerske zveze), da boljš nč kemije kot karkoli. Da je boljš prilgajat pishične potrebe fiziološkim omejitvam  kot prilagajat fiziologijo psihi...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Težave - vse po vrsti
Reply #6 - 24.01.2007 at 15:30:20
 
Mani, glede menstrualnih težav , jih Stvarnik lepo razloži v Novem razodetju, in sicer se jih odlično odpravlja z čajem iz divjega kostanja ( seveda pripravljenega na specijalen način ) , ko je menstruacija obilna  Exclaim. Glede napihnjenosti, pa pravi, da je pomembno kombiniranje posameznih živil v obroku  Roll Eyes. Seveda, se boš morda vprašala, zakaj je do tega prišlo šele zdaj z mozolji vred  Roll Eyes? No, ker nisi več " v telesnem razvoju" se ti zdaj začenjajo bolj kazat posledice stranpoti in zablode iz poti, ki nam jih je začrtal/določil Stvarnik  Roll Eyes. No, saj imamo vsi več ali manj podobne " stranpoti" in moramo tudi prenašati posledice le-teh Tongue . Zato , ne obupaj, ampak temeljito preuredi svoje življenje na boljše/pravilnejše poti  Cool. Ker, le z zdravim načinom življenja ( pot,( način) ki nam jo je predvidel sam Stvarnik ) bomo lahko kos življenjskim preizkušnjam, ki prihajajo nasproti , do konca tega kratkega zemeljskega življenja  Cool . Potem pa gremo itak novim nalogam naproti   Wink .  No, toliko zaenkrat, pa Lp, Boštjan + Kopron , Čaw
Back to top
 
 
IP Logged
 
mani
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 4

Re: Težave - vse po vrsti
Reply #7 - 24.01.2007 at 16:05:14
 
Boštyxz wrote on 24.01.2007 at 15:30:20:
Mani, glede menstrualnih težav , jih Stvarnik lepo razloži v Novem razodetju, in sicer se jih odlično odpravlja z čajem iz divjega kostanja ( seveda pripravljenega na specijalen način ) , ko je menstruacija obilna  Exclaim. Glede napihnjenosti, pa pravi, da je pomembno kombiniranje posameznih živil v obroku  Roll Eyes. Seveda, se boš morda vprašala, zakaj je do tega prišlo šele zdaj z mozolji vred  Roll Eyes? No, ker nisi več " v telesnem razvoju" se ti zdaj začenjajo bolj kazat posledice stranpoti in zablode iz poti, ki nam jih je začrtal/določil Stvarnik  Roll Eyes. No, saj imamo vsi več ali manj podobne " stranpoti" in moramo tudi prenašati posledice le-teh Tongue . Zato , ne obupaj, ampak temeljito preuredi svoje življenje na boljše/pravilnejše poti  Cool. Ker, le z zdravim načinom življenja ( pot,( način) ki nam jo je predvidel sam Stvarnik ) bomo lahko kos življenjskim preizkušnjam, ki prihajajo nasproti , do konca tega kratkega zemeljskega življenja  Cool . Potem pa gremo itak novim nalogam naproti   Wink .  No, toliko zaenkrat, pa Lp, Boštjan + Kopron , Čaw


Kje pa dobim ta specijalen recept? Za kombiniranje živil bi tudi prosila.

Stranpot?
Ja, samo, če nam je predvidel in začrtal pot, ali nam ni predvidel tudi to stranpot skupaj s potjo??? In kako vem zdaj po kateri poti, katera je boljša, pravilnejša? Ni samo ena, pa nobena nima znaka gor "tale je ta prava", pa tudi če bi imela, bi najverjetnjeje ravna ta bila napačna  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Težave - vse po vrsti
Reply #8 - 24.01.2007 at 16:58:47
 
men preprosto zgleda da se je hormonom sfuzlal ...

zdej ... vprašanje je samo zakaj
je to od stresa
je to od tlačenja v prejšnjem odnosu
zakaj si sploh začela tabletke jest - mogoče niso hotla zanost z njim - ker si hotla it narazen pa nisi mela moči - fukala si pa še kr ... (in ker so ble na sceni tabletke in verjetno ne perfect energija - se je nabral ...)

vse kar opisuješ so več al manj težave drugega nivoja
čudaško je da so se ti pojavle takrat ko je blo že use mimo ...


se reče

kot te je u. vprašu po očetu, jest vidm da kljub temu da si o seb velik napisala vseen nisi zadost dobrga okvira postavla, da bi mi lahko vidl kje ti sploh si, kaj je nate vplivalo, kakšne maš travme iz otroštva ipd sranja

to je pač use povezano

mogoče se pa samo tolk zelo kaznuješ ker si dovolila da telesu neki nardijo kar nisi hotla ... in zdej za dokaz da je to blo čist bed, se boš kr razpadla ... provzaprov boš razpadla telo ki ga uporabljaš ...

ni tud redko vedenje da telo ki ni navajeno na kemijo, da ga kemija čist razbije ...
ti si pojedla kemije velik - operacije ponavadi brez kemije sploh niso mogoče ...

sčistt se boš mogla - posti - in to use ... kar treba pač ...


drgač pa ... mal starejših materialov
gape wrote on 03.09.2006 at 16:38:50:
minaa_83 wrote on 03.09.2006 at 09:47:50:
Embarrassed
Moje težave so se začele takoj ko sem prenehala z jemanjem kontracepcijskih tablet.


potrpežljivost je pa nujna ...

zdravniki so zašuštral ... mogoče vejo kako se ti bo odšuštral (pametno jih je vprašat) ... z novimi tableti pa bi jest na tvojem mestu bil previden ...


tale
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1040574632/19#19
npr
je zanimiv ...



gape wrote on 23.01.2003 at 00:06:24:
se mi pa zdi, da vas je kr neki ratal, k bi lahko tehniko/e, ki jo veste, tud povedal.
večje manjše prsi
nekrvaveča menstruacija
simpl tehnike
zakomplicirane tehnike
...
mene zanima

rezultat je lahko krasen
pot je pa itak krasna

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Težave - vse po vrsti
Reply #9 - 08.02.2007 at 02:51:56
 
Mani, predvsem ti predlagam, da ne jemlješ preveč resno modrovanj predhodnikov v zgornjih postih. Tvoja situacija mi deluje precej resno in po moje rabiš bolj strokovno pomoč. Na kateremkoli nivoju pač. Mogoče bi morala na pregled še h kakšni drugi ginekologinji. Sej veš, da se zdravniki lahko razlikujejo kot dan in noč. Imam kontakt od ene bioenergetičarke, ki je v redu (in ni draga - plačaš kolikor sama čutiš). Če te to zanima, ti lahko pošljem njen tel. Kar sama lahko nardiš, so čajčki, meditacija, sproščanje. Vsak dan si polagaj roke na področja, kjer imaš težave. Včasih že te stvari zelo zaležejo. Včasih pa se lahko na glavo postaviš, pa ne pomaga nič. Ampak vedno nekje je rešitev. Moj občutek je, da v glavi maš stvari čist v redu poštimane. Verjetno so ti tabletke porušle hormonski sistem. Včasih so problemi izrazito fizični ali fizično-energetski in lahko učinkovito zaleže kakšna dobra bioenergetska terapija, homeopatija, ipd.
GOOD LUCK!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Težave - vse po vrsti
Reply #10 - 08.02.2007 at 08:46:02
 
mani wrote on 24.01.2007 at 16:05:14:
Boštyxz wrote on 24.01.2007 at 15:30:20:
Mani, glede menstrualnih težav , jih Stvarnik lepo razloži v Novem razodetju, in sicer se jih odlično odpravlja z čajem iz divjega kostanja ( seveda pripravljenega na specijalen način ) , ko je menstruacija obilna  Exclaim. Glede napihnjenosti, pa pravi, da je pomembno kombiniranje posameznih živil v obroku  Roll Eyes. Seveda, se boš morda vprašala, zakaj je do tega prišlo šele zdaj z mozolji vred  Roll Eyes? No, ker nisi več " v telesnem razvoju" se ti zdaj začenjajo bolj kazat posledice stranpoti in zablode iz poti, ki nam jih je začrtal/določil Stvarnik  Roll Eyes. No, saj imamo vsi več ali manj podobne " stranpoti" in moramo tudi prenašati posledice le-teh Tongue . Zato , ne obupaj, ampak temeljito preuredi svoje življenje na boljše/pravilnejše poti  Cool. Ker, le z zdravim načinom življenja ( pot,( način) ki nam jo je predvidel sam Stvarnik ) bomo lahko kos življenjskim preizkušnjam, ki prihajajo nasproti , do konca tega kratkega zemeljskega življenja  Cool . Potem pa gremo itak novim nalogam naproti   Wink .  No, toliko zaenkrat, pa Lp, Boštjan + Kopron , Čaw


Kje pa dobim ta specijalen recept? Za kombiniranje živil bi tudi prosila.

Stranpot?
Ja, samo, če nam je predvidel in začrtal pot, ali nam ni predvidel tudi to stranpot skupaj s potjo??? In kako vem zdaj po kateri poti, katera je boljša, pravilnejša? Ni samo ena, pa nobena nima znaka gor "tale je ta prava", pa tudi če bi imela, bi najverjetnjeje ravna ta bila napačna  Wink

Vse to in še več najdeš v delih Novega Razodetja , pod knjižicami "Zdravljenje in negovanje zdravja" in "Zdravljenje z sončno svetlobo" . Problem je le, ker je v "Zdravljenje in negovanje zdravja" zbrano vse okrog zdravja iz celotnega Novega Razodetja in si potem razlage malo nasprotujejo, tako da se je težko znajti brez predhodne podlage iz ostalih del Novega razodetja ( Janezov Veliki Evangelij ) . No, zato pa je toliko preglednejša druga knjižica , " Zdravljenje z sončno svetlobo", v kateri ni samo opisano zdravljenje , ampak tudi nekaj napotkov za zdravo življenje . To je prava vrsta homeopatije , kjer se ne zdravi nekaj " na slepo "  In, večinoma se da narediti doma .  Knjižice so relativno poceni, in se jih da dobiti pri Mirkotu Malešiču iz KR/LJ ( 051309735 ). Pravim , da je to prava pot, ker sem preveril, in se tudi dokazuje v vsakdanjem življenju, z pravimi + dobrimi rezultati .
Back to top
 
 
IP Logged
 
kaya02
1
*
Offline

What would you do if you
weren't afraid?
Posts: 1

Gender: female
Re: Težave - vse po vrsti
Reply #11 - 18.03.2007 at 16:15:17
 
mani, meni se zdi, da se tvoji problemi krasno ujemajo z znaki kandidoze (kandide, kandidijaze), o kateri je zadnje leto precej govora. jaz sicer nisem imela problemov s tako hudimi M, imam pa že leta neredno in povsem nepredvidljivo, pa stalen izcedek, pa neurejeno prebavo, napenjanja, driske, muči me nezbranost, preobčutljivost in še bi laho naštevala. zdravnica je posumila na t.i. KVČB - kronično vnetno črevesno bolezen (čemur zdravilci pravijo kandidoza) in me je poslala h gastroenterologu, ta mi je pa želodec pregledal namesto črevesja in ugotovil, da je vse v redu. zdaj hodim dva meseca k enemu zdravilcu na bioresonančno terapijo, ampak kakšnih posebnih rezultatov še ni. je pa že vnaprej povedal, da bo trajalo kakšno leto, da se stvari normalizirajo. edino, kar se je izboljšalo, so driske, ker mi je ugotovil alergijo na mlečne beljakovine in sem zdaj vse mlečne izdelke črtala iz prehrane - in vsaj drisk ni več. ž
res je pa tudi, da se mi je večina težav začela pojavljati v obdobju, ko se mi je življenje precej na glavo postavilo in sem se nekako izgubila. potem sem dve leti prebirala vse mogoče knjige in poskušala sama najti svojo pravo pot, pa mi še ni čisto uspelo. marsikaj sem spoznala, med drugim tudi to, da mi ni treba sami spoznavati vsega, ampak lahko tudi pustim, da mi drugi pomagajo. tako da zdaj hodim tudi k duhovni terapevtki na pogovore. včasih se mi zdi, da mi to pomaga, drugič, da ni nobenega učinka, na splošno imam pa vsaj občutek, da nekaj delam zase.

no, zdaj sem se pa tudi jaz razpisala Smiley
kakorkoli, poslušati se je treba. držim pesti, da boš našla izhod.
Back to top
 
 
IP Logged
 
alter_ego
2
**
Offline


Posts: 73

Re: Težave - vse po vrsti
Reply #12 - 19.03.2007 at 20:31:38
 
1.  zameni ginekologa
2.  40 dnevni očiščevalni post (poskrb za zadosten vnos železa)
3.  nehi se sekirat
4.  ne vem kuko kej intimno nego furaš, sam fajn je da z raznoraznimi parfumiranimi mili ne zjebeš preveč naravne flore
5. spremembe na koži (omenjaš mozole) indicirajo na hormonske motnje, svetujem obisk endokrinologa (med drugim nardi tut test za diabetes)


Drž se!
Back to top
 

Anything good in life is either illegal, immoral, or fattening.
 
IP Logged
 
justince
1
*
Offline

To be or not to be...

Posts: 4
bela Ljubljana
Gender: male
Re: Težave - vse po vrsti
Reply #13 - 12.07.2007 at 19:24:37
 
Se strinjam z Dayaranom.
GOOD LOCK! B.J.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1