Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 7180 times)
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Šokantne fotografije
Reply #15 - 04.01.2007 at 15:06:04
 
Seveda se ti ne da zgubljat cajta, ker pišeš bedarije in če jih kdo pogleda pod lupo, ga je najlažje proglasiti, da te ne razume.
Enako bi lahko jaz za tebe rekel, da me ne razumeš.

Glede na duhovne višave v katerih se giblješ, ti ne bo težko tudi na to gledati kot na dar od zgoraj (ali od koderkoli že), podobno kot vidiš v bedi s tistih fotografij dar za reveže iz katerega naj bi se oni nekaj specialnega naučili   Roll Eyes

Zgleda, kot da so na trdo učenje "obsojeni" samo tisti ubogi reveži s fotografij, mi civiliziranci pa itak že vse vemo (in se lahko dajemo na ignore)  Cool...





Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #16 - 04.01.2007 at 15:06:17
 
Ej, Ixtlan, daj imej malo več potrpljenja, sočutja / usmiljenja do Bardota , ko že pišemo o tem  Exclaim. Vem, da je on težek primer , vendar tudi ti še nisi popln kot tudi ostali nismo Grin Wink Roll Eyes .  Zamisli si samo kolikšno potrpljenje mora z nami imeti Sveti Oče - Bog - Stvarnik, da nas še prenaša in nas takoj ne odpihne  Exclaim? Torej, se tudi ti zgleduj po Njemu  Roll Eyes. Tudi za nas bo enkrat posijalo sonce sreče ... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #17 - 04.01.2007 at 15:10:56
 
[quote author=Bardo_Thodol link=1167311115/15#15 date=1167919564]Seveda se ti ne da zgubljat cajta, ker pišeš bedarije in če jih kdo pogleda pod lupo, ga je najlažje proglasiti, da te razume.
Enako bi lahko jaz za tebe rekel, da me ne razumeš.

Glede na duhovne višave v katerih se giblješ, ti ne bo težko tudi na to gledati kot na dar od zgoraj (ali od koderkoli že), podobno kot vidiš v bedi s tistih fotografij dar za reveže iz katerega naj bi se oni nekaj specialnega naučili   Roll Eyes

Zgleda, kot da so na trdo učenje "obsojeni" samo tisti ubogi reveži s fotografij, mi civiliziranci pa itak že vse vemo (in se lahko dajemo na ignore)  Cool...
( /quote)

citiran odgovor :

Hmmmm, Bardo, morda mi bedni civiliziranci resda ne vemo veliko, vendar pa se vsaj nekateri vzdržimo dejanj z slabimi posledicami ... Roll Eyes
a neeeeee ? Roll Eyes



Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #18 - 04.01.2007 at 15:13:56
 
sorry, morm it iz te težke debate zdaj , Stara mama me kliče  Huh... se beremo pozneje ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Šokantne fotografije
Reply #19 - 04.01.2007 at 15:32:12
 
Ej, Kopron, saj ti ga včasih tudi mal pihneš, ampak me s tvojim stilom skor vedno nasmejiš, tako, da rad preberem, kar pišeš ... keep on  Cool

Mene pa itak že mnogi poznajo po izzivanju tistih, ki so kao že prispeli v neke duhovne višave in jih mi obični smrtniki niti slučajno ne moremo razumeti, razen, če jim slepo verjamemo (potem nam morda celo dovolijo, da jim lahko poljubimo roko  Cool ).





Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #20 - 04.01.2007 at 15:35:47
 
gape, gre predvsem za kulturo in namen dialoga. eno ali drugo me lahko precej hitro odvrne od pogovora.

kopron, sem bolj nepotrpežljiv po naravi, ne morem si pomagat. Boga ni, so samo mojstri (ki so nas pripravljeni učit svojih specifičnih kvalitet, saj na ta način teče evolucija novih kvalitet). ni ti treba NIČ, vse je stvar izbire (pač včasih imaš manj izbire, vedno jo pa imaš). pust vsa pravila pa načela pa kako bi mogl bit. delaj kar SAM hočeš, to je celoten zakon - kot je že Crowley pametno ugotovil.


mimogrede, "duhovnost" ima zame osebno že hudo negativno konotacijo
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: Šokantne fotografije
Reply #21 - 04.01.2007 at 16:18:22
 
ixtlan, zakaj pa pol ravno mojstri tako povdarjajo Boga?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Šokantne fotografije
Reply #22 - 04.01.2007 at 17:42:27
 
sem si pogledala in je res hudo to videt. našo generacijo ti prizori spremljajo od kar pomnim in jaz tega ne morem in tudi nočem več gledat. ravno tako kot ne morem in nočem gledat prizorov testiranj na živalih, pa pridelavo krzna (npr. tudi iz mačk in psov) nje vem zakaj se še kat naprej te stvari dogajajo ampak mislim, da imajo veliko moč do sprememb takih zadev tista 2% vseh ljudi na tem svetu kateri imajo 80% vsega bogastva. bi blo fino pogruntat kako preprečit take zadeve, bolje sprečiti nego lječiti pravjo. upam, da bo kaj bolje v prihodnosti. naj bi bilo. ker res ne bi bilo več treba, da v teh časih ljudje umirajo zaradi lakote in žeje. itak je pa vedno v ozadju kaka vojna. vojne so pa zakaj že? o tem boste verjetno imeli fantje kaj več za povedat, saj se v bistvu vi radi igrate take igrice.  Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #23 - 04.01.2007 at 18:07:31
 
Quote:
ixtlan, zakaj pa pol ravno mojstri tako povdarjajo Boga?

Ajde, Ix, da te slišmo, nepotrpežljivca  !  Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Šokantne fotografije
Reply #24 - 04.01.2007 at 22:02:18
 
Prav nasprotno je Ixtlan, mlade duše se najraje rojevajo bogate ali lepe, ker je življenje lažje in se tako lažje privadijo na materijo in kruto življenje na zemlji. Zato tudi takšen strah in kopičenje bogastva pri le 2%.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #25 - 04.01.2007 at 22:21:27
 
Quote:
ixtlan, zakaj pa pol ravno mojstri tako povdarjajo Boga?


govorijo o Nemanifestu/Viru/Izvoru/Primarnem gibanju/Očetu, če hočeš...težko je poimenovat in si predstavljat nekaj "kar ni" Smiley sam še razširjam simbolni besednjak. šele, ko imaš simbole, se misli lahko razvijajo oz. ti lahko kdo (utelešeno ali neutelešeno bitje) tudi kaj telepatsko (ali skozi podobe, včasih tudi skozi sanje) sporoči...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: Šokantne fotografije
Reply #26 - 04.01.2007 at 23:29:07
 
no sam vsemu temu tudi Bog pravijo, pa smo tam
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #27 - 05.01.2007 at 00:19:08
 
koncept, ki po zaslugi religije stoji za imenom Bog, je iluzija
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: Šokantne fotografije
Reply #28 - 05.01.2007 at 09:23:51
 
pa si kdaj pomislu, da ima to tudi en dober razlog, to je, da je tak koncept Boga dosti bolj razumljiv za človeka, tisti ki hoče dlje, pa itak sam odgrne zaveso iluzije...z religijo ali brez
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #29 - 05.01.2007 at 10:55:18
 
razumljiv, napačen, pelje te v napačno smer...ni to niti prbližn to. tak koncept kot ga je razvila religija, ne samo, da ni koristen, škodljiv je. postavlja moč iz človeka.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3