Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 7147 times)
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Šokantne fotografije
28.12.2006 at 14:05:15
 
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #1 - 29.12.2006 at 11:05:27
 
grdo Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
paraglider
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 10

Re: Šokantne fotografije
Reply #2 - 03.01.2007 at 20:16:34
 
ko pa vidis kaj takega te pa resnicno pretrese Cry Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #3 - 04.01.2007 at 09:11:15
 
Para-Tomzl, a mogoče veš to ; , in, sicer :  Zakaj so ti ljudje , ob vsej bedi + lakoti morali naresti potem še dodatno toliko otrok, da se že tako velika beda + lakota še poveča, povečuje Questioning ? Meni je nakazano, " od gor " da imajo to stanje zaradi pretiranega vdajanja spolnim poželenjem , razvadam, razvratom, preveč spolnih dejavnosti , prepotrebnosti, prepotentnosti, in tako oslabitvi volje, itd, itd, itd ...  Exclaim . No, in, sedaj morajo kot narod plačati to ceno, davek, ki pa bo/je-že , kot izgleda kar visok  Exclaim. Torej, morajo ti ubožci iti skozi " očiščevalni " proces , čeprav pa jim moramo mi pri tem nekako/delno pomagati ...  Undecided Roll Eyes ... seee yaaa ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Šokantne fotografije
Reply #4 - 04.01.2007 at 10:30:59
 
Boštyxz wrote on 04.01.2007 at 09:11:15:
Para-Tomzl, a mogoče veš to ; , in, sicer :  Zakaj so ti ljudje , ob vsej bedi + lakoti morali naresti potem še dodatno toliko otrok, da se že tako velika beda + lakota še poveča, povečuje Questioning ? Meni je nakazano, " od gor " da imajo to stanje zaradi pretiranega vdajanja spolnim poželenjem , razvadam, razvratom, preveč spolnih dejavnosti , prepotrebnosti, prepotentnosti, in tako oslabitvi volje, itd, itd, itd ...  Exclaim . No, in, sedaj morajo kot narod plačati to ceno, davek, ki pa bo/je-že , kot izgleda kar visok  Exclaim. Torej, morajo ti ubožci iti skozi " očiščevalni " proces , čeprav pa jim moramo mi pri tem nekako/delno pomagati ...  Undecided Roll Eyes ... seee yaaa ...

al pa ker mogoce niso dobili dovolj kondomov, kot visoko ozavesceni in duhovno povisani evropejci  Huh
mislm halo, ob vsej bedi jim verjetno preostane spolnost kot edina tolazba u lajfu, ti pa bi jim se to vzel, itak je blo ob najvecjih bedah n katastrofah najvec ljudi proizvedenih..
vsako clovesko zivljenje pa je enako vredno, najsi bo made in china al pa africa al pa slovenia Huh al ne..al so eni ze ob rojstvu na visji ravni  Huh
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #5 - 04.01.2007 at 12:14:48
 
v taki bedi se verjetno najpogosteje rojevajo duše, ki šele spoznavajo življenje. spoznavajo osnovne potrebe in ranljivosti človeškega telesa. vsak je moral imet vsaj eno tako izkušnjo... poleg tega pa se učijo sočutja in tistim, ki živimo v civiliziranem svetu bolj ali manj uspešno pomagajo razvijati ta kot diamant redki občutek, če že mojstru sočutja Jezusu osebno ni uspelo prenesti svoje kvalitete...  Embarrassed
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Šokantne fotografije
Reply #6 - 04.01.2007 at 12:58:49
 
ixtlan wrote on 04.01.2007 at 12:14:48:
v taki bedi se verjetno najpogosteje rojevajo duše, ki šele spoznavajo življenje. spoznavajo osnovne potrebe in ranljivosti človeškega telesa. vsak je moral imet vsaj eno tako izkušnjo...

Bedarija je tako razmišljanje, ker zgolj vzpodbuja pasivnost, da se nič ne naredi za izboljšanje razmer in ščiti neposredne krivce za nastalo stanje, češ, saj to je itak del "njihovega izobraževalnega programa", zato naj še kar malo trpijo ali crknejo, če hočejo, kar se najpogosteje tudi zgodi...

Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #7 - 04.01.2007 at 14:27:29
 
Bardo_Thodol wrote on 04.01.2007 at 12:58:49:
ixtlan wrote on 04.01.2007 at 12:14:48:
v taki bedi se verjetno najpogosteje rojevajo duše, ki šele spoznavajo življenje. spoznavajo osnovne potrebe in ranljivosti človeškega telesa. vsak je moral imet vsaj eno tako izkušnjo...

Bedarija je tako razmišljanje, ker zgolj vzpodbuja pasivnost, da se nič ne naredi za izboljšanje razmer in ščiti neposredne krivce za nastalo stanje, češ, saj to je itak del "njihovega izobraževalnega programa", zato naj še kar malo trpijo ali crknejo, če hočejo, kar se najpogosteje tudi zgodi...



zakaj si mi quotal samo polovico besedila ali pa drugega dela pač nisi razumel ali pa nisi hotel razumeti? pa tudi glede pomena prvega dela si totalno brcnil v temo. iz dosedanjih debat se mi zelo močno dozdeva, da ti funkcioniraš prbližn na tak način: vidiš par besed k ti sprožijo PRVO in verjetno tudi edino idejo, ki jo tudi TAKOJ REFLEKSNO zagrabiš, pa HORUK navali Bardo v NAPAD... dej si mir seb pa ostalim, pa premisli, če mogoč le ne bi bilo na mestu, da preden greš nekomu nekaj očitat, vsaj dobr, po potrebi trikrat prebereš in razmisliš kaj je človek lahko še vse mislu
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #8 - 04.01.2007 at 14:34:13
 
Ixtlan, se nebi mogel bolj strinjati z tabo  Roll Eyes Cool, mislim glede Bardota ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #9 - 04.01.2007 at 14:36:28
 
Boštyxz wrote on 04.01.2007 at 14:34:13:
Ixtlan, se nebi mogel bolj strinjati z tabo  Roll Eyes Cool, mislim glede Bardota ...



ja strinjava se poleg tega še v tem, da se glede ostalega (predvsem tiste šare okoli Boga) niti ne strinjava Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Šokantne fotografije
Reply #10 - 04.01.2007 at 14:37:12
 
Tistega dodatnega dela o "sočutju" res nisem quotal, sicer pa niti ni vredno, saj me je skor na tla prbil, ko sem prebral, da se tisti reveži tako učijo sočutja in da nam kao civiliziranim pomagajo, da razvijamo ta redki občutek - jao, kakšno sranje je pa spet  to, lepo te prosim, še sam si še enkrat na glas preberi, kaj si tam napisal.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #11 - 04.01.2007 at 14:43:45
 
IceIsNice wrote on 04.01.2007 at 10:30:59:
Boštyxz wrote on 04.01.2007 at 09:11:15:
Para-Tomzl, a mogoče veš to ; , in, sicer :  Zakaj so ti ljudje , ob vsej bedi + lakoti morali naresti potem še dodatno toliko otrok, da se že tako velika beda + lakota še poveča, povečuje Questioning ? Meni je nakazano, " od gor " da imajo to stanje zaradi pretiranega vdajanja spolnim poželenjem , razvadam, razvratom, preveč spolnih dejavnosti , prepotrebnosti, prepotentnosti, in tako oslabitvi volje, itd, itd, itd ...  Exclaim . No, in, sedaj morajo kot narod plačati to ceno, davek, ki pa bo/je-že , kot izgleda kar visok  Exclaim. Torej, morajo ti ubožci iti skozi " očiščevalni " proces , čeprav pa jim moramo mi pri tem nekako/delno pomagati ...  Undecided Roll Eyes ... seee yaaa ...

al pa ker mogoce niso dobili dovolj kondomov, kot visoko ozavesceni in duhovno povisani evropejci  Huh
mislm halo, ob vsej bedi jim verjetno preostane spolnost kot edina tolazba u lajfu, ti pa bi jim se to vzel, itak je blo ob najvecjih bedah n katastrofah najvec ljudi proizvedenih..
vsako clovesko zivljenje pa je enako vredno, najsi bo made in china al pa africa al pa slovenia Huh al ne..al so eni ze ob rojstvu na visji ravni  Huh
ajs

Hmmmmmmmmm. , Bi rekel, da si obrnila na bučo tole ... , namreč : itak je blo ob največ proizvedenih ljudeh tudi največ bed + katastrof   Exclaim . In, to je ista logika, vzrok, ki sem jo že tudi zgoraj napisal Roll Eyes  Lips Sealed.  No, pa saj imamo ogroooooooomno dela že v naši bližnji okolici,  in nam ni treba hoditi zijati daleč okoli ,  v Afriko , itd., kot Drnovšek  Exclaim. Seveda, pa je tu tudi problem, kot je naznanil Bardo, in sicer distanciranje od pomoči najbolj potrebnih  z raznimi izgovori  Exclaim. Torej, je tu potrebna( višja ) modrost, da se razišče , kaj je nujno,  potrebno in kaj ne ... Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #12 - 04.01.2007 at 14:46:44
 
Bardo_Thodol wrote on 04.01.2007 at 14:37:12:
Tistega dodatnega dela o "sočutju" res nisem quotal, sicer pa niti ni vredno, saj me je skor na tla prbil, ko sem prebral, da se tisti reveži tako učijo sočutja in da nam kao civiliziranim pomagajo, da razvijamo ta redki občutek - jao, kakšno sranje je pa spet  to, lepo te prosim, še sam si še enkrat na glas preberi, kaj si tam napisal.


o kako se mi ne da s tabo zgublat cajta.  gape, a obstaja kakšna "ignore" funkcija? Smiley taka obojesmerna, da Bardota ne bodo moji posti, ki jih ne razume, za brezveze vznemirjali... sej bi se človk zamislu, da ni dost jasno napisal in se potrudu pa mal bolš razložu, ampak ne psu, ki laja vate - takega kvečjem s palco preženeš  Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Šokantne fotografije
Reply #13 - 04.01.2007 at 14:56:10
 
ixtlan wrote on 04.01.2007 at 14:46:44:
Bardo_Thodol wrote on 04.01.2007 at 14:37:12:
Tistega dodatnega dela o "sočutju" res nisem quotal, sicer pa niti ni vredno, saj me je skor na tla prbil, ko sem prebral, da se tisti reveži tako učijo sočutja in da nam kao civiliziranim pomagajo, da razvijamo ta redki občutek - jao, kakšno sranje je pa spet  to, lepo te prosim, še sam si še enkrat na glas preberi, kaj si tam napisal.


o kako se mi ne da s tabo zgublat cajta.  gape, a obstaja kakšna "ignore" funkcija? Smiley taka obojesmerna, da Bardota ne bodo moji posti, ki jih ne razume, za brezveze vznemirjali... sej bi se človk zamislu, da ni dost jasno napisal in se potrudu pa mal bolš razložu, ampak ne psu, ki laja vate - takega kvečjem s palco preženeš  Grin


sorry ne obstaja - še



drgač pa ... če noben ne laja nimaš komu razlagat

ponavad je tko, da ko razlagaš nekomu ki je na drugem bregu, spoznaš velik veš kot če bi meditiru ...
če maš le zavest da razlagaš tud sam seb ...
maš podatkov morje ... miljardo morij ...
pa jih ne znaš povezat ...
ko razlagaš, jih povezuješ ...

pa nimaš kej ... dokler je razprava argumentirana, je taka, ko taka več ni, ji daš čas ...

potrpežljivost je nice ...

če ne moreš enga konca pedenat, pa pejd enga druzga ... sej jih je velik ...

ampak bardo je trd
Smiley
to je res ...

Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Šokantne fotografije
Reply #14 - 04.01.2007 at 15:01:23
 
Bardo_Thodol wrote on 04.01.2007 at 14:37:12:
Tistega dodatnega dela o "sočutju" res nisem quotal, sicer pa niti ni vredno, saj me je skor na tla prbil, ko sem prebral, da se tisti reveži tako učijo sočutja in da nam kao civiliziranim pomagajo, da razvijamo ta redki občutek - jao, kakšno sranje je pa spet  to, lepo te prosim, še sam si še enkrat na glas preberi, kaj si tam napisal.




Bardo,  bi rekel, da je Ixtlan morda malo nerodno napisal, drugače pa je mislil kar pravilno  Roll Eyes . In, pravilno bi bilo ; Gospod Bog nas z podobnimi problemi, težavami uči sočutja, nas opominja,  obenem pa nas uči , da edino dejanja štejejo, da se ne spodtikamo in potem iščemo 1000 izgovorov, da hodimo drugam , ko pa imamo v svoji bližnji okolici ogrooomno dela + nam ni treba bloditi okoli kot recimo Drnovšek ter opletati z jezikom  Roll Eyes.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3