Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 
(Read 35575 times)
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #60 - 08.01.2007 at 22:09:16
 
917 wrote on 08.01.2007 at 21:15:17:

Sam se je pa razvila tale debata jao Grin... No, a to vam moram povedati! Nekaj novega sem se pa tudi sam naučil, tako, da ves ta čvek, vsekakor ni bil zastojn...

Thanks Wink




itak da ne...

whatever happens navijam zate... aja pa sporoč rezultate Wink

LP
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #61 - 08.01.2007 at 22:32:29
 
917 wrote on 08.01.2007 at 21:15:17:
MAJHNA SEM BILA,
PIŠKE SEM PASLA,
PIŠKE SO ČIVKALE,
JAZ SEM PA RASLA...
Grin
Ne tai no, nisem tok bogi...Roll Eyes... Nek orto mačo res da še nisem, a tudi klečeplazenje mi ne diši  Grin...
No ja, materjala imam zdajle na pretek, tko, da že letim na delo! V igri je priprava bojne strategije Grin. Načrt??? Cool Iz vse te pisarije še nocoj izdestiliram čarobni napoj, ki bo opogumil moje "žensko" srce in me naredil nesmrtnega. Nato pa s svojo zlato kočijo, urno kakor blisk in silno kakor vihar udarim v ukleto palačo, da zmaju ukradem svojo princeso, ki mi iz sosednjih vrat že maha z belim robčkom v pozdrav, vsa volnja, da izgori v plamenih moje brezmejne strasti. Oh, ne boj se kraljica, ARTUR se je prebudil Grin! Njegovi bratje in sestre so ga opogumili za boj in trojno prekletstvo zmaja, ki stoji med nama, že pada pod mogočnostjo meča, ki me kakor most, ki poveže ločena bregova, združi s teboj v objemu strasti, da vse potopi se v med Grin...

 Huh Grin

Sam se je pa razvila tale debata jao Grin... No, a to vam moram povedati! Nekaj novega sem se pa tudi sam naučil, tako, da ves ta čvek, vsekakor ni bil zastojn...

Thanks Wink



tuki vedno razvijemo debato v neskončnost  Wink
drgač pa... no ja ... če pa nisi bogi pa še boš
boš vidu  Cheesy
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #62 - 09.01.2007 at 01:24:54
 
tai wrote on 08.01.2007 at 22:32:29:
tuki vedno razvijemo debato v neskončnost  Wink
drgač pa... no ja ... če pa nisi bogi pa še boš
boš vidu  Cheesy


u kaka fajn spodbuda Tongue
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #63 - 09.01.2007 at 01:29:09
 
ixtlan wrote on 08.01.2007 at 19:34:39:
kva pa...na pomežik levega očesa? a imata eno skrivno znamenje?  Grin že vem, zihr mata en tak posebn, pohotn pogled Cool


hehe, tole sm pa kr spregledala nekak Grin

zakaj te to zanima? mogoče zato ker tvoj pristop ni ravno uspešn, ne pritegne ful duš ki bi ble voljne na tak vprašanje rečt da Grin

uglavnm (spet zloba:)) niti ne bi razkrivala skrivnosti svojega uspeha Grin Cool, zna bit da je tud kak pohoten pogled


thnx za smeh LP+LN
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #64 - 10.01.2007 at 19:46:08
 
Naprej Lola...ti si res lola! Ženske mojih let osrečuje, da smo kot smisel vsaj kdaj komu tudi vir veselja, strasti in poželenja...mene osebno to osrečuje na moč, tja in še čez...vse do nebes. Zate pa me niti ne zanima, ker vsak je to, kar je. Pa bi se ne spravila na tvoj nivo, ker nasveta fantu nisi dala prav nobenega...mene nisi ne užalila, ker vsak ima svoje osebno in lastno mišljenje, svoj prav, kar cenim in spoštujem. Tukaj gori imamo pa en DIALOG, kar pomeni, da v DIALOGU ni mene NIČ MANJ, pa NIČ VEČ, pa če mi napišeš karkoli. Dialog je kot kri za telo. Bolečina se zmanjša v dialogu, veselje pa pogljubi.
Druga stvar pa je, kot sem brala vse skupaj, da gre za Ljubezen ali kakor koli to očaranost imenujemo. Najlepše, najbolj osrečujoče in najbolj globoko čustvo. Zamaknjenost, fazo brez dimenzij časa in prostora. Prava ljubezen je redka dandanes, konec pa je vedno tragičen, žal, ker vedno nekdo nekoga prevara, zapusti, spravi v nesrečo...torej konec poznamo, mi smo pa šele na začetku. Zaljubljenost je huda reč in iz nje se ne mislim niti norčevati, niti pisati bedarij, ker se bere prežvečeno.
Boš moral sebe vprašat, kaj v resnici čutiš. Strast in poželenje, ali pa bolj globinsko čustvo, kot pišeš.
Si na pravi poti. Če se dva dobro razumeta, to še ni ljubezen, je le simpatija. Začetek je pa dober. Reče se mu logus. Telesna osvojitev je v biti veliko lažja, kot psihična, ker prava ljubezen je logos, eros in patos. Teorij začetka je več. Kdo ve, zakaj nas nekateri ljudje privlačijo bolj, drugi manj, nekateri pa nas odbijajo na moč. Zanstveniki pravijo, da se začutimo po vonju. Mogoče, ali pa je naša kemija v telesu podobna osebi v katero se noro zagledamo, zaljubimo, osebo, ki bi bila vredna naše pozornosti in naše ljubezni.
Ko enkrat postane vroče in so strasti obojestranske ni rešitve več. Tudi poti nazaj ni več, ker nas je ljubljena oseba zasvojila. Zadeti smo. Definitivno smo adijo. In adijo pamet.
Logika odpove, vsa razumska presoja za in proti pa tudi.
Vedno misli, pa ne glede na leta, da je potrebno tako priložnost izrabiti. Nikoli več se ne bo vrnil tvoj občutek do željene osebe, noben trenutek zamujen, ni ponovljiv. Se boš pa pri sedemdesetih sekiral, kaj nisi storil prvi korak.
Zadnjega je težje.
Čakati do onemoglosti in zatirati čustva, pa tudi ni zdravo. Ne vem, kaj imajo leta sploh zreven, če sta oba samska in si si želita enako.
Ženska nima noben fetiš na mlade moške. Naklada. Zapeljuje te in to prav dobro. Ne vem kako boš celo zadevo izpeljal, najbolj je to narest na čisto preprosti način. Pobožaj jo, poljubi jo, pa boš že vedel...pri čem si in pri čem ne. Večina ljubezni se ravno zato niti začne ne, ker je večina ljudi strah pred zavrnitvijo. Torej tvegaj. Nikjer ne piše, da boš zavrnjen. Meni osebno so na moč všeč odkriti moški, ki mi naravnost povedo, da sem jim všeč. Preprosto in skromno. Malo romantike in pihanja na dušo pa se nobena ne brani...
Moti me bolj hinavščina, sprenevedanja in laži. Pa taki osebki, ki nakladajo, da človek dobi občutek, da je tak človek svoj ego pojedel zjutraj za zajtrk...bleferji, samovščeneži, ali pa revčki, ki si ne drznejo...
Kar pogumno. Jaz verjamem, da ti bo uspelo to, kar si odkritosrčno in na moč želiš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #65 - 10.01.2007 at 23:14:52
 
Donna wrote on 10.01.2007 at 19:46:08:
Meni osebno so na moč všeč odkriti moški, ki mi naravnost povedo, da sem jim všeč.


Ha! Very nice. Zej pa dopovej to mladenkam. Mal mi že dol visi se it vse možne psihološke igrice (ojoj kok enih metod sem že moral razvit spotoma), samo zato, da ujameš in obdržiš pozornost dovolj dolgo, da imaš sploh priliko dekle spoznat in ona tebe, kar ije pa itak precej relativno ker se vsak dela na začetku najboljšega. Beda! Ej tak sem kot sem trenutno in tak se ti tudi hočem pokazat, da ne bova zgublala cajta Exclaim in živela v nekih fantazijah, zej pa če sem ti všeč - prav, če ne pa tut ane, greva vsak svojo pot. To bi mogl bit TKO simpl. Pa sej ne rečem, do neke mere tut sam uživam v igricah, ampak ne vem, včasih se je res treba skoraj na popek vržt; nakonc bom res začel hipnozo uporablat ker mi je res škoda cajta in popka samo zato, da nekoga spoznam...


Pa to predalčkanje, joj. Res se moraš merkat, da se pomotoma s kakšno čist nedolžno izjavo ne dotakneš enega izmed bolečih gumbov in tako 1-2-3 postaneš njen bivši ali katera izmed drugih pomembnih zlih oseb iz njenega življenja. Kaj, če ne bi uporabljale samo zadnjega, refleksnega dela možganov...vsaj levo polovico lepo prosim, če že desne ne.
Back to top
« Last Edit: 11.01.2007 at 00:22:55 by ixtlan »  

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #66 - 11.01.2007 at 00:36:45
 
spark wrote on 09.01.2007 at 01:24:54:
tai wrote on 08.01.2007 at 22:32:29:
tuki vedno razvijemo debato v neskončnost  Wink
drgač pa... no ja ... če pa nisi bogi pa še boš
boš vidu  Cheesy


u kaka fajn spodbuda Tongue


hehe Smiley
jebiga, js pac mislm, da ne bi smela bit skupi. za sex ja, za ostalo mi pa neki manjka... neki mi ne potegne tukiv tej kao zvezi. tko da kar sm rekla, sm rekla. ce bo pa res bogi al ne bomo pa prej al slej itq baje dobil informacije Smiley
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #67 - 12.01.2007 at 17:04:27
 
Xitlan, sej ob tvojem niku si skoraj vedno zlomim jezik Grinimaš čisto modre. Strinjam se, da so današnja dekleta ali ženske zahtevne do plafona. Na vse kino predstave bi šle, na vse žure, na vse koncerte, na milijon kav in drinkov, na tisoč večerij in kosil, potem želijo še darila, tebe da si jim predan, zvest, pokoren, pohleven, vedno na voljo...predno ležejo v posteljo s teboj! In ti pri tem ne samo, da bankrotiraš, zvlečeš si svoj popek do ust...in verjamem, da te mine volja in strast do osvajanja, kaj šele strast in pohota do unega teleščka, ki si ga tako zelo želiš. Mogoče je bilo res bolj simpl v času jamarjev, ko si deklino zvekel za lase v jamo in ji zagrozil, da naj ti DA, ali pa adijo...lepe dni Embarrassed
Osebno sem mnenja, da kljub takim časom, ki so prekleto težki za vsak začetek, je tisti milijon spitih kav in tisoč pojedenih večerij brez veze. Je že fino, da se dva spoznata predno treščita skupaj, ampak strast in pož
elenje imata tudi rok trajanja. Tega se žal marsikatera ženska ne zave, potem pa ni čudno, da je toliko samskim in osamljenih, kaj za boga pa so tako prevzetne in zahtevne. A ne? Angry
Pravi ženski, zreli in vsaj malo pametni, pa ni potrebno kaj dosti da se vda. Saj moškega se prav hitro spozana, vsaj jaz nimam s tem preblemov. Bleferje mi igralce ter kurbirje začutim na kilometer, ravčke in omahljivce pa tudi, za to ne rabim milijon kav. Prej bi se z nekom dopisovala do onemoglosti, kot pa hodila na kave:)) Grin
Pa se vrnimo v našemu fantu, ki ga predsodek let tako žuli. Jaz mislim, da je definitivno že na pravi poti, priliko, ki se mu ponuja, bo valda izkoristil, če jo že ni.
Nekam je poniknil. Ja kje pa si?
Sem pa ravno zadnjič premišljevala, kako na čudnih lokacijah se eni združijo in spoznajo. To, da je soseda, je prej minus, kot plus, ker je fant preveč komot, da bi jo iskal na daljših relacijah, kriza je to, a ni? Kaj pa, ko ne bosta več skupaj? Se bo res moral kar odselit?
Nekateri se spoznajo tudi v službah, to je pa še bolj bedno, ker ljubezenske zgodbe v službi so najbolj na udaru in očem vsem.
Kje potem: v fintnesu, na morju, v hribih, v lokalih, na žurih, na netu?
Ni pravila. Sej pravim, to da je soseda ni lih fino. Ampak, ko te ljubezen in strast zaslepi...ni pomoči Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #68 - 12.01.2007 at 18:48:17
 
Še dobro, da si skoraj ne polomiš prstov Roll Eyes Ne gre sploh zato, da bi se mi kadarkol mudil. Sem z veseljem pleasure delayer. Hotel sem napisat nekaj drugega in sicer to, da se moraš včasih na popek vržt samo zato, da sploh lahko pelješ punco na vse te zadeve. Seveda je to povsem odvisno od njene lepote. Lepša je, več filtrov ima postavljenih, saj ji ponudbe (in razočaranja) kar dežujejo. Če naredimo eno preprosto računico: recimo, da pristopijo k totalno lepi ženski povprečno dnevno trije tipi. To pomeni tedensko 21 pristopov, mesečno 90, letno čez 1000 in v petih letih 5000. Kaj ji mora to naredit, si lahko (vsaj približno) predstavljamo.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Ena manjša DILEMA
Reply #69 - 15.01.2007 at 15:19:07
 
ixtlan wrote on 12.01.2007 at 18:48:17:
Če naredimo eno preprosto računico: recimo, da pristopijo k totalno lepi ženski povprečno dnevno trije tipi. To pomeni tedensko 21 pristopov, mesečno 90, letno čez 1000 in v petih letih 5000. Kaj ji mora to naredit, si lahko (vsaj približno) predstavljamo.


Hehe, vesolje po moje ne gleda na fasado tolk. Tisto kar pritegne, je nekaj neizpolnjenega 'znotraj'. In tud lepota ni nekaj statičnega, razen če je realizirana. To je kot boginja, npr. boginja lepote, če pa je boginja, pa ji v bistvu nič hudega ne nardi, ker je najbrž to, da si osvajalci ob njeni lepoti spucajo ego, po vsej verjetnosti njen namen.  Smiley

Pristopali bodo dokler bo npr. ena smrtnica to verjela, kokr hitro, pa en ne bo, bo najbrž njena pozornost pri njem, kako in zakaj ne, in tud ostali osvajalci bodo več ali manj čudežno izginili. Nakar bo možno videt njeno resničnost in šele potem pravo lepoto.  Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #70 - 15.01.2007 at 16:12:31
 
Donna wrote on 12.01.2007 at 17:04:27:
Sem pa ravno zadnjič premišljevala, kako na čudnih lokacijah se eni združijo in spoznajo. To, da je soseda, je prej minus, kot plus, ker je fant preveč komot, da bi jo iskal na daljših relacijah, kriza je to, a ni? Kaj pa, ko ne bosta več skupaj? Se bo res moral kar odselit?
Nekateri se spoznajo tudi v službah, to je pa še bolj bedno, ker ljubezenske zgodbe v službi so najbolj na udaru in očem vsem.
Kje potem: v fintnesu, na morju, v hribih, v lokalih, na žurih, na netu?
Ni pravila. Sej pravim, to da je soseda ni lih fino. Ampak, ko te ljubezen in strast zaslepi...ni pomoči Grin


Zunanjim okoliščinam, ki pripeljejo do neke ljubezenske zgodbe, se po moje pripisuje prevelik pomen. Njihova nepomebnost izkaže skoz nedružabnost zaljubljencev  takoj, ko si dva (po levinasu) titud wrote on 25.02.2005 at 11:40:31:
v ljubezni sama zadoščata. Ki jima zadošča lastna družba, samotna družba v dvoje. Kakor da sta sama na svetu. Gre torej za razmerje, v katerem ni mesta za tretjega, s tem pa tudi ne za družbenost v smislu širše družbe oz.občestva.... Dualna družba para je zaprta družba, intimna, zapirajoča se pred svetlobo javnosti. V ljubezenskem razmerju pa ni istovetne, skupne vsebine, marveč gre za identiteto čustva, občutenja. Slast kot ljubezen v ljubezni ni kaka reflekisja, temveč spontanost. Spontana zavest, ki je intimna, obenem pa vendarle intersubjektivno strukturirana. Drugi, ljubljena kot drugačna je v ljubezenskem stiku isto kot jaz, obenem pa ločena od jaza. Prav iz te neprekoračljive ločenosti izvira strastna zagretost, sla poželjivosti. To ni sla po lasti in oblasti, njen cilj sploh ni drugi, marveč njegov/njen užitek. V tem je ljubezenska recipročnost: želja je želja po želji drugega, poželenje je poželenje po poželenju, naslada naslada ob nasladi drugega.  Vprašanje, ali me imaš rad, je zato vselej treba razumeti (tudi)  kot zahtevo, domala ukaz: Imej me rad!

Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #71 - 29.01.2007 at 14:26:55
 
Titud si pa lepo napisal...so to tvoje besede?
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #72 - 30.01.2007 at 08:29:38
 
Donna wrote on 29.01.2007 at 14:26:55:
Titud si pa lepo napisal...so to tvoje besede?


Ne, citat od francoskega filozofa levinasa, ki pa me kar naprej spremlja, da ne rečem preganja  Undecided Smiley.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1109328031/0
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #73 - 30.01.2007 at 12:21:50
 
Preganja? Neke vrste obsedenost. Vrjamem. Lepo je napisal. Roll Eyes
Kje se pa skriva naš Cazanova...kam je zginu? Vrag si ga vedi, kaj počene sedajle med belimi rjuhami, ki so zagotovo vse zmečkane in mokre od užitka...njegova laverka pa ga je difinitivno raztrgala na koščke...pohotnica... kaj če ni preživel? GrinDa se ni odselil? Bošček...srček...
Sem se marsikdaj spraševala, zakaj smo ljudje tako strahopetni in ne izkoristimo prilik? Meni je včasih kar žal za maskiterega moškega, ki sem ga pustila čakati v negotovisti ali pa sem enostavno odšla...on pa se je metal za mano in me po vsej verjetnosti sanjal... a nisem bila vsaj malo packa? Embarrassedpostelje pa so ostale nezmečkane in kar vabile so v pregreho...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #74 - 30.01.2007 at 12:32:43
 
Donna wrote on 30.01.2007 at 12:21:50:
Sem se marsikdaj spraševala, zakaj smo ljudje tako strahopetni in ne izkoristimo prilik? Meni je včasih kar žal za maskiterega moškega, ki sem ga pustila čakati v negotovisti ali pa sem enostavno odšla...on pa se je metal za mano in me po vsej verjetnosti sanjal... a nisem bila vsaj malo packa? Embarrassedpostelje pa so ostale nezmečkane in kar vabile so v pregreho...


upam, da se ne boš tudi pri 70-ih tako spraševala  Tongue
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6