Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 20596 times)
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: SIBIRSKA CEDRA
Reply #15 - 08.08.2008 at 21:12:21
 
Alojz in Sandib wrote on 06.07.2008 at 14:53:40:
Donna wrote on 30.01.2007 at 14:14:40:
Jaz lahko napišem samo za obesek.
Nekaj posebnega je. kot bi iz ene vejice naredil presek, na katerem prešteješ koliko je bila cedra sploh stara. les nositi za vratom kot okrogel obelisk je nekaj posebnega. vsi me sprešujejo, kaj to je. ne razumejo smisla. jaz ga. zanimivo je. nekaj posebnega. izvirnega. kako pomaga. ne vem. pa je potrebno, da pomaga. imam ga. tudi to je nekaj.



Opažam,da mi je dolgčas.

Sam imam pet dreves cedre. Imam himalajsko in sibirsko. Zdi se mi,da himalajska še počasneje raste od sibirske. Osebno imam tudi vtis,da prehitro vsi padate pod neke vplive,ki niso dokazani.Ste kdaj pomislili,DA JE VSE ZGOLJ PRODAJANJE DUHOVNE  MEGLE.

SLOVAN-slovo črka-z besedo sporoča.Kaj? Slovani smo predvideni za nosilce nove civilizacijske paradigme. Juhej po Kopronovo! Malo se nad tem zamislite1111



Slovani so gnoj, je rekel Karl Marx.

... zgodovina je pokazala, da trditev ni daleč od resnice. Nova vojna na Kavkazu.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: SIBIRSKA CEDRA
Reply #16 - 09.08.2008 at 01:45:01
 
Bamby wrote on 08.08.2008 at 21:12:21:
Slovani so gnoj, je rekel Karl Marx.

... zgodovina je pokazala, da trditev ni daleč od resnice. Nova vojna na Kavkazu.

Osho je rekel, da dokler najbl navadno in najbl sveto ne poveže, tk ne mormo prit nikamor, ker kamorkoli gremo... gremo skupej  Tongue

sej men tud ne paše.. sam ima smisel
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SIBIRSKA CEDRA
Reply #17 - 14.08.2008 at 20:54:38
 
Bamby wrote on 08.08.2008 at 21:12:21:
Alojz in Sandib wrote on 06.07.2008 at 14:53:40:
Donna wrote on 30.01.2007 at 14:14:40:
Jaz lahko napišem samo za obesek.
Nekaj posebnega je. kot bi iz ene vejice naredil presek, na katerem prešteješ koliko je bila cedra sploh stara. les nositi za vratom kot okrogel obelisk je nekaj posebnega. vsi me sprešujejo, kaj to je. ne razumejo smisla. jaz ga. zanimivo je. nekaj posebnega. izvirnega. kako pomaga. ne vem. pa je potrebno, da pomaga. imam ga. tudi to je nekaj.



Opažam,da mi je dolgčas.

Sam imam pet dreves cedre. Imam himalajsko in sibirsko. Zdi se mi,da himalajska še počasneje raste od sibirske. Osebno imam tudi vtis,da prehitro vsi padate pod neke vplive,ki niso dokazani.Ste kdaj pomislili,DA JE VSE ZGOLJ PRODAJANJE DUHOVNE  MEGLE.

SLOVAN-slovo črka-z besedo sporoča.Kaj? Slovani smo predvideni za nosilce nove civilizacijske paradigme. Juhej po Kopronovo! Malo se nad tem zamislite1111



Slovani so gnoj, je rekel Karl Marx.

... zgodovina je pokazala, da trditev ni daleč od resnice. Nova vojna na Kavkazu.


Bamby se je prostovoljno proglasil za 'gnoj slovanski' upam vsaj,da je Slovan. A kaj je pa Irak in napad ZDA in grožnje ZDA po svetu. To je pa ok. To ni gnojnica?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SIBIRSKA CEDRA
Reply #18 - 14.08.2008 at 21:01:17
 
Pusti debila, ne ve kdo živi na Kavkazu, kako je prišlo do petdnevne vojne, ne pozna Rusije, skratka le lastna kopita, sodi naj kopitar

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SIBIRSKA CEDRA
Reply #19 - 14.08.2008 at 21:15:03
 
Devi wrote on 09.08.2008 at 01:45:01:
Bamby wrote on 08.08.2008 at 21:12:21:
Slovani so gnoj, je rekel Karl Marx.

... zgodovina je pokazala, da trditev ni daleč od resnice. Nova vojna na Kavkazu.

Osho je rekel, da dokler najbl navadno in najbl sveto ne poveže, tk ne mormo prit nikamor, ker kamorkoli gremo... gremo skupej  Tongue

sej men tud ne paše.. sam ima smisel


Devi

Osebno ti zagotavljam popolno spoštovanje.Osho je zame osebno navaden 'duhovni kramar' svetovnega formata.To isto so vse tradicionalne cerkve,kot združbe -ustanove-vernih po svetu. Tako kot je na Zemlji je posledica naše prostovoljna odločitve,da bi bilo bolje, je zopet odvisno zgolj od našega izraza, naše svobodnen volje.Mi sami sebi smo vesoljno merilo življenja in nihče drug. To odgovornost smo mi pozabili- zavrgli v trenutku,ko smo se sami odločili za življenjsko samopozabo.Vse to smo vedeli,pa kljub temu sprejeli to igro lastnih življenj. To je vesoljna resnica,ki smo jo sami hoteli in zrežirali namerno. Težko dojemljivo za občutljive duše,ki se že samoprebujajo
iz te naše zemeljske igre.

Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2