Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9651 times)
Ariana
1
*
Offline


Posts: 4
Maribor
Gender: female
Imunski sistem
23.10.2006 at 20:47:04
 
Lep pozdrav!

Imam eno vprašanje...zanima me kaj lahko narediš sam oz. z naravnimi produkti in metodami plus alternativo, da si ojačaš imunski sistem, če imaš zelo pogoste padce imunskega sistema in izbruhe herpesa...

hvala za odgovor...

Ariana
Back to top
 

Use the magic within you, to make your dreams come true!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Imunski sistem
Reply #1 - 23.10.2006 at 22:41:42
 
Maximum je Heliopatija iz Novega Razodetja po Jakobu Lorberju . Sam tudi delam zdravila po tem , in so fenomenalna .  Glede splošnega zdravja pa tudi tam najdeš napotke za res zdravo življenje + prehrano . Ker, tam najdeš zdravila, ki imajo sposobnost obujati tudi napol mrtve . Sam imam eno od teh skoraj dokončano . Moral pa sem prej kupiti knjige ( v bistvu je za telesno zdravje dovolj le ta knjižica ) , vendar , ko sem videl, kak zaklad sem našel, sem pokupil kar vse . Sedaj se pripravljajo nove in tudi te bom šel takoj iskat ... Wink Lp Boštl
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ariana
1
*
Offline


Posts: 4
Maribor
Gender: female
Re: Imunski sistem
Reply #2 - 24.10.2006 at 13:54:41
 
Hvala za odgovor...samo zdaj (na žalost) prvič čujem za tega gospoda in če te prav razumem je to knjiga, ki si jo navedel?
Back to top
 

Use the magic within you, to make your dreams come true!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Imunski sistem
Reply #3 - 24.10.2006 at 23:54:01
 
Ja, izdaja pa te dele Novega Razodetja g. Mirko Malešič po tel. ; 051 309 735 . To je prava stvar za zdravje  + življenje po tem .  Smiley Naslov je " Zdravljenje z Sončno svetlobo . Vendar, če hočeš kaj več doseči in imeti od svojega življenja , ti priporočam, da si kupiš kar mali komplet njegovih izdaj od Novega razodetja . Tod leži neprecenljivo Življenje . Izplača se ...  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Imunski sistem
Reply #4 - 25.10.2006 at 07:18:49
 
Še ena stvar v duhu - če verjameš je clo res. To s soncem me spominja na Riklija, ki je na Bledu s tem služil - mislim s prodajanjem sonca in zraka.
Drugače je pa iminski sistem povezan z živčnim sistemom, pri podganah so našli ta prehod, ga prerezali in revce so imele "izgubljen" imunski sistem. To je torej empirični dokaz psihosomatskega izvora bolezni in pri slednjem je tudi treba iskati rešitev - po moje, če je ap človek lahkoveren, ima pa kup enih metod, ki pomagajo, seveda preko vere, metoda je pa samo kamuflaža za ništrc.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Imunski sistem
Reply #5 - 25.10.2006 at 22:51:46
 
Ni vse res, v kar verjameš  Roll Eyes. In res je , da se ne enačim z podganami  Embarrassed. Evo ti resnice /:/ Sicer pa so naše duše najbolj sorodne sestavine sončnih žarkov . Zato , ko neka duša oslabi, in zato zboli, je treba samo ujeti te sončne žarke, katere potem duša lahko absorbira , se ojača in tako ponovno vzpostavi prvotno ravnovesje v fizičnem telesu . Obstaja več načinov,  kako ujeti te sončne žarke, ki niso nič drugega kot že osvobojeni duhovi iz materije sonca  Cool. Ti potem udarjajo ob površine našega planeta. Obstaja več skrivnosti, kako jih ujeti v uporabno snov, primerno za absorbiranje v človeškem telesu  Roll Eyes. Sam pač izdelujem ta Heliopatska zdravila, ki pa imajo fenomenalen, močan , skoraj čudežen učinek, sploh za nekoga, ki ne razume delovanja  Smiley. Preverjeno in stestirano. Tudi Švicarji že izdelujejo ta zdravila, kot jaz, vendar so extremno draga Shocked. Oni že točno vedo zakaj . Vendar si jih lahko vsak naredi kar doma , tako kot jaz  Smiley. Je pa vse to po Novem Razodetju, direktno od Najvišjega, zato pa tudi je učinkovito + zanesljivo .  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Imunski sistem
Reply #6 - 26.10.2006 at 22:15:51
 
Obstaja dvojni slepi test in ko bodo tvoja zdravila prestala to preizkušnjo, potem lahko govoriš, do takrat pa gre pač za še eno od newage nategancij, ki pomagajo vernikom, predvsem pa avtorjem oz. inkasantom.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Imunski sistem
Reply #7 - 27.10.2006 at 00:33:59
 
Sem pač pomagal že nekaj ljudem, zato lahko oni pričajo o učinkih .
Back to top
 
 
IP Logged
 
laomin
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5

Re: Imunski sistem
Reply #8 - 31.10.2006 at 16:19:26
 
Zelo lepo in hvale vredno.Samo jaz imam pa mišljenje in tudi napotek za vse  Slovence,ki ste poštudirali te izjemne koristi.

Takole; če vam je bilo dano,to dajte med potrebne ,saj se vam bo po božjem zakonu vse tisočkratno poplačalo.
Ko bo ta test preizkušen bo za vami stal ves narod in tako se vam bo nazaj stekalo poplačilo  ali odprla pot za  zaslužek, zato, kar ste vložili v svoje izdelke.

Enako mislim za kibernetiko g. Gorenca. Če jo ima od  superinteligence mora vedet kaj sledi,
če ni na voljo potrebnim,ampak premožnim.
V vsakem primeru se vrača,a ni bolje,da po našem pojmovanju z "dobrim".

Zaenkrat tako razumevam in sem dojemljiv za različna gledanja.

Vsem želo obilo srečno preusmerjenih ljudi v dobro vseh.

          Kiss      Kiss        Kiss

Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Imunski sistem
Reply #9 - 31.10.2006 at 22:57:31
 
Ariana wrote on 23.10.2006 at 20:47:04:
Lep pozdrav!

Imam eno vprašanje...zanima me kaj lahko narediš sam oz. z naravnimi produkti in metodami plus alternativo, da si ojačaš imunski sistem, če imaš zelo pogoste padce imunskega sistema in izbruhe herpesa...

hvala za odgovor...

Ariana


Reatival kapljice iz zeliščnega pripravka - ga. Jelka Sever (sama nabira zelišča in izdeluje)
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Imunski sistem
Reply #10 - 01.11.2006 at 18:30:24
 
Laomin, kar nekaj Slovencev je že stestiralo Heliopatijo , zato naj oni govorijo .  Amstel, po katerih navodilih pa G.Jelka Sever izdeluje kapljice ? Upam, da ima kako višje vodenje od zgoraj .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Imunski sistem
Reply #11 - 01.11.2006 at 22:50:18
 
Boštyxz wrote on 01.11.2006 at 18:30:24:
Amstel, po katerih navodilih pa G.Jelka Sever izdeluje kapljice ? Upam, da ima kako višje vodenje od zgoraj .


Tega po katerih navodilih dela, ti ne vem odgovoriti. Glede "višjega" vodenja, kot sem jo razumela, ga ima. Gospa je zelo zelo na mestu in prijazna, ti bo ona kaj odgovorila, če jo vprašaš, po moje.

http://www.galena.si/kontakt.html
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Imunski sistem
Reply #12 - 01.11.2006 at 22:53:42
 
Še študija o teh kapljicah:

http://www.galena.si/fitoterapia.pdf
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Imunski sistem
Reply #13 - 02.11.2006 at 13:57:41
 
Hm, preštudiral malo, na hitro . Takoj ugotovil, : precej dobro, skoraj dovolj, vendar več kot 50 % slabše kot Heliopathy . Ker, ta firma se ukvarja z človeškimi dognanji, raziskavami . Pri Heliopatiji pa ni govora o kakih človeških tavanjih, tipanjih, ker je direktno od Boga . Tu je le Buuum, in bolezni ni več . Še bolje pri tem pa je, da se pozdravi tudi oslabljena duša Cool. tako energetsko, kot tudi duhovno  Smiley. Pa lep, sončen dan še naprej ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Imunski sistem
Reply #14 - 04.11.2006 at 11:06:31
 

Nova dognanja o imunske msi stemu in aidsu:

http://www.dnevnik.si/novice/tehnologije/210082/


Znanstveniki, ki se že leta trudijo ugotoviti, zakaj se organizem nekaterih ljudi uspe zoperstaviti uničujočemu pohodu virusa hiv, menijo, da so našli pravi odgovor na to vprašanje. Menijo, da so odkrili sestavino imunskega sistem, ki preprečuje, da bi s hiv okuženi človek zbolel.

Gre za encim, imenovan AG3, ki so ga v neobičajno velikih koncentracijah odkrili pri tako imenovanih elitnih pacientih, to je tistih, ki so okuženi z virusom hiv, pa ne zbolijo. Menijo, da večja količina encima usodno upočasnjuje mutiranje virusa hiv in na koncu povzroči razpad njegovega genoma. Gen encima, ki je „odgovoren“ za uničevanje v telesu izjemno hitro mutirajočega virusa hiv, so poimenovali „vif“. Znanstveniki so odkrili, da je prav od števila „vifov“ v encimu AG3 odvisen rezultat spopada med AG3 in virusom hiv. Uspelo jim je tudi izolirati grobo strukturo encima AG3. Okritje so objavili v zadnji števili revije Journal of Biological Chemistry.


uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2