Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 10
(Read 47791 times)
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
26.06.2006 at 10:33:32
 
Vprasanje, ki ga bom danes zastavil je naslednje;

Ne zanima me kdo kaj misli kaj kdo na podlagi vzorcev razmislja ampak me pa zanima CE obstaja
kdo ki je sploh se sposoben pozabiti na svoj EGOIZEM biti v svetu ki ga sestavljata LE dva ob tem
da en drugemu podarita svojo duso svoje srce brez enega samega pogoja. Z drugimi besedami a obstaja
tista povezava na visjem nivoju kjer dva dajeta absolutno VSE. Pripravljenost in zmoznost v kateremkoli trenutku
biti vse.

Vsi tisti ki mislite napisat ne mores dajati ce si zmatran ce imas slab dan da ima vsak pravico reci NE...prosim ce se vzdrzite
in pisete drugje.

Zelim pa si prebrati besede tistih ki vedo da je to carovnija tistih ki so mogoce na nek nacin to imeli ali pa imajo

Lep dezeven dan poln dznih kaplic vam zeli TheONE Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #1 - 27.06.2006 at 00:19:25
 
A to imaš v mislih nekaj takega, zaradi česar bi v trenutku in brez razmišljanja recimo zapustil ženo in dva mulca, če bi videl vsaj majhno možnost, da se ti uresniči?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #2 - 27.06.2006 at 08:37:06
 
Obstaja itaq.

Toda ti pogojuješ, da ne sme biti egoizma, pa je prav to egoizem, da izključuješ določeno (ne pravite mi o tem in o tem, le o tem...). Ljubezen 'popolna' je z vsem zraven. Ne izbira. Ni samo na višjih nivojih. Edino kar je, da 'tam' ni med dvema. 'Tu' smo, da dvojnost in različnost (ki to ni) dodobra spoznamo in vzljubimo. Ljubezen zmeraj je zdaj in tu, le prekrita je z veliko naše umske navlake. Zaradi lastne slepote je, ker zapremo srce, ne prepoznamo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #3 - 27.06.2006 at 09:33:52
 
Vprasanje za danes;

V mislih imam ENERGIJO, ki jo cutis ob poljubih dotikih, torej ko nekoga samo drzis objetega ko imas z nekom ustinico na ustnici ter pustis da
ENERGIJA LJUBEZNI tece se pretaka.

Je ta energija lahko VECNA?


Lep soncni dan poln soncnih zarkov vam zeli TheONE
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #4 - 27.06.2006 at 09:48:56
 
Po mojih izkušnjah, ta energija teče, ko sem odprta.
Vprašanje je, koliko sem zmožna bit odprta.
Energija je potemtakem res večna...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #5 - 27.06.2006 at 09:58:09
 
Mnogi mojstri govorijo o ekstazi, o slasti bivanja. Mislim, da če je pogojena z drugim človekom, ne more ali ne rabi biti večna. Če si sposoben biti sam the beloved and the one who loves, ja. Vendar pa potem ples energij ne izključuje teme in kao odsotnost ta lepih.

Energija kot ekstaza je na nek način nevzdržna, da bi bila večna in greš prostovoljno "dol" (ok, al pa se ustrašiš Smiley). Dovolj ti je, da veš, da je in nekega dne boš zagotovo dovolj močan v ljubezni, da se združiš z njo za večno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #6 - 27.06.2006 at 10:34:18
 
TheONE wrote on 27.06.2006 at 09:33:52:
V mislih imam ENERGIJO, ki jo cutis ob poljubih dotikih, torej ko nekoga samo drzis objetega ko imas z nekom ustinico na ustnici ter pustis da
ENERGIJA LJUBEZNI tece se pretaka.

Je ta energija lahko VECNA?

Glede na to, da praviš, da ti ta energija teče predvsem takrat, ko si z žnabli skupi zliman z drugim, potem bi moral ostat najbrž večno v tem položaju, če bi hotel obdržat ta pretok večen.  Smiley Če ne teče, je pa samo potencial in ne energija.  Wink
Back to top
« Last Edit: 28.06.2006 at 10:19:58 by bp »  
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #7 - 27.06.2006 at 14:15:30
 
Vprasanje, ki je nadgradnja danasnega je;

A ta ENERGIJA LJUBEZNI v svoji najcistejsi obliki obstaja tudi ce ni dotika in poljuba?
Torej a tudi taka ki na drugem nivoju obstaja lahko postane VECNA?

me pa veseli marjana da saj ti ves kaj sprasujem kaj je bistvo

Se vedno caka dzne kaplce in vas v pricakovanju le njih pozdravlja TheONE

Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #8 - 27.06.2006 at 14:31:06
 
TheONE wrote on 27.06.2006 at 14:15:30:
Vprasanje, ki je nadgradnja danasnega je;

A ta ENERGIJA LJUBEZNI v svoji najcistejsi obliki obstaja tudi ce ni dotika in poljuba?
Torej a tudi taka ki na drugem nivoju obstaja lahko postane VECNA?

me pa veseli marjana da saj ti ves kaj sprasujem kaj je bistvo

Se vedno caka dzne kaplce in vas v pricakovanju le njih pozdravlja TheONE



Ti je le dalo mislit, da ni ravno praktično biti večno z žnabli skup priliman, pa tudi če gre za "ono ta pravo čisto brezpogojno" ljubezen  Wink

Je že en korak. Le razmišljaj dalje.

Aja, pa še to, po moje niso žnable edini prevodnik energije.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #9 - 27.06.2006 at 14:58:03
 
TheONE wrote on 27.06.2006 at 14:15:30:
Vprasanje, ki je nadgradnja danasnega je;

A ta ENERGIJA LJUBEZNI v svoji najcistejsi obliki obstaja tudi ce ni dotika in poljuba?
Torej a tudi taka ki na drugem nivoju obstaja lahko postane VECNA?

me pa veseli marjana da saj ti ves kaj sprasujem kaj je bistvo

Se vedno caka dzne kaplce in vas v pricakovanju le njih pozdravlja TheONE

Dokler te ljubezen žene naprej, pa magari, da se ves čas vrtiš v krogu, po mojem lahko govoriš o tovrstni energiji.

Ampak, da bi te pa nekaj gnalo tja v neskončnost, da se ne bi mogel nikdar umirit in to, o groza, še na vseh morebitnih drugih ravneh obstoja, nikdar miru in počitka, pa me ne navdaja ravno z velikim navdušenjem.

Marjana, nam ti izdaš, kaj je bistvo? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #10 - 27.06.2006 at 15:11:39
 
mi je enkrat en, ko sem nekaj egotripala in spraševala kaj je že smisel, rekel: ljubezen  Smiley
sej mi najbrž ne bi verjeli kdo je to bil...


bp, pojma nimam, kaj je bistvo, pa kaj edini misli da jaz vem  Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #11 - 28.06.2006 at 09:31:03
 
Danasnje vprasanje za vse tiste, ki pravijo znabljanje;

Kdo je sploh sposoben pustiti kanal katerega uporablja energija LJUBEZNI odprt, kje tici razlog,
da ljudje primerjajo dejanje ljubezni neke cistosti z ZNABLJANJEM in se vec kje so vsi tisti ljudje,
ki cutijo, se predajajo, so na visjem nivoju, skratka tisti, ki ne skrivajo drugacnosti v svojem notranjem
cutenju in tisti, ki imajo moc da povedo vse tisto za kar so bili sploh izbrani.


Zanima me koliko ljudi obstaja na tem forumu, ki so sposobni pustiti kanal odprt brez da bi se za to trudili in
zakaj njihova nezmoznost imeti to v sebi.


Jutranji nasmeh vsem od TheONAa Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #12 - 28.06.2006 at 10:03:18
 
...
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #13 - 28.06.2006 at 10:22:30
 
TheONE wrote on 28.06.2006 at 09:31:03:
Danasnje vprasanje za vse tiste, ki pravijo znabljanje;

Kdo je sploh sposoben pustiti kanal katerega uporablja energija LJUBEZNI odprt, kje tici razlog,
da ljudje primerjajo dejanje ljubezni neke cistosti z ZNABLJANJEM in se vec kje so vsi tisti ljudje,
ki cutijo, se predajajo, so na visjem nivoju, skratka tisti, ki ne skrivajo drugacnosti v svojem notranjem
cutenju in tisti, ki imajo moc da povedo vse tisto za kar so bili sploh izbrani.


Zanima me koliko ljudi obstaja na tem forumu, ki so sposobni pustiti kanal odprt brez da bi se za to trudili in
zakaj njihova nezmoznost imeti to v sebi.


Jutranji nasmeh vsem od TheONAa Wink


Odgovor na današnje vprašanje /ma si postavu jih kr nekej, ne enga, pa bom kr zaokrožu/:

Jst.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #14 - 28.06.2006 at 10:40:24
 
TheONE wrote on 28.06.2006 at 09:31:03:
Kdo je sploh sposoben pustiti kanal katerega uporablja energija LJUBEZNI odprt, kje tici razlog,
da ljudje primerjajo dejanje ljubezni neke cistosti z ZNABLJANJEM in se vec kje so vsi tisti ljudje,
ki cutijo, se predajajo, so na visjem nivoju, skratka tisti, ki ne skrivajo drugacnosti v svojem notranjem
cutenju in tisti, ki imajo moc da povedo vse tisto za kar so bili sploh izbrani.


Zanima me koliko ljudi obstaja na tem forumu, ki so sposobni pustiti kanal odprt brez da bi se za to trudili in
zakaj njihova nezmoznost imeti to v sebi.

Ok, če privzamem tvojo metaforo o kanalih in energijah, je tega sposoben skoraj vsak v nekem trenutku. Kar pa vidim, je, da tega ta trenutek nisi sposoben ti, ker sicer ne bi rabil tukaj toliko spraševat ampak bi to enostavno občutil.
V primerjavi s tvojim "dejanjem čistosti", "žnabljanje" ni nič kaj dosti bolj absurden izraz, je pa morda v pravem kontekstu lahko bolj zabaven, medtem ko je tvoj, če ni absurden, lahko samo patetičen.
Upam pa, da se tisti, ki ne vidijo tvoje patetike, držijo čimdlje stran.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 10