Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 28123 times)
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #45 - 20.02.2007 at 07:54:33
 
ixtlan wrote on 19.02.2007 at 17:23:03:
no evo

desno koleno ozdravljeno Cheesy
po slabi transplantaciji križnih vezi naj bi šel predvidoma še enkrat pod nož
ne bo treba! noro....enominutno čiračare je zadostovalo Wink

je pa en problemček. ozdravljena noga je zej precej "lažja" od zdrave.
ne vem kva nej nardim, da se bo še ta leva tko fajn počutla Grin

bom poročal še o tem kaj bo dohtar na naslednjem pregledu reku na čudežno ozdravitev. pa kaj bodo MRE slike rekle

kul, happy Cheesy

uau, lepo
se strinjam s Petro, poveš več? Kjerkoli že.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #46 - 22.02.2007 at 09:05:27
 
Sej ni kej dost več za povedat. Energija v čakalnici in v "operacijski sobi" je bila izredna. Organizacija je bila slaba. "Medicinski sestri" sta bila prava angelčka. Med posegom sem mižal Grin malo je bolelo. Kot so mi naknadno povedali, ni šel fizično pod kožo. Bratec je naredil intervju s Stevenom in par stvari posnel - je moral podpisat izjavo, da bo imel izključno za namene seminarske, poštemplano s strani faksa. K sem bil jaz poleg, ga je Steven vprašal: "How can you record things, eyes cannot see, how can you record God's work?". Men je pa med drugim reku: "If God wanted us to smoke, he'd put a chimney on our heads!"  Grin Ma smisel za humor, sicer ne preveč zgovoren možakar...

Sej teh pričevanj je malo morje na netu. Človek mora sam doživet, da si ustvari lastno mnenje.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
iskrca
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #47 - 10.04.2007 at 15:55:41
 
Pozdravljeni!Sem sicer nova na tem forumu,ampak moram delit svojo izkušnjo glede zdravilcev.Imela sem grozne probleme s prebavo-že od malih nog.Poskusila sem vse možne variante zdravljenja in ko je uradna medicina popolnoma odpovedala,sem šla v alternativo.Tudi tam sem poskusila skorajda vse.Učinka ni bilo nikjer-v najboljšem primeru se je stvar uredila za 10%.Potem sem se na internetu pozanimala glede računalniške diagnostike,ki jo nekateri zagovarjajo,drugi pljuvajo-kot pa pri vseh stvareh.V glavnem aparat je pokazal nepravilno funkcijo črevesja , zdravnica pa mi je svetovala homeopatsko zdravilo.Všeč mi je bilo zato,ker mi ni bilo treba spreminjati prehrane, ampak sem samo jemala zdravilo kot mi je zdravnica predpisala.Stvar se mi je uredila v enem tednu .Še vedno hodim na kontrole-zdravilo sedaj jemljem 3 mesece in nimam POPOLNOMA NOBENIH TEŽAV več , niti z vsakodnevnim odvajanjem niti napenjanjem,zlato žilo....in vsem ostalim kar me je spremljalo.Pri meni je stvar delovala!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #48 - 11.04.2007 at 11:06:28
 
Zivjo iskrca. Hvala za podelitev tvoje izkusnje. Lahko se mal napises, kje je to blo, kolk si mogla kej placat ipd.?
Back to top
 
 
IP Logged
 
iskrca
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #49 - 11.04.2007 at 19:27:42
 
Pozdravljeni...spet! Bila sem v Ljubljani , v Diagcentru , natančneje v Črnučah . Sicer sem bla izredno skeptična-kako tudi ne bi bila po tolikih slabih izkušnjah , ampak se je vse ok izšlo . Plačala sem 14.700  sit za pregled (imela sem še kupon iz ene revije,tako da sem imela 30% popusta Wink  Smiley-glede na to da sem študentka mi je prav prišlo...drugač pa ne vem kaj naj še rečem....če za  50%  obolenj,in  bolečin tako deluje  kot pri meni-je stvar super.

Tel od njih je 01 5633 093
Pa velik'zdravja...iskrca
Back to top
 
 
IP Logged
 
flor
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #50 - 20.05.2007 at 11:57:15
 
a je že gdo slišal za stevena tuloffa zdravilca z rokami? Huh



želim njegovo številko za naročanje. hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
flor
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #51 - 20.05.2007 at 12:10:51
 
flor wrote on 20.05.2007 at 11:57:15:
a je že gdo slišal za stevena tuloffa zdravilca z rokami? Huh



želim njegovo številko za naročanje. hvala

Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonhowl
2
**
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 71

Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #52 - 20.05.2007 at 16:27:19
 
stephen turoff*
baje je psihični kirurg bolj kot zdravilec z rokami, sicer je pa lahk oboje:-)
ne vem kje se lahk naročiš ker tip verjetno ni lih iz slovenije, po moje sam obišče kdaj pa kdaj, poišči mal po internetu, sam njegovo ime vpiši pa mal pobrskej>.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #53 - 20.05.2007 at 22:35:20
 
Psihični kirirg? kaj za vraga naj bi to pomenilo
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #54 - 21.05.2007 at 08:30:45
 
flor wrote on 20.05.2007 at 11:57:15:
a je že gdo slišal za stevena tuloffa zdravilca z rokami? Huh



želim njegovo številko za naročanje. hvala


mogoče bi kazalo najprej prebrati ostale post-e v tem topicu, ker je o Turoffu že kar nekaj napisanga!?

Sicer pa kot vem je ravno zdaj v Slo. in bo do torka. Tole le link:
http://www.bredazbleda.com/itau/turoff2007/Turof-Bled2007.pdf
Back to top
 
 
IP Logged
 
DarkIce
1
*
Offline

Yea
Posts: 5
Slovenia
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #55 - 05.06.2007 at 19:39:28
 
Jaz poznam posebnega zdravnika ki te zdravi samo s pogledom nič ne govori, s svojim pogledom te ozdravi ampak ne takoj čez noč, ker to noben zdravnik ne more!
Jaz ko sem bil pri tem zdravniku se mi je dogaju fenomenalni občutek in vse najlepše, ta zdravnik oz človek zdravi tak oda te gleda nekaj časa potem odide dol iz odra!

Jaz ko sem bil pri njemu in ko me je gledu sem v sebi čutiv vročino in sem se guncav levo in desno, ampak vrjamem da mi ne vrjamete toda vam rečem probite sami in mi boste potem vrjeli!

LP
Back to top
 
DarkIce  
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #56 - 08.06.2007 at 11:35:38
 
Pa so bli pol tud kakšni rezultati? Si ozdravil tisto, zarad česar si šel k njemu?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4