Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 4639 times)
miha--
Guest




Re: Prvi koraki
Reply #15 - 17.11.2005 at 21:33:09
 
spark wrote on 16.11.2005 at 10:44:18:
men je blo pa namenjen da vidm tole Shocked Shocked

še dobr da ne maram mesa Tongue

btw how's your brother Grin Grin Kiss Kiss



ja men tut ne paše tok, ampk bolj pomembno je, da mojmu bratu tut ne paše tolk!!

nism pa vegeterjanc, k že tko ne dobivam dost beljakovin v prehrani, pol si nej pa še redno punco prvošm k me stane vsaj  -5g/dan povprečno Grin

no sej smo že predelal..

drugače pa nasvet je tak da bratca lah očaraš če mu kej (ORENK!) pikantnega skuhaš! Ta je bil zastonj, nasledn bo plačljiv Smiley

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Prvi koraki
Reply #16 - 24.11.2005 at 16:36:02
 
Quote:
ja men tut ne paše tok, ampk bolj pomembno je, da mojmu bratu tut ne paše tolk!!

nism pa vegeterjanc, k že tko ne dobivam dost beljakovin v prehrani, pol si nej pa še redno punco prvošm k me stane vsaj  -5g/dan povprečno Grin

no sej smo že predelal..

drugače pa nasvet je tak da bratca lah očaraš če mu kej (ORENK!) pikantnega skuhaš! Ta je bil zastonj, nasledn bo plačljiv Smiley

lp



mislm da če nisi vegetarjanc, pol sigurn čist zadost beljakovin dobiš... tistih 5 g/dan pretvori v 5g/teden ti optimist Grin Grin

jap predelal si....

za bratca sva se pa tud zmenla Tongue
sploh pa ne rabm plačvat informacij k si mi že vse povedal Tongue Tongue

lep pozdravčk Kiss Kiss
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Pages: 1 2