Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 576 times)
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
vojni zločini
13.09.2005 at 00:57:25
 
evo še en rahlo politično obarvan topic by me

sm že večkrat u medijih zasledila tole gonjo za vojnimi zločinci... in potem zadnjič poslušam radio in poročila in pravjo da se je carlica spomnla, da hrvaški kao za pogajanja o vstopu v EU ni treba predati gotovine,nekj takega baje... pol sledijo naprej neka obvestila o teh vojnih zločinih, da iščejo kao še ceu kup takih zločincev ki so pobili ceu kup ljudi nek v eni vasi, da bi jim sodili za vojne zločine... in me je neki prešinlo....
men v teh zgodbicah moja logika nekaj res ne da... in sicer tud ta mednarodn sodišče, ki zdaj išče te zločince so točn vedla kaj se dogaja (tko k zdej vemo kaj se dogaja drugje po svetu)... ampk bog ne daj preprečt tega... neee.. raj počakmo da se pobije na tisoče (miljone) ljudi pol pa ko bojo tisoči pomorjeni, pa sodmo enmu freaku... a ni bl logičn preprečt take štale, da bodo tisoči živi in freak predčasno odstranjen iz družbe?

u glavnm groza!
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1