Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 11391 times)
US
Guest




Nesrecna Ljubezen
25.06.2005 at 11:02:11
 
Kva za hudica nej nrdim.... namrec eno punco mam tok rad da bi zanjo naredu (in delam) vse ampak ona ni vame zaljubljena. Dejte kaksen nasvet da bi jo dobu ker ona je moj smisel zivljenja. Ker ne vem kva nej naredim ce je ne dobim saj ne morem ziveti brez nje na tem bednem svetu!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #1 - 25.06.2005 at 11:24:01
 
dej ne bit taka pusy Wink

že to da rečeš na tem bednem svetu, ti v osnovi preprečuje, da bi jo osvojil("osvobodil"), ker s takim mišljenjem bi jo le omejil

nasvet: bodi pozitiven razmišljaj pozitivno, sprašuj pozitivno in bo prišla sama mogoče sploh ne ta, ki jo imaš trenutno v mislih

bodi vesel pa velik se smej in svojo srečo deli z drugimi pa si zmagu Grin
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
US
Guest




Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #2 - 25.06.2005 at 11:25:37
 
Pa sej sm bolj vesele narave sam k ne morm nehat mislt nanjo ne morem dan in noc od 1. maja skozzzzz. Kok je to hudo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #3 - 25.06.2005 at 11:58:20
 
lej dons maš super priložnost da preusmeriš misli drugam

I just can't wait for Saturday to begin

Wink
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #4 - 25.06.2005 at 12:33:32
 
Quote:
Kva za hudica nej nrdim.... namrec eno punco mam tok rad da bi zanjo naredu (in delam) vse ampak ona ni vame zaljubljena. Dejte kaksen nasvet da bi jo dobu


Če jo imaš res rad, potem ji dovoli, da živi svoje življenje po svoji izbiri, pa čeprav brez tebe. Lahko najdeš kaj zadovoljstva v tem?

Zakaj bi jo sploh hotel imeti, če pa to ni njena želja. A bi hotel imeti ob sebi nesrečno žensko? Shocked
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #5 - 25.06.2005 at 12:47:16
 
jst sm se iz mojih izkušenj nesrečne ljubezni nauču tole:

duše dvojčice ne obstajajo
vsak se rodi in umre sam
če te punca ne jebe, brezveze izgubljat energijo z njo...tud s tem ko noriš za njo avtomatsko filaš njo z energijo, ti si pa izčrpan

pusti naj gre mimo in najdi drugo ki bo sprejemala kar lahko daješ
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #6 - 25.06.2005 at 12:53:31
 
ja, hudo je to
sam to nas dela obenem tud žive Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
US
Guest




Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #7 - 25.06.2005 at 13:19:25
 
Ma sej mas prow pustil jo bom na miru ker jo mam res zelo rad pa bi ji rad privoscil sreco  Cry . Sam ne vem kako bom to naredu k se skor usak dan vidmo in ne vem ce mi bo uspelo. Ja tak je life j**** ga!
Back to top
 
 
IP Logged
 
US
Guest




Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #8 - 25.06.2005 at 14:24:25
 
Še en stavk od mene:

[color=Red][/color]LJUBIM TE URŠKA SUŠNIK!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #9 - 25.06.2005 at 14:30:50
 
Bravo, that's the spirit Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #10 - 26.06.2005 at 09:38:06
 
Quote:
jst sm se iz mojih izkušenj nesrečne ljubezni nauču tole:

duše dvojčice ne obstajajo



Snow, z gotovostjo trdim, da je tisti statistični vzorec, na katerem si ti delal premajhen, da bi lahko prišel do te ugotovitve, sploh je statistika, navkljub moji ljubezni do nje, nasploh netočna, ker sklepa na podlagi pač neke konkretne množice, ki je slučajno zajeta v vzorec, lahko, da ugotovitve za vse ostale, ki so bili izvzeti iz vzorca ne držijo.  Wink

...

btw, če si nesrečno zaljubljen, no big deal, bodi hvaležen za to !!! to je to, srečati učitelja !!! pa ni treba zarad tega zdej njenga imena objavljat na internetu ...

Shocked
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #11 - 26.06.2005 at 13:19:51
 
ma jst mislim da duše dvojčice vseeno ne obstajajo....ali smo vsi skupaj duše dvojčice al pa je vsak sam....kakor vzameš
mogoče so po "energiji" eni ljudje bližnji drugim in podobno...ampak da bi se dva rodila eden za drugega pa res ne verjamem.....konec koncev vsak deluje kot samostojno bitje

mhm po moje se lahko učimo tud drgači kot pa z trpljenjem v nesrečni zaljubljenosti....take situacije pridejo sam da te mal udarijo po glavi in ti zasukajo smer dogodkov...ni treba pa da trajajo 5 let

trpljenje ni pogoj za učenje
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #12 - 26.06.2005 at 13:41:00
 
Snow, vsak vidi do končne točke svojega horizonta. Če ne verjameš, da duše dvojčice ne obstajajo, to še ne pomeni, da ne obstajajo. Bolj problematično pa je to, da nekateri mislijo, da jih morajo najti in z njimi živeti. Dobro je vedeti, da ta duša nekje je, ni pa potrebno svoje življensko poslanstvo pogojevati s tem, da jo boš nekoč našel. Če si ti edini oblečen v jeansu, pa tvoja dvojčica na drugem koncu sveta tudi, vsi ostali pa so oblečeni v nevemkajdrugega, je lepo, če se vidva srečata, lahko pa vsak od vaju živi ravnotakodobro tudi z nekom, ki je oblečen v lanu ali svili.

...

seveda je vedno možno, da se iz učenja ničesar ne naučimo in pa tudi to, da se sploh ne zavedamo da trpimo, ali pa tudi to, da v šolo hodimo zato ker ... pač.

...
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #13 - 26.06.2005 at 13:49:59
 
kako pa ti veš, da obstajajo?

jst mislim da so te duše dvojčice nek ideal o sebi, ki bi ga radi videli pri drugih, zato da bi nam kazali kaj u resnici smo.....nekako iskanje sebe v okolici, kateremu nikoli ne pridemo do konca.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: Nesrecna Ljubezen
Reply #14 - 26.06.2005 at 13:56:47
 
Quote:
ma jst mislim da duše dvojčice vseeno ne obstajajo....ali smo vsi skupaj duše dvojčice al pa je vsak sam....kakor vzameš
mogoče so po "energiji" eni ljudje bližnji drugim in podobno...ampak da bi se dva rodila eden za drugega pa res ne verjamem.....konec koncev vsak deluje kot samostojno bitje

mhm po moje se lahko učimo tud drgači kot pa z trpljenjem v nesrečni zaljubljenosti....take situacije pridejo sam da te mal udarijo po glavi in ti zasukajo smer dogodkov...ni treba pa da trajajo 5 let

trpljenje ni pogoj za učenje


se strinjam

se mi pa zdi da je večji problem pri vsem tem
stanje negotovosti, ki ji lahko sledi udarec al pa veselje
stanju negotovosti se dostikrat pridruži strah, ker se tako dobro dopolnjujeta
in potem, ko končno pride spoznanje, sledi sprejemanje le tega
torej moramo najprej premagati strah da se rešimo negotovosti, da sploh pridemo do spoznanja.

potemtakem sprejemanje spoznanja nebi smel bit problem
razen, če se zatakne že pri strahu
8)
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3