Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 44282 times)
exodus
Ex Member




Re: Studio City
Reply #30 - 25.05.2005 at 16:39:43
 
Lola je napisala:

Quote:
Hm, neko direktno vprašanje ti ravno nisem postavila, vprašala sem samo, če končno prakticiraš.



Vprašaj sina, on je mojih let, naj ti pove spolne podrobnosti in vrhunce, ki jih doživlja s svojo družico, če si tako radovedna - jaz to držim zasebno. Kvečjemu mi gre na bruhanje, ko take spušča ženska, ki naj bi veljala za "zrelo", tam pri 45, pa vidim, da si zgolj prostaška in zelo plehka, daleč pod mojim nivojem - posebitev tega, kar me na ženskah odbija, ker v tem ni prav nič ženstvenosti in miline, ampak gola moška penetracija.

Dobesedno na bruhanje mi gre, ko te čitam, res. Če bi bil tvoj sin, bi se te v dno duše sramoval, da ima tako zablojeno mater. Ko ena zagrenjena, ljubosumna, nevoščljiva in spolno nepotešena furija mi deluješ. Poskusi s fantom, ki je vsaj kakih 15 let mlajši od tebe, če ga še nimaš - še boljše, da je sinovih let, da bo nevtraliziral tvojo spolno zafrustriranost in zagrenjenost, ki jo sproščaš na meni.

Tongue

Tako, pa še sem si jaz "izlil dušo", tako kot ti, da sva si bot.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Studio City
Reply #31 - 25.05.2005 at 16:57:08
 
exodus wrote on 25.05.2005 at 16:39:43:
Lola je napisala:


Tako, pa še sem si jaz "izlil dušo", tako kot ti, da sva si bot.


Ojoj, zgleda da tvoji le ne gre tako dobro od rok (ali česa drugega). Ali ima premalo kilometrino, da bi te znala zadovoljit (v tem primeru si preberita kak priročnik), ali pa ti se v svoji zateglosti kljub vsemu ne znaš dovolj sprostit, tako da ti orgazmi nič ne hasnejo (v tem primeru pa ti sam bog ne bo pomagal).

Ja, pol pa bruhaj, ubogi Exo, mogoče ti bo kaj lažje.

Ampak, veš, orgazmi so vseeno boljši  Grin  Roll Eyes  8)  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Studio City
Reply #32 - 25.05.2005 at 17:05:20
 
lola wrote on 25.05.2005 at 16:57:08:
Ojoj, zgleda da tvoji le ne gre tako dobro od rok (ali česa drugega). Ali ima premalo kilometrino, da bi te znala zadovoljit (v tem primeru si preberita kak priročnik), ali pa ti se v svoji zateglosti kljub vsemu ne znaš dovolj sprostit, tako da ti orgazmi nič ne hasnejo (v tem primeru pa ti sam bog ne bo pomagal).

Ja, pol pa bruhaj, ubogi Exo, mogoče ti bo kaj lažje.

Ampak, veš, orgazmi so vseeno boljši  Grin  Roll Eyes  8)  Wink



Ha, zdaj bi me utopila v žlički vode, če bi šlo, saj vem. S tem smeškotom se ne da prikriti tvoje grenkobe... Pa, saj veš, saj se samo "hecamo", tako kot ti verjetno? Lahko bi bil še bolj zloben in imam še nepredstavljivo več municije na zalogi, kot si ti lahko le predstavaljaš, ampak recimo, da sem se tokrat vzdržal, ker je bilo kar precej ostrih besed za en dan, tako z moje kot s tvoje strani, ampak jaz nisem začel s provokacijami... Človeka, ki se ne marata, je najbolje, da si ne hodita blizu, zato prosim ne drezaj več vame, ker ti bo še žal....

Lep dan še naprej
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Studio City
Reply #33 - 25.05.2005 at 20:31:47
 
exodus wrote on 25.05.2005 at 17:05:20:
Ha, zdaj bi me utopila v žlički vode, če bi šlo, saj vem. S tem smeškotom se ne da prikriti tvoje grenkobe... Pa, saj veš, saj se samo "hecamo", tako kot ti verjetno? Lahko bi bil še bolj zloben in imam še nepredstavljivo več municije na zalogi, kot si ti lahko le predstavaljaš, ampak recimo, da sem se tokrat vzdržal, ker je bilo kar precej ostrih besed za en dan, tako z moje kot s tvoje strani, ampak jaz nisem začel s provokacijami... Človeka, ki se ne marata, je najbolje, da si ne hodita blizu, zato prosim ne drezaj več vame, ker ti bo še žal....

Lep dan še naprej


Ja, ja, zgleda da je tu res nek problem ...   aha, mogoče pa ona ne doživi orgazma s tabo!

To te pa res lahko žre,  bogi Exo, tak da ti gre kar na bruhanje ...  Sploh, če ima kilometrino, pa je blo s prejšnjimi boljše ...  

Municijo pa raje šparaj za njo  Grin  bo mogoče kaj haska pa bruhat ti ne bo treba  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Studio City
Reply #34 - 25.05.2005 at 21:33:42
 
Lola, prosim, če nisem bil dovolj jasen, ti še 1x povem, da s tabo nisem pripravljen komunicirati na noben možen način in se te bom v dolgih distančnih lokih izogibal, ker sem si že ustvaril mnenje o tebi, tudi same besede, ki si jih izrekla, so mnogo povedale o tvojem karakterju - počneš stvari, ki jih meni očitaš ali si mi jih očitala, pa si misliš, da si kaj boljša od mene - kaka hinavščina. To me spominja na ono prispodobo, ko nekdo reče človeku, da prihaja v miru, ko pa vojak odloži orožje, pa "miroljubnež" pograbi njegov meč in ga hladnokrvno pokonča. Jaz na srečo še vedno zorim in se učim, morda tudi "rastem", ker sem relativno mlad, ti pa si ko one "stare čarovnice" ali pobožnjakarske ženice, ki z leti postajajo vse bolj zagrenjene, zlobne, ljubosumne, nevošljive, privoščljive in vedno pripravljene posejati sovraštvo in razdore med ljudmi. Zato svojo zlobo in gnev usmerjaj na nekoga drugega, ker verjemi mi, tvojih postov si niti čital ne bom, ker me že tvoja prisotnost žali. V primeru, da pa postaneš še bolj agresivna, penetrativna in nadležna, pa bom tudi v skrajni sili odšel s tega foruma  in si tako nazaj pridobil željeni mir. To je bil moj zadnji post namenjen tebi, ker mi niti približno ni do prepirov, še manj pa zbadanj s tvoje strani, ker vem, da to ne vodi nikamor. Enostavno ignoriraj moje poste, če te motijo, in jaz bom tvoje. Jaz bom odnehal, ker vem, da ti ni mogoče priti na konec, saj zloba ne pozna meja.

chao
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Studio City
Reply #35 - 25.05.2005 at 22:32:11
 
exodus wrote on 25.05.2005 at 13:18:11:
Iga, uboga tvoja ženička, ki nič ne vidi in nič ne sliši, ali pa morda noče vedeti, ker bi bilo to za njo preboleče. Se mi res smili, saj oba veva zakaj. Upam, da ne bo tvoja hčerka šla po materinih stopinjah, saj si menda tega sam ne želiš, ker ji hočeš dobro, tudi pri izbiri partnerja? Vedno 2x premisli, kaj napišeš, da ne bo hčerkica po slučajnosti naletela na opolzka pisanja svojega očija, ker lahko doživi šok, sploh v teh najstniških letih jo lahko to zelo zaznamuje...


Exo a se tebi blede, ali pa imaš privide? Kje si pa videl kakšno opolzkost?

Aja, verjetno ti je mamica rekla, da je orgazem nekaj opolzkega. Grin

In kaj oba veva zakaj?

Exo, zate. Mogoče se kaj naučiš:
http://www.pozitivke.net/article.php/20050521130024910

http://www.pozitivke.net/article.php/20050513111031501
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
dada
Guest




Re: Studio City
Reply #36 - 25.05.2005 at 23:26:54
 
exo saj si vredi, ampak maš en sam problem.
Točno toliko veruješ v tvojega Bogeca,
koliko veruješ, da se ti bo od tvojega onaniranja posušila roka. Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Studio City
Reply #37 - 25.05.2005 at 23:43:34
 
Quote:
Exo a se tebi blede, ali pa imaš privide? Kje si pa videl kakšno opolzkost?

Aja, verjetno ti je mamica rekla, da je orgazem nekaj opolzkega. Grin

In kaj oba veva zakaj?

Exo, zate. Mogoče se kaj naučiš:
http://www.pozitivke.net/article.php/20050521130024910

http://www.pozitivke.net/article.php/20050513111031501



Kot v opozorilo - tele tvoje tantrične prijeme, nad katerimi se tako navdušuješ, so namenjeni le za pare, npr. moža in ženo, punco in fanta, razen če new-age in vzhodnjaške ideologije podpirajo poligamijo?

Iga, eni ljudje poznamo tudi moralo, če ne drugače vsaj v "grobem" ali neko čisto osnovo, pa zato spoštujemo svoje partnerje, tako da nam na kraj pameti ne bi prišlo, da bi tole tvojo kamasutro po vsej sili skušali demonstrirati še drugim ženskam tu naokrog, tele ponudbe .... Očitno te je čisto prevzela kozmična ljubezen, zato te na nek način razumem, da jo moraš deliti še z drugimi, z ženskami, ki imajo primanjkljaj le te. He, he....

Nasvet: samo fehtat ne, da ne boš deloval kot mehak, ostareli đigolo... Veš, to je malo čudno in se lahko le osmešiš, izpadeš zelo bedno... (toliko, da veš, sem ti samo prišepnil na uho)

Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Studio City
Reply #38 - 26.05.2005 at 07:46:40
 
exodus wrote on 25.05.2005 at 21:33:42:
Lola, prosim, če nisem bil dovolj jasen, ti še 1x povem, da s tabo nisem pripravljen komunicirati na noben možen način in se te bom v dolgih distančnih lokih izogibal, ker sem si že ustvaril mnenje o tebi, tudi same besede, ki si jih izrekla, so mnogo povedale o tvojem karakterju - počneš stvari, ki jih meni očitaš ali si mi jih očitala, pa si misliš, da si kaj boljša od mene - kaka hinavščina. To me spominja na ono prispodobo, ko nekdo reče človeku, da prihaja v miru, ko pa vojak odloži orožje, pa "miroljubnež" pograbi njegov meč in ga hladnokrvno pokonča. Jaz na srečo še vedno zorim in se učim, morda tudi "rastem", ker sem relativno mlad, ti pa si ko one "stare čarovnice" ali pobožnjakarske ženice, ki z leti postajajo vse bolj zagrenjene, zlobne, ljubosumne, nevošljive, privoščljive in vedno pripravljene posejati sovraštvo in razdore med ljudmi. Zato svojo zlobo in gnev usmerjaj na nekoga drugega, ker verjemi mi, tvojih postov si niti čital ne bom, ker me že tvoja prisotnost žali. V primeru, da pa postaneš še bolj agresivna, penetrativna in nadležna, pa bom tudi v skrajni sili odšel s tega foruma  in si tako nazaj pridobil željeni mir. To je bil moj zadnji post namenjen tebi, ker mi niti približno ni do prepirov, še manj pa zbadanj s tvoje strani, ker vem, da to ne vodi nikamor. Enostavno ignoriraj moje poste, če te motijo, in jaz bom tvoje. Jaz bom odnehal, ker vem, da ti ni mogoče priti na konec, saj zloba ne pozna meja.

chao


Ne gre pa ne gre, bogi Exo ...    a tokrat nobenemu ni prišlo?  

Ja, ja, dolga leta negovanja predsodkov preko zadrte cerkvene vzgoje je naredilo svoje ...

Pa vseeno, ti še kar poskušaj, enkrat bo že boljše  Roll Eyes, saj veš, upanje umre zadnje  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Studio City
Reply #39 - 26.05.2005 at 08:33:24
 
exodus wrote on 25.05.2005 at 23:43:34:
Kot v opozorilo - tele tvoje tantrične prijeme, nad katerimi se tako navdušuješ, so namenjeni le za pare, npr. moža in ženo, punco in fanta, razen če new-age in vzhodnjaške ideologije podpirajo poligamijo?

Iga, eni ljudje poznamo tudi moralo, če ne drugače vsaj v "grobem" ali neko čisto osnovo, pa zato spoštujemo svoje partnerje, tako da nam na kraj pameti ne bi prišlo, da bi tole tvojo kamasutro po vsej sili skušali demonstrirati še drugim ženskam tu naokrog, tele ponudbe .... Očitno te je čisto prevzela kozmična ljubezen, zato te na nek način razumem, da jo moraš deliti še z drugimi, z ženskami, ki imajo primanjkljaj le te. He, he....

Nasvet: samo fehtat ne, da ne boš deloval kot mehak, ostareli đigolo... Veš, to je malo čudno in se lahko le osmešiš, izpadeš zelo bedno... (toliko, da veš, sem ti samo prišepnil na uho)

Grin



No jaz sem ti te linke dal, če slučajno kje srečaš kakšno deklico, ki bi s tabo bila pripravljena to prakticirat. Itak vem, da se tega še dolgo ne boš posluževal. Bom pa skušal kje poiskati kakšen nasvet za tantrično onaniranje.

Še vedno nisi odgovoril kaj veva le ti in jaz, pa me zelo zanima to. Pa si že večkrat to omenil. A spet groziš z mehkim?
8) Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Studio City
Reply #40 - 28.05.2005 at 00:13:49
 
Quote:
Še vedno nisi odgovoril kaj veva le ti in jaz, pa me zelo zanima to. Pa si že večkrat to omenil. A spet groziš z mehkim?
8) Grin


He, he, sem točno vedel, da bo Exo spet skril rep med noge. Kot ponavadi.  Tongue Tongue
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Studio City
Reply #41 - 28.05.2005 at 20:10:13
 
Quote:
He, he, sem točno vedel, da bo Exo spet skril rep med noge. Kot ponavadi.  Tongue Tongue


   Grin   Grin   Grin


Mogoče pa se trudi pa preizkuša kakšen nov način za, hm, a naj kar opolzko povem, doseganje orgazma  Wink

Kaj pa kakšne perverznosti, Exo, mogoče pa bi vama to pasalo?  ... Samo klasika je včasih tudi dolgočasna  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Studio City
Reply #42 - 30.05.2005 at 23:39:22
 
lola wrote on 28.05.2005 at 20:10:13:
   Grin   Grin   Grin


Mogoče pa se trudi pa preizkuša kakšen nov način za, hm, a naj kar opolzko povem, doseganje orgazma  Wink

Kaj pa kakšne perverznosti, Exo, mogoče pa bi vama to pasalo?  www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/fukavcek.gif Samo klasika je včasih tudi dolgočasna  Roll Eyes


Meni pa je tale Exo kar zanimiv dečko. Vsake toliko časa mi zagrozi, da bo izdal neke moje skrivnosti, ki jih veva samo kao midva z Exsičem. In vedno pravi naj bom tiho, da ne bo kaj napisal. Ko mu rečem naj napiše, pa se vedno vserje v plenico in je tiho.

In potem hoče izpasti, tako kot sedaj, češ, jaz sem pameten in se ne grem takšnih igric.  Roll Eyes 8)

Lola, saj bo tudi Exo enkrat odrasel in bo mamino kiklo izpustil. Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Studio City
Reply #43 - 31.05.2005 at 09:24:50
 
Quote:
Lola, saj bo tudi Exo enkrat odrasel in bo mamino kiklo izpustil. Wink


Kolikor imam možnost opazovati življenje in ljudi okrog sebe, imajo moški, ki so preskočili zdravo odraščanje in osamosvajanje v obdobju adolescence, kasneje vedno manj možnosti to nadoknadit. Kasneje je potrebno veliko več dela, uvida, ozaveščanja, spreminjanja vzorcev, odločanja, volje, energije.  Mislim, da jih kar večina v večji ali manjši meri ostane čustveno nezrelih in so tudi po 50. letu mamini sinki.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Studio City
Reply #44 - 31.05.2005 at 18:47:43
 
lola wrote on 31.05.2005 at 09:24:50:
Kolikor imam možnost opazovati življenje in ljudi okrog sebe, imajo moški, ki so preskočili zdravo odraščanje in osamosvajanje v obdobju adolescence, kasneje vedno manj možnosti to nadoknadit. Kasneje je potrebno veliko več dela, uvida, ozaveščanja, spreminjanja vzorcev, odločanja, volje, energije.  Mislim, da jih kar večina v večji ali manjši meri ostane čustveno nezrelih in so tudi po 50. letu mamini sinki.




Dokler imamo starše, smo vsi otroci - potem postanemo sirote.



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4