Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 10203 times)
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #15 - 12.03.2005 at 15:25:35
 
zvezdni_angel wrote on 12.03.2005 at 15:14:54:
Meni matrica pomeni ta svet v katerem živim, kjer živimo vsi.... samo da eni smo se zbudili.....se pravi moja zavest je izven matrice....in poskušam bit not in hrati ne...nekako tko, da jas izrabim njo in ne obratno....vesolje pa bi bla moja zavest, ki je zunaj tega in me vodi


morda so matrice večslojne in ko se izviješ iz ene, obstaja vedno še ena, naslednja...do matere matrice, ki je Sistem po katerem vse deluje, neodvisno od matrice v katero verjamemo in po kateri si kreiramo svojo osebno realnost...nek celovit skupek kozmičnih zakonov, katerim smo podvrženi in preko katerih ne moremo, nek red v vsem kaosu
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #16 - 12.03.2005 at 15:31:08
 
OK. kaj bi bil končni cilj, do kje moramo prit? Brez dost mislt?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #17 - 12.03.2005 at 15:35:10
 
zvezdni_angel wrote on 12.03.2005 at 15:23:57:
Potem pa sem že en mičkin mojster Shocked


nočem te podcenjevat, ampak mojster je ta ki je v direktnem stiku z izvorom

ker je eno z izvorom je preko tega tudi eno z vsem

tle bi tudi popravil vaše besede o enosti, ta enost z vsem ne more biti cilj, napačno razumevanje tega lahko pripelje do depersonalizacije in izgubo identitete

eno z vsem postaneš ko prideš do izvora ki je seveda skupni izvor vsega, ne pa da se kar tako enačiš z vsem
Back to top
 
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #18 - 12.03.2005 at 15:39:22
 
Kako veš, da si prišel do izvora?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #19 - 12.03.2005 at 15:40:51
 
ko prideš tja, itak ne rabiš več vedet al si tam al ne Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #20 - 12.03.2005 at 15:42:47
 
Ti si tam?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #21 - 12.03.2005 at 15:43:17
 
ne
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #22 - 12.03.2005 at 15:45:33
 
zvezdni_angel wrote on 12.03.2005 at 15:31:08:
OK. kaj bi bil končni cilj, do kje moramo prit? Brez dost mislt?


ni važen cilj ker smo že tam in tudi pot je že izbrana, v najmanjših detajlih. scenarij je že napisan, določeno je tudi, kdaj bomo v fizičnem telesu pogruntal, da nam ravno zaradi tega ni treba stvari jemat tako osebno, ampak bolj simbolično, da se ni treba tolk trpinčt in živcirat, ampak poskusit na tej poti čimveč uživat, v vsakem trenutku posebej, pač kot se le da in v slabih trenutkih vedt, da bodo minili, ne bit tolk obremenjeni in vkleščeni v matrice, v katere nam ni treba bit, se ne prenaprezat, da bi pospešili stvari, ki jih ne moremo pospešiti in potem zato biti nesrečni...-> vstavi življenjske modrosti po želji <-... skratka, kdaj bomo v fizičnem telesu začeli živeti bolj svetlobo kot temo
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #23 - 12.03.2005 at 15:51:42
 
ixtlan wrote on 12.03.2005 at 15:45:33:
ni važen cilj ker smo že tam in tudi pot je že izbrana, v najmanjših detajlih. scenarij je že napisan, določeno je tudi, kdaj bomo v fizičnem telesu pogruntal, da nam ravno zaradi tega ni treba stvari jemat tako osebno, ampak bolj simbolično


ixtlan, sam to je pa odvisno s katere perspektive gledaš

s perspektive "izvora" je res tako, ampak z naše perspektive ni in ne sme bit, ker drugače bi pozabili na ustvarjanje ki je pogoj za življenje tukaj

s stališča trenutnega delovanja in ustvarjanja je večina stvari nedoločenih in nepredvidljivih

ena velika zanka je tud ta da vzamemo vse že kot vnaprej skreirano in se zaradi tega odločimo za pasivnost in nekreiranje/nedelovanje

če se pa spraviš v tako stanje te moderna družba dobesedno povozi


še en popravek: če se prepustimo temu da je vse določeno, se na en način odpovedujemo kreiranju
Back to top
 
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #24 - 12.03.2005 at 15:54:21
 
Mogoče pa izvor pomeni, občutek sreče, ki te objame, občutek varnosti, izpopoljenosti, občutek ko izginejo meje ,ko čutiš da si vse in nič in da je vse uredu.... močno,močno zavedanje, kot se zavest razširi in objame vse.....to so moji občutki.
Back to top
 
 
IP Logged
 
zvezdni_angel
2
**
Offline

angelski poljub
Posts: 57

Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #25 - 12.03.2005 at 16:11:04
 
..in potem se zaveš kako smo ujeti v medsebojne borbe, kako se pustimo vodit drugim, kako nas prepričujejo kaj vse rabimo in kako potem zato delamo vedno več, če nimamo smo nasrečni, če mamo smo itak tudi nesrečni, ne pridemo do tega, da je treba priti do samega sebe, Seveda to je v korist marsikomu, ki gradi na moči in ustrahovanju. Si misliš kaj bi se zgodilo, če bi se ljudje zavedli, da se lahko zdravijo sami, da ne rabijo zdravnikov, zdravil, da lahko komunicirajo "po luftu", adijo mobilna industrija, da vojne rabijo....industrija, moč in strah...matrica se sesuje...tle sem jaz
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #26 - 12.03.2005 at 16:14:32
 
Quote:
ena velika zanka je tud ta da vzamemo vse že kot vnaprej skreirano in se zaradi tega odločimo za pasivnost in nekreiranje/nedelovanje

še en popravek: če se prepustimo temu da je vse določeno, se na en način odpovedujemo kreiranju


itak poskušaš delati tisto kar te izpolnjuje, osrečuje, navdihuje

razen, če koga veseli biti pasiven, potem naj bo pa pasiven, dokler se ne bo naveličal...in tudi to je del poti
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #27 - 12.03.2005 at 16:20:15
 
ixtlan wrote on 12.03.2005 at 16:14:32:
itak poskušaš delati tisto kar te izpolnjuje, osrečuje, navdihuje

razen, če koga veseli biti pasiven, potem naj bo pa pasiven, dokler se ne bo naveličal...in tudi to je del poti


kreirati tudi v smislu spreminjati realnost, pomagati drugim spreminjati mnenja in pogled na svet

ampak se ne gre za to,
z veliko meditiranja lahko prideš do stanja kjer se počutiš izpolnjenega že samo s tem ko si, tudi če si pasiven in samo opazovalec okolice
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #28 - 12.03.2005 at 16:23:48
 
zvezdni_angel wrote on 12.03.2005 at 16:11:04:
..in potem se zaveš kako smo ujeti v medsebojne borbe, kako se pustimo vodit drugim, kako nas prepričujejo kaj vse rabimo in kako potem zato delamo vedno več, če nimamo smo nasrečni, če mamo smo itak tudi nesrečni, ne pridemo do tega, da je treba priti do samega sebe, Seveda to je v korist marsikomu, ki gradi na moči in ustrahovanju. Si misliš kaj bi se zgodilo, če bi se ljudje zavedli, da se lahko zdravijo sami, da ne rabijo zdravnikov, zdravil, da lahko komunicirajo "po luftu", adijo mobilna industrija, da vojne rabijo....industrija, moč in strah...matrica se sesuje...tle sem jaz


jaz sem pa že kakšne 3 tedne v totalnem stresu in jezi ker moram reševati stvari namesto drugih kot direktor podjetja (27 zaposlenih), ni mi jasno kako lahko počnejo take traparije kot jih, oddelki delajo minuse, jaz stvari popravljam (kot že nekaj let) in poskušam nabrati denar za plače, dušilo me je vse skp, tako, da povedati ne morem...no, ampak zdej me ne več - hvala tebi, da si me spomnila na stvari, katere sem v vsej tej šari sodobnega sveta pozabil oz. so bile nekje v ozadju...največji izvor trpinčenja (ali ljubezni) smo vedno sami sebi!
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: duše dvojčice-111 topik, btw
Reply #29 - 12.03.2005 at 16:29:05
 
Quote:
kreirati tudi v smislu spreminjati realnost, pomagati drugim spreminjati mnenja in pogled na svet


saj to vse počneš, ničesar nisi oropan s tem, da je kozmosu že vnaprej znano kaj boš počel...saj tebi pa ni znano in to je prav, ker v nasprotnem primeru bi se počutil kot da bi film gledal v drugo in bi zaradi tega življenje zgubilo ves čar

Quote:
ampak se ne gre za to,
z veliko meditiranja lahko prideš do stanja kjer se počutiš izpolnjenega že samo s tem ko si, tudi če si pasiven in samo opazovalec okolice


ja pač, karkoli ti je všeč...ne rabiš veliko meditiranja za to, le odločit se moraš, da ti je to všeč Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3