Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 12494 times)
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Telo je neinteligentno
Reply #30 - 22.11.2004 at 19:46:00
 
miha- wrote on 22.11.2004 at 18:22:09:
ko je ravno bila omenjena homeopatija v uvodni temi..
zakaj zdravilo vseeno deluje ce je zloooooooo mau notr?

kukr sm jes bral v eni dost novi knigi je zadeva taka:
ponavad je medij voda kajti voda si zlo zapomne energetske vibracije..naj ponovim ,gre pac za to da voda si ful zapomne kvantne (energetske,elektromagnetne  ) vibracije razne snovi, .. no vsaka snov oddaja tocno dolocene vibracije.. in TELO, neve kera snov je, zazna pa vibracije.. in ker  voda deluje kot nek magnetni trak, ki si zapomni in oddaja vibracije, si zapomni vibracije zdravila, in telo to dojema, kot da je zdravilo, ceprav ni.. zard tega recimo homeopati orenk premesajo zdravilo da se voda "navlece" teh ferkvenc


tudi na tipkovnici ti ni treba določeno kombinacijo tipk več kot enkrat stisnit, da računalnik dojame. homeopatija ne temelji na bio-kemičnih reakcijah zdravil tradicionalne medicine, ampak na prenosu informacij, zato ni pomembna količina. manj je snovi, boljše je, saj se telesu ni potrebno preveč ukvarjati z njo. nosi pa esenco, informacijo kako naj se telo pozdravi.

miha- wrote on 22.11.2004 at 18:22:09:
medcelicno komuniciranje je se sedaj v biologiji dost neznana stvar, predvidevajo pa, da se pogovarjajo preko elektromagnetnih valov (kvantne?) vibracije (oddajanje valov).. in zakaj pol rak nastane?.. raka povzrocijo dolocene vibracije,ki jih oddaja telo samo, in sporoca nekim celicam "raka"...zdej od kje je vzrok, zakaj se to zgodi, je verjetno v nasem podzavednem (kukr sm jes slisal je rak posledica mocne zamere do nekoga)


rak je arogantna ponižnost (ja, imaš prav tudi neizražena ali delno izražena zamera je arogantna ponižnost). razširitev pomena je odvisna v katerem delu telesa se pojavi.

če se pojavi v prsih - prsa predstavljajo seksualnost in materinski aspekt ženskosti. shranjujejo občutke ženske o njeni seksualnosti in občutke o tem kako jo moški vidijo. bolezni v dojkah nastanejo kot posledica seksualne traume in zamere zaradi vloge, ki jo igra oz. misli, da jo mora igrati. do raka na dojkah pride, če to vlogo igra z arogantno ponižnostjo

miha- wrote on 22.11.2004 at 18:22:09:
.. no, bottom line - nevejo kako se celice sporazumevajo, kar je nekak skor osnovno vprasanje moderne biologije,.. to bi mogoce tut razlozil, kako lah iz 1 celice nastane clovek. .kako dolocena celica ve, katero funkcijo more prevzet... oz kako neka celica ve da se more zdej kle razmnozvat in tvort raka.. kera celica ji je povedala? je kle ksna glavna celica? js mislm da ne ker telo ima energetske centre,ki oddajajo to, in celice poslusajo in se temu primerno ravnajo...


dejansko je ena glavna celica, mati celica Smiley ki lahko vpliva na ostale celice. obstaja tehnika pomlajevanja celega telesa, s katero lahko preprogramiraš to mati celico in se potem prenese na vse ostale. tako lahko popraviš tudi vid in ostale zadeve, ki so ti včasih funkcionirale. uh, upam, da mi tegale ne bo treba bolj pojasnjevat. informacijo sem dobil iz vira, ki mu 100% zaupam. tehniko lahko opišem, če koga zanima & that's all folks Grin ni se pa priporočljivo pomlajevati pod 25 let, tako, da tehnike še nisem sprobaval ker se mi zaenkrat še ne splača Wink

miha- wrote on 22.11.2004 at 18:22:09:
ironicno je to, da znanost na iber razvita v eno smer, vseeno vseh osnovnih vprasanj, na dostih podrocjih (ne samo biologija) pa enostavno ne razume.. kako deluje gravitacija? kako iz 1 celice nastane clovek? itd...
kar se zdi je, da znanstvena nacela(aksiomi) odsevajo nepopolno razumevanje sveta, in zato je tudi nezmozno razumet dolocene stvari.. v prihodnosti pricakujem(o) znanstveno revolucijo..


hm ni lih tko grozn, o DNK je znanost že ogromn odkrila, o gravitaciji se pa tut kaj najde: http://www.kvarkadabra.net/index.html?/vesolje/teksti/relativnost_splosna.htm

In sploh je to zelo zanimiva publikacija. Einstein je bil res car - men je relativnostna teorija na tok vprašanj odgovorila! drgač bi bil čist zbegan  Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
miha-
4
****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 445

Re: Telo je neinteligentno
Reply #31 - 23.11.2004 at 14:43:00
 
ce misls da ukrivljenost pojasni gravitacijo se posteno motis...to vprasanje je se danes, 100 let kasnej, nereseno

.kukr se biologija ukvarja z onim  vprasanjem ze krepko vec k 100 let..tko da so ga kr raj pustil pr mer pa sli mau dnk raziskvat k je lazi .. pac neki opazujes, kar lah primes in vids..
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Telo je neinteligentno
Reply #32 - 24.11.2004 at 19:45:42
 
miha- wrote on 23.11.2004 at 14:43:00:
ce misls da ukrivljenost pojasni gravitacijo se posteno motis...to vprasanje je se danes, 100 let kasnej, nereseno


ja jst ti lahko samo parafraziram omenjeni članek. če ti članek ne da odgovora, ti ga verjetno tudi jaz ne morem dati, še posebno ne vem kaj naj napišem na argument "da se pošteno motim" Smiley je pa to že tudi druga debata... tisto o izvora raka in mati celici se ti pa ni zdelo zanimivo?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Telo je neinteligentno
Reply #33 - 25.11.2004 at 10:39:05
 
Telo je za funkcije, ki jih opravlja, ravno prav "inteligentno".
Če bi morali vse tisto, kar opravljajo mehanizmi telesa, opravljati s svojo zavestno inteligenco, bi hitro kaj zamutili in verjetno v najkrajšem času umrli.


Še o teorijah, gravitaciji in podobnem:
vsaka dobra teorija je vedno neka določena predpostavka ali skupek predpostavk izpeljanih iz izkustva in drugih že preverjenih teorij.
Če naprimer model ukrivljenega neevklidskega prostora dovolj dobro razlaga in napoveduje nekatere pojave v zvezi z gravitacijo, se ga smatra za dobrega (uporabnega). Kaj pa dejansko stoji za silo gravitacije in kakšno je njeno "bistvo" je sicer tudi zanimivo (filozofsko) vprašanje, na katerega se odgovor morda že skriva v kakšni teoriji (naprimer teorija strun, ki pa je še v razvoju in še ne povsem dobro razumljena), vendar bo to treba še preveriti.

Kadar 100% odgovora na kakšno vprašanje še nimamo, pa po moje tudi sklicevanje in brskanje po nekakšnih tisočletja starih spisih (ki si jih zdaj itak interpretiramo čisto drugače, kot so jih tedaj in s takratnim vedenjem in miselnostjo, ko so bili spisani)  ne more prinesti pravih odgovorov. Lahko nas kvečjemu pomiri in nam da lažno iluzijo vedenja, kar pa lahko nadaljnja iskanja  le otopi in je s tega vidika negativno.

Back to top
 
 
IP Logged
 
robi....
Guest




Re: Telo je neinteligentno
Reply #34 - 25.11.2004 at 18:50:47
 
Quote:
Stroj se ne more spominjati sebe, ker samospominjanje ni mehanično.


Če ne bi bilo samospominjanja, se stroj ne bi obrabljal in kvaril.

Robi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Telo je neinteligentno
Reply #35 - 26.11.2004 at 10:26:46
 
Mae wrote on 17.11.2004 at 08:13:22:
Manjka mi en asociativni element; kje natančno si videla povezavo med tvojim tekstičem in "neinteligentnim" telesom.



Topic: Telo je neinteligentno

ixtlan wrote on 15.11.2004 at 01:21:12:
Telo reagira kot naprogramirani biološki stroj.

Zelo je pomembno kakšne informacije (in s tem inteligenco) dovajamo telesu

intelligence [intelidž*ns] noun
inteligenca, razumnost, bistroumnost, pamet; razumevanje, znanje, poznavanje; poročilo, -la, novica, -ce;  
British English Intelligence Department, American Intelligence
Bureau - vojna obveščevalna služba;
American ~ office - obveščevalni urad, borza dela;
~ officer - vojni obveščevalec;
~ with the enemy - izdajalski stiki s sovražnikom;
~ service - obveščevalna služba;
~ quotient - inteligenčni kvocient;
~ test - inteligenčna preskušnja

... inteligenca je v angleščini definirana (se uporablja) vsaj na dva načina ... po tagrobem;
ena je inteligenca ki izhaja iz intelekta in je delno zakodirana v telo ... vsaj njen izvajalni del ... ukazni ponavad ne ... čeprov ...
in
druga je una ... kot obvestila - informacije - obveščanje delov med sabo, delov ki so eno (so v enem telesu) ampak niso glih (so na različnih koncih njega), so u bistvu ločeni, povezani edin z inteligenco - z obveščevalnimi potmi - ki so lahko čist fizične in zaštofane ali pak ne ... vsakemu bebcu je dandanes že jasno da je kakovost njegovih prenosnih poti, poti po katerih se pretakajo njegove informacije, odvisna od informacij ki se  tm pretakajo in da so te informacije odvisne od njegove izbire.


Quote:
www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/kopfkratz2.gifSe mi zdi, da tole paše sem:

STROJ
Za stroj, ki hoče biti mehaničen in zapravljati čas,



mogoče sta stroja 'kriva' da se je loops tako zazdelo ...




Mae wrote on 17.11.2004 at 20:15:51:
Bi bilo logično, da bi s takojšnjim zavestnim samospominjanjem potreba po prihodnjem sanjarjenju o preteklosti odpadla, ker je že bila izživeta takrat in tam v trenutku sedanjosti.



če bi bila
če pa ni bila ali če so se celo ustvarile močne-do-izredno-močne čustvene ... navezave rečmo ... tam in takrat, se vračaš tja, hote ali nehote ... ponavadi nehote in kle nastane jeba, sej če bi šu tja hote bi to blo samospominjanje, ker pa je blo tm neki bed, čim že greš tja, telo odreagira tko da tja noče it ... in ker ti hočeš it in ker sta s telesom eno ... se hodi tja podzavestno. neizživeto, ali bolje, doživeto na nepravi način, napačno dojeto (seveda z namenom) pa se doživlja preko podzavesti in podzavest glih tko vpliva na telo kt zavest ...
tuki morm povedat da ko sm prvič prebral text od rose nism šteknu besede sanjarjenje - sm jo šteknu bolj kot neko neaktivno vračanje v preteklost - brez namere in brez namena. u bistvu z namenom ... ker je blo takrat fajn, zdej ni in bi še mal podoživlju.
tko da ... mogoče ni čist na temo
ampak napisal se je ...

pa kle ni (upam) noben tolk osebno vpleten v zgodbo, da si lahko mal off topic prvošm



men je ixtlan-ov pogled na to temo blizu.
se reče
kdo in kaj sm jest
in kdo in kaj je telo
in kdo in kaj lahko vpliva na to telo poleg mene
in verjetno najpomembnejše, ima telo možnot samo vplivati nase?
stvar se izkazuje kot 100% ja, telo lahko upravlja samo sebe.
se lahko upravlja z inteligenco?
samo sebe?
lahko hodi?
pa se lahko odloči kam sploh hoče it?
al smo tuki že kr pri nagonu?

za mene je telo robot. bio robot. vsak k ma plombo, ma po definiciji, delno kibernetsko (enhanced) telo. ta analogni bio robot je definitvno najbolj izpopolnjena mašina na zemlji.
zakaj?
ker jo je ustvaru bog!
in ne človk!
zakaj?
ker je bog popoln in lahko ustvari popolno mašino.
v to mašino se lahko naselimo mi, ki nismo glih popolni (več). in mi lahko nardimo novo mašino. popolno. in ji damo inteligenco.
HA HA HA HA HA


no more ... inteligenca ni atribut mašine

mašina se po inteligenci prilagaja.
glede na inteligenco se prilagaja.
s časom postane točno taka kot je inteligenca.
s samostojnim učenjem (bio zavest?) se mašina nauči, podobno kot mi učimo mašine ki smo jih ustvarl, če ne clo enako. nevronske mreže. precej dobra inteligenca!
ki pa se jo je treba naučit. povečini smo naučeni čist narobe. kdor se tega še ne zaveda, mu bog pomagi. telo dela na popolnoma napačnih podatkih, resnicah, pravilih ... nekatera so ok ... veliko jih je ok ... vsi vemo kaj ok ni ... ko to spoznamo bi se tega losal ... pa to ni tolk izi, ker se je reč zaprogramirala v telo ...
rajt ???

kam?

povsod ...




jest ne morem rečt
lažna osebnost
osebnost je osebnost
je u bistvu ena maska, ki jo uporabljam za dostop do prvega sveta, je vmesnik zakodiran v telo in vse višje nivoje (jest pač predpostavljam da če je neki v telesu, fizično prisotno, pol je to zapisano na vseh nivojih - informacija o tem).
in osebnost je treba (o)klestit ...
dokler je je še kej, je še kej za poklestit ...




ixtlan wrote on 20.11.2004 at 16:10:51:
titud, mislim, da sva prišla do prepada med filozofskimi in spiritualnimi koncepti. po tvojem,
filozofskem konceptu, so informacije vskladiščene v možgane s strani kozmičnega intelekta ob rojstvu in se jih je treba samo spomnit,
po mojem,
spiritualnem konceptu, pa jih dobivaš sproti skozi intiuitivne prebliske, ki izhajajo bodisi iz duše, ki je še vedno individum,
vendar razpet preko časa ter prostora in tako lahko razpolaga z vsemi informacijami, ki so ji kot individumu z nekim namenom (različnosti) dodeljene, bodisi iz enosti-globalne zavesti kot mozaika vseh duš-individumov, vendar spet prek duše. tudi v tem primeru gre za samospominjanje. količino informacij, ki jo lahko na tak način absorbiramo je po mojem odvisna od prepustnosti uplinka. možgani kot logični/razumski/domišljijski konstrukt to prepustnost znajo celo omejevat, zlasti v primeru, ko te avtonomne logične/razumske/domišljijske procese postavimo na pedestal

men se zdi da;
vse informacije, ki so namenjene na planet, na prvi svet, so zbrane v auri, zaokroža jih duša. uporablja jih višji jaz. te informacije dobijo na svoj najnižji nivo nalepljene informacije telesa v katerega se inkarnirajo.
informacije se zakrijejo, porazgubijo, prekrijejo.
poti so zabasane, organi so zabasani, nič ne deluje 100% pravilno. nobeno telo ne deluje 100% pravilno ... mah dobr no ... kakšno že verjetn ...
pa je perfektn stroj
odličn
najboljši
zakaj se razpada?
kdo ga u to sili?
kdo ga to uči?

in ti maš pozornost točno na sredini vse te zabasanosti ... čist u centru ... u srcu ... kjer se tvoja mama in tvoj ata srečata ... ata pride čez temensko, mama pa čez korensko ... in ti sevaj ljubezen ... in nč druzga ... če se telo spomni kakšne bedarije iz svojega starega obdobja, presvetli to z dodatno dozo ljubezni ...






Bardo_Thodol wrote on 25.11.2004 at 10:39:05:
Telo je za funkcije, ki jih opravlja, ravno prav "inteligentno".
Če bi morali vse tisto, kar opravljajo mehanizmi telesa, opravljati s svojo zavestno inteligenco, bi hitro kaj zamutili in verjetno v najkrajšem času umrli.


...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Telo je neinteligentno
Reply #36 - 30.11.2004 at 17:23:48
 
Bardo_Thodol wrote on 25.11.2004 at 10:39:05:
Telo je za funkcije, ki jih opravlja, ravno prav "inteligentno".
Če bi morali vse tisto, kar opravljajo mehanizmi telesa, opravljati s svojo zavestno inteligenco, bi hitro kaj zamutili in verjetno v najkrajšem času umrli.


Še o teorijah, gravitaciji in podobnem:
vsaka dobra teorija je vedno neka določena predpostavka ali skupek predpostavk izpeljanih iz izkustva in drugih že preverjenih teorij.
Če naprimer model ukrivljenega neevklidskega prostora dovolj dobro razlaga in napoveduje nekatere pojave v zvezi z gravitacijo, se ga smatra za dobrega (uporabnega). Kaj pa dejansko stoji za silo gravitacije in kakšno je njeno "bistvo" je sicer tudi zanimivo (filozofsko) vprašanje, na katerega se odgovor morda že skriva v kakšni teoriji (naprimer teorija strun, ki pa je še v razvoju in še ne povsem dobro razumljena), vendar bo to treba še preveriti.

Kadar 100% odgovora na kakšno vprašanje še nimamo, pa po moje tudi sklicevanje in brskanje po nekakšnih tisočletja starih spisih (ki si jih zdaj itak interpretiramo čisto drugače, kot so jih tedaj in s takratnim vedenjem in miselnostjo, ko so bili spisani)  ne more prinesti pravih odgovorov. Lahko nas kvečjemu pomiri in nam da lažno iluzijo vedenja, kar pa lahko nadaljnja iskanja  le otopi in je s tega vidika negativno.



ja se strinjam da ta je ukrivljenost nek model v katerega pasejo nekatere posledice gravitacije.. vsekakor pa NE pojasnuje kako deluje gravitacija
Back to top
 
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Telo je neinteligentno
Reply #37 - 30.11.2004 at 17:38:45
 
ixtlan wrote on 24.11.2004 at 19:45:42:
ja jst ti lahko samo parafraziram omenjeni članek. če ti članek ne da odgovora, ti ga verjetno tudi jaz ne morem dati, še posebno ne vem kaj naj napišem na argument "da se pošteno motim" Smiley je pa to že tudi druga debata... tisto o izvora raka in mati celici se ti pa ni zdelo zanimivo?


no kje se pa nahaja mati celica?
kakor se men zdi, vse celice lahko vplivajo na vse, torej pol ni ta celica nic posebnega.. ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Telo je neinteligentno
Reply #38 - 30.11.2004 at 18:07:06
 
Quote:
no kje se pa nahaja mati celica?
kakor se men zdi, vse celice lahko vplivajo na vse, torej pol ni ta celica nic posebnega.. ?


ixtlan wrote on 22.11.2004 at 19:46:00:
dejansko je ena glavna celica, mati celica Smiley ki lahko vpliva na ostale celice. obstaja tehnika pomlajevanja celega telesa, s katero lahko preprogramiraš to mati celico in se potem prenese na vse ostale. tako lahko popraviš tudi vid in ostale zadeve, ki so ti včasih funkcionirale. uh, upam, da mi tegale ne bo treba bolj pojasnjevat. informacijo sem dobil iz vira, ki mu 100% zaupam. tehniko lahko opišem, če koga zanima & that's all folks


sem že vnaprej povedal, da ne bom znal pojasnit Wink je pa tehnika izredno zanimiva in jaz verjamem, da deluje
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Telo je neinteligentno
Reply #39 - 30.11.2004 at 18:56:41
 
ixtlan wrote on 22.11.2004 at 19:46:00:
tehniko lahko opišem, če koga zanima.


se bom jaz ujela na vabo. Wink mene zanima,  thx Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Telo je neinteligentno
Reply #40 - 30.11.2004 at 19:04:57
 
Mae wrote on 30.11.2004 at 18:56:41:
se bom jaz ujela na vabo. Wink mene zanima,  thx Smiley


mene tudi ... blazno  Smiley

prosim

hvala
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Telo je neinteligentno
Reply #41 - 30.11.2004 at 19:59:23
 
Quote:
ja se strinjam da ta je ukrivljenost nek model v katerega pasejo nekatere posledice gravitacije.. vsekakor pa NE pojasnuje kako deluje gravitacija

Kako deluje gravitacija, ve prav vsak (ki je že kdaj padel).
Gravitacija deluje privlačno, nikoli pa odbojno.
Natančno tudi poznamo numerične vrednosti te privlačne sile in dejstvo, da pojema s kvadratom razdalje.

Povsem jasno pa še ni, kaj gravitacijo povzroča?
Ali je to zaradi geometrije prostora, ki jo določa prisotnost snovi, ali morda zaradi posebnega delca, ki je nosilec gravitacijske sile, podobno, kot je foton nosilec elektromagnetne sile ali morda zaradi motenj v še nedokazanem Higgsovem polju ali pa kaj četrtega ... vsekakor tistega, ki bo to dokazal,  čaka najmanj Nobelova nagrada  8)


Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Telo je neinteligentno
Reply #42 - 30.11.2004 at 21:00:54
 
Siaj, Rose - napišem ob priliki - se bom potrudil do novega leta. prebiti se moram skozi avdio posnetke nekega treninga. sicer se spomnim kako gre, ampak bi rad točno napisal.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Telo je neinteligentno
Reply #43 - 02.12.2004 at 14:04:58
 
Bardo_Thodol wrote on 30.11.2004 at 19:59:23:
Kako deluje gravitacija, ve prav vsak (ki je že kdaj padel).
Gravitacija deluje privlačno, nikoli pa odbojno.
Natančno tudi poznamo numerične vrednosti te privlačne sile in dejstvo, da pojema s kvadratom razdalje.

Povsem jasno pa še ni, kaj gravitacijo povzroča?
Ali je to zaradi geometrije prostora, ki jo določa prisotnost snovi, ali morda zaradi posebnega delca, ki je nosilec gravitacijske sile, podobno, kot je foton nosilec elektromagnetne sile ali morda zaradi motenj v še nedokazanem Higgsovem polju ali pa kaj četrtega ... vsekakor tistega, ki bo to dokazal,  čaka najmanj Nobelova nagrada  8)




ko ze tako cepis stvari bom se jas:
iskanje neumnosti v besedah, (namesto skusati
razumeti sporocilo),  je brezveze, sploh pa prek interneta ko je komunikacijski kanal zelo okrnjen.

kako deluje mikrovalovka?
notr das mlek pa gumb prtisnes pa ti ga segreje

kako deluje mikrovalovka?
dobi strom, naprava notr proizvaja mikro valove, ... ,
ti potem sekajo ob mlek in ga segrevajo

iz konkeksta je pa razvidno kateri "kako" je mislen

Back to top
 
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Telo je neinteligentno
Reply #44 - 02.12.2004 at 17:51:41
 
pozabiil sem omeniti, da sem pred dnevi v neki prilogi zasledil clanek o homeopatiji pa se mi je zdelo zanimivo omeniti:

zdravilo je tako razredceno, da je moznost da bi bla v njem vsaj kaksna molekula dejanskega zdravila, ZELO majhna..torej telo dojame razredceno zdravilo  kot pravo zdravilo,ceprav  v vecini primerov "zdravilo" ne vsebuje popolnoma nobene molekule pravega zdravila,

zato tudi ni stranskih ucinkov


..ko si bodo pojasnili to delovanje, bodo blizje pri razumevanju telesa
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4