Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 
(Read 65510 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #105 - 21.08.2011 at 14:41:45
 
vedno lahko odpreš nov topic
na noben način nismo omejeni pri tem opravilu - sistem nas ne omejuje ...

misli zihr gradijo svet
in modeli ki so nardil film quickening - so zihr do neke mere zapisal kar so zapisal u prihodnost ...
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1313351851/30#37
na linku lahko vidš še kako je cnn priobču zadevo javnosti
strašenje
točno o tem pa je govoru tale stric
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1233678557/4089#4088
če nisi vidla, takoj videt ... seveda ne verjet usemu povedanemu kot čisti resnici ... vedet pa da obstaja ta resnica - nujno ... imho

se reče
oba citirana govorita o štali ki da se naj bi zgodila
drugi pak precej bolj natančno pocahna cilj ...

čim več ljudi ozavestit o tem kaj prihaja ... ne samo elenin / planet x / nibiru ... ampak komplet zadeva kako se postavljajo planeti ...
frdrmore
ozavestit, da elenin ni bed, ampak je gut ... da raziskat ... usak zase ... žal ... lahko pa si pr tem pomagamo - jasno ...


Eva wrote on 21.08.2011 at 13:10:03:
v mislih se kregam, kao v samoobrambi. Mogoče je to egova samoobramba.

castaneda je povedu da utišanje notranjega dvogovora je ena prvih nalog bojevnika ...


Quote:
Um je graditelj. če je to res, potem je ta cel film zavestno manipuliranje:

do neke mere zihr ...
čeprow kolkr se spomnem vsebine ... je blj razlagu obdobja in tko ... in samo povedu kdaj se obdobja obrnejo ... u dan in noč ...
seveda pa sm si jest zapomnu blj (samo?) tisto kar sm rabu
Tongue
mam pač tak filtr - na srečo al pa žalost ...
velik tega pogledam
da se lažje z ljudmi pogovarjam ...
velik je tega
in mal pomeštram kdaj kej ... se pa spomnem točno piramide u keri so razloženi prehodi ... in to mi je bil najpomembnejši del filma ...

Quote:
cel svet je sporazum naših umov

'zemlja' je 'procesor' ki usklajuje 'zahteve' vseh umov
zavedne in nezavedne


Quote:
zdej me pa zanima: kako sm sploh pršla do teh zadev v umu, al so one že itak prišle iz suprazavesti?

povelikivečini
kar je novih, so one tvoja kreacija in so že postale del superzavesti ...

Quote:
zanima me, a ima zemlja dejansko ločeno polje te zavesti od recimo enga druzga planeta v drugi galaksiji.

do neke mere zihr ločeno
do neke mere pa tudi povezano

Quote:
tko da očitno pri tem interpretiranju resnice prihaja do odstopanj/razlik/diverzij. in a je ta čorba še vedno resnica, je sam čorbasta.

itaq so odstopanja
je resnica, za tiste ki vanjo verjamejo
resnica vedno nujno obstaja znotraj okvirov
vesolje & superzavest & co
pa je neskočno

Quote:
mogoče bi morala bit zadovoljna s tem, da se igram igrco

itaq

Quote:
večkrat pomislim, če zato ker mamo preveč tovrstne kemije v sebi in se dejansko borgiziramo/androidiziramo. al so to E-ji al je to živo srebro v plombah in cepivih. al so to nano-scene (nisem na tekočem kaj vse 'imamo' in kako se to distribuira med/v ljudi, in se ne zavedam, kolk tega mam v seb. mam plombe pomojem že prestare in ne denarja, da bi jih zamenjala), al je to povečana radiacija od miljaužent naprav, k sevajo po zraku

kombinacija usega tega
utežena z verjetjem


Quote:
nisem ga pogledala do konca

in ga že kritiziraš?
da HOČE zavestno manipulirat?
ni to čudn? jest sm ga pa gledu pa se mi je zdel da full enih informacij da človeku (ne glih nujno novih - zato pa tolk blj na nice podanih) ... in ga priporoču drugim v gledanje ... da dobijo mogoče eno dodatno perspektivo
ali 2
in ne absolutne resnice ...

Quote:
unless shielding? in a je tega res vsak 3d človk sposobn

vsak, če je le zavesten tega, da ve da to obstaja, da to verjame ... kar bi ne smel bit blem ker itaq verjame da zuni njega obstaja neki kar ga lahko poškoduje ...

Quote:
in tisti, ki so uravnovešeni nekje v sredini, so nekaka ogledala?

vsi smo en drugmu neprestano ogledala
ogledalo pa, kot veš, lahko postane umazano in tisti ki se v ogledalu gleda, ne vidi realne slike o sebi, pač pa je ona prekrita z umazanijo na ogledalu ... v tem primeru se npr premakneš, da umazanija prekrije drug del tebe in ti pogledaš v tega ki te zanima ... ker se je packica na ogledalu pač premaknla ...

hehe
kolk dobr mi je ratal tole zdej  Smiley


Quote:
res sem mislila, da bi to lahko rekli v akterem koli obdobju zgodovine

pa sej bi lahko
ampak izzivi so različni
in zdej so izzvivi iz vseh obdobij na kupu


Quote:
podobo pacienta, ki je pa pomojem pršla do mene iz okolice

ponavadi je tko ...
ampak ti je zrasla u srcu, ko si to okolico sprejela za svojo okolico ...
Quote:
, ni zrasla v mojem srcu, a jasno.



nameravam ti celjenje ...


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #106 - 21.08.2011 at 14:49:18
 
Quote:
Nisi povedala kam te 'osebno psihološko-filozofsko razmišljanje vodi, oz. kaj je tvoj cilj. Učenje naj bi imelo nek cilj.
Tudi ne vem katere dimenzije misliš s 3D.

Lp,Igor

3D je po virih, s katerimi sm bla v stiku 3.dimenzija ki, da je fizično utelešenje na zemlji.
tisto s časom dodam zato, ker eni drugi znanstveniki pravjo, da je to 4D, da je tu dimenzija časa.
ampak 4D po tem, kar je zame osebno najbolj relavantno, oz. glede na področje s katerim sem se v življenju največ ukvarjala, t.zv. astralni nivo.

o ciljih niti ne maram razmišljat. začela sem se kregat z načinom pripovedovanja v videu, ki sem ga gledala. hotla sem opozorit ostale na to. zaradi nejasnosti sm si mislila, da mi bo mogoče kdo drug osvetlil s take perspektive, da bi se nehala ubadat s tem. nekje vmes je frustracija tolk narasla, da mi postala važna samo še izpoved.
nimam časa bit zataknjena u preteklosti zdele.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #107 - 21.08.2011 at 15:09:38
 
Eva se je spet potrudila-res dober razmišljanje v smislu iskanja lastnih odgovorov.Eva nikakor nisi pacient,če si ti smo mi vsi tule enako kot ti občutiš sebe v tej vlogi. Smiley
Gape ti je nakazal nekajodgovorov-jaz ga doplnjujem s svojim razumevanjem

Nekoč zlo kmalu!!! bomo ljudje dojeli,da smo zgolj individualni ciklični izraz vesoljne konstante same,ki deluje po svoji enotni zakonitosti in mi smo živi del tega vesoljnega samodogajanja.

Iz tega mojega spoznanja jaz ves čas govorim in sporočam,da se osebnega razsvetljenstva ne da prehiteti še s tako močno  osebno željo,hotenjem,ker je to vzajemni enoten vesoljni izmenični samo proces genske dedne zasnove posameznika in vesoljnih Elektromagnetnih frekvenc,ki delujejona našo bit.

Sedaj je čas naše preobrazbe zavesti,vsi se v tem vesoljnem samoprocesu (EM polja)se  zbujamo eni hitreje- eni počasneje,pa vendar se vsi.

Ko tole informacijo ozavestiš se zaveš svoje vesoljne soodvisnosti od tega vesoljnga cikličnega samodogajanja.

Svet je takšen kot je,ker drugačen v tem času (cikla) sploh biti ne more!!!

Tu človek ni glavni  igralec je tudi sprejemnik in oddajnik ujet v to vesoljno ciklično samo igro .

Danes se vsi sprašujemo in čutimo nekaj je hudo narobe-nič ni narobe !!!Naš um nas zavaja in nam kraljuje,ker se naša genska brezčasna spominska koda (duša) še ni vesoljno samoprebudila,da bi umirila naš um in ga prisilila dušne informacije ozavestiti.

Mi danes živimo v ciklu kraljevanja našega uma nad našo bitjo.

Um ima nalogo zagotoviti čimbolj in čim manj trpeče preživetje naše biti,Ta naš um j uresničil to nalogo do ego  perfekcije_poglej okrog sebe to potršniško družbo uma 21 st?? Razumš o čem govorim?
Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #108 - 21.08.2011 at 15:11:52
 
gape wrote on 21.08.2011 at 14:41:45:
velik tega pogledam
da se lažje z ljudmi pogovarjam ...
velik je tega
in mal pomeštram kdaj kej

ja, jest sm imela iste scene, velik brala in gledala sam zato, da bi se lahko pogovarjala, da ne bi bla tista, k je skoz tiho in nč ne ve.
so pa tole glih taki topici, da se je blo šenajteži razgovort v 'mojih običajnih' druščinah. vsekakor zgleda da namerno.

Quote:
utežena z verjetjem

sigh, spomnu, hvala

Quote:
Quote:
nisem ga pogledala do konca

in ga že kritiziraš?
da HOČE zavestno manipulirat?


ja valda, predn pozabm spet kwa sm hotla rečt. k se mi je zdel tolk smiselno za pošerat!, opozorit, sm že napisala.

pač tolk raznih sm poslušala zadne cajte, pa še z nikomer se mela prložnost pogovort teh svojih novih 'dojetkov'
skeptična takoj, ko slišm neki kar me po-e-e. po živčkih.
sj sm bla o unem tud skeptična, pa sm ga vendarle stranskribirala. najprej bolj tko kot ti, pol vsako besedo, pol šenkrat od začetka vsako besedo. i didn't 'like' it. sam nujno sm rabla z nečim zaposlit glavo.

ja verjamem, da so lepe informacije, se vid, da majo nek visok način komuniciranja. sem tud mail pisala zarad prevoda (so bla navodila na sajtu) in je biu automatic response čist highly polite.

poleg tega nism hotla rečt, da sm zaklučla, ampak prekinla zaradi jadadada.


Quote:
Quote:
unless shielding? in a je tega res vsak 3d človk sposobn

vsak, če je le zavesten tega, da ve da to obstaja, da to verjame ... kar bi ne smel bit blem ker itaq verjame da zuni njega obstaja neki kar ga lahko poškoduje ...


ja helpfully said.
(pardon, nimam slovenskega besednjaka utečenga)
Quote:
Quote:
in tisti, ki so uravnovešeni nekje v sredini, so nekaka ogledala?

vsi smo en drugmu neprestano ogledala
ogledalo pa, kot veš, lahko postane umazano in tisti ki se v ogledalu gleda, ne vidi realne slike o sebi, pač pa je ona prekrita z umazanijo na ogledalu ... v tem primeru se npr premakneš, da umazanija prekrije drug del tebe in ti pogledaš v tega ki te zanima ... ker se je packica na ogledalu pač premaknla ...

hehe
kolk dobr mi je ratal tole zdej  Smiley

=]
tole s packico mi je novo. ne spomnem se kaj mi ni sedl, ampak večkrat se zavem da me neki mot s temi ogledali. če bo treba bom že porajtala.

Quote:
Quote:
res sem mislila, da bi to lahko rekli v akterem koli obdobju zgodovine

pa sej bi lahko
ampak izzivi so različni
in zdej so izzvivi iz vseh obdobij na kupu


: / kako vemo, da prej niso bli?

Quote:
Quote:
podobo pacienta, ki je pa pomojem pršla do mene iz okolice

ponavadi je tko ...
ampak ti je zrasla u srcu, ko si to okolico sprejela za svojo okolico ...

aja ta faseta. itak. x: /
Quote:
, ni zrasla v mojem srcu, a jasno.



Quote:
nameravam ti celjenje ...


kaj pa zaceljenost, a je to preveč radikalno?

lepa drgač, hvala kontra.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #109 - 21.08.2011 at 15:51:49
 
Hvala Alojz
mi je včer sedl, da si porajtu, ker sm dolg skp delala in to prvič po zlo dolgem času, da sm bla sploh sposobna tolk fokusa, : ) tko da je bil zame res dosežek!
-četud je še zmer relativno nerazumljivo izpadl.

Alojz in Sandib wrote on 21.08.2011 at 15:09:38:
Ko tole informacijo ozavestiš se zaveš svoje vesoljne soodvisnosti od tega vesoljnga cikličnega samodogajanja.

če te prou razbiram, maš fulj vesoljno perspektivo. in s tem sm se dodatno zavedla, da se jaz zdajle en čas nisem z njo tolk ukvarjala. bolj sem se nekje z 'zemeljsko'.
z zgolj vesoljno je ne-lahko bit odgovorn za svoj in otrokov preživetje na zemlji.

je pa zgleda primern čas, da si me spet spomnu na to. lakše se diše.

Quote:
Ta naš um j uresničil to nalogo do ego  perfekcije_poglej okrog sebe to potršniško družbo uma 21 st?? Razumš o čem govorim?
Lp Alojz Wink

ne vem če?
jaz včasih pomislim na to, ugodje, ki da si ga je človeštvo zagotovilo, da se nam ne bi blo treba ukvarjat s trivialnostmi.. da bi končno imel čas tud več filozofirat, ker si ne rab vsak posameznik oz. družina. oz skupnost.pridelat+pripravt vse hrane, al pa materjala za nit in tkat cunje.
smo pa s tem izgubil nadzor nad tem kaj uporabljamo. nameravam, da si porihtamo to zdej, ko mamo že ta internet in smo lahko na vezi.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #110 - 21.08.2011 at 16:02:13
 
Quote:
zdej me pa zanima: kako sm sploh pršla do teh zadev v umu, al so one že itak prišle iz suprazavesti?

Ni nobene suprazavesti....Smo le opazovalci svojega notranjega miselnega dogajanja.....Misli so odsev informacij iz okolja, katere um procesira in prihaja do določenih sklepov na podlagi prepričanj, katera so temelj za ustvarjanje lastne resnice.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #111 - 21.08.2011 at 16:03:24
 
Dober Eva bom dodal!

Pod vesoljno se razume vseobsežno-sem spada tudi Zemlja,osončje galaksija in vse življenje.
Potrošniška družba-Ego um-on kraljuje nad nami v interesu zagotoviti preživetje-tu je šel sedaj že čez rob.Če se človekželi odreči tem materijalni navlaki se je tudi ne more,ker je ego um okupiral vse. Travialnost nikoli ne more biti razmišljanje kdo,kaj,zakaj,kam od kod sem? Vendar to ne pomaga TO je PARADOKS  našega bivanja,če nam vesolje samo ne odpre vrat v naše osebno razsvetljenjstvo.Zato mi vedno do samospoznanja živimo v tem PARADOKSNEM načelu.

DAl ti bom teološko prispodobo Bog reče ob izgonu ADama in Eve! iz raja: Ko se dopolni čas vaju vrnem v raj! To pomeni ko pride ugodno EM polje  se bosta raja spomnila in se sama vrnila vanj. Vesoljno samodelovanje in mi smo individualni del tega samoprocesa. Če še kaj misliš,da bi želela doumeti-napiši.Kolikor zadeve razumem bom poskušal podati! Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #112 - 21.08.2011 at 16:13:24
 
Robi wrote on 21.08.2011 at 16:02:13:
Quote:
zdej me pa zanima: kako sm sploh pršla do teh zadev v umu, al so one že itak prišle iz suprazavesti?

Ni nobene suprazavesti....Smo le opazovalci svojega notranjega miselnega dogajanja.....Misli so odsev informacij iz okolja, katere um procesira in prihaja do določenih sklepov na podlagi prepričanj, katera so temelj za ustvarjanje lastne resnice.


Tole je res Robi.

Sam razumem,da je namen če to sploh lahko tako imenujemo vesoljnega samodelovanja in ciklov naše vesoljno samospoznanje-kdo,kaj od kje kam gremo in kaj je naše resnično življenjsko poslnstvo in koliko smo soodgovorni do vesoljnega življenja.

To je pa zadeva ciklični  proces ,ki ni izključno v naši domeni, ampak je soodvisna od zgoraj omenjenega vesoljnega samodelovanja.

O tem jaz govorim,da bi se razumeli!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #113 - 21.08.2011 at 17:55:44
 
Eva wrote on 21.08.2011 at 14:49:18:
Quote:
Nisi povedala kam te 'osebno psihološko-filozofsko razmišljanje vodi, oz. kaj je tvoj cilj. Učenje naj bi imelo nek cilj.
Tudi ne vem katere dimenzije misliš s 3D.

Lp,Igor

3D je po virih, s katerimi sm bla v stiku 3.dimenzija ki, da je fizično utelešenje na zemlji.
tisto s časom dodam zato, ker eni drugi znanstveniki pravjo, da je to 4D, da je tu dimenzija časa.
ampak 4D po tem, kar je zame osebno najbolj relavantno, oz. glede na področje s katerim sem se v življenju največ ukvarjala, t.zv. astralni nivo.

o ciljih niti ne maram razmišljat. začela sem se kregat z načinom pripovedovanja v videu, ki sem ga gledala. hotla sem opozorit ostale na to. zaradi nejasnosti sm si mislila, da mi bo mogoče kdo drug osvetlil s take perspektive, da bi se nehala ubadat s tem. nekje vmes je frustracija tolk narasla, da mi postala važna samo še izpoved.
nimam časa bit zataknjena u preteklosti zdele.

Tri dimenzije uporabljajo, ker imajo Univerzalno za vseobstoječe. V univerzalni je zajet tako astral kot materija-zemlja in ostali planeti in zvezde. Jaz temu pravim vzročnost saj je to v bistvu razum, zavest v razumu, ki je že materija.
Seveda je čas v materialnosti-zemlji. Torej lahko imenujemo tudi kot dimenzije; čas, prostor in vzročnost. Četrta je onkraj.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #114 - 21.08.2011 at 22:41:54
 
Quote:
Eva wrote on 21.08.2011 at 14:49:18:
Quote:
Nisi povedala kam te 'osebno psihološko-filozofsko razmišljanje vodi, oz. kaj je tvoj cilj. Učenje naj bi imelo nek cilj.
Tudi ne vem katere dimenzije misliš s 3D.

Lp,Igor

3D je po virih, s katerimi sm bla v stiku 3.dimenzija ki, da je fizično utelešenje na zemlji.
tisto s časom dodam zato, ker eni drugi znanstveniki pravjo, da je to 4D, da je tu dimenzija časa.
ampak 4D po tem, kar je zame osebno najbolj relavantno, oz. glede na področje s katerim sem se v življenju največ ukvarjala, t.zv. astralni nivo.

o ciljih niti ne maram razmišljat. začela sem se kregat z načinom pripovedovanja v videu, ki sem ga gledala. hotla sem opozorit ostale na to. zaradi nejasnosti sm si mislila, da mi bo mogoče kdo drug osvetlil s take perspektive, da bi se nehala ubadat s tem. nekje vmes je frustracija tolk narasla, da mi postala važna samo še izpoved.
nimam časa bit zataknjena u preteklosti zdele.

Tri dimenzije uporabljajo, ker imajo Univerzalno za vseobstoječe. V univerzalni je zajet tako astral kot materija-zemlja in ostali planeti in zvezde. Jaz temu pravim vzročnost saj je to v bistvu razum, zavest v razumu, ki je že materija.
Seveda je čas v materialnosti-zemlji. Torej lahko imenujemo tudi kot dimenzije; čas, prostor in vzročnost. Četrta je onkraj.

Lp,Igor



časa ni,

čas je konstrukt.

v tej materiji oziroma matirci
Poglej ce prasam duha ce bom fukal cez pol leta mi bo model reku resnico ker on ca nima

sma mi smo vezani na ca

sori

noces vedet kako to vem
sem se mnu z neko kimimi ej zaupal enki reci an novo mislm,.
slovenija ni tkao veliak niti tano nedolzna

ce bi kdo rad klical sej vemokaj nj psie na privat
Wink

haha
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #115 - 21.08.2011 at 22:48:16
 
Čas je v dimenziji sedaj.To je ničelna točka časa kjer se prihodnost zliva z pretekostjo in obratno.Edina dimezija je NIČELNA TOČKA SEDAJ!!!!!OTP SI ZADOVOLJEN Z ODGOVOROM.Več ti bo še Igor razložil!!Vem kaj govoriš in se strinjam-Slovenija ni nedolžna -saj tudi mi nismo in smo!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #116 - 21.08.2011 at 23:02:11
 
Vse je psiholoski konstrukt , oseba cas ...vse o cemer govorimo , sama beseda je psiholoski konstrukt .
Vse kar obstaja je to kar se trenutno ocitno dogaja z tabo vred. Nicelna tocka zlivanja -vecnost-zivost  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #117 - 21.08.2011 at 23:15:12
 
ego-3p wrote on 21.08.2011 at 23:02:11:
Vse je psiholoski konstrukt , oseba cas ...vse o cemer govorimo , sama beseda je psiholoski konstrukt .
Vse kar obstaja je to kar se trenutno ocitno dogaja z tabo vred. Nicelna tocka zlivanja -vecnost-zivost  Cool


To egotrip! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #118 - 22.08.2011 at 02:46:27
 
Eva wrote on 21.08.2011 at 15:11:52:
Quote:
Quote:
res sem mislila, da bi to lahko rekli v akterem koli obdobju zgodovine

pa sej bi lahko
ampak izzivi so različni
in zdej so izzvivi iz vseh obdobij na kupu


: / kako vemo, da prej niso bli?

sej ne vemo
tko pravjo u filmu ...

Quote:
Quote:
nameravam ti celjenje ...

kaj pa zaceljenost, a je to preveč radikalno?

nope, ni preveč radikalno
komot rečem zaceljenost
Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Kaj vas užali in prizadane?
Reply #119 - 22.08.2011 at 07:35:42
 
sm prebrala, kar ste napisal, poskusla razumet. vidim da nekaterega izrazja nisem vajena tud zato, ker vas nikol nism brala dost vztrajno, da bi doumela.
in tud zdaj ne morem oblublat, da bo drugače. mogoče.
sm rekla že marskej v lajfu, pomisla, nardila, skušala "začarat", tud sanjala.
pa še nikol tolk konsistentno, da bi si zaupala.
ojojoj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9