Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 19180 times)
Sn0wBall
Ex Member




Re: Uroki in čarovništo
Reply #15 - 02.10.2004 at 15:50:58
 
a ti te uroke izvajaš tako da si želiš da najdeš nekoga za resno zvezo al si kar enga Janeza ki ti je všeč izbrala? Si vprašala Janeza če mu je prav da bo s tabo celo življenje? Pa ti si pomislila na posledice izpolnitve želja?

Men so če ne tej uroki ki si jih napisala bolj tako, mogoče bi bilo bolj učinkovito če bi sam željo izrazila in nanjo narisala reiki čokurei simbol.

Ve pa kdo kje bi se dalo najdit kej literature o talismanih?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Uroki in čarovništo
Reply #16 - 04.10.2004 at 10:49:13
 
no jaz to izvajam včasih, ko mi je dolgčas... žrtev pa tud najdem, se ve... sej sem angel, a ne?
lp
Angel Grin
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Uroki in čarovništo
Reply #17 - 04.10.2004 at 15:12:38
 
iz dolgčasa ??? Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Uroki in čarovništo
Reply #18 - 05.10.2004 at 09:19:07
 
ne niti ni to dolgčas. zanima me. Grin
vse uroke, ki sem jih pisala so v biti pobrani iz neke knjige <urokov>, katere avtorica je francozinja in baje že vrsto let zbira po svetu čarovniške uroke.
v biti me zanima tudi, če ti uroki resnično delujejo. Grin
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Almatea
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 11

Re: Uroki in čarovništo
Reply #19 - 04.12.2006 at 22:10:12
 
Tole staro temo sm našla! In sm se zgrozila... Čaranje iz dolgčasa! Se ne zavedaš kako je to nevarno! Mislim da si premalo stvari predelal! Naprimer eno od čarovniških načel pravi NIKOLI NE ČARAJ IZ DOLGČASA in NIKOLI NE ČARAJ DA BI KAJ DOKAZOVAL!


PS: ljubeznski uroki so črna magija
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Uroki in čarovništo
Reply #20 - 04.12.2006 at 22:45:15
 
ej vseeno bodi rajs mal bolj previdna!
crna magija se ti zelo zlo grdo mascuje...

mi smo imel v familiji par kolen nazaj eno vejo v druzinskem drevesu, kjer so se zenske iz roda v rod ucile carat...
so mi to povedal ko sem bla starejsa, ker je bla to ena druzinska skrivnost in noben ni hotu govorit o tem.
vem, da se slis kt v filmu, ampak resno - posledice so ble katastrofalne in vse zenske so imele zelo tezko smrt, karma se je pa prenesla predvsem na potomce k so imel zelo tragicno zivljenje.

drgac pa upam, da tale carovniska knjiga ni ena izmed tistih ki jih lahko dobis v knjiznici. me spominja na knjigo, ki sem si jo sposodila, ko sem imela referat o tem... pa me je predvsem zelo zelo nasmejala Smiley si mogel nekaj kopat po zemlji, pa neki sadit... pa dobit lase od oseb na katere si hotel vplivat in podobno... smeh Smiley
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Uroki in čarovništo
Reply #21 - 13.12.2006 at 14:35:08
 
Angel=Donna
Poslušta vidva oba! Pustita spati Angela naprej, ker je davno nazaj to pisal. Angela ni več. Umru je.
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Uroki in čarovništo
Reply #22 - 13.12.2006 at 14:39:11
 
Donna wrote on 13.12.2006 at 14:35:08:
Angel=Donna
Poslušta vidva oba! Pustita spati Angela naprej, ker je davno nazaj to pisal. Angela ni več. Umru je.
lp



kam pa grejo angelčki, ko umrejo?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Uroki in čarovništo
Reply #23 - 13.12.2006 at 14:51:51
 
V nebesa, se ve.  GrinA ti mene zajebavaš?
Drugače se pa ne more več logirat, bi ti odpisala kot Angel, pa ne morem! Angel je imel 700 postov, pa je presegel samega sebe, duhovno in oh in sploh...pa se je rodila Donna; pa so tudi njo pisarije minile. Do danes. Mogoče bom pa spet začela pisat, kaj pa vem. Nekoč davno me je to osrečevalo na moč...potem me je minilo, zdej pa ne vem, ne vem...
Kar se pa tiče čarovništva in urokov ni take panike, kot se bere Angla. Obstoji ena knjige ene znene angležinje, ki je vse te uroke zbrala. Angel jih je prebral, uporabljal pa malokdaj. BTW Angel je ženska, da se razumeva.
O vražah in črni magiji sem spremnila mnenje. Ne pali vedno, zato sem s to dejavnosto prenehala. Ni nevarna, prsežem, je vse bla,bla...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Uroki in čarovništo
Reply #24 - 13.12.2006 at 14:55:12
 
Xtlan? Nenavaden nik. Si ti tu iz vesolja?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Uroki in čarovništo
Reply #25 - 13.12.2006 at 15:21:24
 
Donna wrote on 13.12.2006 at 14:55:12:
Xtlan? Nenavaden nik. Si ti tu iz vesolja?


Itak. Saj si ti tudi.

Razen, če nebesa niso del vesolja Huh
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Uroki in čarovništo
Reply #26 - 13.12.2006 at 15:28:27
 
Nasmejal si me:))  Grin
Potem sva pa že dva. Sem te brala na temi NLP. Zakompliciran si, te čist nič ne štekam.  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Uroki in čarovništo
Reply #27 - 13.12.2006 at 15:55:23
 
Donna wrote on 13.12.2006 at 15:28:27:
Nasmejal si me:))  Grin
Potem sva pa že dva. Sem te brala na temi NLP. Zakompliciran si, te čist nič ne štekam.  Tongue


Ne se sekirat, ni to za preproste vesoljce... Cheesy čist dost, da veš, da je NLP neznani leteči predmet pa kako jih pokličeš, da te pridejo iskat
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Uroki in čarovništo
Reply #28 - 14.12.2006 at 11:13:31
 
Lepo. Če imaš mogoče njihov e_mail ali gsm, bi ti bila na moč hvaležna. Grin
Pred časom sem nekje prebrala članek, ki me je navdušil na moč, pa ga moram najti, da ne bom učila krive vere. Wink
Mar veš, da bomo po novem mi napadli vesolce in ne oni nas? Resnično. Zgodba ni prav nič znanstveno fantastičana, ampak je zeres in definitivno upešnica razmišljana. Mi njih? Grin
Pa se je sfižila še ena moja magija. Absolutno karizmatično alkimistična. Bom morala narest en čarobni urok, da se zasčitim.  CoolImam filing, da mi nekdo črpa mojo popolno enkratno energijo...
Ker me pa zanima tvoje razmišljanje, ti bom pisala na tvoj mail. Za ostale bralce bo spet samo povod provociranja Angel-e ali Done.
PS: na enem forrumu so me zaradi drznega in grdega obnašanja kar skenslal, kaj čem pol tukaj gori kot boga ženska težit. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Uroki in čarovništo
Reply #29 - 14.12.2006 at 13:44:39
 
informacije niso zastonj Cheesy čuka za email, dva za gsm

ja, ljudje, ki se še zdaj izstreljujemo v vesolje kot metek iz puške, bomo prevladali!

Cool že nestrpno pričakujem tvoj email
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3