Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 16105 times)
bogglefreak20
3
***
Offline


Posts: 180

Gender: male
Post ob sokovih
27.06.2004 at 14:27:27
 
Ima kdo izkušnje? Kakšne? Po kateri metodi ste se postili in ali se efekt kaže zgolj na telesu ali tudi na drugih nivojih?
Back to top
 

Beatus, qui venit in nomine Domini!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Post ob sokovih
Reply #1 - 27.06.2004 at 15:09:09
 
jest sem se enkrat postila 5 dni na 3 jabolčkih na dan (če je to sploh kredibilno postenje), pa me je spucalo v čist druzga človeka, tolk srečnega razpoloženja (po postu) še nikol nisem v taki količini pridelovala Grin
pa imela sem med postom en dan, ko sem se čist ločla od ego telesa in bla res popolni opazovalec
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
vesna
1
*
Offline


Posts: 4

Gender: female
Re: Post ob sokovih
Reply #2 - 27.06.2004 at 19:02:21
 
Enkrat sem se postila po knjigi S postom kot prerojeni.

Trajalo je en teden. Za kosilo si skuhas zelenjavno juho, jo odcedis in popijes, za vecerjo pa je sok.

Ze tretji dan se pocutis drugace, ne cutis vec lakote, imas vec energije, vecjo sposobnost koncentracije.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bogglefreak20
3
***
Offline


Posts: 180

Gender: male
Re: Post ob sokovih
Reply #3 - 27.06.2004 at 19:09:16
 
Krasno. Bi rad probal čez počitnice. ko je vroče, mi itak ne paše jest, tako, da mislim, da bo lažje to izvesti poleti kot bi bilo pozimi. Zaenkrat sem od vseh dobil samo pozitivne komentarje. Moram reči, kar dvigne moralo.
Back to top
 

Beatus, qui venit in nomine Domini!
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Post ob sokovih
Reply #4 - 27.06.2004 at 22:42:35
 
moja prjatlca je nardila 10 dnevni post z enimi sokci..
(mislim da neko sadje stisne pa 2/3 vode al kako)
..

ja poleti je dost bolj ker te ponavadi ob postu zebe, torej bo poleti glih prav:)
lah se povem da ob postu ni fajn prevec sportat..
(npr.  vec k 1-2km prelaufat na dan )

uglavnem pravi da se ji ti ful spuca telo..
pol ful mal pojes in mas ze ful energije..
sploh pa ljudje ful prevec jemo, in s tem bolj obremenjujemo sistem..

sm se spomnu da po postu se mors pravilno prehranjevat, (tut pocasi stopnjevat) drugace lahko kaj hitro iznicis efekte posta
Back to top
 
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Post ob sokovih
Reply #5 - 27.06.2004 at 22:44:10
 
hehe malo smesno sem napisal..
ja pravila je da ti spuca telo raznih strupov..
Back to top
 
 
IP Logged
 
marina
Guest




Re: Post ob sokovih
Reply #6 - 04.01.2005 at 10:19:51
 
Zmotila sem se, svoj post bi morala oddati v topic Post,
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...

ne pa semle.
Back to top
« Last Edit: 04.01.2005 at 20:25:44 by gape »  
 
IP Logged
 
kukica
1
*
Offline

:)
Posts: 39
Ljubljana
Gender: female
Re: Post ob sokovih
Reply #7 - 04.01.2005 at 11:43:27
 
Jaz sem se ob sokovih (stisnjeni agrumi) postila 11 dni. Sem hotela pozdarviti kozo (nevrodermitis).  Po prvih treh dneh (ko sem mislila, da bom kar umrla), sem se zacela pocutit super. Koza se je znatno izboljsala (11 dni je verjetno premalo, da bi se pozdravila). Tik pred operacijo mi je izginila tudi 2cm velika lojnica. Energije, pravzaprav volje do zivljenja sem imela neskoncno...

Spomladi nacrtujem 21 dnebni post. Takrat bo lazje, ko bo dezelo obsijal soncek. Sem pa ugotovila, da si moras trajanje posta vneprej dolocit, tako je dneve lazje izdrzat - jih odstevas.

Jaz sem imela najprej v planu 10 dnevni, pol pa sem se premislila za 21 dnevni post. In ze 12. dan me je zmanjakalo, pa ne zaradi lakote, samo naravnana sem bila na 10 dni.

ce se postite, pa bodite toliko pametni in preberite kaksno knjigo o tem. Glede klistirja, nadomescanja soli....

Se oglasim spomladi, ce mi je podvig uspel.

Back to top
 

Smiley Kukica Smiley
 
IP Logged
 
minaa_83
1
*
Offline

be you:)
Posts: 5

Gender: female
Post ob sokovih
Reply #8 - 01.11.2006 at 08:31:15
 
Cheesy

Danes se mi šteje tretji dan posta in se počutim ..nekak ne zmnam definirat..ker občutki so zelo zanimivi...včeraj sem cel dan preživela sama predvsem se razvajala celi dan.

Bila najprej na daljšem sprehodu, kasneje sem šla na kolo in bila na kolesi 2uri z vmesnimi postanki ...in ko sem prišla domov sem se oprhala z hladno - toplim tušem. Lahko rečem da je to moj najdalši post do sedaj...moj cilj je 7 dni.

Do sedaj sem se postila največ en dan in to samo ob vodi ali nesladkanem čaju.

Sedaj pijem sadne sokove in veliko naravne vode in počuutje je dosti lažje in bolj kakovostno. Ob vsakem požirku vode se počutim kot blagoslov ki ga opravljam da lahko pijem in da imam pitno rekočo vodo. Ko pa imam sadni sok pa se mi čutne celice tako povdarijo ..da imam občutek kot izjemna danost da imam to možnost da jih lahko uživam.

Neverjetno sem dojemljiva za vse vibracije okoli sebe.

Bila tudi na čiščenju duše in po dolgem času sem se izjokala z vsem srcem. Počutila sem se tako kot bi izpraznila še tiste najtemnejše predalčke v svojem telesu.

Namen mojega posta je čiščenje telesa in vseh strupov in slabih prehranjevalnih razvad. Navajam se na zdrav optimalen način prehranjevanja in preden se poplnoma predam temu načinu življenja bi se še prej rada posvetovala s sabo o tej odločitvi. In priti k sebi mi je do sedaj najbolj pomagal post in čiščenje vseh predsodkov ki jih imam od zunanj.

Zanimam me samo neka malenkost...spodbujanje prebave...z masažo in z ukvarjanjem športa ...jo skušam pospeševat...oziroma jo prpeljat do naravnega čiščenja.

Ali pozna kdo kakršnikoli napitek ki je na bazi naravnih sestavin ki bi mi pomagal pri tem? Kar se čajev tiče že vem...

Hvala

Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1