Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 14627 times)
Kr_eden
Ex Member




Zakaj skrivanje
13.06.2004 at 15:32:13
 
Zakaj skrivanje !!!

Problemi ?

Strah pred..... ?

Resnično, je interesantno gledanje na duhovne ali bolje, kot duhovne ljudi zakaj se spuščajo nekateri ljudje v duhovnost.
Najbrž mora imeti človek, ki se spusti na duhovna pota, v sebi nekaj več kot pa samo neko znanje o tem na realnem pa ne naredi popolnoma ničesar za to, d abi znanje uporabil v svojo notranjo prid. Zdaj je vprašanje ali gre resnično s srcem na duhovno pot ali pa gre v resnici zaradi nekaterih svojih notranjih problemov, ki pa jih kot take ne zna ali ne more rešiti drugače in se zaradi tega podvrže in poišče kot neko rešilno bilko prav v duhovnem življenju.
Je pa zelo interesantno, da če se mu na videz zazdi, da se problemi odmikajo od njega, da mu je pomagalo prav duhovni način življenja, vendar na žalost to najbolj ne drži kajti problem s eje umaknil malo v ozadje in ego ga podzavestno krepi in ko ponovno v vsej tej duhovni zanesenosti udari ta problem ali pa problemi na površje, udari ali pa udarijo še močneje in učinkoviteje, potem s epa človek v vsem tem zaspanem transu, ki ga je živel začne ali obračati proti tej namišljeni duhovnosti ali pa jo hoče še poglebiti in tukaj spet nastanejo težve.
Človek se težje še globlje poglobi in zato začne posegati po raznoraznih substancah, da navidezno zapolni in poglobi svojo duhovno bedo, vendar spet v ozadje pahne vse svoje probleme in ego jih ponovno podzavestno jača in ko ponovno udarijo, udarijo zares dobro in učinkovito, ponavadi taki ljudje pristanejo v ustanovah za mentalno higijeno, zelo redko se najde človek, ki mu uspe samo na podlagi duhovnosti osvoboditi se problema ali problemov.
Vendar takšni ljudje, duhovni mrliči bi jim najbolje pripadal opis, se ne dajo kar tako prepustiti in sprejeti kaj dobrega od drugih, ker jim v vzadju ego nabija in tolče, ker se boji za svojo namišljeno a hkrati prevarantsko osebnost in zato raje delujejo tako kot delujejo.
Ni rečeno, da ne vedo o duhovnem življenju nič, vedo zelo veliko, ker se praktično izobražujejo samo na tem duhovnem nivoju, vedo že vedo, to je res, vendar koliko tega znanja pa resnično uporabijo za odstranjevanje svojih tegob se pa da prebrati na takih forumih kot je Gape forum.
Znanje kot samo ne pomaga nič, če se ga ne izkorišča maksimalno v prid svojega notranjega razvoja.
In vsa ta namišljena in ničkolikokrat izrečena vseobsegajoča ljubezen je pesek v oči drugih, kajti takšni ljudje so ponavadi zlobni in pokvarjeni, navzven se kažejo kot ljubeznivi, v njih pa vre in samo vprašanje časa je kdaj bodo eksplodirali, tudi to se zelo lepo da videt na takih forumih.
In na koncu je še en problem ki nastane od vsega tega pretiranega duhovnega življenja, ponavadi taki ljudje zabluzijo do kraja, se lepo vidi tukaj gori na forumu, hudič je ko sami mislijo, kako so napredovali in kako rastejo v resnici pa ne uvidijo, da so nižje kot so bili in da v vsej svoji poneumljeni notranji ljubezni bluzijo in kvašejo neumnosti na vse strani in s tem delajo sebi neprecenljivo škodo.

LP  Grin

Nizkoleteči Kr_eden  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zakaj skrivanje
Reply #1 - 13.06.2004 at 16:19:38
 
In kako bi po tvojem morali delovati na tem forumu. ???

Delaj tako kot moraš, če ti nekaj ni všeč, potem si dovoli biti tiho - ker ne bo tvoje tolmačenje besed nikomur pomagalo.

Sorry vsem za ta post - še meni  Lips Sealed
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zakaj skrivanje
Reply #2 - 13.06.2004 at 17:22:27
 
Moonlight wrote on 13.06.2004 at 16:19:38:
In kako bi po tvojem morali delovati na tem forumu. ???

Delaj tako kot moraš, če ti nekaj ni všeč, potem si dovoli biti tiho - ker ne bo tvoje tolmačenje besed nikomur pomagalo.

Sorry vsem za ta post - še meni  Lips Sealed



Kdo je pisal pa o delovanju ljudi na forumu ? To je bilo sarksastično napisano, ala si na dolgi lajtngi, pa ti si mi neka jasnovidka  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Pa ti sploh kaj delaš ? in kaj ti ni všeč ? No, res bi bilo potem bolje da bi bila tiho, ker samo neumnosti kvasiš.
Tebi nobeno tolmačenje več ne pomaga, si preveč zafurana.  Grin Grin Grin

In zakaj se opravičuješ ?
Si zblaznela ???

Beda.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Zakaj skrivanje
Reply #3 - 13.06.2004 at 18:31:00
 
kreden,a pol danes je tak dan ko ti je po zatišju udaru ven ego? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zakaj skrivanje
Reply #4 - 13.06.2004 at 19:40:51
 
Quote:
kreden,a pol danes je tak dan ko ti je po zatišju udaru ven ego? Wink



No, no,   Grin ne hvalim se glih rad, ampak, če me že za jezik vlečeš, no, men ego seka 24 ur na dan in to 365 dni na leto.

Zadovoljen  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zakaj skrivanje
Reply #5 - 13.06.2004 at 21:32:43
 
Quote:
Ni rečeno, da ne vedo o duhovnem življenju nič, vedo zelo veliko, ker se praktično izobražujejo samo na tem duhovnem nivoju, vedo že vedo, to je res, vendar koliko tega znanja pa resnično uporabijo za odstranjevanje svojih tegob se pa da prebrati na takih forumih kot je Gape forum.
Znanje... vseobsegajoča ljubezen...
je pesek v oči drugih, kajti takšni ljudje so ponavadi zlobni in pokvarjeni, navzven se kažejo kot ljubeznivi, v njih pa vre in samo vprašanje časa je kdaj bodo eksplodirali, tudi to se zelo lepo da videt na takih forumih....
...se lepo vidi tukaj gori na forumu, hudič je ko sami mislijo, kako so napredovali in kako rastejo v resnici pa ne uvidijo, da so nižje kot so bili in da v vsej svoji poneumljeni notranji ljubezni bluzijo in kvašejo neumnosti na vse strani in s tem delajo sebi neprecenljivo škodo....


Frfra Simona  Grin Wink

Upam, da sam sebe razumeš o čem in o kom pišeš.
Jaz te poznam samo na tem forumu, pa že tukaj te je velikooooooo, če pa si še kje drugje...  Undecided

Kaj naj ti rečem...

Lepo da razmišljaš o tem, kakšni so in kakšni naj bi bili duhovno polni ljudje, če maš predsodke do njih in če iščeš odgovore, jih večini ne boš dobil tukaj,  vsaj tistih ne, ki bi te zadovoljili, ker vse veš ti sam.
Vsaj kolikor te prebiram...

Kaj še čakaš - veselim se tvoje knjige O Smislu ljubezni v duhovnem življenju  Wink

Pa lepo, da nisva na isti liniji, vsaj poveš mi kaj  Wink
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zakaj skrivanje
Reply #6 - 13.06.2004 at 21:46:35
 
Quote:
... pa ti si mi neka jasnovidka  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes


Nč novega a ne Wink
Sam pazi, da se res k teb ne priplazm Wink Grin

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zakaj skrivanje
Reply #7 - 13.06.2004 at 21:47:53
 
Slabo prebiraš, najbrž si pod kakšnimi čudnimi jasnovidnimi vplivi in ti zamegljujejo um tako da ne misliš več bistro ampak se ti zraven porajajo čudna in prečudna dogajanja v oblačnem svetu teme.

Skulirati se, potem oprati se in predvsem, ne zlampati, pa je um bolj kot ne pripravljen razumeti tudi malo drugače kot razume.  Grin Grin Grin

Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zakaj skrivanje
Reply #8 - 13.06.2004 at 21:54:21
 
Hvala za opozorila, saj vem  Wink

lep večer tudi tebi, Aleks
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakaj skrivanje
Reply #9 - 14.06.2004 at 00:22:42
 
rajt



če ta text uzamem kot da je namenjen meni osebno (mislm ... kaj pa naj druzga z njim ... kakšen je drugače njegov namen tuki gor na tem forumu, kakšen je namen njih 10000?), bi reku nekako tkole




* Zakaj skrivanje !!!*
kdo? kje?

* Problemi ?*
rečmo, da sm v teh dneh zvedu, da obstajajo ljudje k majo temo za svojo osnovo. sm spoznal, da če jim prižgeš plamenček, da ga ugasnejo.
men se zdi, da to naredi _reč_ nekoliko problematično.  

* Strah pred..... ?*
spoznal sem da mahajana predpostavlja vsa _čuteča_ bitja ... ne _vsa_ bitja ... tega me ni strah ...  lahko pa bi tega postalo strah bitja ki niso čuteča ...

*
Resnično, je interesantno gledanje na duhovne ali bolje, kot duhovne ljudi zakaj se spuščajo nekateri ljudje v duhovnost.
*
od kje ti tak interes za 'druge' (duhovne) ljudi?
vidiš veliko trsk v naših očeh?
se ti zdi da so tvoje okorne roke pripravne za pobiranje trsk iz oči drugih ljudi?
al se ti samo zdi, da je tvoja služba opozarjanje nas na te trske?
al to veš, da je tko?



*
Najbrž mora imeti človek, ki se spusti na duhovna pota, v sebi nekaj več kot pa samo neko znanje o tem na realnem pa ne naredi popolnoma ničesar za to, d abi znanje uporabil v svojo notranjo prid. Zdaj je vprašanje ali gre resnično s srcem na duhovno pot ali pa gre v resnici zaradi nekaterih svojih notranjih problemov, ki pa jih kot take ne zna ali ne more rešiti drugače in se zaradi tega podvrže in poišče kot neko rešilno bilko prav v duhovnem življenju.
*
se reče
jest bi moral verjetno met v sebi še nekaj več, poleg popolnega neznanja o duhovni poti, preden sm se spustu na njo.
možno, verjetno mi boš povedu kaj to je.
... kaj je blo temu stavku res ne morem razumet ...
ampak
v času ko sm znanje pridobivu in sm ga uporabljat začel v praxi, sm definitvno velik naredu za 'svojo notranjo prid' (če pod tem razumeva neki kar me je, če druzga ne, nardil za boljšiga človeka, da je z mano lažje - ali sploh možno - shajat - živet).
jest sm bil dost nemogoč človek.
za okolico ... seveda ...
in zdej, jest sm na to pot zihr stopu zaradi ... niti ne problemov ... no ja ... praskanje je takrat predstavlju problem ... problem da nism mel koga vprašat, prašat kaj je to kar se mi dogaja, ko sm bil sam, ko je bil edin miro na sceni s svojim, za mene slavnim:
Samo brez panike!
e tako ... in pol sm zvedu o energijah in sceni ... težko bi temu reku rešilna bilka ... rešilna bilka je bla grmada (sprehodič nanjo s tastarimi, v čist premaknjenem stanju) ... pa določeni modeli, katerim vsa čast in slava ... in modelke ...
zdej, a je duhovno življenje rešilna bilka ... zihr je ... jest sm  100% v to ... al pa če povem drugač: če ne znaš bit prjazen (v svoji resnični biti) igraj prijaznost, če je treba celo življenje. enkrat ti bo že prešlo v navado. bodi zavesten igre in bodi zavesten svoje neprijaznosti.
to kar zagovarja duhovnost, je čist krasno in to, da smo sfrderbal ta izraz, s tem ko smo trsko v očesu povečal na človeka samega, ne zmanjša krasote duhovnosti in takega načina življenja. pretiravat s čimerkoli pa pač ni zdravo, to pa vsakdo ve.
no ja ... naj bi.
in čudno se mi zdi, da ko smo nekateri tako drzni, da v poplavi materialnosti in splošne preobremenjenosti z delom, zagovarjamo vrednote ki so take kot so, neglede na to da ima (bom nase klele rajš prešaltu) moja osebnost s tem še težave = trska, da pol pridete in nas obsojate ker smo vam povedal, da mi smo mel s tem brunom pa precejšnje probleme ampak da smo ga ozavestl tm in tm, tko in tko in da zdej je samo še trska, ki pa ne zastira pogleda, tako kot bruno.
zastira pa ga!
do kdaj je on tm je lahko predmet doooolge razprave, al do razsvetjenja (prebujenja) al do trajnega razsvetjenja ... jest mislm, da nas vse do trajnega razsvetljenja ta trska spremlja in če pride mojstr naokol lahko to trsko tolk zdrega da začne bolet.
možnih posledic tega naj bi se zavedal.
mojstr.


*
Je pa zelo interesantno, da če se mu na videz zazdi, da se problemi odmikajo od njega, da mu je pomagalo prav duhovni način življenja, vendar na žalost to najbolj ne drži kajti problem s eje umaknil malo v ozadje in ego ga podzavestno krepi in ko ponovno v vsej tej duhovni zanesenosti udari ta problem ali pa problemi na površje, udari ali pa udarijo še močneje in učinkoviteje, potem s epa človek v vsem tem zaspanem transu, ki ga je živel začne ali obračati proti tej namišljeni duhovnosti ali pa jo hoče še poglebiti in tukaj spet nastanejo težve.
*
moja izkušnja, kot lahko bereš zgoraj in tudi v prejšnjih mojih zapisih je _drugačna_.
mogoče mam drugo osnovo kt ti ...
se reče ... če težava še useka vn (ko že mislš da nima več tolk energije, da bi to zmogla) je usekala zato, ker je to finalna preizkušnja na to temo. na ta vzorc. na to trsko. na to bruno.



*
Človek se težje še globlje poglobi in zato začne posegati po raznoraznih substancah, da navidezno zapolni in poglobi svojo duhovno bedo, vendar spet v ozadje pahne vse svoje probleme in ego jih ponovno podzavestno jača in ko ponovno udarijo, udarijo zares dobro in učinkovito, ponavadi taki ljudje pristanejo v ustanovah za mentalno higijeno, zelo redko se najde človek, ki mu uspe samo na podlagi duhovnosti osvoboditi se problema ali problemov.
*
zdej, ker se reč nanaša na mene, morm rečt da jest sm substance uporablju mnogo prej, preden sm zvedu o kakršnikoli duhovnosti.

... me pa zanima ... tale tvoj izraz ... zares dobro in učinkovito ... kako to zgleda recimo ... mislm ... kako si ti to sploh mislu s tem egom ... čigav ego useka koga, kam in kako?




*
Vendar takšni ljudje, duhovni mrliči bi jim najbolje pripadal opis, se ne dajo kar tako prepustiti in sprejeti kaj dobrega od drugih, ker jim v vzadju ego nabija in tolče, ker se boji za svojo namišljeno a hkrati prevarantsko osebnost in zato raje delujejo tako kot delujejo.
*
če dobr razumem sm duhovni mrlič?
kaj to pomeni?
če me primerjaš s kom?
naprimer?
maš kakšno merilo za nivo živosti duhovnega človeka?

pri sprejemanju dobrega _od_ drugih, nastane problem (spet) glih v trskah. dobr se je zavedat da ego sodeluje pri 'tehtanju' a je to kar mi nekdo zdej pedena dobr za mene al ni. zato je dobro met zaupanje v človeka, ki mi neki dela.
za njega pa je zelo dobro, da je prej dubu dovoljenje od mene, da mi neki dela.
egu namreč skor nikol ni prav, da mu karkoli delaš, zato ga je treba prelisičit. ti pa si okoren in ustvariš v človeku upor. takoj. ni čudn, da povsod okol sebe vidiš ljudi, ki ti delujejo kot taki (kajestvemkakšni), če pa v njih izzivaš vse najslabše.
izzivi v njih vse najboljše ... pa boš vidu ... mogoče se bojo pa spremenil ... pol boš pa opazu, da si se ti spremenil ...



*
Ni rečeno, da ne vedo o duhovnem življenju nič, vedo zelo veliko, ker se praktično izobražujejo samo na tem duhovnem nivoju, vedo že vedo, to je res, vendar koliko tega znanja pa resnično uporabijo za odstranjevanje svojih tegob se pa da prebrati na takih forumih kot je Gape forum.
Znanje kot samo ne pomaga nič, če se ga ne izkorišča maksimalno v prid svojega notranjega razvoja.
*
ta maksimalno je verjetno edina stvar, ki jo lahko očitaš komurkoli, tudi sebi. vedno bi se lahko potrudu in bil še bolj duhoven, v najlepšem pomenu te besede.
ampak
kdo si ti da boš sodu?
razen sebe?



*
In vsa ta namišljena in ničkolikokrat izrečena vseobsegajoča ljubezen je pesek v oči drugih, kajti takšni ljudje so ponavadi zlobni in pokvarjeni, navzven se kažejo kot ljubeznivi, v njih pa vre in samo vprašanje časa je kdaj bodo eksplodirali, tudi to se zelo lepo da videt na takih forumih.
*
kako lahko za mene rečeš da sm zlobn?
učeri smo iskal kaj je gape v mladosti delu zlobnega ... kje se je nauču zlobe ... namreč, ko men kdo pomaga mojo trsko vn vlečt, mene fejst boli in težava je, da če al mi kdo trsko vn vleče al pa mi jo drega, da ni tak problem me spravt do roba, kjer znam včasih tud odreagirat.
definitvno pa so mi ti dnevi dal spoznanje, da sam od sebe nikol ne odreagiram. vedno je to reakcija na zunanje okoliščine.
ker so te reakcije vedno redkejše in vedno milejše, vem da sm na pravi poti.

dobr se je zavedat, da je blo v mojem lajfu kr neki (skupin) ljudi k so me motil(e), velik stvari me je razjezil ... dandanes mi taki ljudje, ki bi me razjezil sploh več ne pridejo na pot. in mi je kulj. ker jih ni. čeprov dobr vem da oni še vedno obstajajo, ampak, mene se po nekem čudežu izognejo ... včasih uleti kdo s kakšno tako, ki bi v starejših časih v meni spodbudila kakšno dejanje, ki bi blo neprimerno človeku s takšno količino zavesti kot jo imam danes ... in me ne more več sprovocirat ... če bi cel dan okol mene hodu in mi na toisto temo nabiju, kljub temu da bi mu sporoču da mi to ne gode ... kaj pa vem ... tko kt sm himiju razložu ... ampak ... takih več ni ... itak ... kamoli cel dan ... sm že tolk pametn, da če na tazga na-ključ-no naletim, se mu na-ključ-no izognem.


sploh ne razumem kreden, kdo ali kaj ti daje pravico, da tako poprek obsojaš ljudi.
in to sploh ne posameznika, ali njih več ... ne, kr celo skupino ljudi posplošiš na zlobne ... veš kolk je to ljudi, forum svet pogovorov in še ostali taki forumi ...

same zlobe pokvarjene

mislm ... prosm te lepo

kdo ti daje pravico da nam vsiljuješ take mantre?

gape je pokvarjeni zlobnež, ki se navzven kaže kot ljubezniv stric, na notr mu pa vre in samo vprašanje časa je kdaj bo explodiralo.

mislm ... a res ne moreš razumet ... ne bo ...

lahko si uzamem 2 urce al pa tri tko kt dons in ti sporočim kar ti mam za sporočit.

če ti tuki ne čutiš moje ljubezni, moje pozornosti do tebe, mojega truda, da bi ti približal sebe, da bi ti razumel mene, da sm tak kt sm in da obstajajo še miljon blj čudni ljudje od mene, ti jest ne morem pomagat ... ne upihnt plamena ... pust ga naj raste ...



*
In na koncu je še en problem ki nastane od vsega tega pretiranega duhovnega življenja, ponavadi taki ljudje zabluzijo do kraja, se lepo vidi tukaj gori na forumu, hudič je ko sami mislijo, kako so napredovali in kako rastejo v resnici pa ne uvidijo, da so nižje kot so bili in da v vsej svoji poneumljeni notranji ljubezni bluzijo in kvašejo neumnosti na vse strani in s tem delajo sebi neprecenljivo škodo.
*
če si bral kdaj kakšen moj text, bi lahko vedu, da za sebe verjamem, da sm napredoval 'a great deal',  v teh par letih odkar se ukvarjam z duhovnostjo in odkar živim vsak dan bolj duhovno ... kakšnega manj, kakšnega pa bolj ...
kakšni pa so med njimi tud taki, ki so veeeeeeeeeriiiiiiiiiii mač.
na mojo veliko žalost je moj duhovni dan še vedno precej odvisen od okolice v kateri se tisti dan gibljem.
odprava te napake vkodirane v telo katerega uporabljam, mi je visoko na prioritetni lestvici ...

podobno kot upočasnjevanje časa, za katerega sm do zdej najdu edino zdravilo - manj dela - ali - manj vlaganja energije tja kjer ni verjetno da bo padla na plodna tla - ni verjetno da bo našla, tam kamor bo padla (kamr sm jo vložu), tako osnovo, ki jo bo znala uporabiti za svoj zagon in tudi za pošiljanje naprej, za zaganjanje drugih ...

kaj mislš ... kako bo s tole energijo, ki je bla zdele vložena?



Kr_eden?



tema te je rodila
svetloba te bo presvetlila




ps
lahko da sm te kje kej narobe razumu
pps
lahko da sm meu v glavi kakšno predpostavko, ki je z mano ne deli velik ljudi, med njimi verjetno tud ti ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Zakaj skrivanje
Reply #10 - 14.06.2004 at 09:30:44
 
Kr_eden, zakaj se pa ti skrivaš? Problemi? Napiši kaj o sebi, da bom razumela, kaj sploh hočeš.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zakaj skrivanje
Reply #11 - 14.06.2004 at 10:02:06
 
Valentinaa wrote on 14.06.2004 at 09:30:44:
Kr_eden, zakaj se pa ti skrivaš? Problemi? Napiši kaj o sebi, da bom razumela, kaj sploh hočeš.




Jaz se skrivam pa zato, ker me Nemci še zdej iščejo  Grin Grin Grin
Problemov ni, so samo skrbi, zakaj problemov ni  Grin Grin Grin
Kdor tukaj gori piše o sebi, ta je šele nor, pa si koga draga Valentina videla, da je pisal o sebi ? Nisi  Grin Če je pa že kdo pisal o sebi, tisti je pa videl hudiča i po.
Zelo malo, to je potrebno povdariti, zelo malo jih je kaj napisalo o sebi.
Kaj hočem, ma, ne boš razumela, škoda se je sploh utrujat s pisanjem  Wink Grin Grin Grin

No, pa ti bom izpolnil željo.

Takole, nekaj o meni.  Tukaj v lepi Sloveniji zelo rad jem meseka, pečenega, svinjskega po možnosti, kokošje ni kaj prida, no, pa nisem izbirčen, klobase mažem kot za stavo, pojem praktično vs ekar je mesnega Grin Grin
Pijem tudi, oja in to zelo veliko, najraje šluknem kako žgano, pa pivu se tudi ne odrečem, likerje glih nočem ne vem kako, ker pol mi začne sekat, po likerjih, pa sem nepridvidljiv.  Grin Grin Grin
V glavnem, jem, pijem in uživam.  Cheesy Cheesy Cheesy
Ko pa pridem doli, tam pa nič svinjetine, nič alkota, samo klanjanje  Wink
Sem pravi poštenjak tu in tam  Cheesy

Si zadovoljna Valentina z odgovorom ?

Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Zakaj skrivanje
Reply #12 - 14.06.2004 at 10:17:01
 
He, he, Dajnomir, hvala, lepo si napisal. Imam pa en nedoločen občutek, da si se skril zadaj za tem postom.

Pa saj ni problema. Jaz se skrivam, ti se skrivaš, on se skriva, ..., zmenimo se samo, da si ne delamo očitkov, pa je.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Zakaj skrivanje
Reply #13 - 14.06.2004 at 10:28:01
 
Valentinaa wrote on 14.06.2004 at 10:17:01:
He, he, Dajnomir, hvala, lepo si napisal. Imam pa en nedoločen občutek, da si se skril zadaj za tem postom.

Pa saj ni problema. Jaz se skrivam, ti se skrivaš, on se skriva, ..., zmenimo se samo, da si ne delamo očitkov, pa je.





Občutki so varljivi Valentina, varljivi.  Wink
Očitki, kje jih vidiš  ???  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Zakaj skrivanje
Reply #14 - 14.06.2004 at 10:40:42
 
Valentinaa wrote on 14.06.2004 at 09:30:44:
Kr_eden, zakaj se pa ti skrivaš? Problemi? Napiši kaj o sebi, da bom razumela, kaj sploh hočeš.



Razumen post, kajne Aleks  Wink

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4