Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 11
(Read 23740 times)
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #15 - 15.05.2004 at 08:32:32
 
Andres wrote on 15.05.2004 at 02:36:59:
Še  vedno  nas je večina netetoviranih, z nepobarvanimi lasmi, z neobrito pazduho, brez raznih proteinskih preparatov, brez kremic za obraz, brez videznih olepšav kot še manj s silikonskim penisom.


Kremica za obraz ne spada v zgornjo skupino. To pa je eden od must have, poleg ostalih treh, ki jih naštevaš. Pa kremica za roke tut.  Cheesy
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #16 - 15.05.2004 at 11:37:14
 
Andres wrote on 15.05.2004 at 02:36:59:
Grin Grin Grin

Ne vem če me je povozil čas.   Še  vedno  nas je večina netetoviranih, z nepobarvanimi lasmi, z neobrito pazduho, brez raznih proteinskih preparatov, brez kremic za obraz, brez videznih olepšav kot še manj s silikonskim penisom.
Ravnam se sam po sebi in ne po tem kar nudi trg. Ker pa trg in agresivni marketing regulira  po večini ženski stil  življenja, se ne čudim, da množica žensk deluje v nasprotju s tem kar jim je dala narava.  


Andres


khm ...

kdaj si že nazadnje sedel pred Mačkom, bil v kakšnem Portorožu  ? ? ?

kot sem že napisala .... Andres ... si za v staro šaro

p.s.
pozabila sem, da stopaš v generacijo uporabnikov modrih tabletk ... silikon je namreč mehak  Wink  Grin  Grin  Grin
zato ga pa dajejo v joške
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #17 - 15.05.2004 at 12:34:21
 
sinjeoka wrote on 15.05.2004 at 11:37:14:
kot sem že napisala .... Andres ... si za v staro šaro

Kaj so torej pogoji, da nekdo zate ni za v staro saro?

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #18 - 15.05.2004 at 14:29:25
 
sinjeoka wrote on 15.05.2004 at 11:37:14:
khm ...

kdaj si že nazadnje sedel pred Mačkom, bil v kakšnem Portorožu  ? ? ?

kot sem že napisala .... Andres ... si za v staro šaro

p.s.
pozabila sem, da stopaš v generacijo uporabnikov modrih tabletk ... silikon je namreč mehak  Wink  Grin  Grin  Grin
zato ga pa dajejo v joške


Mačka nimam doma.  V Portorožu sem bil pred letom dni, kar zadeva modre tabletke pa le tole.
Tudi ta je skomercializirana in nasedle ste ji očitno najbolj ženske.  To ni za mene in tisto skupino moških ki me obkroža.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #19 - 15.05.2004 at 14:53:04
 
Yvonne wrote on 15.05.2004 at 06:55:06:
Hmm....Andres....

takole je s to stvarjo..."ker se cenim"...sama sem ena od teh žensk (torej elegantno popolna, nisem ne vem kakšna lepotica in tudi polno celulita...)pa še kaj bi lahko našla...pa vendar se počutim fantastično. Sama sem prepročana vase kaj zmorem in kaj ne in potem gre tudi nasproti svojemu zadanemu cilju, ne glede na to kaj to je. Nikoli nisem imela težav s kilogrami, ali postavco, da me bo pač kakšen fant lahko pogledl...pač taka sm in kdor me rad gleda me pogleda, drugi pa se lahko obrnejo stran.
Problem dananšnjega "recimo sveta" je ta, da v vseh reklamah vidiš blazno nore dobre mrhe, prelepe in z fantastično postavo, kar je tudi Vam moškim všeč. Če gre mimo vas kakšna lepotica se obrnete in jo pogledate...torej, spomni me zakaj se ženske trudijo biti podobne njim_zaradi Vas!_ker če tako lepo gledate ostale mimoidoče, potem boste gledali tudi njih....vsaka vaša ženska bi bila rada zapeljiva in  lepa v objemu svojega draga, katerega oči bodo samo zanjo in za nobeno drugo na tem planetu. Lips Sealed



Če bi bila vsaka ženska kot tista iz reklame potem bi se civilizacija ustavila. Preprosto so reklamne Barbike pogosto peace of sheet.  Škoda ker zaradi teh resnične Barbike ne pridejo do izraza.
In te raklame ki si jih navedla Yvonne.  Opažam, da je izgovor o reklamah deloma točen, po drugi strani pa so te riti na plakatih kot neka uteha pred lastno zakompleksanostjo nad svojim telesom.  In vendarle velja nenapisano pravilo.  Bolj ko je grda ali debela, boljšo dušo ima.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #20 - 15.05.2004 at 14:57:58
 
Andres wrote on 15.05.2004 at 14:53:04:
In vendarle velja nenapisano pravilo.  Bolj ko je grda ali debela, boljšo dušo ima.


Odločno protestiram.  Cheesy
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #21 - 15.05.2004 at 15:00:17
 
Mae wrote on 15.05.2004 at 14:57:58:
Odločno protestiram.  Cheesy



Jaz protestiram tvojemu protestu Cheesy Cheesy


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #22 - 15.05.2004 at 16:03:26
 
sinjeoka wrote on 15.05.2004 at 11:37:14:
khm ...

kot sem že napisala .... Andres ... si za v staro šar



Čestitke.  Wink

Smetišče zgodovine vse pobere, pa še Andresa bo  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #23 - 15.05.2004 at 18:12:16
 
Quote:
Kaj so torej pogoji, da nekdo zate ni za v staro saro?

bp



u bistvu si zgrešil point mojega pisanja ...

Andresu samo hočem povedat, da podleganje marketinškim prijemom ni samo ženska domena in da greste moški kar lepo po poti in verjamete oglasom o večni mladosti in lepoti ter eliksirjem življenja.

V generaciji dvajsetletnikov med moškimi in ženskami ni praktično več nobenih razlik.  (od tod tudi moj trn Andresu, da je za v staro šaro, ker ne vidi več kaj se dogaja)

Drugače pa mislim, da je recept za lepo življenje predvsem

uživaj vsega po malem in ostani zmeren pri svojih zahtevah do sebe in drugih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #24 - 15.05.2004 at 18:13:30
 
Andres wrote on 15.05.2004 at 14:53:04:
Bolj ko je grda ali debela, boljšo dušo ima.

Andres



... bolj je zavistna

... sicer pa ti ne sexaš z njeno dušo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #25 - 15.05.2004 at 18:52:39
 
sinjeoka wrote on 15.05.2004 at 18:13:30:
... bolj je zavistna

... sicer pa ti ne sexaš z njeno dušo.



Kot bi v tem zadnjem stavku hotela poudariti da je ženska seksualni objekt.  Cheesy Cheesy

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #26 - 15.05.2004 at 18:58:14
 
Andres wrote on 15.05.2004 at 18:52:39:
Kot bi v tem zadnjem stavku hotela poudariti da je ženska seksualni objekt.  Cheesy Cheesy

Andres

celulit in sex imat skupni imenovalec telesnost ter boj za boljšega partnerja

p.s. v ljubezni in vojni je "baje" vse dovoljeno
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #27 - 15.05.2004 at 19:00:12
 
sinjeoka wrote on 15.05.2004 at 18:12:16:
Andresu samo hočem povedat, da podleganje marketinškim prijemom ni samo ženska domena in da greste moški kar lepo po poti in verjamete oglasom o večni mladosti in lepoti ter eliksirjem življenja.

V generaciji dvajsetletnikov med moškimi in ženskami ni praktično več nobenih razlik.  (od tod tudi moj trn Andresu, da je za v staro šaro, ker ne vidi več kaj se dogaja)

Drugače pa mislim, da je recept za lepo življenje predvsem

uživaj vsega po malem in ostani zmeren pri svojih zahtevah do sebe in drugih.



Če v generaciji dvajsetletnikov ni več nobenih razlik potem je to kriza svetovne civilizacije.  
Ampak veš, včasih so mnogi dvajsetletniki ketne po mestu nosili, pred tem so bili punkerji in še prej hipiji.
Zdaj je verjetno prišel zaton trendov in ti dvajsetsletniki so kot ženske nasedli na reklame.  Niti ne poveš kolikok imajo dvajsetletnice vpliv na svoje dvajsetletnike ter v kakšni meri se barvajo in brijejo ravno zaradi ženske naravnanosti, ki je kaj drugega kot  glodanje oglasov po ameriškem receptu.    
A vendarle Sinjeoka. Včeraj sem si kupil novo kremo za britje. Neka bio krema Aveda je to, nikoli reklamirana, a vendarle boljša kot vse  druge ki polnijo reklmane vrstice.


Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #28 - 15.05.2004 at 19:03:38
 
Andres wrote on 15.05.2004 at 19:00:12:
Če v generaciji dvajsetletnikov ni več nobenih razlik potem je to kriza svetovne civilizacije.  
Ampak veš, včasih so mnogi dvajsetletniki ketne po mestu nosili, pred tem so bili punkerji in še prej hipiji.
Zdaj je verjetno prišel zaton trendov in ti dvajsetsletniki so kot ženske nasedli na reklame.  Niti ne poveš kolikok imajo dvajsetletnice vpliv na svoje dvajsetletnike ter v kakšni meri se barvajo in brijejo ravno zaradi ženske naravnanosti, ki je kaj drugega kot  glodanje oglasov po ameriškem receptu.    
A vendarle Sinjeoka. Včeraj sem si kupil novo kremo za britje. Neka bio krema Aveda je to, nikoli reklamirana, a vendarle boljša kot vse  druge ki polnijo reklmane vrstice.


Andres



ravno toliko se moški dvajsetletniki barvajo zaradi dvajsetletnic, se dvajsetletnice barvajo zaradi dvajsetletnikov

p.s.  tudi ketne in žeblji so "modni dodatek", ki so mu vaše generacije zapadele enako neglede na spol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Res je, imam celulit. Ker se cenim.
Reply #29 - 15.05.2004 at 19:03:42
 
sinjeoka wrote on 15.05.2004 at 18:58:14:
celulit in sex imat skupni imenovalec telesnost ter boj za boljšega partnerja

p.s. v ljubezni in vojni je "baje" vse dovoljeno


Nekako postavljaš žensko z več celulita v manjvreden položaj.   Škoda, da vse na videz staviš. Sicer pa. Vsaka stara baba je grda. Tudi ti boš nekoč stara.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 11