Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3203 times)
Kr_eden
Guest




Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
09.05.2004 at 08:59:13
 
Ura je 08:55 ?  Shocked Shocked Shocked

Gape duhovneži pa pe spijo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Mislim, kaj pa jutranja meditacija, koncentracija, molitve, obredi, NIČ  Shocked Shocked Roll Eyes Roll Eyes

Ala, mislim tale grupnjak, posebno iz mrzlih krajev vas je čisto zmedel  Grin

No, duhovneži, gremo, Bog nima rad zaspancev, lenuhov in grupnjakov  Grin Grin Grin

Mislim, po jutru se dan pozna  Wink

Lep grupni dan vam želim.  Grin Cheesy Cheesy Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
Reply #1 - 09.05.2004 at 11:20:10
 
Ob vikendih spimooooooo.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
Reply #2 - 09.05.2004 at 11:31:24
 
Quote:
Lep grupni dan vam želim.  Grin Cheesy Cheesy Grin Grin
 Grin Svašta..

Vstajam od 7h do najkasneje 9h med vikendom,
čez teden pa ob 6.30h, grem laufat in ob 8h  sem v službi.  
Lips Sealed  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
Reply #3 - 09.05.2004 at 11:44:18
 
kr_en
jest sm dones ful zgodej brala ene tvoje poste in si me ful nasmejal
pa zdej bom izkoristila to priložnost, za ktero si že dolg nisem časa vzela  Wink
...

tko

drugač sm pa vstala ene 15 do osmih dones, kar ni tko pozno, če upoštevam, da sm šla 15 do štirih spat  Grin Smiley (in se nism naspala  Undecided)

krasnujmo
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
Reply #4 - 09.05.2004 at 13:41:33
 
Smileyjaz sem bolj nočni tip človeka in zjutraj rada poležim ...tako da tudi meditacije opravljam bolj pozno ...
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
Reply #5 - 10.05.2004 at 22:37:36
 
Probudi se radni narode Crne gore, sati je tačno 12:00

Okrenite se i spavajte dalje.

To so bile kratke ali vrlo koristne vjesti  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
Reply #6 - 27.05.2004 at 08:21:17
 
Pravijo, da je za lepoto potrebno veliko spanca- Verjamem, torej nič hudega, če malo dalj nekateri spijo, že vedo zakaj...
Jaz tud rada spim, je to en del odklopa, pa tud mislm, da je človek narejen tako, da že kot baby veliko spi. Je sanje pomembno za obnovo naših celic, pa še bolj nočna ptica sem, zame ma noč veliko čarobno moč, vse do zgodnjih jutranjih ur bi bluzila in kaj počela... Fino a ni?
Pa prav lepo je spati, kaj lepega sanjati, presti kot muca svoj sen v nedogled... tja do dveh, treh dopoldan. Zakaj pa ne?
Pa še neki. Moja hči prav, da velik spi, samo zato, da bo jutr lepa. Že ve za kaj in za koga.
lp
donna
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
Reply #7 - 27.05.2004 at 11:57:45
 
Ma kaka lepota od spanja, od spanja pridejo samo, lenoba in bolezen.
Več kot spiš, več rabiš spanja  Roll Eyes

Rana ura, zlata ura Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
Reply #8 - 27.05.2004 at 12:08:51
 
Pol pa najbolj, Kr1, da sam še klone vzgajat začnemo, da bojo vsi mel talk bioritem, kot ga ti predpisuješ.

Si morda že kdaj slišal za te zadeve? Da smo različni? Mamo različne potrebe ob različnih časih?

A nismo že tako dovolj robotski, ko počnemo za kar so nas preprogramirali??? Npr. včasih so pozimi počivali, zdaj še bolj garamo.... Mah ne vem....

Wink vem sam to, da ne mormo utupit vsem ljudem istih pravil in načinov.... live and let live
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
Reply #9 - 27.05.2004 at 12:20:26
 
Petra. wrote on 27.05.2004 at 12:08:51:
Pol pa najbolj, Kr1, da sam še klone vzgajat začnemo, da bojo vsi mel talk bioritem, kot ga ti predpisuješ.

Si morda že kdaj slišal za te zadeve? Da smo različni? Mamo različne potrebe ob različnih časih?

A nismo že tako dovolj robotski, ko počnemo za kar so nas preprogramirali??? Npr. včasih so pozimi počivali, zdaj še bolj garamo.... Mah ne vem....

Wink vem sam to, da ne mormo utupit vsem ljudem istih pravil in načinov.... live and let live



Vsi različni, vsi enakopravni.
Samo nekaj druga je, včasih so ljudje delali, trdo delali in so ob mraku odšli počivat, da so lahko zgodaj zjutraj vstali in spet pričeli delat.
Danes, danes pa ljudje fizično skoraj nič ne delajo, bulijo TV do dveh, treh zjutraj, potem pa spijo do enih, dveh popoldan in se čist zdolgočaseno vstanejo, nejevoljno in leno in odidejo, do prve oštarije, spijejo nekaj kant alkota in potem, jovo na novo, isti način vsak dan, mesec za mescom, leto za letom  Roll Eyes
Veš, ne vem zakaj so tebe programirali in predvsem mislim tukaj, zakaj si se dala programirati, a nisi ti individium ? a nisi ti, ti ?
Boga si, zgarana deklica, ti kar verjamem, kako garaš pozimi in poleti, ob vseh letnih časih.

Bi te dal zraven bračo Bošnjaka, da mi kopaš kanale sa krampom pri tridesetih stopinjah ali pa pozimi pri minus pet ali še več in to samo en dan, da bi si res lahko sploh predstavljala kaj je to fizično garanje.
Bi vidli kak bi pol vstajala in se veselila vsakega novega dne, brez dodatkov in zdolgočasenosti  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
Reply #10 - 27.05.2004 at 13:46:28
 
Ti Boga! A ti to meni?
najprej mi prvošiš nigerja z dolgim k.....,pol bi me pa še dal delat, da me kuj pobere...
Kaj je narobej s teboj?
Mi privoščiš samo slabo, pa lepga nč? Še spat me ne pustiš?
je vsako delo utrujajoče, umsko še bolj zmozga in postara telo...
Ajsi, ajsi, to je za varuha človekovih pravic zanapisat... zaščita žensk pa taka, a?
Jaz pa tebi privoščim vse lepo, veliko sončka in spanca, eno krasotico, ki ti bo grela tvoje nogce, pa velik dobre hrane, lepe glasbe, ogromen dnarja, da nauš prevč garov, pa veliko ljubezni, sreče in VSEGA LEPEGA!
EVO TI GA NA!

fjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Kdaj vstajajo Gape duhovneži ?
Reply #11 - 27.05.2004 at 13:48:26
 
Zdej pa maš. Sem si nadela perutničke, pa dve zvezdici sem dobila,  EVO čarovnija!

Hvala Gape-tu!
Sej pravm, je on najboljši!
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1