Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5628 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
27.05.2004 at 01:35:24
 
Prisluhnite vsi, ki radi prebirate naše in vaše Sončeve pozitivke.  
 www.pozitivke.net  
 
Radi bi razširlil svoje področje delovanja in vam bralcem ponudili še dodatne in bogatejše vsebine, ki jih ostali mediji ne pokrivajo, ker niso dovolj "dobre !" ali pa "! pomembne" .  
 
Zaradi vse večejega obsega dela, reportaž in dogodkov, novih pristopov, potreb in želja, potrebujejo nov digitalni fotoaparat. Do sedaj smo si digitalni fotaparat izposojali oz. delali z navadnim fotoaparatom in slike potem skenirali, vendar je razvijanje slik zamudno in dokaj drago in še kvaliteta je manjša.    
 
Zato iščemo sponzorje, oz. donatorje za digitalni fotapart z vsaj 3,2 Mpixlov, v vrednoti od 60.000 sit dalje, oz. način, kako bi lahko dobili tak fotaparat.  
 
Če želite prispevati za del ali cel fotaparat vas vabimo, da nas pokličite na tel: 040 250 686 ali nam pišete na soncna@pozitivke.net, za dodatne informacije.

Za vse donacije se vam najlepše zahvaljujemo. V primeru, da je donacija večja, se lahko odolžimo tudi z objavo oglasa.  
 
Ustvarjaj, sanjaj, dovoli si, Bodi ti.  

Hvala vam, še enkrat.

Za uredništvo
Igor in Aleš
Back to top
« Last Edit: 27.05.2004 at 10:25:17 by Igor P. »  

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #1 - 27.05.2004 at 07:31:40
 
Čudno.

Ko pa sem že slišal, da Aleš samo na pol kihne, pa je že pol Sloveije pokonc in mu vsi nudijo robčke, da si obriše nosa.

No, vsekakor pa upam, da bo akcija uspela.

Seveda je lepše in ceneje slikati s kakim pravim digitalcem, no, takle za 60 jurčkov bi bil že kar dober  Wink

Bilo bi pa dobro narediti javni spisek, da bi se vidlo kolko je dal naš dragi A in ostali privrženci, ali se pač samo zanašate na tuj žep Wink


Nabavnik Kr_eden  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #2 - 27.05.2004 at 09:25:47
 
Quote:
Čudno.


Bilo bi pa dobro narediti javni spisek, da bi se vidlo kolko je dal naš dragi A in ostali privrženci, ali se pač samo zanašate na tuj žep Wink





tule se vidi:

www.pozitivke.net

(koliko smo do zdaj naredili... žurka za 3. rojstni dan bo pa v moji vili ob morju... brez panike, če bo maja še mrzlo, mam tud tri bazene z ogrevano (slano) vodo, če bo pa pihalo, bomo pa jadrat šli  8) )
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #3 - 27.05.2004 at 10:18:18
 
Quote:
Čudno.

Ko pa sem že slišal, da Aleš samo na pol kihne, pa je že pol Sloveije pokonc in mu vsi nudijo robčke, da si obriše nosa.

No, vsekakor pa upam, da bo akcija uspela.

Seveda je lepše in ceneje slikati s kakim pravim digitalcem, no, takle za 60 jurčkov bi bil že kar dober  Wink

Bilo bi pa dobro narediti javni spisek, da bi se vidlo kolko je dal naš dragi A in ostali privrženci, ali se pač samo zanašate na tuj žep Wink


Nabavnik Kr_eden  Wink


Ko sem tole gor dajal preden sem šel spat, sem pomislil, da bo, ko se vstanem vsaj en komentar in sem si rekel, če bo kakšen komentar, bo to zagotovo Kr_eden ta, ki ga bo oddal. Zdaj pa ne vem, a sem jasnovidec? Grin

Alex, a boš kaj primaknil? A se ne bi lepo slišalo:

KR_EDEN, DONATOR POZITIVK. Wink Smiley
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #4 - 27.05.2004 at 11:51:17
 
m wrote on 27.05.2004 at 09:25:47:
tule se vidi:

www.pozitivke.net

(koliko smo do zdaj naredili... žurka za 3. rojstni dan bo pa v moji vili ob morju... brez panike, če bo maja še mrzlo, mam tud tri bazene z ogrevano (slano) vodo, če bo pa pihalo, bomo pa jadrat šli  8) )



Res da imam očala  Grin sam vseeno pa nisem nikjer zapazil, da bi pisalo, tale je dal pa tolko in tolko  Roll Eyes

Viš Marjana, en dober predlog, vilo prodaš in kupiš A-jeku en dober, lep, primeren digitalni aparat za slikanje, boš taglavna.  Wink Grin Grin Grin

Vilarski pozdrav  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #5 - 27.05.2004 at 11:55:41
 
Quote:
Ko sem tole gor dajal preden sem šel spat, sem pomislil, da bo, ko se vstanem vsaj en komentar in sem si rekel, če bo kakšen komentar, bo to zagotovo Kr_eden ta, ki ga bo oddal. Zdaj pa ne vem, a sem jasnovidec? Grin

Alex, a boš kaj primaknil? A se ne bi lepo slišalo:

KR_EDEN, DONATOR POZITIVK. Wink Smiley



Iga, vse je možno, tudi to, da si jasnovidec, veš, imam občutek, da si ti tak skriti talent  Wink

Seveda Iga, bom z veseljem poslikal, če mi boste zaupali novega digitalca, poznam prav lepe kraje in slike bi bile prečudovite.

Fotograf Kr_eden  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #6 - 27.05.2004 at 13:14:20
 
zaenkrat smo se uredniki odločil, da damo skupi za 2/3 fotaparata.

40000 sit / 6 uredniko = 6700 sit.

Za ostalo pa lepo prosimo in se zahvaljujemo vsem, ki boste eventuelno začutili, da bi bilo te stvari prav in smiselno podpret.

hvala

Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #7 - 27.05.2004 at 13:44:49
 
Lahko bi tudi, kdo tukaj v forumu, napisal podatke, kam se lahko donacijo nakaže (TRR, podatki). V končni fazi gre vsaj delček  donacij tudi v davčno olajšavo (vsaj za podjetja).
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #8 - 27.05.2004 at 14:43:16
 
Quote:
Iga, vse je možno, tudi to, da si jasnovidec, veš, imam občutek, da si ti tak skriti talent  Wink

Seveda Iga, bom z veseljem poslikal, če mi boste zaupali novega digitalca, poznam prav lepe kraje in slike bi bile prečudovite.

Fotograf Kr_eden  Grin


Alex, saj ni bilo govora o tem, kdo bi slikal. Ampak kdo bi kaj zraven dal. Tongue  Wink

fotograf Iga Kiss
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #9 - 27.05.2004 at 14:49:46
 
Quote:
Viš Marjana, en dober predlog, vilo prodaš in kupiš A-jeku en dober, lep, primeren digitalni aparat za slikanje, boš taglavna.  Wink Grin Grin Grin

Vilarski pozdrav  Wink



Ne, ne, jaz iz Pozitivk dnar ven vlečem, kaj si nor, da bi kaj not dajala, sej nisem bumbar!  Shocked  Tongue
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #10 - 27.05.2004 at 17:20:40
 
Kr eden ne jez tolk m!

Raje jo mej rad, k je taka dobra vila drugač veš!


B5 odatki o društvu.

Društvo za ozaveščanje in osebnostno rast SONCE
Beleharjeva 41
4208  ŠENČUR
Dš:  21600619
Tr:  02068-0092427939 NLB

Hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #11 - 27.05.2004 at 23:14:01
 
Sej ni treba, da se prispeva veliko. Če bi vsak od forumovcev primaknil (naprimer vrednost cigaretne škatlice za tiste ki kadijo ....gotovo ima vsak kako razvado - ali se pa motim) bi se hitro nabralo teh 60.000 sit.

Lep pozdrav
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #12 - 27.05.2004 at 23:20:06
 
...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #13 - 28.05.2004 at 00:23:40
 
b5 wrote on 27.05.2004 at 23:14:01:
Sej ni treba, da se prispeva veliko. Če bi vsak od forumovcev primaknil (naprimer vrednost cigaretne škatlice za tiste ki kadijo ....gotovo ima vsak kako razvado - ali se pa motim) bi se hitro nabralo teh 60.000 sit.

Lep pozdrav



867 članov X 400 SIT= 346800 SIT

Žal je tu aktivnih največ dvajset članov. Vsi ostali so dvojniki ali pa pokojniki.

20 članov X 400 SIT= 8000 SIT

Razlika je očitna.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Sponzorstvo, donatorstvo Pozitivk
Reply #14 - 28.05.2004 at 01:51:55
 
Andres wrote on 28.05.2004 at 00:23:40:
867 članov X 400 SIT= 346800 SIT

Žal je tu aktivnih največ dvajset članov. Vsi ostali so dvojniki ali pa pokojniki.

20 članov X 400 SIT= 8000 SIT

Razlika je očitna.

Andres


Kume, evo sem šel skozi celo listo in črtice delal in rezultati so sledeči:

Prihajajo redno gor: 30
Prihajajo občasno gor:33
Prihajajo gor tu in tam kdaj: 20
Jih videvam na forumu, ko samo prebirajo: cca. 20
In še en kup gostov. Včasih jih je tudi po deset naenkrat.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2