Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9014 times)
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
ghost buster ALI spirit booster
01.05.2004 at 23:02:11
 
 Smiley Ali se zavedate trenutka, ko vam klikne, yes, to je to! Ali se zavedate, da se večinoma gibljemo vkalupljeni v določene vzorce vedenja, razmišljanja in "odnoševanja".  Angry Skladno z nivojem izkušenj, znanja in zavesti, pač. Ali vam sodelovanje na forumu služi, da se lahko svobodno izražate ali tudi kaj poslušate/berete/in se učite? Ali ste ujetniki svojega ega ali pa ste odprti za kanaliziranje novih znanj. Se želite komu zahvaliti za to, da mu je bilo mar, da je odgovoril na vaš post?  Smiley

Ali se zavedate duhovne rasti? Ali ste elastični, ali ste mehki za oblikovanje, ali pač neumorno tupite svoje?  Shocked  Ali sploh poslušamo? Zakaj je pri nekaterih čutiti togost v prilagajanju.  Undecided Zakaj je proces učenja tako počasen. Zakaj se upiramo spremembam & kako utišati ego?

Bom začela pri sebi. Hvaležna sem za vse izkušnje v življenju, za vse ljudi, ki so mi želeli dobro/slabo. Vsi so prispevali k temu, da sem danes kakršna sem, v vsakem primeru bolj samozavestna & zadovoljna. Hvala.  Smiley Tudi odpuščam vsem "ki so mi želeli in storili zlo".

Zanimivo se mi zdi, da se z lastnim spreminjanjem spreminja tudi okolica. Dobesedno, ko potuješ naprej, srečuješ nove in nove ljudi, in vsak je tako unikaten ... Od vsakega lahko pridobimo nekaj zase. Že nedolžen flirt z nekom, ki ga ne boš nikoli več v tem življenju srečal, lahko pomeni The World...  Wink Natanko se spomnim dveh flirtov na različnih koncih sveta, ... Wink spomin na katere me še danes pogreje ... Wink Kar je dokaz, da ne obstajajo državne meje, al ne vem kakšne religiozne, rasne ali druge stupidne fanatičnosti, Spirit is All that counts! Oziroma pozornost, mnenje, prijaznost, companionship.  Smiley

S tem, ko se pogovarjamo, se po eni strani egoistično izražamo, kar je v redu, po drugi strani pa lahko, da ima tudi nekdo drug kaj od tega, oz. obratno, če  poslušamo, tudi mi.

Zanima me, ali ste se osebno kaj spremenili ali premaknili naprej, odkar sodelujete na forumu, ali se še kar sončite v zoni udobja in zaverovanosti vase?  8)

Ali tukaj tekmujemo za nagrado kdo je pametnejši, ali si pač upamo priznati, da še vedno najdemo koristne stvari in se ob tej priliki zahvaljujemo zanje.

Kako ločite med ghost busterjem in spirit boosterjem?

Do tega topica sem prišla, ker me je Jakob Ostrjan v enem od njegovih replayev virtualno prijel za ramena, me stresel in rekel: "Res, no!" Dobila sem občutek, that he cares ... za kar sem mu hvaležna. To je bil zame eye opener.  Smiley





Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #1 - 02.05.2004 at 00:22:43
 
Joj Rose. Preveč vprašanj naenkrat.  Kaj čem zdaj odgovarjati na enega po nega?. Pozno je že.  
Sicer pa so vsa ta vprašanja še kako iz trte zvita.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #2 - 02.05.2004 at 14:05:48
 
o...k...??
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #3 - 02.05.2004 at 21:51:43
 
Se mi ne zdi, da bi tle na plano sekalo kakšno tekmovanje kdo je pametnejši. Ker ima na vsako stvar vsak svoj pogled, ali ima skupina enak pogled in zato je forum tudi kot tak namenjen. Verjetno vsak član ali obiskovalec najde nekaj zase.

Ja marsikdaj, mi je kakšen post, ki sem ga prebral pomagal razrešiti kakšno notranjo dilemo.

spirit booster.........
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #4 - 03.05.2004 at 13:11:58
 
Superca, Rose - that's the spirit!!! Wink

Npr. Jakobove besede: show me your worst side Grin A ni osvobajajoče, ko si prisiljen zvedet, da še živiš, in si lažji za sto kil bremena, medtem, ko si mislil, da se ti hujšega ni moglo zgodit? Tu se začenja pravi spirit pol, ko začenjaš prepoznavat eno neuničljivo dušo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #5 - 03.05.2004 at 15:35:09
 
Mae wrote on 01.05.2004 at 23:02:11:
 

Bom začela pri sebi. Hvaležna sem za vse izkušnje v življenju, za vse ljudi, ki so mi želeli dobro/slabo. Vsi so prispevali k temu, da sem danes kakršna sem, v vsakem primeru bolj samozavestna & zadovoljna. Hvala.  Smiley Tudi odpuščam vsem "ki so mi želeli in storili zlo".

Zanimivo se mi zdi, da se z lastnim spreminjanjem spreminja tudi okolica. Dobesedno, ko potuješ naprej, srečuješ nove in nove ljudi, in vsak je tako unikaten ... Od vsakega lahko pridobimo nekaj zase. Že nedolžen flirt z nekom, ki ga ne boš nikoli več v tem življenju srečal, lahko pomeni The World...  Wink Natanko se spomnim dveh flirtov na različnih koncih sveta, ... Wink spomin na katere me še danes pogreje ... Wink Kar je dokaz, da ne obstajajo državne meje, al ne vem kakšne religiozne, rasne ali druge stupidne fanatičnosti, Spirit is All that counts! Oziroma pozornost, mnenje, prijaznost, companionship.  Smiley




Moram ti priznati, da so mi 1. maja cel dan po buši švigale zelo podobne misli, sploh kar se tiče odpuščanja. Že prej sem se počutil zelo dobro, sedaj se še boljše  Grin Grin Grin Grin Grin Grin

jeeeeeeeeeeeeeeee
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #6 - 03.05.2004 at 22:23:33
 
Quote:
Se mi ne zdi, da bi tle na plano sekalo kakšno tekmovanje kdo je pametnejši. Ker ima na vsako stvar vsak svoj pogled.
spirit booster......www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/bravo.gif


No, to me zanima, ali bi bilo možno, da bi v dovolj dolgem času nekateri tekoči delci postali trdni delci, in da bi se po drugi strani nekateri trdni delci utekočinili?

Vplivanje na materijo le to vsekakor spremeni. Ali je hitrost prilagoditve/ali pač trdnosti premosorazmerna od količine preteklih vplivanj na materijo?

Ne glede na relativno trdnost, se mora vsaka stvar premaknit. Pri tem se sprošča energija, v kateri se ta moment sončimo  8) Zato gre tukaj za dvigovanje duha v vsakem primeru, tudi če se spusti debata na g***** **x.

Svoj pogled je nedefinitiven pojem. Gre za melting ... & ... spiceing  Wink

Men je všeč.  Smiley



Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #7 - 03.05.2004 at 22:26:11
 
Quote:

Npr. Jakobove besede: show me your worst side Grin A ni osvobajajoče, ko si prisiljen zvedet, da še živiš.


Was it as good for you as it was for me?  Wink
Ja, določene besede pa besedne zveze so prav briliantne. Prave cvetke.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #8 - 03.05.2004 at 22:27:34
 
goinup wrote on 03.05.2004 at 15:35:09:
Že prej sem se počutil zelo dobro, sedaj se še boljše  Grin Grin Grin Grin Grin Grin


Sky is the limit. Me veseli.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #9 - 04.05.2004 at 10:47:55
 
Mae wrote on 01.05.2004 at 23:02:11:
 

Zanima me, ali ste se osebno kaj spremenili ali premaknili naprej, odkar sodelujete na forumu, ali se še kar sončite v zoni udobja in zaverovanosti vase?  8)




Finta foruma kot vsakega kolkr tolk inskrenega odnosa do druga  je v tem, da te osebnostno spremeni le, če si to sprembembo dopustiš. Dopustiš pa si jo le, če maš v spremembo zaupanje kljub temu, da jo tvoj ego  načrtoval in da jo ne more povsem nadzorovat. Če ti pa gre le zato, da tvoj ego išče na forumu le pozornost,  pol to ni nobena osebnostna sprememba ampak čist navadno samoportjevenje ali samopomilovanje, odvisno od tega, ali se ego  potrdi ali ne.  Jest zase moram rečt, da se mi tle gor dogaja vse  tako osebnostne sprembe kot sončenje v coni zaverovanosti v vase kot  samopomilovanja, zato se mi zdi še zmerom vreden časa in truda.    
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #10 - 04.05.2004 at 19:20:21
 
Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #11 - 31.05.2004 at 13:02:13
 
Rose...se lepo bere...
Guns%rosses...so bli pa tud dober bend, sem kupla ravno pred kratkim njihov remiks. <Potrkaj na nebeška vrata, še vedno najboljše zapojejo, kljub vsemu.>

In ti, si potrkala na nebeška vrata...

Mi je všeč, da postavljaš vprašanja, ker potem nam daš možnost odgovorov... In bo spekter tako različen, kakor smo različni tudi mi... je tudi naše razmišljanje samo naše...

Na temo flirt? Kaj zate pa to je? Samo bežno preletavnje, bežno osvajanje, nekoga bi želela omrežit...pa nisi šla do konca...Zakaj pa ne? Mi napišeš zakaj si se zbala?

SKY is the limit! Mislim, da nimaš prav, ker nebo nima limita. Ko se konča naš planet, je nad nami še vedno VESELJE... in neskočne možnosti drugačnih dimenzij in časa... V biti je LIMIT ravno čas, ker nam v tem življenju, če le znamo živeti polno, vedno zmanjkuje časa, pa tudi on ni naš gospodar... tudi čas, je le pojem omejenosti, ker potem nisem več svoboden človek. SKY IS WITHOUTH LIMIT...mogoče si si izbrala napačno dimenzijo, mogoče bi morala samo spremeniti obliko, prerezat okove teh zemeljskih spon, poleteti kot ptica v nebo...v drugo dimenzijo in drug čas...

samo vprašala si, pa sem ti odgovorila.
In ena nikoli neizpeta modrost. Mali Princ je na svojem asteoridu imel svojo vrtnico, ki jo je ljubil. Ko je potoval po zemlji, je žal po naključju prišel v prekrasen nasad, kjer so rasle same vrtnice. Kako je bil presenečen, ker mu je njegova vrtnica vedno govorila, da je ona edina na svetu...Žalostno je opazoval njej podobne cvetljice in na koncu rekel: <ah, ve niste nič posebnega. Lepe ste, ampak moja ROSE je najlepša in EDINA na svetu...Zato, ker je moja.>

Vprašala si, pa sem ti odgovorila.
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #12 - 31.05.2004 at 19:18:27
 
Angel wrote on 31.05.2004 at 13:02:13:
Na temo flirt? Kaj zate pa to je? Samo bežno preletavnje, bežno osvajanje, nekoga bi želela omrežit...pa nisi šla do konca...Zakaj pa ne? Mi napišeš zakaj si se zbala?

Hey Angel. Flirt. Zaradi flirta. Domišljija, ki je sama sebi namen. Potreba po lastni ošabnosti. Ne želja omrežiti. Just an eye contact saying everything is ok. Saying hello to other spiritual being, maybe gentle kiss on energy level. Immagination again and always. Eden je bil v Milanu, drugi pa v Sydneyu. Namen univerzuma ni bil iti do konca. Če bi se to zgodilo, bi se izgubil namen. Charming/spiritual/sharing moment. Support angelov, Angel  Wink
Quote:
SKY is the limit! Mislim, da nimaš prav, ker nebo nima limita. Ko se konča naš planet, je nad nami še vedno VESELJE... in neskočne možnosti drugačnih dimenzij in časa... V biti je LIMIT ravno čas, ker nam v tem življenju, če le znamo živeti polno, vedno zmanjkuje časa, pa tudi on ni naš gospodar... tudi čas, je le pojem omejenosti, ker potem nisem več svoboden človek. SKY IS WITHOUTH LIMIT...mogoče si si izbrala napačno dimenzijo, mogoče bi morala samo spremeniti obliko, prerezat okove teh zemeljskih spon, poleteti kot ptica v nebo...v drugo dimenzijo in drug čas...

To je bila le fraza. Se v celoti strinjam s tabo.  Cheesy

Angel, I think you are cute. Beremo. Lp  Smiley

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #13 - 02.06.2004 at 08:46:32
 
Ok, naj bo. Flirt je mogoče včasih res boljši, kot pa it do konca...ostaja nedorečenost, ki ti ostane v domišliji, kot nekaj kar nisi, pa bi, pa škoda, da nisi, ker bi...
Sem se zapletla. Je včasih res bolje ostati na tej ravni, ampak...benti, kje so pa užitki ostali? Kaj mi pomeni hrepenje, če pa tulim u nulo...Nč...razen filinga, ki podžiga in modrosti, kako prekleto lepo je biti ženska in biti vir poželenja neku...Naj me sanja...Tuki se pa strinjam s teboj.

Veliko lepega!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: ghost buster ALI spirit booster
Reply #14 - 02.06.2004 at 20:06:59
 
Angel wrote on 02.06.2004 at 08:46:32:
....pa bi, pa škoda, da nisi, ker bi...


Angel, sej ni panike, so taki pa drugačni užitki, pa je ta moment, pa drugi moment, pa je ta oseba, pa je druga, ... if you know what I mean  Wink Veliko lepega tudi tebi.  Cheesy
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2