Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 14629 times)
DaBi
Ex Member




Re: Novi svet
Reply #30 - 14.04.2004 at 22:16:57
 
m wrote on 14.04.2004 at 09:56:48:
ok, jaz sem govorila o tem, da bi vsak delal to, kar ga resnično veseli Wink

me prav zanima, kolko od nas nas ve, kaj to sploh je...

V tem Novem svetu...    

  ..bi ob vsakem dobrem vetru spuščal zmaja..    ..bi vzgajaj sadje,  ..zelenjavo,  poskusil bi pridelati toliko da bi imel dovolj, ..kakšno drugo dobrino pa bi od katerega od vas zamenjal za mojo odlično zelenjavo ali kaj drugega...    ..osebi ki zdaj živi nekje tam,  bi ob večerih ob gledanju zvezd pripovedoval zgodbe in poslušal kaj se ji je dogodilo čez dan,  ..kje je letala med njeno meditacijo,  ..zjutraj bi ji prinesel čiste studenčnice,  ..učil bi se od nje in ona od mene, bil bi srečen če bi ona bila srečna,   ...risala bi po papirju in po stenah, ..nakopal bi gline  in delal kar bi takrat pač čutil da je ok,  ..prisluhnil bi vesolju v večji tišini kot sem jo zdaj kadarkoli deležen,  ...in veliko bi potoval,  .. po pokrajini, ..po svetu, ..po sebi, ..po vesolju,  ..kopal bi se v darilu vesolja - v tem živlenju,  slabe šefove dneve bi zamenjal z veselimi iskricami v njenih očeh,  TV bi imel kot podstavek in na njem rože, ..ne bi se zbujal ob 5h zjutraj ob budilki in hitel v službo, ne, zbudil bi se ob čivkanju ptic in nežnem božanju sonca, ...pozdravil sonce, se zahvalil za še en lep dan in za to živlenje, ..odšel bos po rosnem travniku do potočka, pozdravil rastline in živali, ..razstapljal bi se v energiji in se izgubljaj v belih oceanih znanja vesolja, se spet našel in si požvižgaval pesmi sosednih bitij katerih ime še nikoli nisem izgovoril,   ..živel bi v zelenem raju kjer bi bila norost tega sveta le še spomin nekje daleč nazaj,  ...delal bi večere, čajanke, ..ja, in bobni,  ..in ples,  ..in vse kar bi si želeli,  ...večere kamor bi vabil vse vas, dragi moji čarovniki in čarovnice...   ...


Tu nekje....
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Novi svet
Reply #31 - 15.04.2004 at 07:55:18
 
v bistvu smo v tem novem svetu...  Wink

oz ga kar uresničujemo...

če pogledamo realno je tko lepo je vedet kaj te veseli in delat svoje stvari, s tem maš čist svoj vir energije in vesolje te podpira v vsem.

v bistvu vse maš.

kaj pa zdej mamo od tega tule... bom rekel tko to sem jaz sanjal in v bistu kar naredil... seveda z drugimi ki so mel podobne sanje...

obstajajo delavnice da odlično spoznaš sebe, da uresničiš to kar si prišel naredit.

drugo obstaja možnost deljenja znanja in dajanja tega kar imaš in rabiš na forumu, v ravno taki količini kot jo želiš.

tretje obstaja možnost sodelovanja in soustvarjanja v realnosti, na različnih projektih, na skupnih poti za dobro vseh ljudi.

obstajajo pozitivke za to, da zveste za dobre stvari, da vam dajo ideje za vas, za vaš razvoj, obstajajo zato da tudi vi lahko daste svoje stavri naprej tem, ki jih rabijo.
obstaja promocija za vse, ki želijo delat svoje stvari, v obliki dogodkov in sončne pošte.

in finalno gremo proti temu, da bomo ureditli vse za vodenje projektov in fundacijo za realizacijo in podporo tem skupnim sanjam, za osebno in duhovno rast zdrav način življenja in ekologijo na vseh področjih. tudi tu določeni segmenti že delujejo.

to je en tak dream, ki je že narejen.

je ogrodje, ki se dopolnjuje, dopolnuje z več strani, vsak dan zvem kaj res dobrega, včeraj recimo da obstaja stranka, ki jo te stvari res zanimajo, pred tem, da obstaja eno izmed najbolj uspešnih slovenskih podjetji v katerem delajo iz ljubezni in imajo nore ampak res nore poslovne rezultate.

Ustvarjaj, sanjaj, dovoli si,... Bodi TI!

2012 se bliža, res smo lahko veseli ker smo se rodili v tem času, ko prinašamo veliko novega in dobrega, zato verjemite svojim sanjam in jih uresničite.

Jaz vas vse vabim da to skupaj naredimo  Wink Grin Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Novi svet
Reply #32 - 15.04.2004 at 08:08:54
 
Saj se tudi v Tem svetu najdejo kdaj trenutki, ure in dnevi, ki so samo naši...ko obveze ne pritiskajo na nas tako zelo očitno.

In kaj takrat naredi folk, ki sicer sanjari o Novem svetu?
Zapije se ga. Shocked Med drugim. (priznam, da sedaj zelo potenciram)

Tako da, no, koga poskušamo farbat tule? Mogoče bi vsak pogledal globoko vase in razmislil, ali bi v Novem svetu res bil tako zelo dober. Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Novi svet
Reply #33 - 15.04.2004 at 09:28:22
 
tale mi je danes zjutraj narisal nasmeh Wink


TUT * A Note... from the Universe

As much as I love my "job", I do have "my days". Maybe you can help me out, Marjana... Tell me, what advice would you give a child who came to you asking what their favorite color should be? To follow their heart? That no color is right or wrong? That if they wanted to, they could always change their mind later, any number of times? That their happiness with their choice is all that matters? Not to give it too much importance? That they don't have to decide at all? That you approve no matter what they choose? My, you are good! Now, what if they protested because they had heard from friends that there was a special color assigned to them at birth; their soul-color. They felt that a numerology reading might shed some light on their confusion. They wanted confirmation of their choices through a zodiac chart, tea leaves, and a Ouija board. And they asked if hiring a coach, therapist, or guru would be a good idea. See? Sorry to lay that on you. I'm just fishing around for some new answers to the bazillion questions I get each week about careers, loves, and destinies - which to me, from here, are kind of like... crayons. Ewhhhh, nice magenta!      

The Universe
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Novi svet
Reply #34 - 16.04.2004 at 04:30:07
 
Wink Smileyuresničenje sanj je že to , da si upaš biti TO, kar v resnici si in stati za tem...
potem ni tako pomembno ne kje si in ne kakšni so drugi ali pa svet..da sebe in druge sprejemaš take , kot so..
potem se lahko tudi v peklu smeješ... Wink Grin Kiss
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Novi svet
Reply #35 - 16.04.2004 at 08:12:47
 
Miska wrote on 16.04.2004 at 07:23:18:
16. APRIL

Zakaj ne bi v življenju delal tistega, kar rad delaš, če s tem ne prizadevaš drugih, če je tisto, kar delaš, dobro zate in za tiste, s katerimi si povezan? Nauči se delati, kar delaš, ob pravem času in na pravi način, brez velike napetosti ali truda. Majhni otroci znajo uživati življenje. Bodi kot majhen otrok, brez vsakršnih zavor in nauči se radostiti življenja brez zadržkov, skrbi in nesproščenosti. Ne delaj česa zato, ker čutiš, da moraš. Ko delaš kaj s prisilo, ne moreš delati z veseljem in užitkom. Daj vse, kar imaš, iz čiste radosti dajanja in čiste življenjske radosti in glej, kako drugačno bo postalo tvoje življenje.



Možno napotilo, kako si lahko vsak sam ustvari svoj Novi svet
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Novi svet
Reply #36 - 16.04.2004 at 08:19:04
 
arelena wrote on 16.04.2004 at 04:30:07:
Wink Smileyuresničenje sanj je že to , da si upaš biti TO, kar v resnici si in stati za tem...
....

potem se lahko tudi v peklu smeješ... Wink Grin Kiss



Jap. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Novi svet
Reply #37 - 18.04.2004 at 12:54:48
 
Smiley To je pa noro o tem razmišljat. Jst sm za to, da bi za začetek uvedl en dan na leto, kjer bi vsi na Zemlji lahko počel, kar bi želel. Pa verjamem/upam, če bi bila to opcija, da se ne bi nihče hotel iti militantnih igric, prej bi si npr. privoščil zastonj whiskey. Pa tut upam, da ta dan ne bi prespal. No, lahko, če kdo želi.

Npr. zjutraj vstanem, grem v studio in posnamem par kadrov v filmu v katerem želim nastopat, s tistim soigralcem, s katerim želiva skupaj ta masterpiece narest, in to vse brez pogodbe, brez plačila. Potem greva na morje, kej dobrga pojest, potem se pa mal sprehajava ob obali. Dihava tisti slani zrak, pa mal je toplega vetrčka, pa glasba, ... pa nič razmišljanja o obveznostih, o tem kolk je ura, pa kdaj je treba zjutraj vstat, ... Tega dneva bi bilo pa itak hitr konc.

To pravim, zdej si tut enega dneva ne moremo čist tako realizirat, sej za vsako stvar moraš biti najprej kvalificiran, pa se prijavt na razpis, pa čakat na odgovor, pa se zment za plačo, pa podpisat pogodbo, pa čakat, da pride denar, pa kupit karto, ...

Skratka tolk enih urnikov pa pravil, pa dokler vse to popedenamo, pol se pa izgovarjamo, da ni prostega časa ... v katerem bi lahko realiziral tistih nekaj želja, ki ustrezajo kriterijem omejenega časa in denarja, ki je tedaj na voljo.

Danes pa res, edin še: maštanje nije zabranjeno. Pa, da se ne bo zdej kdo spomnu še to omejit  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Novi svet
Reply #38 - 18.04.2004 at 17:00:15
 
goinup wrote on 13.04.2004 at 11:11:28:
Kaj pa bo 2012? Jaz sem zelo neosveščen?



m wrote on 13.04.2004 at 12:34:42:
Ai ste nestrpni... pa komot. Grin

Na kratko: 2012 se konča majevski koledar. Dejansko nihče ne ve točno, kaj se bo takrat zgodilo, bi pa naj cela zemlja prešla v višjo energijsko vibracijo, v naslednji ciklus, četrto dimenzijo ali kakorkoli že kdo to razlaga. In zdaj se človeštvo pospešeno prebuja, ozavešča, čisti.


+

"V zahodni astrologiji je čas zamaknjen za eno znamenje, od realnega. Ta zamik se najbolj pokaže skozi rastline, saj se narava odziva po realnem zvezdnem času. Družbena klima in človeško ravnanje še vedno sledi zamaknjenemu času, kar je posledica precesije 24.000 letnega ciklusa rasti zahodne civilizacije. Dejstvo je, da se bosta ta dva časa izenačila v letu 2012. Takrat se ne bo več upoštevalo zamika, saj bo človek naredil human in napreden preskok. Uran v tem času začenja pot v znamenju ovna. Vzorci, ki jih nosi nezavedno v človeku bodo takrat popustili pod silnim pritiskom uranovih sprememb. To bo velik korak za človeštvo. Stara znanja se bodo povezovala s sodobnimi odkritji.

Naš sončni sistem bo leta 2012 prišel na isto točko, kot je bil pred 24.000 leti, naredi celo potovanje okoli svojega galaktičnega centra. Do takrat je ravno osem let, ki jih bo usodno zaznamoval mrk. Naši naslednji koraki so drobna semena, iz katerih bodo zrasla velika drevesa v prihodnosti naših rodov.

Baba Asta Gaia"

+

V "Konec otroštva" Clark opisuje ta čas, kot je, vojne in naravne katastrofe, in potem se pojavijo nad vsemi velikimi mesti ogromni NLPji, in nam potem pomagajo rešit vse težave, dajo nam nove vire energij, to in ono, in potem, tu nekje, 2012, po velikem razvoju človeštva, v duhovno smer, zapustimo planet.


..pa še bi se našlo.


Ja,  ....2012
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Novi svet
Reply #39 - 16.05.2004 at 03:22:19
 
Smileyšele , ko postaneš ti resničen je res možen tudi novi svet in to dobesedno ..
včasih pa - dokler nam to ne uspe , je lepo tudi sanjati.. Wink
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Novi svet
Reply #40 - 13.08.2004 at 02:32:45
 
arelena wrote on 16.04.2004 at 04:30:07:
Wink Smileyuresničenje življenja je že to , da bi si upala biti TO, kar v resnici sanjam in bi stala za tem...
potem ne bi bilo tako pomembno ne kje sem in ne kakšna sem ali pa svet..da sebe in druge sprejemam take , kot so..
potem bi vsaj nekaj bilo iz mene... Wink Grin Kiss

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Novi svet
Reply #41 - 13.08.2004 at 02:33:07
 
arelena wrote on 16.05.2004 at 03:22:19:
Smileyšele , ko postanem jaz resnična je res možen tudi novi svet in to dobesedno ..
včasih pa - dokler mi to ne uspe , je lepo tudi sanjati.. Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Novi svet
Reply #42 - 13.08.2004 at 02:49:35
 
Winkpa saj se ti ne bo nič hudega zgodi Kisslo , če bi se pogovarjala , lane moje
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Novi svet
Reply #43 - 13.08.2004 at 06:22:09
 
arelena wrote on 13.08.2004 at 02:49:35:
Winkpa saj se mi ne bo nič pameti porodi Kisslo , če bi se pogovarjala s psihiatrom bi bilo mogoče boljše , neumnosti ne bi bile več moje

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3