Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 13161 times)
A.
Ex Member




najbolja nenavadna stvar dneva
20.08.2002 at 23:03:41
 
kaj sem se pa dane spomnil, pravzaprav sem neki slišal pa sem popravu za obliko za na forum.

gre pa takole, povejte kaj ste ali kaj bi nenavadnega in res dobrega danes naredili.

sem pride v poštev to, da resnično porabite in izpolnite vsak dan z drobnimi dobrimi stvarmi in idejami...

da življenje dobiva tiste male smisle, ki se sestavljajo v večji smisel...

gre pa za takšen stvari kot so, da ste nesli eni stari mami cekar iz trgovine, da ste pomagali komu kaj prebarvat, da ste šli v vrtec in jim prinesli barvice, da ste sredi mesta recitirali pesmi in polepšali jutro ljudem, al pa kaj ste naredili sam zase...

naj bo nenavadno, odbito pozitvno, domišljsko, izvirno...

torej tole bomo vsako dnevno dopolnjevali z najbolj nenavadnimi idejami kaj bi blo za naredit ali kaj ste naredili, da je življenje res lepo...

delite to z drugimi in drugi bodo to delili z vami
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #1 - 20.08.2002 at 23:25:06
 
Podarila sem si še en čudovit dan.

Delila sem trenutke polne veselja z ljudmi, ki so mi blizu.

Nekomu sem nehote in nevede podarila solze sreče.

...

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #2 - 22.08.2002 at 17:07:06
 
Namerno sem želel obleči pisane nogavice za v službo, pa jih nisem našel same črne Angry, potem sem hotel vstati na levo nogo, pa me je desna prehitela Grin. In sem že mislil, da se je dan razvil po planih, ko me iz ozadja preseneti-ali je moja desna ritnica večja od leve? Nikakor nisem dobil odgovora,, zato sem zaustavil staro mamo ki je s tremi košarami lezla čez cesto in sem jo pobaral o mojem problemu. Sledila sta vik in krik, zasoljena s klofuto. Nič hudega sluteč sem se odpravil v službo, z mislijo da moram najti odgovor. Ne bodi ga len, najprej povprašam tajnico, ki zardi in steče ven iz pisarne. No ja sem si mislil, verjetno ne poza odgovora  pa jo je sram. ni minilo dve minuti, se vrata odpro in vstopi ožakar, odvetnik je pravi in je prišel zaradi spolnega nadlegovanja. Povem mu, da me sedaj že dolgo časa nihče ne nadleguje, pa mi odvrne, da sem pa danes jaz tisti ki je obtožen. Hitro se mi je zavrtelo, videl celo življenje i vrata, ki jih je možakar zaloputnil, in to brez možnosti da bi povprašal njega. Tako zgrožen sem počakal sireno, ki oznanja konec delovnega ne in se ves sključen odpravil domov. Na poti zavijem v bližnji lokal, kjer pristopi neki moški in me povpraša kaj me mori. Povem mu celotno zgodbico, in on me lepo pogleda, ter poboža po roki. Vzelo mi je sapo in ne da bi vedel, sem pričel teči. ekel sem in kar naenkrat sem bil doma. Ves zadihan sem se zleknil na kavč in razmišljal o svojem dnevu, in kako naj izvem resnico, zato sem se odločil. Pobarval si bom rit s tinto in se usedel na papir in potem preveril. In tako si natrem zadnjico in počakam sekundo, dve, se že hočem usesti, ko pozvoni pred vrati. Zemda, kaos, kaj naj sedaj. Na hitro potegnem hlače nazaj, kjer se njihova beige barva zelo dobro prileže temni tinti in odletim odpret. Pred vrati stoji prijateljica, saj veste, prijateljica, nasmejana od ušesa do ušesa in odpeta od popka do popka. Ponudim ji da sede in pripravljam kavo. Povpraša me kaj imam na zadnjici in ves zbegan odgovorim, da sem se udaril. Seveda se ji zasmilim in bi rada takoj pogledala, in potegne za hlače in vidi. V sekundi se obrne, odgovori da ona pa za take perverznosti ni oddide, še predno sem jo utegnil povprašati za mnenje. No ja nič sem si mislil, bom vsaj nalogo opravil do konca. In seveda kaj pa ste mislili, tinte je zmanjkalo, ura je že pozna kaj naj sedaj. TAko sem sedel in razmišljal, in razmišljal in tako sem zaspal in sedaj sem se zbudil in vam pišem, ker ne najdem odgovora, pa mi povejte vi, kako naj izvem, ali je desna ritnica večja od leve.
Drugače bo šel še en dan v nič in tudi jutri ne bom nič pametnejši, ker ne bom imel odgovora.

Ni v kontekstu, vem, samo mi je pa padlo na pamet, pa upam da brez zamere. Grin Grin
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #3 - 22.08.2002 at 22:43:17
 
Grin Smiley Grin Smiley Grin Smiley Kiss, Thot hvala, polepšal si mi dan! Prav na glas sem se nasmejala tvoji -  skorajda morasti zavzetosti, da bi si prišel na jasno... Wink! Pa ne in ne... in je bilo kar prav tako - se ti ne zdi? Če bi kar tako enostavno prišel do rešitve, ne bi bilo zanimivo, pa še nasmejal nas ne bi!  Cheesy Hvala ti!!!


No, pa še jaz povem, kako smo danes ustvarili junaka  Wink:

...doma pri mojih starših na vasi počitnikuje kopica otročičkov - mojih nečakinj in nečak po imenu Domen, ki je danes glavni junak zgodbice - torej tisti, ki je postal junak!!!
...veseli in igrivi, kakršni so, jih je z drugimi otroki polna vas in njihovega tekanja in smeha in joka in kričanja in igranja...itd.
... Cry priveka s krokodiljimi solzami Domen v kuhinjo, kjer smo sedeli in klepetali...pa krvavo koleno in odrgnjem komolec...padel je  Cry  božček mali  Embarrassed.
...kaj pa zdaj ? vprašam mami - imaš kaj ...- Nimam Undecided je bil odgovor, še predno je bilo vprašanje postavljeno.
...hm, žganje za razkužit rano...se pametno spomnimo!
...hm, to zelo peče!  ???kako to izvesti, nam vrta v možganih...

SmileyDomen! veš kaj, tole je potrebno razkužit, da se ti ne zagnoji. To se naredi s šnopcem, ampak to zelooooo peče, veš. Domen me gleda in posluša  Embarrassed.
Ampak veš, takrat, ko bom rekla tri, štiri, boš močno stisnil zobe in pesti, pa mi vsi s teboj, in bo hitro nehalo boleti. Si za? Ja, se je, čeprav malo nesigurno, glasil odgovor.

In res: okoli Domna so stale in navijale Kaja, Urška, Taja, Lana, pa Andrejka, Bojan in mami. Na povelje smo vsi močno stisnili pesti in zobe, pa še s kriki smo si pomagali... hitro in nežno smo razkužili rano... Domen je na vso moč stiskal zobe in pesti in presenečen zrl v nas, ki smo še bolj krčevito stiskali zobe in pesti...in ... bil je  Junak!!! ... joka je bilo bore malo! Junaško je prestal boleče čiščenje rane! Solze niso imele časa teči, nato pa so se od ponosa kar posušile!  Cheesy Wink

Rani smo še obvezali, da je ostalo primerno obeležje na pogumno dejanje...in malo zatem se je Domen spet junaško podil naokoli... Smiley
In bil je Junak!!! z obvezanim komolcem in kolenom Cheesy!

...mi pa presenečeni in zadovoljni...

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #4 - 23.08.2002 at 00:11:27
 
čeprov opisu ne ustreza, pa nemarno ustreza naslovu threada, današnji alešev izpad namreč!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #5 - 23.08.2002 at 00:14:28
 
Tudi to je nenavadna stvar dneva da nisem poklical tebe kot vcasih na sestanke, srecanja. Poklical sem Alesa.  Pa se nisva morala kaj dosti pogovarjat, ker mu je sla baterija.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #6 - 23.08.2002 at 16:14:15
 
Zazrla sem se vase in našla tisto, kar sem iskala ves dan...teden...mesec...SEBE!!!


Potem pa.... ???

Jutri??? ??? ???


Seveda..... Kiss Kiss Kiss


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #7 - 26.08.2002 at 00:11:08
 
Smiley

....tale Trenutek!
toliko se jih je zvrstilo v dnevu... lepih, tesnobnih, žalostnih, veselih, celo prešernih, pa tihih, polnih misli... pa vsi so...kot bi bili že tako daleč...bogat dan se mi zdi...

...a v Tem Trenutku Živim, Sem...poln je, bogat, svetal...hvaležna sem zanj...

... hvaležna sem za vse Trenutke, ki so bili....
... hvaležna sem za vse Trenutke, ki bodo...

...in čudovito zavedanje, da je le Sedaj - Ta Trenutek resnično Tisti, ki ga Živim...
...hmm...  Smiley Smiley Smiley
 
Kiss

Back to top
 
 
IP Logged
 
sirena
3
***
Offline

živi in pusti živeti!

Posts: 118
Koper
Gender: female
Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #8 - 30.08.2002 at 10:42:51
 
GrinHahaha, Thot, saj ni pomembno in ni rešitve nobene, ko se sprašuješ, da ne veš, če je leva ritnica večja od desne (al obratno), itak sta in bosta šli za vsak drek narazen!

Pa povem še jaz eno štorijo, ki se mi je sfilmala včeraj zvečer, ko sem šla spat. Pri nas namreč še vedno težijo komarji, ti grozni tečni krvosesi...bzbzbzbzzzz...pa mi okrog glave brenči in teži...takole jaz ležim in računam v temi njegove koordinate...bbzzzzbzzz...in ga slišim nekje okrog glave, čela in bzzz...puffff...se udarim po čelu...pufff...in...tišina...mrtva tišina....pa ležim takole v spokojnem miru...ahhh...zadovoljna,da ni več nevarnosti za pik, pa pride mož v spalnico (tudi potencialni pikavec...hehe), pa se odločim, da bi šla lahko še enkrat na WC na minus 1dcl, pa se pogledam v špegu (tipično žensko) in glej ga zlomka...freska na mojem čelu...zoprnež krvosesni komarček ... negibno prpopan kokr etiketa krasi moje čelo...uuuaaaaaahhahahahaa
Back to top
 
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #9 - 02.09.2002 at 23:06:52
 
Smiley Smiley Smiley

...  Smileynov dan...
        ... Smileynov teden...
               ... Smileynov mesec...
                      ...  Smileynovo leto - šolsko...

Smiley Smiley Smiley mnogo dobre volje in ljubezni vsem in vsakemu posebej na pot...

                                     ...prelomnica!!!...

...nov začetek... ???

                                     ...yesssss !!! Wink Cheesy


Smiley ... nov začetek, nova jaz, nov/a Ti - On/a...

Smiley... kako lep dan!!! kako poseben!!! tako podoben marsikateremu že doživetemu, pa vendar tako poseben in povsem edinstven in enkraten...

Smiley...kakor jaz - take kot sem danes, me svet še ni videl  Wink, pa tudi sama se take še nisem doživela... Smiley

Smiley...kako enkraten in v večnost odtisnjen je vsak trenutek ... vsakega dneva... hm... Življenje!!! Smiley Cheesy Roll Eyes


                     ... je lepoooo!!!  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #10 - 11.09.2002 at 11:13:16
 
Smiley Smiley Smiley
hmm...ta trenutek...
ne vem, če je najbolj nenavaden tega dne, ker dneva še konec ni...

...ampak je precej nenavaden...

...kaj čutim...toploto, svetlobo...nekaj lepega, močnega, da ne rečem mogočnega, kot da v nečem valovim, kot da se s to isto energijo zlivam, topim, smejim se...
...pa nisem sama...ej, ljubčki moji zlati, vsi smo tlele... Smiley Smiley Smiley, kako lepo... Smiley Smiley Smiley


kar najlepši dan naj vam bo!!!

Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss





Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #11 - 11.09.2002 at 12:04:52
 
.. kje pa si ti.....
Grin Grin Grin
kako lakho sploh tipkaš tok zasanjanja ...

Grin Grin Grin
če te nebi poznal bi reku, da si gobe iz Venere jedla....


Grin Grin Grin

en objemček še iz moje smeriiiiiiiiiiii

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Hana
1
*
Offline

Vrzi današnji kamen, pozabi
in spi.....
Posts: 32
Ljubljana
Gender: female
Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #12 - 11.09.2002 at 14:10:07
 
Hmmmm.....SEBE še nisem uspela čisto najti....če bi brala pesmi sred ulice...ne vem, no, kako bi se to končalo! Je pa zato moj dragi danes diplomiral in sem srečna, zase in zanj, ker se je res prematral in mi vsi z njim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Hana
1
*
Offline

Vrzi današnji kamen, pozabi
in spi.....
Posts: 32
Ljubljana
Gender: female
Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #13 - 11.09.2002 at 14:30:22
 
Res hvala za lepe želje! Saj si jo je res zaslužil, to božjo diplomo, se mi zdi, da smo jo cel mesec kar vsi delali. Danes bova pa zažurala......jutri, mislim, da me bo bolela glava.
Back to top
 
 
IP Logged
 
alenka07
2
**
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 65

Re: najbolja nenavadna stvar dneva
Reply #14 - 11.09.2002 at 23:52:44
 
Smiley Smiley Smiley
        draga Hana,

upam, da sedajle uživaš in žuriraš, kakor Vama je drago...Čestitke za Vajino diplomo tudi z moje strani!!! Smiley Smiley Smiley


      Edi - drag si mi tudi Ti Smiley,

objemček tudi s te strani naj k tebi poleti. Smiley

...ni bilo take hude zasanjanosti...bilo je ravno tule za mizo...saj veš...
...ves dan danes me spremlja - kot neka topla prijetna mehkoba me obdaja, se mi vsede na roko...sem cela v njej...nekaj zelo prijetnega, prijaznega in ljubečega je...res nenavadno...

...pa naj bo, kar koli že je, je lepo...morda me bo pa v sanje zazibalo... Smiley Smiley Smiley

Smiley Smiley Smiley in vse tako...Smiley Smiley Smiley

Kiss

alenka

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3