Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7368 times)
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
spolne fantazije
11.04.2004 at 14:50:14
 
Čao.Zanima me vaše mnenje o spolnih fantazijah.Nisem čist prepričana a je to ok al ni,a se jih je naravno posluževat al je to patološko?A je normalno,če orgazem doživim samo ob pomoči spolnih fantazij?
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: spolne fantazije
Reply #1 - 11.04.2004 at 16:11:14
 
da bi sodeloval v grupnjaku s 3 ženskami, ha ha (samo se šalim)  Grin

Mislim, da so spolne fantazije nekaj povsem normalnega in zdravega, vsaj tako zatrjujejo psihologi..... Saj ne vem, nekje sem bral, da menda moški pomsili 100 x dnevno na sex, govorim na pamet, cifra je verjetno malo pretirana, za žensko pa so malo nižje cifre,...
Wink

PS: Koga pa si predstavljaš/vizualiziraš, soseda, poročenega moškega, ki ga poznaš, moirda politika Saša Pečeta ali Jelinčiča, potem bo menda šlo za "mentalno" varanje, če imaš stalnega partneja, ali kako gledaš na to?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: spolne fantazije
Reply #2 - 11.04.2004 at 16:49:30
 
exorcist wrote on 11.04.2004 at 16:11:14:
Mislim, da so spolne fantazije nekaj povsem normalnega in zdravega, vsaj tako zatrjujejo psihologi.....


a tako misliš ti ali tako zatrjujejo psihologi?  Roll Eyes Wink

LP   Kiss
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: spolne fantazije
Reply #3 - 11.04.2004 at 16:58:04
 
picola wrote on 11.04.2004 at 14:50:14:
Čao.Zanima me vaše mnenje o spolnih fantazijah.Nisem čist prepričana a je to ok al ni,a se jih je naravno posluževat al je to patološko?A je normalno,če orgazem doživim samo ob pomoči spolnih fantazij?


a ni naravno vse kar obstaja?  Cheesy

a fantaziraš sama al v dvoje?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: spolne fantazije
Reply #4 - 11.04.2004 at 18:03:02
 
ixtlan wrote on 11.04.2004 at 16:58:04:
a fantaziraš sama al v dvoje?


Kak bi te fantazirala v enojčku, sama s sabo? kak je to mogoče, mi razložiš?ha? ne govori o fizični stimulaciji ali mastrubaciji, no...!!! Govori o fantaziji! Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: spolne fantazije
Reply #5 - 11.04.2004 at 18:20:23
 
exorcist wrote on 11.04.2004 at 18:03:02:
Kak bi te fantazirala v enojčku, sama s sabo? kak je to mogoče, mi razložiš?ha? ne govori o fizični stimulaciji ali mastrubaciji, no...!!! Govori o fantaziji! Grin


Kuko pa veš? Smiley

jst si ne predstavljam masturbacije brez fantazije
kva pa razmišlaš zravn k si ga švrkaš? o ničemer? kdaj boš smeti vn nesu? gledaš kuko se pregovarjajo v parlamentu? delfine mogoč? aja sej res, psičke so teb všeč!? sam to so potem spet fantazije.. drugačne vrste  Grin Roll Eyes  Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: spolne fantazije
Reply #6 - 11.04.2004 at 18:51:31
 
ixtlan wrote on 11.04.2004 at 18:20:23:
Kuko pa veš? Smiley

jst si ne predstavljam masturbacije brez fantazije
kva pa razmišlaš zravn k si ga švrkaš? Grin


saj to ti glih pravim... ker si napisal malce drugace, nerazumljivo, kot sedaj praviš....
Back to top
 
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: spolne fantazije
Reply #7 - 12.04.2004 at 10:17:07
 
Fantaziram takrat,ko sesksam s fantom,valda tut drugač,sam to me zdej zanima.Ne morem dosežt orgazma brez fantazije in me zanima al tut vi tako funkcionirate al vas seks s partnerjem tako rajca(takrat in tam v tistem trenutku),da dosežete orgazem brez fantazije.Še posebej me zanima za punce,ker vem,da fantje rabte manj stimulacije,punce pa več in fantje najbrž ne rabjo tolk fantazirat med seksom,jih rajca že seks sam.Al kako?Al se to tut spreminja s tem,ko je veza že daljša(ni več tolk tiste začetne strasti)? Kaj vi mislte? ???
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: spolne fantazije
Reply #8 - 12.04.2004 at 11:16:05
 
picola wrote on 12.04.2004 at 10:17:07:
Fantaziram takrat,ko sesksam s fantom,valda tut drugač,sam to me zdej zanima.Ne morem dosežt orgazma brez fantazije in me zanima al tut vi tako funkcionirate al vas seks s partnerjem tako rajca(takrat in tam v tistem trenutku),da dosežete orgazem brez fantazije.Še posebej me zanima za punce,ker vem,da fantje rabte manj stimulacije,punce pa več in fantje najbrž ne rabjo tolk fantazirat med seksom,jih rajca že seks sam.Al kako?Al se to tut spreminja s tem,ko je veza že daljša(ni več tolk tiste začetne strasti)? Kaj vi mislte? ???


Ok, še eno bistveno vprašanje: a fantaziraš o njem ali o kom drugem? Roll Eyes Ali še boljše, o čem točno fantaziraš?

Si poskusila skomunicirati z njim kakšne so tvoje želje? Ne mislim zdaj na neka tehnična navodila za uporabo, ampak sem ter tja kakšen namig Wink

Kaj te rajca pri seksu, ali je to združitev v eno, ali je to ples, igra, nežnost, zaupanje, sprejemanje, mogoče nadvlada, podreditev, mogoče kaj drugega... je pa IMHO čist stvar posameznika. Da bi bilo kadarkoli samo mehansko, torej telovadba, ne verjamem. Niti pri tipih  Grin Grin če bi bilo tako, potem bi bilo precej bolj priročno, da bi si ga med vrata vtaknil ali pa v kaj mehkejšega, toplejšega... po želji pač  Grin

Je pa tko... če že skomuniciraš kaj ti paše, pa še kr ni želenega efekta, potem se moraš obrniti vase in razčistiti s svojim predsodki, ki so lahko zelo različni. Mislim, da ni sprejemljivo, da ti pride samo zaradi fantaziranja. Shocked Wink
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: spolne fantazije
Reply #9 - 12.04.2004 at 11:37:05
 
Če tvoje fantazije večinoma ne vključujejo partnerja, potem bi jaz pomislila na možnost, da se siliš v sex s partnerjem in so ti fantazije pripomoček, ki te fizično in psihično pripravi, da lahko odnos izpelješ do konca.

Potem bi razmišljala tudi širše od sexa samega...o kvaliteti partnerskega odnosa nasploh. Zakaj sem z njim -  iz "pravih" ali "napačnih" motivov.

Pa še eno stvar bi se vprašala...a to le v primeru, če moj partner ve, da delujem na forumu in to povečini tudi bere. S kakšnim namenom pišem gor vse te stvari o najinem odnosu? Kaj mu s tem ne/zavedno želim sporočati?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: spolne fantazije
Reply #10 - 12.04.2004 at 12:24:18
 
Sem o fantazijah precej razmišljala pa še nisem čisto pri koncu.
Ko si odprt, se ti fantazija sama dogaja, si v njej. Ko nisi, je fantazija pripomoček, ki se te dotakne tam, kjer se te partner ne more.
Zakaj se te ne more? Kaj je še tam?
Fantazije so ko knjiga, o tebi napisana. Še bolj je zanimiva, če ne služi samo kot sama sebi namen.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: spolne fantazije
Reply #11 - 13.04.2004 at 08:59:52
 
picola wrote on 12.04.2004 at 10:17:07:
Fantaziram takrat,ko sesksam s fantom,valda tut drugač,sam to me zdej zanima.Ne morem dosežt orgazma brez fantazije in me zanima al tut vi tako funkcionirate al vas seks s partnerjem tako rajca(takrat in tam v tistem trenutku),da dosežete orgazem brez fantazije.Še posebej me zanima za punce,ker vem,da fantje rabte manj stimulacije,punce pa več in fantje najbrž ne rabjo tolk fantazirat med seksom,jih rajca že seks sam.Al kako?Al se to tut spreminja s tem,ko je veza že daljša(ni več tolk tiste začetne strasti)? Kaj vi mislte? ???


...kaj pa če bi probala s fantom kdaj udejanjiti tvoje fantazije?
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: spolne fantazije
Reply #12 - 13.04.2004 at 11:37:34
 
Jaz sem pa tok dolgočasna.  Roll Eyes

Jaz to nič  Grin Resno mislim, brez heca .

Fantazija kaj pa je to?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: spolne fantazije
Reply #13 - 13.04.2004 at 13:27:27
 
soncnica wrote on 13.04.2004 at 11:37:34:
Jaz sem pa tok dolgočasna.  Roll Eyes

Jaz to nič  Grin Resno mislim, brez heca .

Fantazija kaj pa je to?  Wink


mater, pa ti si čisto brez domišljije, kaj šele fantazije.... menim, da lažeš.... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: spolne fantazije
Reply #14 - 13.04.2004 at 14:19:58
 
soncnica wrote on 13.04.2004 at 11:37:34:
Jaz sem pa tok dolgočasna.  Roll Eyes

Jaz to nič  Grin Resno mislim, brez heca .

Fantazija kaj pa je to?  Wink


Brez fantazije boš ko boš mrtva. Mogoče rabiš samo eno motivacijo, pa se ti bo kar odprlo.
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Pages: 1 2