Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 17 18 19 20 21 22
(Read 60282 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #270 - 07.05.2004 at 09:31:14
 
Quote:
Ne gre za to, da si ne bi upal. Gre za to, da se na forumu nikoli več ne bom logiral, ker se tukaj provokatorji pač ščitijo bolj kot ostali. In se z lepo besedo in strpnostjo proti takim ne doseže ničesar.

Pa ja ne bo kdo govoril, da bi imele moje besede večjo težo, če bi bil logiran. Shocked  Povedal sem to, kar mislim - brez celofana. Če pa želite, da vas Exo še dalje jebe pa kar izvolite.

Se opravičujem, da ni v skladu s topicom.




točno veš, kake igrce se exo gre - pa še vedno odreagiraš na poceni provokacije Wink


sočutje ... ali kdaj pomislite na to, da mora on biti skoz sam s sabo?  Undecided
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #271 - 07.05.2004 at 09:37:30
 
sinjeoka wrote on 07.05.2004 at 07:26:00:
zakaj je to že vrednota?   ???


Nisem rekel vrednota, morda vrlina, seveda do neke zdrave mere. Pač, niso mi všeč đumbos punce, ki na prvo blekne, kar ji pade na pamet, ki jim jezik prehiteva pamet in podobno.  Grin Ampak okusi so različni.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #272 - 07.05.2004 at 09:42:10
 
exorcist wrote on 07.05.2004 at 09:37:30:
Nisem rekel vrednota, morda vrlina, seveda do neke zdrave mere. Pač ni so mi všeč đumbos punce, ki na prvo blekne, kar ji pade na pamet, ki jim jezik prehiteva pamet in podobno.  Grin Ampak okusi so različni.....


v čem je razlika med vrednoto in vrlino ... po tvoje exo... ???

in pa ... kakšno vezo ima introvertiranost z  govorjenjem neumnosti ...

glede na tvoje oglašanje tule nisi niti introvertiran, niti nimaš kaj pametnega (argumentiranega) za povedat ...
torej se 2x negiraš  Grin

razen če ... si split personality in je exo v real lifeu čisto nasprotje exota na forumu ...

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #273 - 07.05.2004 at 10:00:04
 
sinjeoka wrote on 07.05.2004 at 09:42:10:
v čem je razlika med vrednoto in vrlino ... po tvoje exo... ???

in pa ... kakšno vezo ima introvertiranost z  govorjenjem neumnosti ...

glede na tvoje oglašanje tule nisi niti introvertiran, niti nimaš kaj pametnega (argumentiranega) za povedat ...
torej se 2x negiraš  Grin

razen če ... si split personality in je exo v real lifeu čisto nasprotje exota na forumu ...



Imaš vso pravico do svojega mišljenja. Ne morem vsem ugajat, enim sem všeč, drugim malo manj, tretjim pa sploh ne...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #274 - 07.05.2004 at 10:03:10
 
m wrote on 07.05.2004 at 09:31:14:
sočutje ... ali kdaj pomislite na to, da mora on biti skoz sam s sabo?  Undecided


Kaj pa do sebe....imaš kaj sočutja do sebe?
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #275 - 07.05.2004 at 10:09:24
 
Lilith wrote on 07.05.2004 at 10:03:10:
Kaj pa do sebe....imaš kaj sočutja do sebe?



jaz ga imam... zato pa (več?) ne re-agiram Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #276 - 07.05.2004 at 10:40:31
 
m wrote on 07.05.2004 at 10:09:24:
jaz ga imam... zato pa več ne re-agiram Wink


Mogoče se temu reče tudi sprejemanje, razumevanje.

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #277 - 07.05.2004 at 11:35:21
 
Gru Gru wrote on 07.05.2004 at 10:40:31:
Mogoče se temu reče tudi sprejemanje, razumevanje.

Wink


morda pa ignoranca in samovšečnost...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #278 - 07.05.2004 at 11:43:33
 
Gru Gru wrote on 07.05.2004 at 10:40:31:
Mogoče se temu reče tudi sprejemanje, razumevanje.

Wink



Lepo rečeno, Edi. Če z besedami ne morem povedati, lahko povem z gesto: Sprejemam tvoje mnenje in tvojo voljo, tudi če je mogoče ne razumem, zato se ne usajam.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #279 - 07.05.2004 at 13:23:07
 
Valentinaa wrote on 07.05.2004 at 11:43:33:
Lepo rečeno, Edi. Če z besedami ne morem povedati, lahko povem z gesto: Sprejemam tvoje mnenje in tvojo voljo, tudi če je mogoče ne razumem, zato se ne usajam.



Vsega shita tega sveta mi pa tudi ni treba sprejemati. Če pa vam tako odgovarja, pa kar.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #280 - 07.05.2004 at 13:57:48
 
Lilith wrote on 07.05.2004 at 13:23:07:
Vsega shita tega sveta mi pa tudi ni treba sprejemati. Če pa vam tako odgovarja, pa kar.


Sprejemat tako, da me ne prizadene. Zaradi vsega shita tega sveta se mi ni treba sekirat.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #281 - 07.05.2004 at 14:35:11
 
Lilith wrote on 07.05.2004 at 13:23:07:
Vsega shita tega sveta mi pa tudi ni treba sprejemati. Če pa vam tako odgovarja, pa kar.



Lilith, nekaj me zanima. Recimo da pogledaš za exotove provokacije, v razloge, zakaj počne to, kar počne? Kaj vidiš (to te čisto resno sprašujem, ne zato ker bi ti hotla karkoli pokazat, kaj jaz vidim al pa kaj, ampak me res zanima, kako ga ti 'razumeš', kot človek ki ti trenutno si) - in kaj se ti zdi 'najboljši' odziv?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #282 - 07.05.2004 at 14:56:54
 
Quote:
Vsega shita tega sveta mi pa tudi ni treba sprejemati. Če pa vam tako odgovarja, pa kar.


Kar te zdrma in ne pusti tebi tvojega lastnega miru.

Dokler tako vibriraš se učiš in čistiš.

Preprosto, se ozri nazaj na svoj življenjsko pot, vse preveč je dokazov ali primerov, ki potrjujejo ravno to kar sem povedal.

Tud sprejemanje lahko boli, in je boleče, vendar ko sprejmeš zares in 100%, odpade breme, začutiš lahkost in neobremenjenost v tistem delu (v zvezi s tistim), področju kjer te je tiščalo.

Seveda si lahko nadaneš nov rukzak, pa jovo na novo, sam je pa iz boljšega materiala in tud mišične mase, ter kondicije imaš že več  iz poprejšnjih izkušenj  ... Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Quote:
EXORSIST: morda pa ignoranca in samovšečnost...  


Tud to je lahko, sam če to počneš zavedno, potem sploh ne sprejemaš ampak igraš, se pretvarjaš. Samo sprejemanje pomeni sprejemanje v 100% pomenu te besede.

Pa če se tega zavedaš (ignorance, samovšečnosti), kaj ti sploh koristi se it sprejemanje.

In tisti ki iskreno sprejema, ne-deluje, dovoli,  bo mogoče tudi obsojen na tak način, se dogaja.

Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #283 - 07.05.2004 at 16:17:11
 
m wrote on 07.05.2004 at 14:35:11:
Lilith, nekaj me zanima. Recimo da pogledaš za exotove provokacije, v razloge, zakaj počne to, kar počne? Kaj vidiš (to te čisto resno sprašujem, ne zato ker bi ti hotla karkoli pokazat, kaj jaz vidim al pa kaj, ampak me res zanima, kako ga ti 'razumeš', kot človek ki ti trenutno si) - in kaj se ti zdi 'najboljši' odziv?


Ne bi želela javno pisati kako jaz resnično vidim oz. razumem exotovo vedenje brez njegovega eksplicitnega dovoljenja.

Lahko pa ti odgovorim na drugi del vprašanja.
Najboljši odziv vidim v nenehnem postavljanju meja, v nenehnem vzgajanju oz. jasni teritorialni opredelitvi mojega intimnega prostora. In kot sem že večkrat povedala, za to sem se pripravljena tudi fizično postaviti, ne samo verbalno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #284 - 07.05.2004 at 16:28:58
 
Lilith wrote on 07.05.2004 at 16:17:11:
Najboljši odziv vidim v nenehnem postavljanju meja, v nenehnem vzgajanju oz. jasni teritorialni opredelitvi mojega intimnega prostora. In kot sem že večkrat povedala, za to sem se pripravljena tudi fizično postaviti, ne samo verbalno.



vidiš, meni pa se zdi, da s takim 'rokovanjem' s situacijo, exotu daješ moč nad svojim življenjem ... kar je sicer ok, saj ima praktično vsakdo, ki se pojavi v našem življenju, nanj določen vpliv - ampak, zate (ali pa zame), ali je exo vreden tvoje energije? Wink

(sem prej pozabla napisat, da mi lahko privat odgovoriš Grin)
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 17 18 19 20 21 22