Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 16 17 18 19 20 ... 22
(Read 60315 times)
inkvizicija
Guest




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #255 - 03.05.2004 at 22:05:45
 
Quote:
Čeprav včasih blekne kakšno neumestno, jo Exo vedno blekne tako, da je logiran pod svojim nickom.

Kaj pa ti, inkvizicija? Si ne upaš?www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/private.gif


Ne gre za to, da si ne bi upal. Gre za to, da se na forumu nikoli več ne bom logiral, ker se tukaj provokatorji pač ščitijo bolj kot ostali. In se z lepo besedo in strpnostjo proti takim ne doseže ničesar.

Pa ja ne bo kdo govoril, da bi imele moje besede večjo težo, če bi bil logiran. Shocked  Povedal sem to, kar mislim - brez celofana. Če pa želite, da vas Exo še dalje jebe pa kar izvolite.

Se opravičujem, da ni v skladu s topicom.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #256 - 04.05.2004 at 06:44:40
 
t wrote on 03.05.2004 at 11:11:32:
no ja,

"parjenje" izhaja iz besede par, pomeni pa predvsem akt spolnega razmnoževanja

tukaj je torej parejenje precej bilžje tistemu, kar počneta samo dva, kot pa tistemu, kar počne več, ljudi

več ljudi seksa (lahko tudi v skupini), medtem ko se dva lahko parita: kar lepo pove tudi lilith: znotraj parjenja nima tretji kaj početi

kjer je tretji, tam je že grupni seks, medtem ko je parjenje in njegova animaličnost rezervirana za pare


(vse skupaj dajem na rob predvsem raznim poudarkom animaličnosti, ki naj bi obstajala pri grupnjakih, medtem ko naj bi seks v dvoje pomenil človeškost: tu je kontra: parjenje je popolnoma v domeni živalskosti)


uživajte
8)



t ,

jaz sem pa mnenja, da je takšna tvoja uporaba besed in zaključevanje v duhu tudi sledečih razmišljanj :
npr. , da je življenje bolezen z zelo slabo prognozo, bolezen traja leta in leta, da bi se na koncu končala s smrtjo ; ali npr., da je normalnost splošni, prevladujoči konstitucijski defekt ;  ali npr., da je človek žival z usodno preveč razvitimi možgani, idr.

Seveda se da razmišljati tudi tako, ampak, če to postaviš ob zdrav človeški duh, se verjetno strinjaš   z menoj, da gre za navadno sprenevedanje in zlorabo besed.

Uživaj
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #257 - 04.05.2004 at 21:02:41
 
In kaj je sklep tega topica?
Veliko različnih mnenj od katerih imajo prav vsi akterji. Vsak za sebe seveda.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #258 - 04.05.2004 at 21:16:04
 
Tale topik v bistvu napeljuje   k (ob)sodbi določenega obnašanja, zato se navezuje z drugimi za njim odprtmi,  s tematiko (ob)sodbe povezanimi topiki, npr. http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=prijateljstvo;action=display;num=...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #259 - 04.05.2004 at 23:44:30
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #260 - 05.05.2004 at 08:17:59
 
Kali, dobr si tole najdla.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #261 - 05.05.2004 at 18:16:03
 
Quote:
Ne gre za to, da si ne bi upal. Gre za to, da se na forumu nikoli več ne bom logiral, ker se tukaj provokatorji pač ščitijo bolj kot ostali. In se z lepo besedo in strpnostjo proti takim ne doseže ničesar.

Pa ja ne bo kdo govoril, da bi imele moje besede večjo težo, če bi bil logiran. Shocked  Povedal sem to, kar mislim - brez celofana. Če pa želite, da vas Exo še dalje jebe pa kar izvolite.

Se opravičujem, da ni v skladu s topicom.



Prečital sem te, ko si napisal prvi stavek, kdo si. Vsaj lagati ti ne bi bilo treba.... Seveda je najlažje biti anonimnež, če te ni dovolj v hlačah. Chicken.....  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #262 - 05.05.2004 at 18:17:39
 
Toni_Zamene wrote on 04.05.2004 at 06:44:40:
t ,

Seveda se da razmišljati tudi tako, ampak, če to postaviš ob zdrav človeški duh, se verjetno strinjaš   z menoj, da gre za navadno sprenevedanje in zlorabo besed.

Uživaj


Jep, drži, vsi nismo slepci.... Eno je govoriti iz sebe, drugo pa je kvazi napol filozovsko nakladanje....

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #263 - 06.05.2004 at 15:15:20
 
exorcist wrote on 05.05.2004 at 18:16:03:
Prečital sem te, ko si napisal prvi stavek, kdo si. Vsaj lagati ti ne bi bilo treba.... Seveda je najlažje biti anonimnež, če te ni dovolj v hlačah. Chicken.....  Grin


Ha ha, le glej, da ti ne bom pokazal hlač, ko boš slučajno šel spet na pedagoški faks na predavanja ali izpit.

The eye is watching you.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #264 - 06.05.2004 at 15:28:20
 
Quote:
Ha ha, le glej, da ti ne bom pokazal hlač, ko boš slučajno šel spet na pedagoški faks na predavanja ali izpit.

The eye is watching you.


Pi, pi ,pi.... čakaj kej je več koruze...

Ujuj, sedaj pa sem se skoraj povcal v hlače, mater same grožnje. Bolj bi bil happy, če bi mi kiklo pokazala kaka deklica, ne pa moški hlače..... nisem zainteresiran, vprašaj bogglefreaka, njeumu so všeč fantje, samu ipaj, da boš imel kaj pokazati, da ga ne boš vznejevoljil, ko te ne bo nic v hkačah... ha ha   Grin


Oprosti, kolega, ampak z anonimneži se mi ne da govoriti, čeprav vem, kdo si, vsaj 1. post, zdaj se mi zdi, da se je nekdo drug logiral pod tvoj nik, morda... ampak te bom iz principa ignoriral, toliko je treba biti fer, da en skačejo naokrog neki tebi nič, meni nič, da ne veš, kdo je....

Zdaj imam občutek, da je inkvizicija multipla osebnost, zato te bom ignoriral, ker se lahko kdorkoli loggira pod nik Inkvizitor, pa ne maram, da bi mi ponagajali tvoji alter-egoti, pa če se ne motim, s temi jaz sodelujem, ti pa mi nasprotuješ, torej moraš biti neki špijon, ki dela za drugo stranko, za tisto temno, he he... Grin

Inkvizicija, res ne naslavljal name več postov, ker se mi ne da odgovarjati na "duhce"....
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #265 - 06.05.2004 at 15:39:09
 
exorcist wrote on 06.05.2004 at 15:28:20:
Pi, pi ,pi.... čakaj kej je več koruze...

Ujuj, sedaj pa sem se skoraj povcal v hlače, mater same grožnje. Bolj bi bil happy, če bi mi kiklo pokazala kaka deklica, ne pa moški hlače..... nisem zainteresiran, vprašaj bogglefreaka, njeumu so všeč fantje, samu ipaj, da boš imel kaj pokazati, da ga ne boš vznejevoljil, ko te ne bo nic v hkačah... ha ha   Grin


Oprosti, kolega, ampak z anonimneži se mi ne da govoriti, čeprav vem, kdo si, vsaj 1. post, zdaj se mi zdi, da se je nekdo drug logiral pod tvoj nik, morda... ampak te bom iz principa ignoriral, toliko je treba biti fer, da en skačejo naokrog neki tebi nič, meni nič, da ne veš, kdo je....

Zdaj imam občutek, da je inkvizicija multipla osebnost, zato te bom ignoriral, ker se lahko kdorkoli loggira pod nik Inkvizitor, pa ne maram, da bi mi ponagajali tvoji alter-egoti, pa če se ne motim, s temi jaz sodelujem, ti pa mi nasprotuješ, torej moraš biti neki špijon, ki dela za drugo stranko, za tisto temno, he he... Grin

Inkvizicija, res ne naslavljal name več postov, ker se mi ne da odgovarjati na "duhce"....


No, bomo videli, če boš na štiri oči tudi upal koruzo okrog trositi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #266 - 06.05.2004 at 17:48:09
 
Quote:
No, bomo videli, če boš na štiri oči tudi upal koruzo okrog trositi.


Ja, tako pač je, veš, da sem jaz bolj strahopetljive in mile sorte človek, bi jih ucvrl, če bi me hotel tepsti, ampak občutek imam, da si ti ena druga inkvizicija, kot je bila na začetku, nekam na žensko vleče... Pa si dobil pooblastilo od papeža, da ljudi zaslišuješ, jaz sem v božji službi, jaz uživam v božji imuniteti, nad mano še hudiči nimajo oblasti, kaj šele neki inkvizitorji tretjega ranga, ki išečejo napačnega bogaboječega vernika...  Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #267 - 06.05.2004 at 21:42:09
 
No, exič, a je tvoje veliko poznavanje ljudi zatajilo? A me mogoče nisi prečital? Ha ha ha.

No, da te razsvetlim: pod nickom inkvizicija sem jaz, ki sem se pred časom še logiral kot Lance. No, da se ti ne bo zaletelo,  pokvarjenec in manipulator.

Lahko pa mirno predebatirama kaj recimo na Štuku, ko boš kaj na faks šel (sem blizu, veš?  Grin).  Samo kolikor se spomnim, se vsakič, ko koga znanega iz foruma srečaš, preleviš v totalno revo, z jecljajočim opravičevanjem, da ti ne misliš tako, da se hecaš...

exič, exič....
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #268 - 06.05.2004 at 21:51:29
 
Quote:
No, exič, a je tvoje veliko poznavanje ljudi zatajilo? A me mogoče nisi prečital? Ha ha ha.

No, da te razsvetlim: pod nickom inkvizicija sem jaz, ki sem se pred časom še logiral kot Lance. No, da se ti ne bo zaletelo,  pokvarjenec in manipulator.

Lahko pa mirno predebatirama kaj recimo na Štuku, ko boš kaj na faks šel (sem blizu, veš?  Grin).  Samo kolikor se spomnim, se vsakič, ko koga znanega iz foruma srečaš, preleviš v totalno revo, z jecljajočim opravičevanjem, da ti ne misliš tako, da se hecaš...

exič, exič....


če pa ves čas govorim, da sem bolj sramežljive sorte, pa mi nihče ne verjame... ja, tak pač sem, bolj plah in zadržan človek.... saj ne verjamem, da se bom več s kom s foruma še srečal, razen če mi prekriža pot, tak da ti ne bo šlo več na jetra moje jecljanje...
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #269 - 07.05.2004 at 07:26:00
 
exorcist wrote on 06.05.2004 at 21:51:29:
sem bolj sramežljive sorte, pa mi nihče ne verjame... ja, tak pač sem, bolj plah in zadržan človek....



zakaj je to že vrednota?   ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 16 17 18 19 20 ... 22